Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    possi ben sana benim mesajlarıma yorumlarıma karışma bende seni görmezden gelcem uzakdur yazdım geçen yine geldin benden alıntı yaptın K.BAKMA ÖYLE BİR FİYATTAN GELİCEK heveslenmeye gerek yok herkez işkembeden atmıyor senin gibi açıkla ozaman bana sonra bende sana açıklıyım söle nie gelmicek o fiyattan ?? ama sen bunu açıklayıcana benim laflarımdan bi kısmı çekip laf atarsın çünkü kulaktan doğma bilgilerle takılıyosun ---- BU ARADA ALIN ARKADAŞLAR GORUN POSSI TAMAMIYLE FACE BIRIDIR BUDA ONNU FACE HESABI TAKİP ETTİKLERİNE VE BEĞENİLERİNE BAKIN NE KADAR SAPIK RUHLU BİRİ OLDUĞUNA SİZ KANAAT GETİRİN BEN BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM http://www.facebook.com/emre.aksu.5602728
    Bak abicim, ben senin gibi bi tarafimdan tahminler yapip hayallerimi yazmam foruma..
    iyi dinle bak;
    cb500 serisi 17-18civarinda olacak
    cbr250r bu sene abs liside gelecek 13-14de(abs li) onun fiyati olacak.Renk olarak beyaz ve Visne kirmizisi gelecek(bunlar kesin renkler)
    Bunlari nerdenmi biliyorum? Arkadasim hondada teknisyen ordan biliyorum..Beni test etmekmi istiyosun?,28 subatta honda standina git bak, dedigim renkte cbrlar gelmismi? abslisi gelmismi, gelmemismi gör...
    O attigin facebook profilide bana ait degil!
    sen öyle sayfalar begeniyorsun demekki ordan görmüssün böyle birini...
    Benim facebook hesabim yok abisi..
    avatarimdaki fotografida nette buldum, bendede ayni kasadan oldugu için bu fotograf daha hosuma gitti onu koydum.Ergenlik çaglarimi atlatali bayagi oldu ,sana tavsiyem sag elinle iliskini kes.Beyninin çalismasini engelliyor.
    [B]King is back baby!King is back![/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak abicim, ben senin gibi bi tarafimdan tahminler yapip hayallerimi yazmam foruma..
    iyi dinle bak;
    cb500 serisi 17-18civarinda olacak
    cbr250r bu sene abs liside gelecek 13-14de(abs li) onun fiyati olacak.Renk olarak beyaz ve Visne kirmizisi gelecek(bunlar kesin renkler)
    Bunlari nerdenmi biliyorum? Arkadasim hondada teknisyen ordan biliyorum..Beni test etmekmi istiyosun?,28 subatta honda standina git bak, dedigim renkte cbrlar gelmismi? abslisi gelmismi, gelmemismi gör...
    O attigin facebook profilide bana ait degil!
    sen öyle sayfalar begeniyorsun demekki ordan görmüssün böyle birini...
    Benim facebook hesabim yok abisi..
    avatarimdaki fotografida nette buldum, bendede ayni kasadan oldugu için bu fotograf daha hosuma gitti onu koydum.Ergenlik çaglarimi atlatali bayagi oldu ,sana tavsiyem sag elinle iliskini kes.Beyninin çalismasini engelliyor.
    lan ergen bana laf atıcağına kendin başkasının profil resimlerini kullancana kendi resmini kullan komple yalansin:D yok elalemin resmini alıyor burda kullanıyor adama bak :D benim sağ elime nerden geldi olay o kel alaka zaten + 28subatta görüşücez inşallah burda olursunda şeklini görürüm cbr250r abs li versiyonuda 10.400tl gelicek abs sizden 490tl pahalı bende burdayım hodri meydan SAPIK-ERGEN-FACE-AVATAR HIRZISI POSSİ SENİ:Dsenin gibi yalan kişiliklerle uğraşmak bu forumda benim boynumun borcu olsun milletin avatarını çalıp izinsiz kullanmak ne demek ya !!!
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dunkop seni!!:=
    Alper Kaya bunu beğendi.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canina yandigimin hyoculari bi yardim edin er6 forumunda kimse cevap yazmiyo herkes kendi halinde. Eskiden hyo varken buraya bi sey yazinca hemen cozulurdu er6ci mi yok piyasada bilmem.
    Neyse konumuz enjeksiyonlu bi motorda kontagi actiktan sonra bi tik daha saat yonunde cevirince noluyor? Ya da bu er6fin bi ozelligi mi? Cevirdigimde enjeksiyon sesi falan geliyo ama anlayamadim kontakta da puskurtme resmine benzer bi sey var o tarafta. Nedir bu bilen var mi?

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açık kontağın daha ileri döndüğünü ilk defa duyuyorum ben. kontağın orjnalmi bütün er6 lar da böyle bişey varmı acaba..bunu öğrenmek gerek

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ardacavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız GV 650 aklıma gelmemişti orayı da inceleyeceğim artık.
    Bu arada radyatör de fan olduğunu bilmiyordum desem size...
    Daha önce de bir GT650R tecrübemiz olmuştu ve onda da hararet sorunu vardı.
    Onda da hiç fan sesi duymamıştım ve bu motorumda da hiç fan sesi duymuyorum açıkcası.
    Hemen bunu incelemeye alacağım.

Sıvıyı da şimdi inip inceleyeceğim.
    Takviyeyi selenin altından yapıyoruz yanılmıyorum değil mi?

Evet Giresun'daki motosikleti aldım.
    Bilgi sahibi misiniz?
    motoru tanımıyorum. sahibinden'de takip ettiğim ilanlardan biriydi. hayırlı olsun.

http://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-KAWASAKI-IGNITION-LOCK-SET-07-08-EX650-NINJA-650R-27045-5356-/271138934217?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp= mtr&hash=item3f2123cdc9

resimin uzerine farenizle gelirseniz daha net gorursunuz. "on"dan sonra ok isareti var push yaziyo ve P(3cizgi) var orayi soruyorum

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-KAWASAKI-IGNITION-LOCK-SET-07-08-EX650-NINJA-650R-27045-5356-/271138934217?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp= mtr&hash=item3f2123cdc9

resimin uzerine farenizle gelirseniz daha net gorursunuz. "on"dan sonra ok isareti var push yaziyo ve P(3cizgi) var orayi soruyorum
    Park lambalarını yakıyor anahtarı o konuma getirip çıkardığımız zaman
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

hadi ya baska anlami yok mu yani :D bi de orda KM-8 yaziyo ya o ne? anahtari oraya getirince enjeksiyon pist diye ses cikariyodu acaba doldurdugu yakiti geri mi atiyor?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi ya baska anlami yok mu yani :D bi de orda KM-8 yaziyo ya o ne? anahtari oraya getirince enjeksiyon pist diye ses cikariyodu acaba doldurdugu yakiti geri mi atiyor?
    lock ignition key made. 8 ise soketteki kablo sayısı sanırım.
    bugay bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Tesekkurler

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Canina yandigimin hyoculari bi yardim edin er6 forumunda kimse cevap yazmiyo herkes kendi halinde. Eskiden hyo varken buraya bi sey yazinca hemen cozulurdu er6ci mi yok piyasada bilmem.
    Neyse konumuz enjeksiyonlu bi motorda kontagi actiktan sonra bi tik daha saat yonunde cevirince noluyor? Ya da bu er6fin bi ozelligi mi? Cevirdigimde enjeksiyon sesi falan geliyo ama anlayamadim kontakta da puskurtme resmine benzer bi sey var o tarafta. Nedir bu bilen var mi?
    geçici park pozisyonunda kullanılıyormuş. ışıkları açabiliyorsun. direksiyon kilidi gibi bastırarak çeviriyorsun.

Turn the ignition switch to P (Park) position.
    •The city light, taillight and license plate light should go on.
    If the light does not go on, inspect or replace the following
    item.
    bugay bunu beğendi.

heh ya sagolun er6 forumuna 50 tane soru sormusumdur simdiye kadar bi tanesine mi ne cevap aldim o da yeterli olmadiydi :D

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru tanımıyorum. sahibinden'de takip ettiğim ilanlardan biriydi. hayırlı olsun.
    İlginize teşekkür ederim.

Hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa

Çalışmadığım yerden soruyorsun :D hic anlamam :D Sen ögren incelikleride ilerde başımız sıkışınca sana geliriz :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    resimlerden gördüğüm kadarıyla kontak anahtarı yuvasında 4 fonksiyon var. her nokta işareti bir fonksiyon. sırasıyla lock, off, on, p=.
    P= geçici parkta kullanılıyor. arabadan dörtlüleri yakıp, kilitleyip, inmek gibi.
    km-8 galiba kontak yuvasının ürün veya sahip olduğu standart kodu. yani bir fonksiyon değil, zira ona denk gelen bir nokta işareti yok.

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi alıcıysan baya indirim yaparlar bence hemde adrese teslim şu linke bak derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77216110/detay
    Hocam ciddi alıcıyım. Ama işte kararsız kaldım GT250 R mı? yoksa GT650 R mı? Sizin tavsiyeniz hangisi olur.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ciddi alıcıyım. Ama işte kararsız kaldım GT250 R mı? yoksa GT650 R mı? Sizin tavsiyeniz hangisi olur.
    Yeterli tecrübeniz varsa ben Gt 650R derim ama gel gelelim Türkiye de bu motorun piyasası sıfırı pahalı olduğundan oluşmadı.Satarken zarar etmek var.Diğer taraftan gt 250 r piyasası peynir ekmek gibi.Bunları da göze alarak tercih yapın.Ama kesinlikle GT650 R GT250 R'a göre daha dayanıklı sıkıştırılmaya karşı.650r da 100 le giderken 4500-5000 devir yapıyor,250r da 100 le gidirken 7000 devir yapıyorsun

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    GT650r gerçekten çok güzel bir motor ancak piyasası bilindiği gibi tam anlamı ile ölü. Her ne kadar buradaki herkes hyosung markasına sempati duysada 16- 17bin gibi rakamlara çıkınca tertemix XJ6,ER6,Fazer6,NC700 gibi motorlar önümüze geliyor. Bu seçenekler varken gt650r ın şansı yok benim gözümde. Yinede karar sizin tabiki

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    akşam gelen olursa herkese acık beyler ;)

http://www.facebook.com/events/463929173654505/?ref=2
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler