Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    650r ın şasesine hayranım çok iyi duruyor motoru farklı gösteriyor[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

Ne varsa hintlilerde var

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:52 ----------
    Hastayım şunların ingilizcesine

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

helal olsun adamlara
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ali,ben kaza yaptımda bi sinyal hasar gördü.Video da senin sinyalleri gördüm güzelmiş.Nerden aldın acaba ?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali,ben kaza yaptımda bi sinyal hasar gördü.Video da senin sinyalleri gördüm güzelmiş.Nerden aldın acaba ?
    ebayden aldımda normal ebaydeki led sinyallerin 2katında bi fiyatı var
    Zippo's bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık güzel olmuş şase boyama işi bayaaa zahmetli komple motor inecek elektrik tesisatı dahil hepsinden arınacak vs.Renk işi zevk meselesi tamamen fakat o kadar boyaya gitmişkene şöyle bi kırmızı şase nasıl dururdu acaba?Fakat bizim motorun şasesi boru tip olmadığından kaba durabilir.
    http://galeri.uludagsozluk.com/23/du...ster_58098.jpg
    http://img235.imageshack.us/img235/2893/1jw8.jpg
    ali kardeşim kırmızı şasi fotolarda güzel duruyor fakat canlı gördüğünde motorun üstüne kusma isteği uyandırıyor insana
    çok iğrenç oluyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    renk işi birazda zevk işi saseye kusanda var kusmayanda ,

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

arkadaslar buarada hyo ıcın ixil egzoz almayı dusunuyorum eger ıhtıyacı olanlar varsa toplu bır sekılde alalım daha uygun bır fıyata gelecegını dusunuyorum tabı sızde dusunursenız.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    renk işi birazda zevk işi saseye kusanda var kusmayanda ,

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

arkadaslar buarada hyo ıcın ixil egzoz almayı dusunuyorum eger ıhtıyacı olanlar varsa toplu bır sekılde alalım daha uygun bır fıyata gelecegını dusunuyorum tabı sızde dusunursenız.
    fiyatı ne olaki
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    fiyatı hakkında bı fıkrım yok fakat ucuza alacagımızı dusunuyorum fıyatını ogrenıp buraya ve resmını ozellıklerını yazacagım..

http://www.ixil.com/products.php?search=h burdan bilgi alınabılır arastırmalarıma gore tıgerdan daha ıyı bır egzoz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

fıyat olarak soyle bı ornek vereyım ben arka dıskı 180 lıraya aldım, arastırdım ve daha sonra arkadasıma 130 a aldım. ) neyse burdan yazarım ben, sızlerde almayı dusunursenız bana ozelden mesaj atarsınız pazarlıgımı yaparım ve fıyatı ogrenır ogrenmez yazarım.
    saygılar..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    fiyatı hakkında bı fıkrım yok fakat ucuza alacagımızı dusunuyorum fıyatını ogrenıp buraya ve resmını ozellıklerını yazacagım..
    http://www.ixil.com/products.php?search=h burdan bilgi alınabılır arastırmalarıma gore tıgerdan daha ıyı bır egzoz.[COLOR="Silver"]
    saygılar..
    amerikada 300 ile 430 dolar arasinda degisiyor modellerinin fiyatlari tr distributorunde fiyat yok bakimda diyor siteleri ama 1000 lira civarlarinda olur en az fiyatlar

bence degmez iki silindirden ses almak icin o kadar para harcamaya

Motosikleti
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikada 300 ile 430 dolar arasinda degisiyor modellerinin fiyatlari tr distributorunde fiyat yok bakimda diyor siteleri ama 1000 lira civarlarinda olur en az fiyatlar

bence degmez iki silindirden ses almak icin o kadar para harcamaya
    once bı bakalım ne kadar fıyat verecek ixili getıren abı sanırsam 600 ıle 800 arasında bısey verır fakat tamda emın degılım.
    ixil in en sevdıgım yanı tıpınınde hosuma gıtmesı gt lerde guzel durur gıbı ..

Motosikleti
    KTM EXC 300
    once bı bakalım ne kadar fıyat verecek ixili getıren abı sanırsam 600 ıle 800 arasında bısey verır fakat tamda emın degılım.
    ixil in en sevdıgım yanı tıpınınde hosuma gıtmesı gt lerde guzel durur gıbı ..
    karbon olan en pahalisi icin 1000 den assagi fiyat verirse adam turk degil demektir

Motosikleti
    abı ıyı baglantıları vardır belkıde yada kımbılır bız sadece tuketıcıyız ucuz ve kalıtelı urunu herzaman talep ederız gerısıde bızı ılgılendırmez ) japon olsa ne farkeder
    en pahalısı dedıgının lınkını atarmısın abı bı bakayım .

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes istanbulda olsa da servis çok olsa keşke ah ah Alper :D bu arada senin arkada michelin power pure var galiba, kaçlık o 150 lik gibi geldi gözüme ama yoksa 160 lık mı?
    yok ya nerde allahın shinkoları :D

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali kardeşim kırmızı şasi fotolarda güzel duruyor fakat canlı gördüğünde motorun üstüne kusma isteği uyandırıyor insana
    çok iğrenç oluyor
    ducatide kırmızı şasi bi başkadır:D ama bizim 250cc ye hiç gitmez :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KTM EXC 300
    abı ıyı baglantıları vardır belkıde yada kımbılır bız sadece tuketıcıyız ucuz ve kalıtelı urunu herzaman talep ederız gerısıde bızı ılgılendırmez ) japon olsa ne farkeder
    en pahalısı dedıgının lınkını atarmısın abı bı bakayım .
    http://www.indysuperbike.com/Ixil_Eu...50-161617.html

burda en ustteki tup 430 dolar tr de en az 1000 lira der buna bence

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaslar debriyaj koluna bağlı olan marş switch'im arilamis yarım debriyajda marş basıyor varmı daha önce başına gelen??? :s

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar geçenlerde biliyorsunuz motorumda sorun oluşmuştu ve tahliye hortumundan benzin atıyordu. Bugün servise bıraktım motorumu servisi akşam aradım bana deponun alt kısmında bilmemne parçası kırıldığı için tahliye hortumundan atıyor deponunun değişmesi lazım dedi ve 1400 tl fiyat çıkarttı. Garantiye sokabilirim ama garanti belgesi gerekli dedi. Bende garanti belgesi olmadığı için elimiz mahkum garanti harici işlem yapılacak adam istersen o deliği galiba tahliye hortumunun bağlı olduğu delikten bahsediyor orayı tıkayabilirim sorun olmaz ama depodan devamlı şıngırtı sesi alacaksın dedi. Bunu yaptıracağım başka yolu yok ama bunu garantiye garanti belgesi olmadan nasıl sokabilirim. 1400 tl de az para değil.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçenlerde biliyorsunuz motorumda sorun oluşmuştu ve tahliye hortumundan benzin atıyordu. Bugün servise bıraktım motorumu servisi akşam aradım bana deponun alt kısmında bilmemne parçası kırıldığı için tahliye hortumundan atıyor deponunun değişmesi lazım dedi ve 1400 tl fiyat çıkarttı. Garantiye sokabilirim ama garanti belgesi gerekli dedi. Bende garanti belgesi olmadığı için elimiz mahkum garanti harici işlem yapılacak adam istersen o deliği galiba tahliye hortumunun bağlı olduğu delikten bahsediyor orayı tıkayabilirim sorun olmaz ama depodan devamlı şıngırtı sesi alacaksın dedi. Bunu yaptıracağım başka yolu yok ama bunu garantiye garanti belgesi olmadan nasıl sokabilirim. 1400 tl de az para değil.
    Bu motorlar pc de kayıtlı değil mi ? Eğer bu şekilde bir kağıt üzerinden garanti tutuluyorsa işin zor. En iyisi Kanuni den garantilidir gibi bir kağıt almaya bak.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    esasında garanti kağıdının amacı servis bakımları zamanında yapıldımı yapılmadıysa garantiye almamak ben bunu anladım
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esasında garanti kağıdının amacı servis bakımları zamanında yapıldımı yapılmadıysa garantiye almamak ben bunu anladım
    Garanti işlemi yapıldığında hem kağıdına kaşe vurulur hem de servis Kuralkanın sitesine senin motosikletinin şasi numarası ile yapılan işlemi kaç km de yapıldığını vs bilgileri girer.
    Kağıdın önemi yok kuralkandan tekrar çıkarttırabiliyor olman lazım.
    Bir arsan var tapusu kayboldu diye arazi elinden çıkmaz

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti işlemi yapıldığında hem kağıdına kaşe vurulur hem de servis Kuralkanın sitesine senin motosikletinin şasi numarası ile yapılan işlemi kaç km de yapıldığını vs bilgileri girer.
    Kağıdın önemi yok kuralkandan tekrar çıkarttırabiliyor olman lazım.
    Bir arsan var tapusu kayboldu diye arazi elinden çıkmaz
    Servisin sisteme verinin girmesi gerekiyor ama Honda da mesela yapılan işlemlerin her biri kendi servisinde yer aliyor bir servisin digerinden haberi yok bildigim kadarı ile buda aslinda kitpcıga kase vurdurmuyorsun ama başka servise gidiyorsun yok burda diyor sende aldıgın servis kagıtlarını toplamadıysan tıpış tıpış her zamanki servisine gidiyorsun :D boylece müşteri kacmamış oluyor :D Kuralkanda durum farklıysa tebrik etmek gerekir.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Henüz yok :(
    Merhaba gt250r koruma takozları takılamadıgını dıger sayfalardan okudum fakat ben yeni başlıyacagım ve motoru yatırıcam çatlak ve çizik grenajla gezmekte istemiyorum yokmudur bunun bir yolu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler