Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    hyosung da keşke kafayı diğer japonlar gibi çekik gözlü yapsa...

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu şekildede çok sexi ama kaşlı gözlü olsaydıda sexi olurdu. hyo her haliyle çok sexi

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    arkadaşlar st kanuni yazanların hepsi enjeksiyon lu dimi bu motorların. 2008 model birtane buldumda

linkini attığın motor %90 enjeksiyonlu bakmaya gittiğinde anlarsın kontağı açınca pompadan enjektörlerden ses gelir marşa basmadan... ama fiyatı uygunmuş hakkatten. sağına soluna iyicene baktır..

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    birde bu var http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04643549/detay
    enjeksiyonlu sanırım. motoru almaya arkadaşımla gidicem zaten motor tamircisi bir ark ım ile
    umarım uygun fiyata bulurum düzgün birşeyde, aranıza katılırım bende

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung da keşke kafayı diğer japonlar gibi çekik gözlü yapsa...
    kesinlikle katılıyorum.bazıları özelliği bu,değişik bir havası var diyor ama yeter artık 10 senedir aynı kasa,değişiklik şart....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    [QUOTE=hisvarlar;2855911]
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Two Bros egzos ile Tiger egzosu hyosung üzerinde karşılaştırma imkanınız oldumu acaba ? Tigerlı bir hyo kullanma şansım oldu açıkcası hoş ve yeterli bir sesi vardı. Ancak Two Bros gibi bir firmanın kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum fakat 250 cc motorda dağlar kadar fark etmeyeceğini düşünüyorum, sizin görüşleriniz nedir ?
    mevzu iki silindir olunca çok fark beklememek lazım olmakla birlikte two brothers gerçekten tatmin edici tok bir sese sahip, rölantide olsun sabit hızla giderken olsun devirlenirken olsun gerçekten farkını hakettiğini düşünüyorum. aslında 2 ay önce felan video da çekmiştim ama pek sağlıklı çekim olmamıştı, yakın zamanda fırsatım olursa tekrar video çekicem inş. şahsen ben eksozu 1000 liraya aldım ama kesinlikle pişman değilim, motorumu satmıyor olsam eksozu da satmayı aklımdan bile geçirmezdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek hançer hocam ybrmi satabilirsem 250 cc düşünüyorum. Motorunuz güzelmiş. Inşallah sizin motoru alabilirim
    ikimizin hakkında da hayırlısı olsun diyelim öyleyse kendim uzun yıllar binme niyetiyle aldım ve o şekilde titizlikle kullandım ama evdeki hesap çarşıya uymayınca ister istemez satmayı düşünmek zorunda kaldım...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde bu var http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04643549/detay
    enjeksiyonlu sanırım. motoru almaya arkadaşımla gidicem zaten motor tamircisi bir ark ım ile
    umarım uygun fiyata bulurum düzgün birşeyde, aranıza katılırım bende

bu motor 8bin km deyse bende amerika başkanı obamayım. selam Türk halkı :D
    Zippo's bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor 8bin km deyse bende amerika başkanı obamayım. selam Türk halkı :D
    Aynen sanki motor pert e çıkmışta sonradan toplamışlar gibi duruyor grenaj aralarındaki boşluklara bakın o göstergenin altındaki kablolarda hiç hoşuma gitmedi. gt 250r alıcaksan bi kere 6.500-7000 bin tl yi gözden çıkarıcan daha altı sana masraf çıkarır gene motor dediğim fiyata gelir
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Merhaba arkadaşlar,
    bu motor u bilenini göreniniz varmı acaba. Pendik tenmiş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03799392/detay
    peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz, diğer ilandaki motor bir yan mahallede gidip incelicem yakından bir karar vermeden önce.
    pendikte olan daha dinç sanki

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz, diğer ilandaki motor bir yan mahallede gidip incelicem yakından bir karar vermeden önce.
    pendikte olan daha dinç sanki
    ne desek boş,resimler hiç net değil. 2 aydır muayenesini yaptırmıyorsa parası yok demektir,parası yoksa bakımınıda aksatıyor demektir . hyosunglar yağ bakımı yapılmaz ve devirli kullanılırsa makina ziyan oluyor. çok sağlam bi ustaya göstermen lazım ama HYOSUNG tan anlayan ustaya göster. kawasakiciler hondacılar anlamıyor bu motosikletlerden sakın aldanma onlara
    Karadeniz - Giresun.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04192314/detay

s.a arkadaşlar. bugün kısmetse gidip bu motora bakacağım.. sizinde fikrinizi almak isterim.. bu motoru sizce almalımıyım ? sahibi pazarlık payı war demiş hatta ilanda. 6.500 gibi bi bütçek war.. anlaşabilirsek alabilirim aslında motoru
    elit motogaraj

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

s.a arkadaşlar. bugün kısmetse gidip bu motora bakacağım.. sizinde fikrinizi almak isterim.. bu motoru sizce almalımıyım ? sahibi pazarlık payı war demiş hatta ilanda. 6.500 gibi bi bütçek war.. anlaşabilirsek alabilirim aslında motoru
    Motor komple boyalı,üç beş daha kas temiz bişey al derim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

aynen motor komple boyanmış ve hala çizikler var diyor demekki sürekli yatıp kalkıyor. ee tabi evdekilerde sat şu naleti geberecen en sonunda hergün düşüyosun demişlerdir

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende arkadaşlar gibi motoru ilk gördüğümde komple boyalı dedim yoksa o fiyata satması enteresan olurdu banka rehinli filan ben sıcak bakmıyorum böle işlere sakata gelme ihtimali var
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar cewaplarınız için tşklr.. adamı aramadım zaten .. sizden gelen cewaplarla zaten motordan soğudum haklısınız.. daha iyi bişiler bakıcaz artık
    elit motogaraj

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    arkadaşlar düşünceleriniz nedir bunun hakkında. alınır mı. üzerindeki lastikler shinko ve sıfır a yakın. motor 8bin km deymiş. lastiklerde bunu onaylıyor. disklerde pırıl pırıl dokundum kenarlarında curüf bile yok. grenajlar sökülmüş led sinyal takılmaya çalışılmış becerememişler onuda. bayadır yatıyormuş motor, zincirde bunu onaylıyor neredeyse paslancak. fiyatı çok uygun. alınabilirmi sizce? grenajlarda boya olması sıkıntı değil, yeterki gideni iyi olsun. arkadaşımda incelicek motorcu.

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Arkadaşlar bir sorum olacaktı hyosung motorlar artık s&t markası altında fakat yedek parçada s&t parçaları 2008 oncesi gt250 r lara uyuyormu yani s&t değilde hyosung alırsak yedek parçayı nerden bulabiliriz şimdiden cvplar için teşekkürler hayırlı sürüşler

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    granajlar boyanmış.. ama boyanmış motor almaya engel değil.. fakat uzaktan bakarak motor alınmaz.. gidip incelemek bakmak lazım.. ben motor alırken kazalı mı diye bakmam.... km sinede bakmam... çalıştırıp sesini dinlerim.. şasesine bakarım yola çıkar gazına basarım...
    rahmi34 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler