Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Pazar günü saat 13:00-13:30 arası İnönü Stadyumu karşısı Dolmabahçe' nin yanındaki açık otoparklı çay bahcesinde buluşarak, Ortaköy' e kumpir isteğe göre waffle o da olmadı kokoreç ne bulursak artık Allah verdi demeden mideye indirme organizasyonu listemiz :D

1. Sarper
    2. leventgocukl - Levent
    3. Gnuk - Furkan
    4. ysfist - Yusuf
    5. Görkem_
    6. çelikatlı - Nihat
    7. ilovetechn0 - Aydın

sayımız güzel bir iki fire verme ihtimalimiz olsa bile 5 kişi bu güzergahta sıkıntı olacağını sanmıyorum. 10-15 motor olsak kopma falan olurdu ama sayı makul olunca sıkıntı olmayacak inş.
    Sarper Kaya, Gnuk ve agilty bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daha Yok :)
    Bi Kaç Part Video Bekliyorum Yanlız :D Unutmayın Bizide :D

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü saat 13:00-13:30 arası İnönü Stadyumu karşısı Dolmabahçe' nin yanındaki açık otoparklı çay bahcesinde buluşarak, Ortaköy' e kumpir isteğe göre waffle o da olmadı kokoreç ne bulursak artık Allah verdi demeden mideye indirme organizasyonu listemiz :D

1. Sarper
    2. leventgocukl - Levent
    3. Gnuk - Furkan
    4. ysfist - Yusuf
    5. Görkem_
    6. çelikatlı - Nihat
    7. ilovetechn0 - Aydın

sayımız güzel bir iki fire verme ihtimalimiz olsa bile 5 kişi bu güzergahta sıkıntı olacağını sanmıyorum. 10-15 motor olsak kopma falan olurdu ama sayı makul olunca sıkıntı olmayacak inş.
    Hocam organizasyonu siz ayarlıyosunuz galiba, telefon numaranızı özelden atarmısınız ya, buluşma günü haberleşme acısından iyi olur.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam organizasyonu siz ayarlıyosunuz galiba, telefon numaranızı özelden atarmısınız ya, buluşma günü haberleşme acısından iyi olur.
    attım hocam

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1347. Sayfada sanırım bir link koydum o formu doldurursanız yarın akşam herkezin bilgilerini mail adreslerinize yollayacağım

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar şimdi bu 2013 model kullanan arkadaşlar varsa onlara bi sorayım. parça kalitesi elektronik ve diğer sorunlar çözülmüşmü motordaki ? vites geçişleri felan ?

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi bu 2013 model kullanan arkadaşlar varsa onlara bi sorayım. parça kalitesi elektronik ve diğer sorunlar çözülmüşmü motordaki ? vites geçişleri felan ?
    daha önce hangi modelini kullandın ve sorun yaşadın? daha ayrıntılı söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz. parça kalitesi motorun zaten iyi, bir önceki modellerde 2012-2011 hatta 2010 elektronik bir sorun yoktu, diğer sorunlar derken hangileri 2008 ve öncesinde devir kesici olmadığı için krank kırma sorunu mu?

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    levent race motorla off road a mı gittin :D bide grenajları sökmüşsün son resimde sol ayna nerede abi olayın ne :D

------------------

Arkadaşlar bugün farkettim yani önceden orada değildi motorun altında depodan gelen siyah bi boru sarkıyo o kadar sarkmıyodu ilk aldıgmda farketmedim çünki ne borusu o biraz kısaltsak olurmu yada bi yere sokuştursak hoş durmuyo öyle bip gibi sarkıyo :D
    cross la herkes gırer oraya önemlı olan yapılmayanı başarmak :D sol aynayı talıhsız bı olay sonucu elıme aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent bu resimlerdeki yerler neresi.süper biyermiş manzara 10numara.karenajıda iyki sökmüşünüz bi aynayla kurtulmuşsun..
    şamlar köyü, rumelı fenerı, kemerburgaz. grenajlar olsaydı hem yollardakı cakıllar mahvederdı hemde talıhsız olay sonucu perte cıkardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1. Sarper
    2. leventgocukl - Levent
    3. Gnuk - Furkan
    4. ysfist - Yusuf
    5. Görkem_
    6. çelikatlı - Nihat
    7. ilovetechn0 - Aydın

go prosu olan var mı ??

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    furkanda var diye biliyorum.
    ilovetechn0 bunu beğendi.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cross la herkes gırer oraya önemlı olan yapılmayanı başarmak :D sol aynayı talıhsız bı olay sonucu elıme aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

şamlar köyü, rumelı fenerı, kemerburgaz. grenajlar olsaydı hem yollardakı cakıllar mahvederdı hemde talıhsız olay sonucu perte cıkardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

go prosu olan var mı ??
    gopro suz bulsma mi olur, bende var sikinti yok;) fakat sanirim hafiza karti yetmiyecek bize, gelecek arkadaslarda varsa 1 tane minimum 8gb hafiza karti getirirseniz harika olur. Yada alternatif cozum, 1080p degil de 720p cekim yapariz?
    leventgocukl bunu beğendi.

Motosikleti
    Olması Lazım Furkan Abide 3 Tane Videosu Var Go Pro

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Furkan Abi Oleyyy :D Furkan Abi Oleyyy :D Furkan Abi Oleyyy :D Abi Yanlız Beni Face De Eklemedin Daha :D

Motosikleti
    Alıntı Samuria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olması Lazım Furkan Abide 3 Tane Videosu Var Go Pro

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Furkan Abi Oleyyy :D Furkan Abi Oleyyy :D Furkan Abi Oleyyy :D Abi Yanlız Beni Face De Eklemedin Daha :D
    eklemistim dun gece, www.facebook.com/gnukd

Motosikleti
    Ha Bende Bugun İstek GEldi Kim Acaba Bu Dedim :D Tamam

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    32gb micro sd iş görür mü?

Motosikleti
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    32gb micro sd iş görür mü?
    Gorur ustad fazla bile gelir. resimler icin de ipadi getirmeyi dusunuyorum, kamera isini de cozmus olduk

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyin tahliye borusu o ya no nasıl kamufle edebiliriz nereye soksak :D tip duruyo yaa
    Motorun kaza anında benzini oradan akıtıyor birde motorun hava almasını o boru sayesinde sağlıyor diye biliyorum. Benim depo içinde sorun oluştu ve o borudan devamlı benzin atıyordu gittim servise ya depoyu değiştireceksin yada o boruyu iptal edicez o zamanda arada bir depo kapağını açarak motorun hava almasını sağlamanız gerekiyor dedi. Bende para olmadığı değiştiremedim 1400 tl sıfır depo bu yüzden borunun ucuna vida taktık sorun çözüldü servise bu şekilde kullanmam sorun yaratırmı dedim hayır hiçbir sorun olmaz dedi 1 seneye yakındır böyle kullanıyorum sorun yok yani o boruyu iptalde edebilirsin ama arada bir benzin kapağı açarak havalandırman lazım zaten benzin alırken havalnıyor
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun kaza anında benzini oradan akıtıyor birde motorun hava almasını o boru sayesinde sağlıyor diye biliyorum. Benim depo içinde sorun oluştu ve o borudan devamlı benzin atıyordu gittim servise ya depoyu değiştireceksin yada o boruyu iptal edicez o zamanda arada bir depo kapağını açarak motorun hava almasını sağlamanız gerekiyor dedi. Bende para olmadığı değiştiremedim 1400 tl sıfır depo bu yüzden borunun ucuna vida taktık sorun çözüldü servise bu şekilde kullanmam sorun yaratırmı dedim hayır hiçbir sorun olmaz dedi 1 seneye yakındır böyle kullanıyorum sorun yok yani o boruyu iptalde edebilirsin ama arada bir benzin kapağı açarak havalandırman lazım zaten benzin alırken havalnıyor
    hava almasını için açmıyosun ustam o kapağı benzin alırken içinde sıkışan hava zamanla tehlikeli boyutlara ulaşmasın die açıyosun yani havayı atmak için :D boru biraz uzun alıyosunuz makası yarım parmak kesiyosunuz hem gözükmüyor hem işlevini yapmaya devam ediyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava almasını için açmıyosun ustam o kapağı benzin alırken içinde sıkışan hava zamanla tehlikeli boyutlara ulaşmasın die açıyosun yani havayı atmak için :D boru biraz uzun alıyosunuz makası yarım parmak kesiyosunuz hem gözükmüyor hem işlevini yapmaya devam ediyor :D
    Ooo tmm ozaman az keselim onu madem bn bisimi akitiyo acaba die dusundmde ondan

Motosikleti
    GT250R 2009
    Arkadaşlar yazlık mont tavsiyesi rica etsem şöyle kampanya yapmış fileli falan 200'ü geçmese iyi olur...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş 2007 de kullandım 2012 de hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım.Parça kaliteside gayet yeterli sen sallayanlara bakma.
    agilty bunu beğendi.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler