Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alacağımdan değil ama makine çok hoş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-orjinal-sifir-ayarinda-fazer-121032523/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ben nereden alabilirim orjinal veya kaliteli balatayı ? Tavsiyesi olan var mı-
    Arkadaşlar Allah için bana bir link atın kafayı yiyecem koca internet dünyasında Brenta markası dışında 250 r' a ön ve arka fren balatası bulamadım. Bana link atabilecek olan var mı?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar Allah için bana bir link atın kafayı yiyecem koca internet dünyasında Brenta markası dışında 250 r' a ön ve arka fren balatası bulamadım. Bana link atabilecek olan var mı?
    http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=73&products _id=457
    http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=73&products _id=1718

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Az önce bir videoyu izlerken gördüm kafama takıldı. Debriyaj manetini çekince manet elciğe değmeli mi ? Örneğin benim ki değiyor ancak videodaki değmiyordu. Ve racing makine olmasına rağmen kısa manetle 2 parmak çok rahat çekebiliyor, ben uzun maneti bile 2 parmakla çekemiyorum. Anlaşılan yarın debriyaj ile baya uğraşacağım Benim beklentim aşşağıda kavrasın ve sonuna kadar çektiğimde elciğe değmesin.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. resime bakılırsa arka frene tam alışamamışsın daha bir de tekerden anlaşıldığı üzere henüz motoruna kıymıyorsun az biraz viraj çalış derim.

viraj demişken size bir şey soracağım geçen gece eve giderken (antakya köprü başı) köprüye doğru yatırdım motoru eskiden çok rahat giriyordum lastikler de tutyordu fakat bu kez arka lastik kaydı sakin olayım dedim hafif direksiyonu kaydığım noktaya çevirdim biraz ön freni tuttum motor ani yükseldi bu kez tekrar gaza asıldım bu kez biraz pati attı motor ordan geçen gençler beğenmiş olmalı ki uuuuv filan dediler gel de bana sorun neler yağadığımı her harekette gidecek parçayı ve nasıl temin edeceğimi düşündüm motor henüz 3650 km de lastikler özelliğini kaybetmiş olamaz yer de kuruydu ne olabilir bu kaymanın sebebi
    Bildb dostm arka firen hc skmadm dicek kadar az cnki cok hizli gtmedgm icin ihtyac duymuyorm ikisini bor skiyorm oyle daha viraja girmedim 80 km yaptm yeni daha ama kafam takilan iste hangi devirde kac gidiyo

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5.vites 6000 devirde tam 90km yapıyor + her bin devirde +15kmh daha yapıyor. 10bin devirde 150kmh yapıyor.ondan sonrası redline 170de bıbıbıbı yapmaya başlıyor yani kesiciye giriyor. 150yi kendinize sınır koyun oda kısa süreliğine. benden söylemesi sonra gelip kırang bilyalarını en ucuz nerden bulurum diye konu açmayasınız

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildb dostm arka firen hc skmadm dicek kadar az cnki cok hizli gtmedgm icin ihtyac duymuyorm ikisini bor skiyorm oyle daha viraja girmedim 80 km yaptm yeni daha ama kafam takilan iste hangi devirde kac gidiyo
    bnm rodajda 7000 devirde 110 veya 111 gidiyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

7500dü galiba yanlış olmasın verdiğimiz bilgi
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    ebc balata istiyorsan kilerci motorla iletişime geçebilirsin. yada motobakkal'dan ara, iste. onlar senin için temin ederler. bu markanın hyosung için birkaç çeşidi bulunuyor; organik, hh sinter metal (en pahalı olanı) gibi. bütçene uygun olan bir tanesini seçebilirsin.

ardasen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa + hyosung
    ankarada olup 2011-2012 hyosu nu satanlar ozelden ulasın lutfen

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi iki resim koyalım

reis plakalığın kayık hee
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.vites 6000 devirde tam 90km yapıyor + her bin devirde +15kmh daha yapıyor. 10bin devirde 150kmh yapıyor.ondan sonrası redline 170de bıbıbıbı yapmaya başlıyor yani kesiciye giriyor. 150yi kendinize sınır koyun oda kısa süreliğine. benden söylemesi sonra gelip kırang bilyalarını en ucuz nerden bulurum diye konu açmayasınız
    170 kesici bıbıbıb yanlış nihat hocam yok öle bişey :D 10.5devirde 165 yapıyor 182km de 2012 kesiciye giriyor bizzat denemişliğim var 1700km de iken bi gaza gelme cahillik sonucu cok güzel eğimli bi yolda :D bi kereye mahsus :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    alper hakli abi aynen dedigi gibi. ben 174 gordum gidiyodu daha da.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    178 gördüm sonra kalbim "krank-krank" diye atmaya başladığı için bıraktım

Bu aralar kötü huy edindim, stunt misali sürekli arkayı kilitleyip dar yerlerden dönüyorum. İşin kötü tarafı çokta keyifli oluyor ancak başımıza bir iş gelmeden vazgeçmek şart
    zenon bunu beğendi.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Bende Alper gibi hafif egimli yolda denedim, 178 gordum daha da gidicek gibiydi kesiciye girmeden. Gerek varmi dersen yok ama altindakini merak ediyor insan. Gaza gelmeye gerek yok

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    ondan sonra motorumda şu oldu bu oldu...
    zenon ve sekohtc bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Hyoo gt250r
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 300km demi abi senin motor Anladım ki ben ciddi çok yol yapıyorum ya, 4 katın olmuşum beraber aldıydık.
    Evet kardeşim su an 300 km de.sen birde benden 4 gün sonra felan aldın,,ama işlerimden dolayı fazla bibemiyorum.bşrde yorgunluk felan işde,zaten uçuşlar felanda bayağı bi ağır bu aralar..
    Bu arada senin km de hakikaten yükselmiş bende can atıyorum binmek için ama şimdilik yatıyo bakalım,ama önümüzdeki ay 2-3 günlük bi ankara yapsbilirim..
    Neyse sana ve herkese emniyetli sürüşler olsun inş..
    Gnuk bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    http://www.camgoz.com.tr/asp/product/28371/CG-RACING-KUCUK-UCGEN-EKSOZ-KARBON

çinliler çalışıyor arkadaş aynısı cbr125 kullanan arkadaşta var mübarek xt 6 60 gibi ses çıkarıyor chronix bizim motorlarda erir mi bu düşüncen nedir

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    kaliteli balata istiyorsan bunu denemelisin.bayağı pahallı dır fakat orjinaline göre 3-4 kat daha uzun ömürlü ses yapmaz yagmur falan dinlemez zınk diye tutar şiddetle tavsiye ederim.

http://www.motosikletim.com.tr/urun/...-balatasi.aspx

http://www.ebay.com/itm/390344763191...84.m1439.l2649

3 paket alıcaksın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    http://www.camgoz.com.tr/asp/product/28371/CG-RACING-KUCUK-UCGEN-EKSOZ-KARBON

çinliler çalışıyor arkadaş aynısı cbr125 kullanan arkadaşta var mübarek xt 6 60 gibi ses çıkarıyor chronix bizim motorlarda erir mi bu düşüncen nedir

hocam, bu ürün benimde son zamanlarda dikkatimi çekti,bugünde bir yerde görme şansım oldu, kaplaması zamanla atabilir gibi ama onun dışında gayet hoş duruyor..

internette, çinde jisu markası ile satılan şu egsozu buldum .80 dolar fiyatı 70 dolarda kargosu filan tutuyor..

bizim motorlarda da gayet güzel durur. 2.5 kg ağırlığında, nerdeyse orjinallerin yarısı kadar filan.

sekohtc bunu beğendi.
    Two Against the World

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam, bu ürün benimde son zamanlarda dikkatimi çekti,bugünde bir yerde görme şansım oldu, kaplaması zamanla atabilir gibi ama onun dışında gayet hoş duruyor..

internette, çinde jisu markası ile satılan şu egsozu buldum .80 dolar fiyatı 70 dolarda kargosu filan tutuyor..

bizim motorlarda da gayet güzel durur. 2.5 kg ağırlığında nerdeyse orjinallerin yarısı kadar filan.

http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFgxMD...4iQ~~60_35.JPG

estağfurullah aramızda hoca olan sensin biz daha acemiyiz gösterdiğin egzoz de son derece şık ve sade açıkçası motora 500 600 veya 1000 tl verip egzoz takmak mantıklı gelmiyor amaç görüntü olacak zaten 250lik motora ne performans gelecek ki. kendimiz mi temin ediyoruz yoksa getiren bir bayi dükkan firma var mı?
    Chronix bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    estağfurullah aramızda hoca olan sensin biz daha acemiyiz gösterdiğin egzoz de son derece şık ve sade açıkçası motora 500 600 veya 1000 tl verip egzoz takmak mantıklı gelmiyor amaç görüntü olacak zaten 250lik motora ne performans gelecek ki. kendimiz mi temin ediyoruz yoksa getiren bir bayi dükkan firma var mı?
    sırf tipi ve büyüklüğünden dolayı biri bunu ithal etse 600-700 TL gibi bir fiyata satar.burdan satışı mevcut.ilk müsait zamanda 2 tane almayı düşünüyorum.tabi yüksek kargo ücretine de bir çözüm bulmak lazım.
    Two Against the World

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler