Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet okudum fren hidroliği boşalmış falan ilk bin olmadan fazla sorun vermıs galıba bu da bana gelcek bı motor degıl illa zorluyolar cbr 250 almam ıcın oda azcık bi racing hissi yaşatsaydı insana guzel olurdu cıddıyım artık basım agırmaya basladı motor alıcam alıcamda bı bulamadım kendıme gore cok can sıkıcı bı durum
    Hyoya para yoksa cbr 250 al bence çünkü parça servis falan avantajın olur enazndan ne olduğunu sorunlarını falan bilirsin haa mutsuz edicekse alma illa racing istiyosan piyasa altarnatifler böyle işte abi her marka çıkarıyo neredeyse ama hepsini bi eksisi var bu bi gerçek 4*4 lük yok ama racing almasam maxi scooter bakardım bas geç sym evo 250 falan baya iyi diolardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    gençler çok fazla düşünüyorsunuz hanginiz aldığınız motoru 50 bin km kullandı da bu kadar arıza yapar mı diye düşünüyor
    şunun şurasında bütün forumdakiler içinde sadece 10 kişi hariç tamamınız 10 bin yapmadan ya satacak yada değişecek
    o yüzden fazlada incelemeye gerek yok
    yukarıda megelli geçen sene yarışlarda birinci olmuş yazan arkadaş o satıcı hipnetora sor bakim yarışa direk fabrika çıkışı mı koyuyorlar
    belki fanatizm yapıyorsunuz diyeceksiniz ama hayatta cbr 250 almam daha geçen sene piyasaya çıktı
    honda gibi ilk piyasaya çıkardığı ürünlerin tamamında arıza olan bir firma
    üstelik hiç birinide geri çağırmayıp tamir etmeyen veya yenisiyle değişmeyen bir firmadan
    hiç bişey alınmaz hele cbr hayatta almam
    girin topiğini baştan sona okuyun adamlar 80 sayfa ne zaman gelir diye tartışmışlar
    ondan sonrası bütün sayfalarda grenaj şöyle güzel filancanınkinin rengi böyle güzel
    ee hani lan arıza nerde hiç mi arızalanmadı bu motor 2 senede
    sadece benim bildiğim 2 tane yağ yakmaktan yatak saran 1 tane de kol çıkaran var
    üstelik bu adamlar halen bu forumda ve halen hiç bir arıza vermedi diye başlığa yazıyorlar
    Gnuk bunu beğendi.

Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosunga gelen zamdan sonra onu alma ıhtımalım kayboldu dahada zamanlcakmıs zaten megellıde hos gelmıstı ozelıkllerı ıyı gozukuyo dıs gorunusude ama tabı oncelııgım basımı agrıtıcak bı motor olmaması sorunlarla ugrasmak ıstemıyorum maksımum 10 bin lira civarı kalıtelı ve guzel motor tavsıyelerıne ıhtıyacım var su an
    dostum 10 bine samsunda 3 bin Kmde 2013 model hyosung var dusme takozlu 600f aynalı falan Sahıbınden b ır bak onu al

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28824716/detay

ben 8500 verdım vermedı sen gorus bırde

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Hyo'cu arkadaşlar;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7465170/detay/
    Linkteki motoru gören bilen varmı ? almayı düşünüyorum. Almaya gittiğimde kime gösterebilirim güvenilir bir yer varmı istanbulda ?

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo'cu arkadaşlar;
    Linkteki motoru gören bilen varmı ? almayı düşünüyorum. Almaya gittiğimde kime gösterebilirim güvenilir bir yer varmı istanbulda ?
    onu bende ıstıyordum aslında

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı korayysezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende ıstıyordum aslında
    Aman sahibi duymasın pazarlığı kızıştırır Ben kesin alacak gibiyim bir aksilik olmazsa siz ne durumdasınız ?
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Hyo'cu arkadaşlar;
    alternator kapaginda hyosung yazıyor. ama 2011 model. st kanuni yazmasi lazim. ayrica kullanicinin Apaçi oldugu izlenimi birakiyor motor direkt... ustanizla gidin.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Aman sahibi duymasın pazarlığı kızıştırır Ben kesin alacak gibiyim bir aksilik olmazsa siz ne durumdasınız ?
    Bri gorsmys o adamla adam cok artis saygsz alachinin biriymis motorada iyi bakmamistr fln die biliyorm ben onceki sayfalarda konusulmustu bilgn olsn iyi bi ustaya goster

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alternator kapaginda hyosung yazıyor. ama 2011 model. st kanuni yazmasi lazim. ayrica kullanicinin Apaçi oldugu izlenimi birakiyor motor direkt... ustanizla gidin.
    Usta yok burda :S Orda nerden bulcaz oda bilinmeyen denklem. Buda yokmu kimse ustalık yapacak ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bri gorsmys o adamla adam cok artis saygsz alachinin biriymis motorada iyi bakmamistr fln die biliyorm ben onceki sayfalarda konusulmustu bilgn olsn iyi bi ustaya goster
    Motor çok temiz bakımlı dedi alan pişman olmaz flan... Bakım yapılırken sağa yatmış motor depoda boya varmış sadece
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Hocam o motorla oynanmis her türlü. Grenajlar da boyali gibi. alternator kapagi neden degisti mesela ?

Belki de yaniliyorumdur adam apaci degildir ama killanmak icin çok sebep var. Fiyati da baya asagida tutmus. Usta yoksa motordan anlayan birileriyle git bakmaya sakin tek basina gitme.

kesin alıcak gibiysen ben çekilirim sıkıntı değil.
    Benim param salı falan elime geçicek İstanbuldan bi tane temiz bulur alır gelirim düşüncesindeyim
    Dipnot : İstanbulda Bu konuda ( bir kaç hyo bakmak ) yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa Özel mesaj atarsa sevinirm

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o motorla oynanmis her türlü. Grenajlar da boyali gibi. alternator kapagi neden degisti mesela ?

Belki de yaniliyorumdur adam apaci degildir ama killanmak icin çok sebep var. Fiyati da baya asagida tutmus. Usta yoksa motordan anlayan birileriyle git bakmaya sakin tek basina gitme.
    Şimdi burda usta yok :S İstanbulda tanıdıkda yok ne yapalım motor almayalım mı ? Burdan yardımcı olacak kimsede yoktur şimdi

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ben yardimci olmak isterdim ama yarin aksam gidiyorum istanbuldan motorsuz 1 hafta da yokum.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkaaan gez gez bitiremedin motor 5000 e geldimi :D
    6000 oldu 2013 rekoru bende sanirsam

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Hyo'cu arkadaşlar;
    dolapdere de motorcu var oraya veya koyiçinde var yakın olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 oldu 2013 rekoru bende sanirsam
    6098 rekor bende
    Gnuk bunu beğendi.

Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcromun tipi dandik aga benden - puan aldı. Yakışıklı motoruma 4 silindir sesi çıkaracak teminatı verseler takmam onu

bide videonun sonu çok komik demeden geçemeyecem
    selam.motorcu arkaşım. kendi isim üzerine arama yaparken sadec 1-2 ürünümü görüp yorum yapmışsınız.tamamı custom ve müşteri isteği üzerine hazırlamış olduğum 2000 nin üzerinde her marka ve modeli tasarladığım ürünlerimi görmeyince malesef karşı tarafda yapıcı değilde rencide edici bir yorumunuz olmuş.avcrom egsozcuhalil. face bookda 3200 takipci ve 2000nin üzerinde modellerimi görüp ondan sonra yorum yapmanızı rica edeceğim.2.husus.tek ve çift silindir motorların en kötü özelliği,cbr 125,250,apache ve hysong tarzı motorlar .vurgulu ve komperesörlü çalışır buda su motoru gibi patır opatır ses yapar.biz bu sesi ve patlamayı maksimuma indirip aynı zamanda şehir içi sessiz şehir dışında sesli binebileceğiniz tasarımlar yapıyoruz. binici olarak haklısın ama şunu göz ardı etme bizler kapıda ödemeli ürün yolladığımız için müşterilerimiz iyi niyetle ellerindeki imkanlarla kameraya çekip yolluyorlar, buda malesef amötör ve hoşa gitmeyen reelde olupda sanala yansımayan bir ses oluyor.ben amötör ruhuyla ,el emeğiyle 1978den beri egsoz sektöründe karınca kararınca birşeyler yapmaya çalışıyoru. sayfama giripde gelen misafirlerim ve yorumları okuyunca beni ve işimi tanımadan yargısız infaz yaptığını belirtmeden geçemeyeceğim.her kezin düşdüğü yanlışı rica ediyorum sizde düşmeyin. custom egsoz ne demek.el yapımı.üretim bantlarıyla,trilyonluk tesisleriyle markasını binlerce dolar satan ithal frmalarla,her kezin kesesine ve zevkine göre tasarım yapıpda bunun 4/1 fiyatına alınan ürünü kıyas etmek sizce ne kadar adil.sizden illa ben en iyisini yapıyorum gibi laflar etmiyorum.Tr de olupda kendi öz sermayesi ile iş yapmaya çalışan ne kadar motor egsoz firması var.bunları gereken desteği verirseniz hem marka uğruna yurt dışına para gidişine dur dersininiz,hemde zevkinize ve isteğinize geöre tasarımlar yapan insan yetiştirirsiniz.eleştirileriniz yıkıcı değilde yapıcı olursa kazanan hepimiz oluruz.mesela tipi dandik dediğiini göstererk burası olmamış şundan olmamış dersen biz olasıya oldurasıya kadar çalışırız .100 kişinin beğeni atdığını bir kişi beğenmezse ben onu önemserim..benden illaki ürün talep edersiniz veya başka sebebden ötürü değil bu sektörden ekmek yiyen biri olarak sizi önemsi yorum.fikirlerinizbenim için yol göstericidir.saygılarımla
    sailor33, TheArcheus, ogzcngdk ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların alayı böyle. kendi motorlarının debriyajını ayarlayamazlar. 30 40 senede yetişmiş ustanın elinden çıkan el emeği göz nuru ürüne dandik aga derler iki dakikada. tüü size be. yazıklar olsun size. şiddetli şekilde protesto ediyorum ve banlıyorum.
    TheArcheus bunu beğendi.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanımız malesef elindekinin değerini kıymetini bilmeyip hatta her fırsatta övmek yerine yermeyi tercih edip ,sonra da bizde niye yok diye zırıl zırıl ağlayan ,egzotik ve absürtük bi karakter yapısına sahip .

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların alayı böyle. kendi motorlarının debriyajını ayarlayamazlar. 30 40 senede yetişmiş ustanın elinden çıkan el emeği göz nuru ürüne dandik aga derler iki dakikada. tüü size be. yazıklar olsun size. şiddetli şekilde protesto ediyorum ve banlıyorum.
    actirma kutuyu soyletme kotuyuuuuuuuuu :-D

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam.motorcu arkaşım. kendi isim üzerine arama yaparken sadec 1-2 ürünümü görüp yorum yapmışsınız.tamamı custom ve müşteri isteği üzerine hazırlamış olduğum 2000 nin üzerinde her marka ve modeli tasarladığım ürünlerimi görmeyince malesef karşı tarafda yapıcı değilde rencide edici bir yorumunuz olmuş.avcrom egsozcuhalil. face bookda 3200 takipci ve 2000nin üzerinde modellerimi görüp ondan sonra yorum yapmanızı rica edeceğim.2.husus.tek ve çift silindir motorların en kötü özelliği,cbr 125,250,apache ve hysong tarzı motorlar .vurgulu ve komperesörlü çalışır buda su motoru gibi patır opatır ses yapar.biz bu sesi ve patlamayı maksimuma indirip aynı zamanda şehir içi sessiz şehir dışında sesli binebileceğiniz tasarımlar yapıyoruz. binici olarak haklısın ama şunu göz ardı etme bizler kapıda ödemeli ürün yolladığımız için müşterilerimiz iyi niyetle ellerindeki imkanlarla kameraya çekip yolluyorlar, buda malesef amötör ve hoşa gitmeyen reelde olupda sanala yansımayan bir ses oluyor.ben amötör ruhuyla ,el emeğiyle 1978den beri egsoz sektöründe karınca kararınca birşeyler yapmaya çalışıyoru. sayfama giripde gelen misafirlerim ve yorumları okuyunca beni ve işimi tanımadan yargısız infaz yaptığını belirtmeden geçemeyeceğim.her kezin düşdüğü yanlışı rica ediyorum sizde düşmeyin. custom egsoz ne demek.el yapımı.üretim bantlarıyla,trilyonluk tesisleriyle markasını binlerce dolar satan ithal frmalarla,her kezin kesesine ve zevkine göre tasarım yapıpda bunun 4/1 fiyatına alınan ürünü kıyas etmek sizce ne kadar adil.sizden illa ben en iyisini yapıyorum gibi laflar etmiyorum.Tr de olupda kendi öz sermayesi ile iş yapmaya çalışan ne kadar motor egsoz firması var.bunları gereken desteği verirseniz hem marka uğruna yurt dışına para gidişine dur dersininiz,hemde zevkinize ve isteğinize geöre tasarımlar yapan insan yetiştirirsiniz.eleştirileriniz yıkıcı değilde yapıcı olursa kazanan hepimiz oluruz.mesela tipi dandik dediğiini göstererk burası olmamış şundan olmamış dersen biz olasıya oldurasıya kadar çalışırız .100 kişinin beğeni atdığını bir kişi beğenmezse ben onu önemserim..benden illaki ürün talep edersiniz veya başka sebebden ötürü değil bu sektörden ekmek yiyen biri olarak sizi önemsi yorum.fikirlerinizbenim için yol göstericidir.saygılarımla
    oldukca kotu bır mesaja bu kadar yapıcı bır cevap vermenız alkış sebebi.helal olsun.allah ısınızı rast getırsın hocam.ellerınıze saglık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler