Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem ekonomi okuyorsun.
    Benim motorumu şimdi satsam 1300tl aşağıya vermem gerekiyor. 4-5 ay motosikleti bekletirim.
    Yok eğer acil paraya ihtiyacım varsa. Kredi çekerim 12 vadeli olarak. 6500tl ye 600-700tl faiz işletir.
    4-5 ay krediyi öderim ufak ufak. Sonra motoru asıl değeri olan 1300tl fazla paraya satar elime geçen toplu para ile krediyi kapatırım. Erken ödediğim için faiz yarıyarıya azalır.
    Toplamda acil para sorunumu hallederek bu işten sadece 400tl zararla çıkarım.

Neden 1300tl zarar edeyim ?
    Hocam şöyle söyliyim kredi masrafları öyle dosya parası arada cekilen hesap işletim ücretleri derken beklediğinizden yüksek bir maliyete sebeb olur. İkinci olarak ekonomide firsat maliyeti diye birşey vardir 6.500 liraya siz motosikletinizi satmazsanız motosikletiniz hem değer kaybeder yaş itibariyle hemde amortisman gideri olur siz bunu farketmezsiniz bile ama eğer o 6500 lirayi kış başlangıcında elinizde tutarsanız çeşitli yatırım araçları ile faiz repo borsa gibi değerlendirizseniz en azından bir 7500 liraniz olur biraz da bu açılardan bakmak lazim. Bende sizin gibi yüksek fiyatlardan motosiklet alip satmaya çalışşsam suan kızardım bu duruma ama inanin satmaya kalktığınızda özellikle şu dönemde daha çok görüceksiniz. İkinci olarak bumoto sym inazuma mı etkiliyecek mantığı fiyat kırsalar ne olur mantığıda yanlış şöyleki fiyatlar tercihler ve taleplere göre belirlenir. Yakında bir çok tercih değişicek yeni modellerle talepler özellikle hyosunglarda fiyatların düşmesini sağlıyıcak belki 1000 lira olmaz belki 500 lira olur ama inanin bu yaz fiyatlar yüzde 5-10 arası bir fark olucağına inaniyorum benim görüşüm. Zamanla görücegiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ben hertürlü motorumu 7.500-7.750ye mayıs sonu haziran bası satarım sende baka kalırsın kışın göbeğinde 7.500tl satan arkadaşlarım var 10000km deki 2012 lerini oda kıs die bi kere kusura bkamayında mal mal kıyaslamalar ınzuma dediğiniz alet naked sen nie hyo ile kıyaslıyosun ki aynı tüketiciyemi hitap ediyor onlar gt250-sym wolf-ınazuma olarak kendi sınıflarında fiyat düşürür 2011 e kadar bi ninja bi hyo vardı cbr çıkınca ninja fiyatmı kırdı hyo indirimemi gittide kıçı kırık tek silindir bu moto-daelim geldi die hyo indirime gidiyor hyonun şekli yeter arkadaşım müşteriyi çalmaya en son indirime gidicek motor varsa hyodur bu dediklerim çelişkimi siz bi düşünün :D
    AYRICA BU BUMOTO DEDİĞİN DAELİM DEDİĞİN ALETLER GEÇEN FUARDADA VARDI YANI BU GEÇTİĞİMİZ YAZ PİYASADAYDILAR BI INAZUMA YOKTU NASIL Bİ İNDİRİMLER OLDU AYDINLAT BENI BEN MALIMI OVMUYORUM GICIK OLURUM OLE 2.EL 10BİN TL ALDIKLARI MOTORU 1 AY SONRA 12YE KOYAN ADAMLARA BEN EDERINDEN YANAYIM BI ARKADAŞTA GITMIS 2008İ 4.500TL SATTIM DEMİŞ O MOTORA ANCA OKDR VERİR ZATEN MOTOR VAR MOTOR VAR EVLAT GİBİ BAKILAN VAR KÖPEK GİBİ .... YAPILAN VAR
    SÖZLER KUKLA13 E
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    benim hiç satmak gibi bir niyetim yoktu ama güzel bir 600f buldum. haziran çıkışlı motoru 1800 km motoru 7500 e vereceğime 600f ten vazgeçme kararı aldım.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hiç satmak gibi bir niyetim yoktu ama güzel bir 600f buldum. haziran çıkışlı motoru 1800 km motoru 7500 e vereceğime 600f ten vazgeçme kararı aldım.
    en mantıklı olanı yapmıssın
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hertürlü motorumu 7.500-7.750ye mayıs sonu haziran bası satarım sende baka kalırsın kışın göbeğinde 7.500tl satan arkadaşlarım var 10000km deki 2012 lerini oda kıs die bi kere kusura bkamayında mal mal kıyaslamalar ınzuma dediğiniz alet naked sen nie hyo ile kıyaslıyosun ki aynı tüketiciyemi hitap ediyor onlar gt250-sym wolf-ınazuma olarak kendi sınıflarında fiyat düşürür 2011 e kadar bi ninja bi hyo vardı cbr çıkınca ninja fiyatmı kırdı hyo indirimemi gittide kıçı kırık tek silindir bu moto-daelim geldi die hyo indirime gidiyor hyonun şekli yeter arkadaşım müşteriyi çalmaya en son indirime gidicek motor varsa hyodur bu dediklerim çelişkimi siz bi düşünün :D
    AYRICA BU BUMOTO DEDİĞİN DAELİM DEDİĞİN ALETLER GEÇEN FUARDADA VARDI YANI BU GEÇTİĞİMİZ YAZ PİYASADAYDILAR BI INAZUMA YOKTU NASIL Bİ İNDİRİMLER OLDU AYDINLAT BENI BEN MALIMI OVMUYORUM GICIK OLURUM OLE 2.EL 10BİN TL ALDIKLARI MOTORU 1 AY SONRA 12YE KOYAN ADAMLARA BEN EDERINDEN YANAYIM BI ARKADAŞTA GITMIS 2008İ 4.500TL SATTIM DEMİŞ O MOTORA ANCA OKDR VERİR ZATEN MOTOR VAR MOTOR VAR EVLAT GİBİ BAKILAN VAR KÖPEK GİBİ .... YAPILAN VAR
    SÖZLER KUKLA13 E
    Öncelikle hocam ben alınabilirliğinden söz ettim her motosiklet 6500dür demedim ve 2011 modelleri 6500e şuan alınabiliyor dedim. Sizin motosikletiniz vardir çok iyi bakmışsınızdır hiç yan yatmamıştır. Lastiklerini değiştirmişsinizdir. Ne biliyim gidip pahali bir egzoz almışsınızdır. Masrafdan kaçınmayip gül gibi bakmısınızdır. Tüm bunları yaptığınızda hızlı satarsınız 7.500 7.7500 gibi fiyatlara genel olarak satabilirsiniz (2012 kış piyasası). Biri gelir 8.500 de verebilir ben genel bir durumdan bahsediyorum. Normal hic orjinali bozulmayan belki kücük ufak tepek hataları olan 2011 model bir hyosung gt250r şuan şu kış piyasasinda 6.500 civarlarina alınabiliyor hatta ben hala şüpheyle yaklaşıp o parayı bağlasammı diye düşünüyorum keza çoğu alıcı şuan öyle ve motosikletler satılmıyor. Dediğiniz gibi motosiklet vardir motosiklet vardir buna katılıyorum olayida çarptırmak istemem ben alıcı olarak şuan bulunduğum şu dakika motosiklet alicagim icin fiyatlarin nerelere düşebildiğini görebildiğim icin yaziyorum ayrıca hyosung piyasasinı yıllardır takip eden gözlemleyen biriyim hyosung motosiketler daha korede bile yeni lansmanı yapıldığı zamanlarda buralarda paylaşan ilk kişiyim. İkinci olarak sezonda şöyle bir düşüş olabilir bu da benim fikrim dedim. Inazuma wolf ne biliyim bumoto fln hiç iyi motorlar olmayabilir. Görüntüsü havali olmayabilir gt250r den her zaman daha az satılabilir ama pasta büyüyecek ve rekabet artıcak. Örneğin ben inazuma piyasaya girmeseydi 2012 6.500e çok temiz sym wolf alıcaktım ama şuan fiyatlarının düşecegine inandığım icin almiyorum. 2 Sene önce olsa tek alternatifim hyosung gt250r idi şuan bir çok seçenek var ve bu motosikletlerin satılmasını etkiliyicek tipini beğenmediğimiz inazuma eğer sıfır alıcak bir mantalitem olsa gidip alıcağım motosiklettir. Şuan konuşmak için erken bunlar fikirlerim ister saygı duyarsınız ister aksini düşünürsünüz sadece fikir. Bakalım ne olucak

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı KukLa13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hocam ben alınabilirliğinden söz ettim her motosiklet 6500dür demedim ve 2011 modelleri 6500e şuan alınabiliyor dedim. Sizin motosikletiniz vardir çok iyi bakmışsınızdır hiç yan yatmamıştır. Lastiklerini değiştirmişsinizdir. Ne biliyim gidip pahali bir egzoz almışsınızdır. Masrafdan kaçınmayip gül gibi bakmısınızdır. Tüm bunları yaptığınızda hızlı satarsınız 7.500 7.7500 gibi fiyatlara genel olarak satabilirsiniz (2012 kış piyasası). Biri gelir 8.500 de verebilir ben genel bir durumdan bahsediyorum. Normal hic orjinali bozulmayan belki kücük ufak tepek hataları olan 2011 model bir hyosung gt250r şuan şu kış piyasasinda 6.500 civarlarina alınabiliyor hatta ben hala şüpheyle yaklaşıp o parayı bağlasammı diye düşünüyorum keza çoğu alıcı şuan öyle ve motosikletler satılmıyor. Dediğiniz gibi motosiklet vardir motosiklet vardir buna katılıyorum olayida çarptırmak istemem ben alıcı olarak şuan bulunduğum şu dakika motosiklet alicagim icin fiyatlarin nerelere düşebildiğini görebildiğim icin yaziyorum ayrıca hyosung piyasasinı yıllardır takip eden gözlemleyen biriyim hyosung motosiketler daha korede bile yeni lansmanı yapıldığı zamanlarda buralarda paylaşan ilk kişiyim. İkinci olarak sezonda şöyle bir düşüş olabilir bu da benim fikrim dedim. Inazuma wolf ne biliyim bumoto fln hiç iyi motorlar olmayabilir. Görüntüsü havali olmayabilir gt250r den her zaman daha az satılabilir ama pasta büyüyecek ve rekabet artıcak. Örneğin ben inazuma piyasaya girmeseydi 2012 6.500e çok temiz sym wolf alıcaktım ama şuan fiyatlarının düşecegine inandığım icin almiyorum. 2 Sene önce olsa tek alternatifim hyosung gt250r idi şuan bir çok seçenek var ve bu motosikletlerin satılmasını etkiliyicek tipini beğenmediğimiz inazuma eğer sıfır alıcak bir mantalitem olsa gidip alıcağım motosiklettir. Şuan konuşmak için erken bunlar fikirlerim ister saygı duyarsınız ister aksini düşünürsünüz sadece fikir. Bakalım ne olucak
    Gel sana Hyosung'u bedavaya getirelim. "Bu nası olacak şimdi!?" deme. Cok basit: şöyleki sen ufak tefek hataları olan 2011 yeni kasa motor alcaksın 6500 e, bana satıcaksın 6900 e satış masrafını düş 70 tl, ne kaldı elinde kar 330 tl. 20 kere tekrar edelim bu işlemi, 6600 tl olur elinde, hem de 6600 e 6500 e alacağından daha temiz bi yeni kasa alırsın, ufak tefek hatalarıda olmaz.

Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel sana Hyosung'u bedavaya getirelim. "Bu nası olacak şimdi!?" deme. Cok basit: şöyleki sen ufak tefek hataları olan 2011 yeni kasa motor alcaksın 6500 e, bana satıcaksın 6900 e satış masrafını düş 70 tl, ne kaldı elinde kar 330 tl. 20 kere tekrar edelim bu işlemi, 6600 tl olur elinde, hem de 6600 e 6500 e alacağından daha temiz bi yeni kasa alırsın.
    Konuyu uzatmanın alemi yok ben kafama yatan uygun bir motosiklet ariyorum ve bu fiyatlara düşen arkadaşlar var herhangi bir şekilde yalan söylemiyorum. Herkesin malının bir değeri vardir. Herkesin farklı bir bakış acısı vardır. Kışın uygun fiyata motosiklet alınabilir siz satmazsınız ayrı konu birisi sıkısr o fiyata satiodur ayrıca dediğim gibi motosikletten motosikletede fark var ben 2011yeni kasa 6500 lira benim verebileceğim psikolojik sınır şuan şu kış dönemimde eski kasalarda motosikletin durumuna göre lastik vb olaylara bakarak 5.000 ile 6000 arası almayı düşünüyorum. Zorla satan yok siz satmazsınız olur biter amma uzadı konu gereksiz yere. Önemli olur satmam satarım değil satabilmek satabiliyorsanız o fiyatlara ne mutlu ne diyim 2012 kasa bu siteden bir arkadaş satiyordu 7500 lira yazmıştı ne kadar ilanda kaldi sattımı bilmiyorum ki havalar iyiken ilanı vardı satarken işler değişiyor umarim hepinizin şansı yağver gider kışın motosiklet satmak zorunda kalmaz sezonda güzel fiyatlara satarsınız benden bu kadar. Konuyuda uzatmayalım gereksiz olucak

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    herzaman alan için piyasa çok yüksektir ve satan için düşüktür. ben 2010 ocak ayında 2008 çıkışlı daha garantisi bitmemiş 250R ı 5 bin tl ye aldım,usta faciaları yaşayarak motosikletime gereksiz yere 1.000 tl ye yakın masraf yaptım ama motosiklette hiçbir sorun yoktu tamamen gerizekalı bir usta yüzünden cebimden bu para çıktı. daha sonra satmaya karar verdim ve 5 bin tl ye aldıgım motosikletimi 6.100tl ye sattım. araba almak zorunda olmasaydım inanın o fiyata da satmazdım ;)

Şimdi sıfır km aldıgım cb125 im var,anahtar teslim 3920 tl ye aldım,topcase taktım, 30.05.2012 tarihinde trafiğe çıktığı için 2x bandrol yatırdım 4.150 tl ye geldi.(bakımları saymıyorum,litresine 45 tl verip iphone yağ koydurdum) geçenlerde 3500tl teklif eden oldu satmadım, sizce eder mi bu parayı? sıfırı 3.650 tl + plaka ruhsat sigorta vs..

Bu yüzden tartışmaya gerek yok bence, isteyen istediği fiyatı yazsın, alan alsın satan satsın, alan memnun satan memnunsa sıkıntı yok.
    otopsici ve UNdocab bunu beğendiler.
    Karadeniz - Giresun.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    @kukla13

Bende bir 2012 GT250R için forumdan birisi ile anlaştım hemde senin öngördüğün fiyatların çok üstünde ancak içim rahat alacağım makine temiz ve bana sorun çıkartmayacak.
    1 sene sonra satarsamda max%15 değer kaybı bekliyorum.
    Senden ricam Mayıs-Haziran ayında gelip tahminlerinin sonuçlarını tekrar burda paylaşman.
    Umarım gönlündeki motosikleti satın alırsın.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende bu konuda şöyle düşünüyorum kukla kardeşim benden sana yaşca büyüğün olduğumdan abi tavsiyesi.eğer bulabiliyorsan alabiliyorsan en ucuzunu al tabiki.sen yanlış bişey yapmıyorsun para çok kıymetli bişey ve sende bunu biliyorsunki aynı şeye daha fazla para vermeden bişeye sahip olmak istiyosun en doğal en mantıklı arayışda bu zaten.bence sende bi hata bi kabahat yok doğal olarak az para vermek istiyorsun.esas kabahatli hatalı olan 6500e 11 12 model motosikleti veren parasının değerini bilmeyen kişidir. veren veriyorken alan neden kabahatli olsunki vereni bulsam bende affetmem burası istanbul

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kukla13

Bende bir 2012 GT250R için forumdan birisi ile anlaştım hemde senin öngördüğün fiyatların çok üstünde ancak içim rahat alacağım makine temiz ve bana sorun çıkartmayacak.
    1 sene sonra satarsamda max%15 değer kaybı bekliyorum.
    Senden ricam Mayıs-Haziran ayında gelip tahminlerinin sonuçlarını tekrar burda paylaşman.
    Umarım gönlündeki motosikleti satın alırsın.
    Çok sevindim aradığınız motosikleti bulmanıza benim bütcem bu kadar verebileceğim para bu kadar olduğu icin ucuza iyisini arama mantığında bakiyorum arkadaşlara 2011leri 6500 veriyorlar diyince biraz şaşkınlık oldu sanırım. Sonra bir de yazın fiyatların aslında çok sezon fiyatı olmayacağını fiyatların düşüceginin fikrinde olmamda tabi motosiklet sahiplerini biraz kızdırdı herhalde bunlar benim düşüncelerim bakalim zamanla görüceğiz yanıladabilirim yanılmayadabilirim sadece pasta büyüdü ve etkisi olucaktır bundan eminim. Herkes gönlündekine kavuşur insallah bende aldığım motosikleti burada paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende bu konuda şöyle düşünüyorum kukla kardeşim benden sana yaşca büyüğün olduğumdan abi tavsiyesi.eğer bulabiliyorsan alabiliyorsan en ucuzunu al tabiki.sen yanlış bişey yapmıyorsun para çok kıymetli bişey ve sende bunu biliyorsunki aynı şeye daha fazla para vermeden bişeye sahip olmak istiyosun en doğal en mantıklı arayışda bu zaten.bence sende bi hata bi kabahat yok doğal olarak az para vermek istiyorsun.esas kabahatli hatalı olan 6500e 11 12 model motosikleti veren parasının değerini bilmeyen kişidir. veren veriyorken alan neden kabahatli olsunki vereni bulsam bende affetmem burası istanbul
    Teşekkür ederim yorumunuz icin biraz yanlış anlaşıldım herhalde yukarıda bir arkadasimizda bahsetti alanla satan buluşabiliyorsa satış gerçekleşiyorsa olay odur. Motosiklet vardır motosiklet vardır bende gidip 2011 bir hyosunga 7500 8000 verebilirim ama bu parayı verirken bakarım napmıs bu arkadaş bakımlarını eksik etmişmi motosiklet garanti kapsamındamı lastikler değişmiş mi yapacağım masraf ya da masrafsızlığa göre değişir herkesin düşüncesi tüketici olma anlayışı farklıdır.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    konumuza arada maskot gelmesi güzel bişey, bizim gt250r lar çirkin de olsa kötü motor da olsa para etmese de hayat güzel eğlenelim gülelim kih kih kih bu arada satılık 2012 gt250r ım var çift hörgüçlü deve takaslı; sevgilimle afrika seyahati düşünüyorum 2013 de
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Arkdaşlar bu soğuk ne ya :( haftaya motoru teslim almaya giderim diyordum hava çok pis muhalefet olacak iç anadoluya kar bile yağıyo eskişehir-izmit yoludabol virajlı ve rakımı yüksek olan yerler fikir verebilcek olan varmı? Nasıl getiririm izmitten binerek gelcektim aama ısı çok düştü kar beklentiside var :(

Aklıma takılan son bi soru daha var `12lerde gaz kesici kaç bin devirde devreye giriyo

Bu alım satım olaylarında hep 500tl zararla satmışımdır kukla13 kardeşim beklersen seneye sezon sonu 7.5'ğa `2012 satabilirim sana
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

BLaCK_j.W.a teşekkürler.)

Şu motosikleti duyan bilen varmıdır. Exper arkadaşlar yorumlayabilirmisiniz 3000 km yaziyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01629562/detay

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

Şu motosikleti duyan bilen varmıdır. Exper arkadaşlar yorumlayabilirmisiniz 3000 km yaziyor
    Bu motor 3000 km deyse ben daha doğmadım.
    UNdocab bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hah tam senlik süper tertemiz motor km side düşük ara sahibini 5e bırakır.Hadi hayırlı olsun sen işi biliyosun bunun okulunu okuyosun sonuçta...ilanlar arasından kelepiri bulmuşsun
    Twin bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 3000 km deyse ben daha doğmadım.
    bir tane hyosung rt125 satan vardı tam hatirlamiyorum ama 2 senelik motordu 64 km de o geldi aklima.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah tam senlik süper tertemiz motor km side düşük ara sahibini 5e bırakır.Hadi hayırlı olsun sen işi biliyosun bunun okulunu okuyosun sonuçta...ilanlar arasından kelepiri bulmuşsun
    Maksat renk gelsin foruma

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon hocam sen 2012 hyosung'u 1-2 aydır 7500 satmak için uğraşan kişi diilmisin ben mi yanlış hatirliyorum.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125

Full boyalı. Boyası araba boyacısına 100tl ye falan tabanca ile yaptırılmış
    Düşürülmüş km sebebi ile gerçek km hiç belli olmaz.
    Temiz 40binkm yapmış gibi bu motor. Artık elcikler aşındığı için yenisi ile değiştirilmiş.
    Lastikler Shinko olmamasına rağmen(pilot road'a benziyor) tamamen bitmiş. En az 2 takım lastik yemiş ise km allah bilir nedir.
    Büyük ihtimal ile egzantirikler bitik durumda.
    Renk olarak Turuncu işaretlenmiş ama motor kırmızı renkte. Ruhsat ile uyumsuzluk olma ihtimali var.

Tahmini masraflar
    1 takım lastik.
    Egzantirik zinciri değişimi ???
    Akü ???
    Karbüratör temizliği ???
    Senkron ayarı ???
    vs
    vs

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900

Resimdeki arka lastikler shinko değil ve tamamen bitmişler. Artık kaçıncı lastikleri belli değil. Bu motor en az 30 bindedir oda en iyi tahminle bence.

Simdi soralim o zaman bu motosiklet kaç para eder kısacası bakın sahibinden.com a ilanların hepsi böyle 6500 liradan 6000e indi bu motosiklet gecenlerde böyle bir sürü ilan var boyalı kazalı kilometresi düsürülmüs yüksek fiyatli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler