Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyallerimi söktüm yeni sinyallerimi takarken iki farklı renk kablo var biri tam siyah diğeri renkli takarken sıralamanın önemi var mıdır? direk karambole taksam sıkıntı olur mu peki?

Hocam büyük ihtimal renkli olan + uç, siyah olan - uçtur. Yanlış bağlarsan da, sinyaller yanmaz o kadar.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyoo gt250r
    Herkese iyi akşamlar bugün çakırca motordan 2013 hyo mu anahtar teslim aldım..plaka işini 1 günde bitirdik ve aküyü bağlayıp gezmeye başladım..gerçi akşama doğru biraz yağmur atıştırdı ama sabahtan öğle sonuna kadar plakasız da olsa bayağı bi dolaştım...
    Yalnız motorun fiyatı 10.250.... Plaka sigorta ruhsat işleri muameleci yaparsa 500 lira, eğer ben kendim yaparım derseniz 400 lira tutuyor..

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı Avcı_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar bugün çakırca motordan 2013 hyo mu anahtar teslim aldım..plaka işini 1 günde bitirdik ve aküyü bağlayıp gezmeye başladım..gerçi akşama doğru biraz yağmur atıştırdı ama sabahtan öğle sonuna kadar plakasız da olsa bayağı bi dolaştım...
    Yalnız motorun fiyatı 10.250.... Plaka sigorta ruhsat işleri muameleci yaparsa 500 lira, eğer ben kendim yaparım derseniz 400 lira tutuyor..
    Hayırlı olsun darısı başımıza
    Youtube'de video izlerken gördüm hyosung krank kırıyor başka şeyler yapıyor diyenler şu adamın videolarını izlesin
    http://www.youtube.com/watch?v=SXG7-4p2fEw
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Ben bir şey demiyorum, hayırlı olsun) Kaskı da aldın mı?

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni alanlara hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin.hiçbir yeri çizilmesin inşallah. dikkatli kullanın lastikler sıfır yol tutmaz. zaten yollar şu ara sabun gibi kayıyor.michelin bile yoğun tozlu kum gibi asfaltta yol tutmuyor.

Motosikleti
    Hyoo gt250r
    Teşekkür ederim arkadaşlar,daha iyisi sizlerin olsun inş .
    Gnuk kardeşim bu arada senin diicen bişey kalmdı gibi ya hadi neyse sanada hayırlı olsun. Evet kaskı aldım ama başkasını beğendim

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun darısı başımıza
    Youtube'de video izlerken gördüm hyosung krank kırıyor başka şeyler yapıyor diyenler şu adamın videolarını izlesin
    http://www.youtube.com/watch?v=SXG7-4p2fEw
    bu diğer bir videosu :

ben mi yanlış mı görüyorum? sanki 6 kez vites değiştiriyor. 28. saniyedeki son vites değişim anında 9500 rpm'de 160 km/h'i yakalıyor.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gencler panik yapmayin krank kirmiyor. benim motoru sattigim eleman 192yi gordugunu soyledi tunelde. hem de eski kasa ile. Yani 13 bin devir falan yapmis olmali :D

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Teşekkür ederim arkadaşlar,daha iyisi sizlerin olsun inş .
    Gnuk kardeşim bu arada senin diicen bişey kalmdı gibi ya hadi neyse sanada hayırlı olsun. Evet kaskı aldım ama başkasını beğendim
    eyvallah. Ben sizden sonra feyizogluna gittim ve aşağıdaki kaskı aldım, güvenlik ve markaya göre inanılmaz fiyat, çok mutluyum

Kontrol etmek isteyen arkadaşlar için linkler aşağıda. Bu arada feyizoğlunda bu aralar bazı ürünlerde ciddi indirim var, istanbulda ikamet edenler veya netten alışveriş yapmayı sevenler bi baksın derim.

http://www.feyizoglu.com/N63-Genesis-Kapali-Kask_46793.html#0

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/nolan-n63

Motosikleti
    Hyoo gt250r
    Hayırlı olsun.. Emniyetli sürüşler,,

Hayırlı olsun, güle güle kazasız günlerde bin inşallah.
    Sağa sola düşürürüm belki diye kıyıp sıfır almıyorum, hala 2. el arayışına devam.
    Gerçi taksitli olarak cazip de, kasa desen çok hoşuma gitti ama acemiliğin gözü kör olsun

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yeni motorlar hayırlı olsun, 250 cc de hyo krallığını resmiyete döktü sanırım. Bu aralar çok fazla hyo satılıyor.

Ek olarak banada bi kask lazım. Ls2 ff370 almıştım motoru almadan önce ancak hem çok büyük hem buğu yapıyor hemde 100 den sonra rüzgar sesi rahatsız ediyor.
    İşin garip tarafı kaskın çenesini açmadan kafama takabiliyorm ancak çıkartamıyorum. Sürekli çene ile uğraşıp duruyorum.
    Fullface güzel bi kask lazım bana ancak bişey seçemedim. Agv k3leri beğeniyorum fakat fiyat pahalı.
    250 tl yi geçmeyecek şekilde kask önerisi olan var mı ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu diğer bir videosu : http://www.youtube.com/watch?v=KVaBE...DEnHbQ&index=4

ben mi yanlış mı görüyorum? sanki 6 kez vites değiştiriyor. 28. saniyedeki son vites değişim anında 9500 rpm'de 160 km/h'i yakalıyor.

Motorda değişiklik var sanki. Bana dişli oranlarıyla oynanmış gibi geldi. 3. viteste 130 yapıyor yuh dedim. 4.viteste 160'a sallıyor eleman
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

izmirde sıfır olarak nereden alınabilir güvenli ve servis olarak neresi var .. yardımcı olursanız sevınırım abilerim arkadaşlarım ..

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda değişiklik var sanki. Bana dişli oranlarıyla oynanmış gibi geldi. 3. viteste 130 yapıyor yuh dedim. 4.viteste 160'a sallıyor eleman
    dediginiz gibi dişli olabılır ama o motor kasınskı ve hyo degıl dıyeceksınız kı ıkısı de aynı lakın kasınskı 110-70-17 on ve 130-70-17 arka ebatlarında lastık kullanıyor va bılıyoruz kı bızım suankı kı 150-70-17 olan lastıgımızı 160-60-17 yaptıgımızda nasıl son hızda azalma yaşıyorsak kuculmede de artma olmuş olabılır mı yanı ılk benım o aklıma geldı.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Dişlilerle oynadığını alttaki yorumlardan görebilirsiniz. ön dişli 15 arka dişli 44, arka dişlisini 44 yapmak isteyen olursa bilgisi olsun GT650 dişlisi birebir uyuyor,o da fazladan 5 Km/Hz kadar birşey kazandırıyor. ancak ön dişliyi değiştirmeden arka dişliyi değiştirirseniz zincirden 1-2 bakla almanız gerekiyor.hani sonradan 15 dişliyi takarım derseniz bu sefer zinciride değiştirmeniz gerekebilir.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    motorun standartı gayet güzel. ne dişli ne lastik hiç oynamaya değmez. en fazla egzos. ayrıca şu bisiklet gibi ninjayla kapıştırmak çok tuhaf. hem şasi ergonomisi daha kıvrak-hafif hem lastikleri neredeyse cbf150 boyutlarında olan ninjanın bir süratten sonra yolun durumu da müsaitse hyoyu geçmesi gayet dogal

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorlar hayırlı olsun, 250 cc de hyo krallığını resmiyete döktü sanırım. Bu aralar çok fazla hyo satılıyor.

Ek olarak banada bi kask lazım. Ls2 ff370 almıştım motoru almadan önce ancak hem çok büyük hem buğu yapıyor hemde 100 den sonra rüzgar sesi rahatsız ediyor.
    İşin garip tarafı kaskın çenesini açmadan kafama takabiliyorm ancak çıkartamıyorum. Sürekli çene ile uğraşıp duruyorum.
    Fullface güzel bi kask lazım bana ancak bişey seçemedim. Agv k3leri beğeniyorum fakat fiyat pahalı.
    250 tl yi geçmeyecek şekilde kask önerisi olan var mı ?
    hocam o pahalı dediğin k-3 bile iyi bir rüzgar alıyor bende stelth sv aldım agv 550tl o bile rüzgar alıyor bütçeyi çok yukarlara taşımak lazım rüzgar için ayrıca şuna dikkat et çenesini açmadan dedin heralde kilidi diyosun kafana taktığında kilidi çenenden yukarı cıkarmayı dene eğer çıkarıyossan kilit boldur ve bi kazada sen yere düşmeden o kask fırlar gider kafandan ayarları var onun sıkılaştır

Daewoo beyinli orjinal bi motorla yapılıcak düzdeki hızları gösteren çok güzel bi video en yüksek P de izleyin izleyebiliyosaniz :D
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    gtr da tecrübeli arkadaşlar bizim yağ pompasının 8500 devirden sonra yetersiz kaldığı doğru mudur?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gtr da tecrübeli arkadaşlar bizim yağ pompasının 8500 devirden sonra yetersiz kaldığı doğru mudur?
    aslında redline ve sonrası için yağ pompası yetersiz kalır o redline onun belirtisidir fakat bazı kişiler böle şeyler atıyorlar ortaya fakat doğruluğunu kimse garanti edemez iç güdüsel olarak ama şöle bi gerçek varki motorunun uzun ömürlü olmasını istiyorsan 140km den fazla hızda sabit gitmeyip 150km yide pek geçmemeye bakıcaksın aslında bunlar bile yüksek hızlar ama 150yi 9000devirde felan yapıyor yeni hyolar hyosung sanıldığı kadar dayanıksız değil yani redline yi geçmediğin sürecede baya gider
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler