Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    sadece gülücük atacam da minimum 20 karakter diyor =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daha Yok :)
    Dediğim Gibi Bu İşlerde Yeniyim Böyle Olaylar Daha Bol Olcak Bu Gidişle :D

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    http://www.hyosungsource.com patlamış galiba.

We are sad to announce that HyosungSource is no longer in business.

For discount Korean bike parts, we recommend richardhyosunggvgt.com, ragingparts.com, or hyosungparts.asia.

Sorry for this, and thank you for your business over the years.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster

For discount Korean bike parts, we recommend richardhyosunggvgt.com, ragingparts.com, or hyosungparts.asia.

kapatmis siteyi ticarete, digerlerini de onermis. yazik oldu iyiydi valla. biz memnunduk.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yazık olmuş, servise kaldınız yine genel olarak
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Samuria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi Satışlar Kardeşim. Yanlız Fiyat Biraz Abartı Gibi Olmuş.Motorun Ekstralarını Bilemem Tabiki O Ayrı Mesele Ama Modele Ve Grenajdaki Ufak Hasar Falan Bana Biraz Fazla Geldi İstersen Tekrar Düzenle Veya Araştırma Yap Ha Fiyat Şu Yüzden FAzla Olur Motor Efi O Ayrı Efi İle Karbrotörlüler Arasındaki Fiyat Farkını Bilmiyorum Tekrardan İyi Satışlar.
    Ekstra keiti 3 parça jant şeridi var yetmez mi ki

Şaka bi yana bir motor var, bu fiyattan satabilirsem onu alırım diğer motor satılırsada ben ilanı kaldırırım. Yani kısacası sorun yok mal sağlam
    O grenajdaki çiziği hasardan sayan adam zaten gelip benden motor almasın pis bozuşuruz.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 4000 km de bir motorun kaç para olmasını bekliyordun ?
    sıfırını almayı gereksiz kılıcak kadar uygun :D
    Gnuk bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0892841/detay/

bu da benim motorum nokta hatasız sahibindende daha iyisi olduğunu düşünmüyorum övünmek gibi olmasında.Daha iyisini arayanlar 10.500 tl den fazlasını gözden çıkarıp '13 model alsınlar.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar bilmeyen arkadaşlar için malum enjeksıyonlu modellerde fı ışıgı arıza lambası olarak algılanır ve arka sol kuyrukdakı sokete şase yapılarak ön ekranda o arızanın kodu yazar bende de arada fI yanıyordu.bu yüzden de c21 yazıyordu yanı hava fıltrenın altındaki sensör arızalıymıs.boş yere sipariş vermemek adına tunay arkadaşımın motorunun sensörünü söküp taktık fI söndü sizde böyle küçük şeyları bence kendiniz yapabilirtsiniz buyrun o sensör
    yakındada fren balatası değişimini resimli anlatacağım inşallah değiştirmeye fırsat bulurum.

içinde mercimek kadar sanırım direnç dedikleri şey ondan var bendeki kırılmış yenisini alıp takacağım.

ilovetechn0 bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    fearlesboyy kardeş,şimdilik lazım değil ama öğrenmek adına soruyorum.şu''arka sol kuyrukdakı sokete şase yapılarak''nasıl yapıldığını izah edermisin?
    birde,fren balatasını ne marka ve kaça,nereden aldığınızı sorabilirmiyim?teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Gopro hero 3 inceleme ve karşılaşılması
    http://www.chip.com.tr/makale/gopro-hero-3-serisi-kameralar-testte_39788.html

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fearlesboyy kardeş,şimdilik lazım değil ama öğrenmek adına soruyorum.şu''arka sol kuyrukdakı sokete şase yapılarak''nasıl yapıldığını izah edermisin?
    birde,fren balatasını ne marka ve kaça,nereden aldığınızı sorabilirmiyim?teşekkürler.
    Abi benim bu konudaki geçmiş mesajlarımı ararsan bulabilirsin resimli şekilde bir anlatım eklemiştim. Şimdi vaktim yok yoksa ben bulurdum

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    2013 modelde sadece makyaj var deniyordu araştırdım ve ecu yani beyin ile süspansiyon sistemi de değişmiş. http://www.hyosungmotorsusa.com girdiğinizde gt250r reklamında yazmışlar: new ecu, new suspension, new colors, new styling.

Motosikleti
    UNdocab tamam kardeş,teşekkürler,ararım.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 modelde sadece makyaj var deniyordu araştırdım ve ecu yani beyin ile süspansiyon sistemi de değişmiş. http://www.hyosungmotorsusa.com girdiğinizde gt250r reklamında yazmışlar: new ecu, new suspension, new colors, new styling.
    evet abi süper bitek makyaj değil yani yanlış bi bilgi eskileri kullananlar bi fark görebildilermi ben direk 2013 aldığım için eski bi modelde kullanmadm onun için bilmiyorum

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Ben hem 2013 hem de 2012 sürdüm 2012 nin performansı biraz az gelmişti benimkine göre ama debriyajı biraz geç kavrıyordu 2012nin herhalde ondan diye düşünmüştüm. (2012 yi çok az sürdüm düşük hızlarda kısacık bir tur fakat birkaç hızlanma denemesi yaptım) başka her ikisinide deneyen var mı?

Motosikleti
    UNdocab kardeş,senin 11.06.2012 ye kadarki mesajlarını tarattım,daha öncesini göremiyorum,bulamadım mı ben mi göremedim.acelem yok,olaki bulabilirsen sevinirim.sadece bilgi sahibi olmak için istiyorum.teşekkürler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abı emrın olur sana lazım oldugunda söyle gazıantepden gelırım : ))arka kuyrukta sol tarafda 2 soket var birisi 2 li birisi 3 lü olurda FI yanarsa bu hemen enjeksıyon demek degıl servise koşarak gitmeye gerek yok..2 Lİ OLAN SOKETE ELINIZE BİR KABLO ALIN UCUNU SIYIRIM IKI UCUNUDA BİRLEŞTIRIM DİĞER DEYİMLE ŞASE YAPTIRIN EKRANDA HATA KONU YAZAR servis manuelden o kodu bulup ki bu ingilizcedir ordaki tavsiye edilen şeyleri yapın eğer düzelmezse parça değişimi yapın bazen çok küçük bağlantı gevşemesinde bile arızayı saatlerce arayıp servise ücret vermeye gerek yok..fren balatasını bir arkadasda soruyordu ben hyodan başka motora bınmedıgımden 6 çift aldım lazım olur dıye brentada kullandım ama artık o na o kadar para vermemeyı tercih ederim.daha uyyygun ve alternatif çözüm buldum...başka motorların orjinal balatasını alırsanız bakın yan sanayi demiyorum orjınalı diyorum çünkü bizimkilerle birebir aynı ki bu da en fazla 5-7 tl dir.çok harıka iş görüyor...hatta nette pek çok satıcıda bunları size pahalı ürün diye ambalajlayıp satıyor.durmaz kullanılmaz vs demeyin önce deneyin sonra yorumunuzu yapın lütfen.

Motosikleti
    emir olurmu kardeş,bilgi için teşekkürler.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    le
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki neymiş '13 lerde kullanılan ecunun markası bulabildinizmi?'12 lerle '13 ler arasında performans fakı olduğunu ise hiç sanmıyorum debriyaj ayarı yapılabiliyor.Bu arada 2013 2.ele düşmüş ilgilenenlere duyurulur.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler