Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

zenon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şartlarını zorlamaya çalış,hepimiz çalışıyoruz.Ha gayret.... Bu arada Undocab,Zenon,Puser vs. vs. sizin sesiniz soluğunuz çıkmıyor ! Yokmu son kuru havanın tadını çıkarmak isteyen.
    kusura bakma yeni gördüm. benim katılım durumum yarın akşama doğru belli olur. bu hafta içi özelde ve işte doluluk var biraz. buluşma kesin olacaksa gelmek için çaba sarf ederim.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG

Şu resim o kadar güzel olmuş ki bir tane cb alasım geldi.Birde motosiklet ustası diye tabir ettiğim kanuni servisine gt250r'yi sordum adam 13 bin kmde motor ölüyor dedi ve bunu söyleyen kanuni servisi imiş adam resmen kawasaki ninja al diye dövecekti beni
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    13/11/2012 Salı günü,saat 19:30' da incirli bahçe büfede buluşuyoruz.http://maps.google.com/maps?hl=tr&ba...sQ_BIwBg.Islak hamburger ve goralısı meşhurdur,ordan da o cadde üzerinde bol miktarda ki cafelerden birine çökeriz.Başka teklifi olan varsa o da değerlendirilir.Katılımcı olmak isteyen herkesi bekleriz.
    Söz vermiyorum ama bir gelip cay icip kacabilirim. Arka tarafta hemen güzel bir Cafe var motora binmeye bile gerek kalmaz misafirim olcak belki +1 olarak gelip kacarım. +1 olan arkadaş gt250 almak istiyor hem sizinle tanıştırır hemde fikir sahibi yaparız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://f1211.hizliresim.com/13/d/fvvxg.jpg
    Şu resim o kadar güzel olmuş ki bir tane cb alasım geldi.Birde motosiklet ustası diye tabir ettiğim kanuni servisine gt250r'yi sordum adam 13 bin kmde motor ölüyor dedi ve bunu söyleyen kanuni servisi imiş adam resmen kawasaki ninja al diye dövecekti beni
    Benim motorum 16.500 de saat gibi calışıyor :D direk yalanlarım 13 bin neymiş küsürat verimde inandırıcı olsun mu demiş Forumda Chronix in motoru 65.000 km de Amerikada bir dayı 100.000 km de ve daha motor acılmamış. Kawasaki kadar sağlam değil belki ama bu kadarda degil...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kuralkan dün akşam ne yediğini biliyor mu acaba?
    Valla yeni modeli getirmezse parası olan alıcı için ninja300 karşısında hiçbir cazibesi kalmaz. Alan da ekonomik şartlardan alır. Adam üretim bandında yeniliğe gidiyor disbürütör ise zahmet edip getirmiyor. İnsanı enayi yerine koymaya da hiç utanmıyorlar. Şimdi alıcı yeni modeli beklese bir dert eskisini alsa bir dert...
    parası olupta kawasaki 300 alabilecek ve almayı düşünen bir insan zaten hyosung mu alsam diye düşünmez hatta yüzüne bakmaz.... hyosung her zaman beklentilerin ortalamasını veren ekonomik bir motor olmuştur.. bu yüzden kawasaki ile kıyaslanamaz ve her türlü de satar..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://f1211.hizliresim.com/13/d/fvvxg.jpg
    nedenini söyliyim mi?
    büyük ihtimal adamın elinde ölü veya artık kurtulmaya çalıştığı bi ninja motor vardır
    bu çakallığı hemen hemen bütün motor tamircisi yapar (arabalarda da aynısı var)
    gider 2-3 binliraya hurda bişey alır 1000-1500 e motorun elini yüzünü düzeltir
    sonra salağın birine 8-9 bine kitler
    bu olaya birebir en az 20 kere şahit oldum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yok rodajı yapıyosun sonra atıyosun çöpe tek kullanımlık mangal gibi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma yeni gördüm. benim katılım durumum yarın akşama doğru belli olur. bu hafta içi özelde ve işte doluluk var biraz. buluşma kesin olacaksa gelmek için çaba sarf ederim.
    Ben akşam en geç 19:30 da ordayım,gelebilirsen bekliyorum.Ama başka kimler gelecek orası muamma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

[QUOTE=zenon;2859286]Söz vermiyorum ama bir gelip cay icip kacabilirim. Arka tarafta hemen güzel bir Cafe var motora binmeye bile gerek kalmaz misafirim olcak belki +1 olarak gelip kacarım. +1 olan arkadaş gt250 almak istiyor hem sizinle tanıştırır hemde fikir sahibi yaparız.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------
    Gel gel çay niyetine gel biz onu nargileye çeviririz Arakadaşın da gelebilirse elimizden ne geliyorsa yardımcı oluruz.
    zenon bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Chronix te gelebilir motorsuz direk metrobusle gelcektir o UNdocab tan ses cıkmadı ama çok yoğun bir durum olmazsa gelir gibi geliyor. Ben 6:30 da eve gecerim ustumu değişir benzin alir gelirim herhalde büfede mi buluşcaz?

Biz bu buluşmayı ömürde Ömür plazanın önünde yapalım ordan gideriz direk oraya gelcekler araba ile gelen olur metrobusle gelen olur zor bulur. biz buluşma yerini ömür plaza önü yapalım.
    ARCHANGEL bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chronix te gelebilir motorsuz direk metrobusle gelcektir o UNdocab tan ses cıkmadı ama çok yoğun bir durum olmazsa gelir gibi geliyor. Ben 6:30 da eve gecerim ustumu değişir benzin alir gelirim herhalde büfede mi buluşcaz?

Biz bu buluşmayı ömürde Ömür plazanın önünde yapalım ordan gideriz direk oraya gelcekler araba ile gelen olur metrobusle gelen olur zor bulur. biz buluşma yerini ömür plaza önü yapalım.
    Tecrübye başka birşey ya İyi fikir verdin.Tamamdır buluşma yerimiz ömür plazanın önü olsun.19:30 da oradayım.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu iyi oldu :D ÖMÜR PLAZA önü Saat 19:30 Gözdeb kacmasın :D gt li görünce yanaşın :D
    RuzgarSA bunu beğendi.

OZGUR SASMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW 600CC CHOPPER
    ARKADASLAR MERHABA BENDEDE 250 GTR ENJEKSIYONLU 2008 BIR ZILLI VAR.1 SENEDIR EVIMIN ONUNDE YATIYOR SADECE HAFTA SONLARI CALISTIRIYORUM KOMPLE BODY KIT VE BOYA UYGULAMASI YAPTIRDIM RENK DUCATI KIRMIZISI STICKER VE KABARTMA DUCATI YAZISI VB DEGISIMLER VAR...RESIMLERI EKLICEM ...COK UYGUN BIR FIYATA YAZICAM MOTORUM ICIN KESINLIKLE MOTOR SOKULMEDI ICI ACILMADI PARCALANMADI YAN YATMADAN GRENEJLARINDA CIZIKLER VARDI KOMPLE SOKULDU TUM GRENAJLAR VE SIMLI 123432134-76KODLU ITALIAN DUCATI KIRMIZI SI RENGINDE BOYANDI DEPO UZERINDE O ST KANUNI YAZISI YOK EDILDI KADRAN ICINDE DUCATI STICKERI VAR.MOTOR AYNI DUCATI KASASI NA SAHIP OLDUGU ICIN BU TARZ BIR UYGULAMA YAPMAK ISTEDIM.ISYEYEN USTASIYLA GELEBILIR BINEBILIR GRENAJLARI SOKUP BAKAILIR...34 FD3870 PLAKAM RUHSAT VESIGORTA BILGILERI RESIMLERINI EN KISA ZAMANDA EKLICEM BU MOTORA GONUL VEREN BIR ARKADASA GITMESINI ISTIYORUM ..BAYADIR FORUMA GIRMIYORUM CUNKU MOTORUMU KULLANMIYORUM DEDIGIM GIBI 1 SENEDIR KAPIMIN ONUNDEKI ACIK GARAJDA SEHPA UZERINDE BRANDALI BIR SEKILDE DURUYOR... MOTORU KOMPLE BOYAMAMIN SEBEBI KAZA BELA VS DEGIL SADECE DUCATIYE BENZETMEKTI BIR EGZOZ BULAMADIM ISTEDIGIM GIBI ONCEKI FORUMLARDAN ILK RESIMLER BOYA ASAMALARI VB SEYLERIDE GOREBILIRSINIZ.EN KISA ZAMANDA RESIMLER BURDA...

---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:55 ----------

BU ARADA BINMEDIGIM ICIN KM DE HATIRLAMIYORUM AMA 6000-7000 KM ARALIGINDAYDI GALIBA BENIM EHLIYETIM YOK BIR HEVES ALDIM ILK ONCE MOTORUMU ALDIM SONRADA EHLIYETI ALIRIM DEDIM AMA ISGUC ALTIMDADA SIRKET ARABASI VAR KENDI ARABAM VAR,AILEMIN VE ESIMIN MOTORA BAKISLARI (BIRCOGUNUZDAKI SORUN GIBI),YAPTIGIM AMA KULLANAMADIGIM BIR SEVDAM OLDU SADECE SESINI DINLIYORUM CALISTIRIP..ISTEYEN ARKASLAR MUHAKKAK USTASINI ALIP GELSIN CUNKU BEN NE YASSAM BOS,,,

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Bu iyi oldu :D ÖMÜR PLAZA önü Saat 19:30 Gözdeb kacmasın :D gt li görünce yanaşın :D
    gezin bakalım

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezin bakalım
    Gelmiyor musun? Senin CBR tayfasına da haber ver görüşelim kaynaşalım gt nin yanında sönük kalmaya korkmuyorlarsa gelsinler

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Gelmiyor musun? Senin CBR tayfasına da haber ver görüşelim kaynaşalım gt nin yanında sönük kalmaya korkmuyorlarsa gelsinler
    CBR tayfasından da gelmek isteyen olursa bekleriz,sabit sende belden aşşağı vuruyorsun yapma böyle
    zenon bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

OZGUR SASMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW 600CC CHOPPER
    SAYFA 812 VE DEVAMINDAN MOTORUMLA ILGILI GORSELLERE ULASABILIRSINIZ YENI RESIMLER DE EKLENECEK ....

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

YA BEN BAYADIR FORUMA GIRMEMISIM MOTORUMU SATMAYA KARAR VERDIM O YUZDEN SAHIBINDEN YERINE FORUMA KOYDUM SATILIK ILANINI FORUMDAN IHTIYACI OLAN YADA MOTORUMU BILEN BIR ARKADASIN ALMASINI ISTIYORUM DUSUNDUGUM FIYAT 6000 TL NE ALTI NE USTU MOTORUMUN KAZASI (YAN YATMASI DISINDA TABII AMA SU ANDA KIZ GIBI CIZIK YOK O BOYA VE BAKIMINDAN SONRA BIRHEVESLE YAPTIGIM)YOK.2008 SON AYI TRAFIGE CIKISLI BU HAFTA VERGI BORCLARINI ODEYECEGIM MALUM 1SENEDIR TRAFIGE CIKMADIM BU MOTORLA ARTIK KAPIMIN ONUNDE CURUMESINE KIYAMAM DEVAMLI YAGLANMIS BRANDA VE SEHPA UZERINDE MOTOR AKSAMI FRENLERI AYNA GIBI HER HAFTASONU ELIMDE BIRAM TOZUNU ALDIM CALISTIRDIM UZERINDE BOSCH MARKA AKU VAR,KM ORIJINAL ZATEN NE OYNAMASI NE INDIRMESINI BILIRIM KOMSULARIMA SORABILIRSINIZ BIR GUN MOTORA BINDIMI GORMEDILER ADAM GIBI..

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

YA BEN BAYADIR FORUMA GIRMEMISIM MOTORUMU SATMAYA KARAR VERDIM O YUZDEN SAHIBINDEN YERINE FORUMA KOYDUM SATILIK ILANINI FORUMDAN IHTIYACI OLAN YADA MOTORUMU BILEN BIR ARKADASIN ALMASINI ISTIYORUM DUSUNDUGUM FIYAT 6000 TL NE ALTI NE USTU MOTORUMUN KAZASI (YAN YATMASI DISINDA TABII AMA SU ANDA KIZ GIBI CIZIK YOK O BOYA VE BAKIMINDAN SONRA BIRHEVESLE YAPTIGIM)YOK.2008 SON AYI TRAFIGE CIKISLI BU HAFTA VERGI BORCLARINI ODEYECEGIM MALUM 1SENEDIR TRAFIGE CIKMADIM BU MOTORLA ARTIK KAPIMIN ONUNDE CURUMESINE KIYAMAM DEVAMLI YAGLANMIS BRANDA VE SEHPA UZERINDE MOTOR AKSAMI FRENLERI AYNA GIBI HER HAFTASONU ELIMDE BIRAM TOZUNU ALDIM CALISTIRDIM UZERINDE BOSCH MARKA AKU VAR,KM ORIJINAL ZATEN NE OYNAMASI NE INDIRMESINI BILIRIM KOMSULARIMA SORABILIRSINIZ BIR GUN MOTORA BINDIMI GORMEDILER ADAM GIBI..BU ARADA SELCUK SEN YASIYORMUSUN BURALARDAMISIN SENIN COMET NE ALEMDE...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    CBR tayfasından da gelmek isteyen olursa bekleriz,sabit sende belden aşşağı vuruyorsun yapma böyle
    Fatih akşam ben kesin gelirim bir aksilik olmazsa olmadı karşılıklı laflar birer cay iceriz ;) ben çok kalmam yalnız ;) 8:00-8:30 falan :-)

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Buluşmaya bir motosiklet tutkunu olarak bende gelmek isterdim ama maalesef zaman yok.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşmaya bir motosiklet tutkunu olarak bende gelmek isterdim ama maalesef zaman yok.
    Motosiklet tutkunu zaman yaratır :D ben sevgilimi ekiyorum sen düşün ne için kılı erkekler icin :D lan acaba hatamı yapıyorum :D
    ARCHANGEL, Twin ve kakare bunu beğendiler.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Fatih akşam ben kesin gelirim bir aksilik olmazsa olmadı karşılıklı laflar birer cay iceriz ;) ben çok kalmam yalnız ;) 8:00-8:30 falan :-)
    Akşama az kaldı,gelen gelir herkesi davet ettik üstümüze düşeni yaptık değil mi?
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler