Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nomercy 150 cc seni ilk başta tatmin eder merak etme 150 cc diye yabana atma ki tecrüben yok motor kullanmamıssın.Al bitane cbf 150 bahara kadar kullan biraz mantığıtrafıgı okumayı ogren ondan sonra satıp hyo alırsınn ki cbf lerin 2. eli cok rahat satılıyor.
    Aynen hocam burası istanbul trafiği başka yerlere benzemez.cbf 150 ilanlarına bakmaya başladım. 3000-3500 tl arasında temiz 2010-2011 düşünüyorum alırsamda 5-10 bin km yapmadanda satmıyacam heralde.en sağlıklısı bu olucak sanırım iyicene pekiştirelim kendimizi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı revani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    No_MerCy_, selam. Ben de seninle aynı durumdaydım bu temmuzda. Ama arkadaşların zoruyla bir scooter aldım. Ehliyetim yoktu o zamanlar, vites tecrübem de yoktu. Scooter al dediler, hem motorla hem trafikle boğuşma diye. Scooter'ı aldıktan bir ay sonra satıp hyosung gt250r veya naked almaya karar vermiştim ancak arkadaşlarım, çevremdekiler ve MT forumundakiler beni durdurdular. Seninle aynı şeyleri söylüyordum ben de, scooter beni "kesmiyor", daha hızlı ve büyük bir motor almam lazım vs. Ama sabrettim, iyi de yaptım bence. Çünkü hyosung 250 gtr dediğin makine saatte 160 yapabiliyor, hiç motor bilmeyen birinin altına vermemek lazım, ben hala arkadaşlarım 250'lik motorlarını verince tırsa tırsa sürüyorum.

Şimdi de hava çok soğudu zaten, geceleri sürerken 90-100 yapmama rağmen, montundan pantolonuna, eldiveninden balaklavasına kadar tam takım giyinmeme rağmen üşüyorum. Ayrıca yağmur yağıyor, yollar kayıyor. Önümüz de kar kış. En iyisi sen de benim gibi yap, küçük bir motor, hatta tercihen scooter al. Trafiği öğren, trafikte motorun durduğu yeri öğren.
    Şu videoyu da izle:
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

Ben mart-nisan gibi, havaların ısınmaya başladığı dönemlerde param olursa honda cbr250, olmazsa hyosung 250 gt naked veya gtr almayı düşünüyorum 2. el. Sen de en azından kışı küçük bir motorla (yineliyorum, tercihen scooter) geçir, yeni sezonda alırsın güzel bir motor.
    Hocam scotera pek sıcak bakmıyorum açıkcası tamam dediğiniz doğru önce bi trafiği motorla algılayın bide motorla uğraşmayın diyorsunuzda bu bana çok zaman kaybettirir vitesli motorla pekiştirmek daha mantıklı geliyor bana.bide video eklemişsiniz izleyin diye altın elbiseli adamın bütün videolarınıda izledim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bugün atladım motora biraz yol yaptım Marmara ereğliye kadar gittim baktım bulutlar pek iyi niyetli değil döndüm geri bu motosikletimle ilk defa anahtar kapamadan 155 km yol yaptım.Gayet keyifliydi 160 km/s yi gördüm ama daha da zorlamak istemedim.Acemilektenmidir bilmiyorum ama arada bir rüzgar fena gıdıkladı,nerdeyse yaprak gibi fırlatacak sandım yolun kenarına.Döndükten sonra avcılar sahilde küçük bir mola verdim bir iki foto çektim buyrum fotolar konuşsun.

vlknsyrn bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün atladım motora biraz yol yaptım Marmara ereğliye kadar gittim baktım bulutlar pek iyi niyetli değil döndüm geri bu motosikletimle ilk defa anahtar kapamadan 155 km yol yaptım.Gayet keyifliydi 160 km/s yi gördüm ama daha da zorlamak istemedim.Acemilektenmidir bilmiyorum ama arada bir rüzgar fena gıdıkladı,nerdeyse yaprak gibi fırlatacak sandım yolun kenarına.Döndükten sonra avcılar sahilde küçük bir mola verdim bir iki foto çektim buyrum fotolar konuşsun.
    http://img39.imageshack.us/img39/6762/dsc0079ho.jpg
    http://img210.imageshack.us/img210/5401/dsc0030kzw.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/906/dsc0092hk.jpg
    sol sinyali ruzgarmı ucurdu
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Nazarlık diye saklıyorum
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

ŞeKiL 0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazarlık diye saklıyorum
    aynen dostum nazar boncuğu kalsın

Bu arada Motorun cok temiz duruyo Allah kaza bela vermesin birde lastikler orjinal Shınko lastiğimi ?

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı ŞeKiL 0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen dostum nazar boncuğu kalsın

Bu arada Motorun cok temiz duruyo Allah kaza bela vermesin birde lastikler orjinal Shınko lastiğimi ?
    Teşekkürler, motorum gerçekten temiz elimden geldiğince iyi bakıyorum.Lastiklere gelince shinko değiller, Pirelli Sport Demon kullanıyorum.
    Bir gün mutlaka ...

İntik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hazır lastik konusu açılmışken sorayım gt250r a uygun kaliteli lastiklerden hangisini önerirsiniz ? (Michelin-Metzeller-Pirelli vs ) bütçe açısından bir sıkıntı yok lastiğe 1000 tl ye kadar vermeyi düşünüyorum.

Arkadaslar, lastik degistirmek icin 200 kmdeki shinkolarimi satiyorum. İateyen varsa mail atasin lutfen

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı İntik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır lastik konusu açılmışken sorayım gt250r a uygun kaliteli lastiklerden hangisini önerirsiniz ? (Michelin-Metzeller-Pirelli vs ) bütçe açısından bir sıkıntı yok lastiğe 1000 tl ye kadar vermeyi düşünüyorum.
    Metzeler M5 kullanıyorum. Müthiş bir lastik. Onun yanında, Pirelli Diablo Rosso 2'leri inceleyebilirsin...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı İntik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin Pilot Lastiklerini Kullanıyorum kardeşim Gayette memnunum Kesinlikle Tafsiyemdir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    yahu gençler bu hafta içi bi dürüm muhabbeti yapalım cumartesi gidiyorum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu gençler bu hafta içi bi dürüm muhabbeti yapalım cumartesi gidiyorum
    Yapalm bişeler ben bu ara full boşum :D
    Dürümün kralı fatihte fatih dürümcüsü var orada yenir. Kesinlikle süper dürüm yapıyorlar. Oradan da güzel bi cafe ye götürebilirim milleti.
    Hangi gün yapsak?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    çarşamba akşam günü uygun mudur?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Koca bayram tatili biti,buluşma için mesai'nin başlamasını mı beklediniz şunu tatilde yapsaydınızda bende katılsaydım.
    Bir gün mutlaka ...

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    la izmirde olan yokmu aranızda bızde bıyerlere kacsak inceden :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Arkadaşlar da haklı tabi. Önceden haberli olup bu akşam olsaydı katılım iyi olurdu gibi.
    Bana her gün uyar şimdilik günü çarşamba yapalım uymayan ve gelmek isteyen kişi varsa ona göre uyarlarız dime?

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lastik olarak bende michelin pilot road kullanıyorum.çok pahalı olmakla birlikte özellikle ıslak zeminde mükemmel lastikler..

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Kıs Niyetini belli etti inceden Bu günlerde Güzel bir gezi iyi gider İzmirliler Var sa Toplanalım ve cevre illerden Güzel bir Organizasyon yapalım arkadaslar.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Masaüstü arkaplan için hepsi ve daha fazlası ; http://www.bikepics.com/members/bokmavisi/
    vlknsyrn bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel resimler.. birgün beraber gezmek dileğiyle..
    Felon bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler