Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ff351 mi senin ki hangisi? 351 lere 120 fiyat cekmisler simdi biz bunu alınca bir de günes vizörü taktırmak için 30-40 lira bisey daha vermek lazım heralde?
    ben alırken direk siyah vizörle vericekseniz alacağım demiştim ve takıp vermişlerdi ama çok tavsiye etmiyorum 100km/h ın ustunde ıken tam gözüme rüzgar geliyor benimkinde çok rahatsız ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ff351 mi senin ki hangisi? 351 lere 120 fiyat cekmisler simdi biz bunu alınca bir de günes vizörü taktırmak için 30-40 lira bisey daha vermek lazım heralde?
    Evet ff351.
    İzmir Kahramanlarda nakit 95 tl ye kaskı aldım.
    http://www.feyizoglu.com/FF351-Wolf-...k_47034.html#0

25 tl de aynalı vizör aldım
    http://www.feyizoglu.com/FF351-iridy...r_47085.html#0

İnternetteki fiyatlar nedense çok damarlı.

Benim motor 110 anca bastığı için ve genelde şehir içi kullandığımdan dolayı yüksek hızlarda bi fikrim yok
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak yzf r125 ile gt250r ın her ikisine de oturmuş olan varsa kağıt üzerindeki verileri bir kenara bırakacak olursak sele yüksekliği olarak hangisi daha alçak?
    Sele yzf de daha yuksek hatta bayagı yuksek :D

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Sağolun cevaplarınız için bir tane de ben alıcam 3-4 güne kadar bakalım. 95 e iyi almıssınız.Konya da istediğim desenli bulabilirsem alırım. Wolf benimde hosuma gitti olmadı Konya da denerim hangi beden uyuyor internetten siparis ederim.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolun cevaplarınız için bir tane de ben alıcam 3-4 güne kadar bakalım. 95 e iyi almıssınız.Konya da istediğim desenli bulabilirsem alırım. Wolf benimde hosuma gitti olmadı Konya da denerim hangi beden uyuyor internetten siparis ederim.
    Motorcuları gezerseniz benim aldığım fiyattan alabilirsiniz. Sadece siyah vizörlü almayın gece süremezsiniz
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Arastırcam bakalım.Evet gece sürüsünde rahatsız eder dikkat ederim.

Motosikleti
    FZ6
    Aramızda ls2 kullanan var mı memnun mu? Adını cok duydum hesaplı orta kalite birşeye benziyor düşünüyorum
    ff384 blade kullanıyorum , yüksek hızda ciddi bir rahatsızlık yok ( bahsettiğim hız 165-170)

ayrıca içten vizörlü , gündüz aç akşam kapat çok rahat oluyor...

güvenilirliği tartışılır , sharp test sonuçlarına göre pek iyi bir kask değil...

almadan önce epey araştırmanı tavsiye ederim piyasa değeri 225 iken ben 140a bulmuştum ff384'ü

Hyo 250r ile duke200 un aynı karedeki fotografını merak edip dururken bu iyi oldu, eger varsa bir kac kare daha cok makbule gecer, motora yeni başlamayı düşünen benim gibi arkadaşların karar verme acısından (görünüş olarak ) iyi oluyor, teşekkürler

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Aramızda ls2 kullanan var mı memnun mu? Adını cok duydum hesaplı orta kalite birşeye benziyor düşünüyorum
    Ls2 kask kask iki tane aldım, birini 100 birini 120 liraya, ikiside cok dandik.İkincisini sırf deseni icin aldıydım;

Hyosung'a özel yapmışlar gibi.

Ama harbiden cok dandik kasklar ya 60 km hızdan sonra direk rüzgar alıyo surata iki kullandığım kaskta öyleydi, 130-150 km gibi hızlarda uzun süre yolculukta yüz ciddi anlamda rahatsız oluyo.Ki bu ls2 yi kıyaslayarak yorum yaptığım kaskta cok iyi bi kask değil, 200 tl lik venomun bi modeli...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 kask kask iki tane aldım, birini 100 birini 120 liraya, ikiside cok dandik.İkincisini sırf deseni icin aldıydım;
    http://motoland.com.br/product_image..._twin_lado.jpg

Hyosung'a özel yapmışlar gibi.

Ama harbiden cok dandik kasklar ya 60 km hızdan sonra direk rüzgar alıyo surata iki kullandığım kaskta öyleydi, 130-150 km gibi hızlarda uzun süre yolculukta yüz ciddi anlamda rahatsız oluyo.Ki bu ls2 yi kıyaslayarak yorum yaptığım kaskta cok iyi bi kask değil, 200 tl lik venomun bi modeli...
    ben öle düşünmüyorum parasını fazlasıyla hakeden bi kask bi kaskın rüzgar alması dandik olması anlamına gelmez 550tl para verip aldığım AGV kaskta sıfır rüzgar aldığını söliyemem o paraya alınıcak en iyi kasktır benim gözümde targa edition modellerine bakmanı öneririm bunu diyen ben gt250r ın yapabiliceği hızlarda LS2 yi denemiş olan biriyim LS2 konfor odaklı bi kask değil bu gerçek ama kafanı yere vurduğunda görevini yerine getiricek bi kask
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler elimde kalmıştı satayım dedim eski motorumu daha geldiği gün camı python fümeyle aynalarıda suzukilerle değiştirmiştim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5620703/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5619495/detay/

ihtiyacı olan varsa forumdan arkadaşlara özel indirim yaparım.
    2013 Kırmızı Siyah

Motosikleti
    honda varedero
    MERHABA ARKADAŞLAR ALMAYI ÇOK DÜŞÜNÜP VAZGEÇTİĞİM BİR MOTOR KİME SORSAM Bİ YAĞ YAKMA SORUNUNDAN BAHSEDİLİYO ACABA KRONİK BİR SORUNMU BİLEMEDİM VE FREN SİSTEMİ İÇİNDE PEK İYİ KONUŞULMUYOR

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı WİNDMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA ARKADAŞLAR ALMAYI ÇOK DÜŞÜNÜP VAZGEÇTİĞİM BİR MOTOR KİME SORSAM Bİ YAĞ YAKMA SORUNUNDAN BAHSEDİLİYO ACABA KRONİK BİR SORUNMU BİLEMEDİM VE FREN SİSTEMİ İÇİNDE PEK İYİ KONUŞULMUYOR
    heh,ağzı olan konuşuyor.o yorum yapan muhteremler acaba motorun üzerine bir kere bile binmiş ve kullanmışlar mı ?yağ yakma başka birşey,yağ eksiltme başka birşey.üstten egzantrkli tüm motorlar (arabalar dahil)belli bir km.de yağ eksiltirler.bu onun teknik yapısından kaynaklanır.bu bir sorun yada arıza değildir.kaldı ki hyonun motoru üstten çift egzantriklidir yani DOHC (DOUBLE OVERHEAD CAM)DİR.bilende konuşuyor bilmeyen de.
    Alper Kaya, alidgn, tekhancer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele yzf de daha yuksek hatta bayagı yuksek :D
    teşekkür ederim yani açıkcası ben kısa boylu bir insanım ve 160 boy ile yzf de parmak uçlarım değiyor işin içine bir de dik rake açısı ve neredeyse sele hizasında alçak bir gidon da girince hiç güven vermiyor. Bi gtr250r ile denk gelsem denemek istiyorum.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    merhabalar arkadaslar sıze bı sorum olarak bu motor kısmı uzerındekı yag ve kır kalıntılarını ne ıle temızlememı onerırsınız? cunku cok kirli.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim yani açıkcası ben kısa boylu bir insanım ve 160 boy ile yzf de parmak uçlarım değiyor işin içine bir de dik rake açısı ve neredeyse sele hizasında alçak bir gidon da girince hiç güven vermiyor. Bi gtr250r ile denk gelsem denemek istiyorum.
    kardeşim benımde boyum 169 yzf ye tam degmemekle bırlıkte cok zorluk cekmıyorum acıkcası ama 160 boyla o motorun hakımıyetını saglayamaz ıllakı yan yatar. Bende hyosung var hıc bı sıkıntı cekmıyorum. boyum rahat yetıyo ;) Tabı 1.75 olsam çok ıyı olucak :D

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Çok ta iyi bir kask değildir tabi ben de öyle düşünüyorum ama olsun hesaplı. Eod, ff384 e de bakarım ucuza bulursam onu alırım teşekkürler

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar sıze bı sorum olarak bu motor kısmı uzerındekı yag ve kır kalıntılarını ne ıle temızlememı onerırsınız? cunku cok kirli.

bunu kullanabilirsin. http://www.feyizoglu.com/Motor-Temiz...i_46385.html#0 fakat motor sıcakken hiçbirşey sıkma motora.bunları çok sık kullanırsan benim gibi bir süre sonra motor blogunun boyası atmaya başlıyor.en iyisi mazot kullanmak gerçi oda uçana kadar acayip koku yapıyor ama enazından boyaya fazla zarar vermiyor sanırım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Merhaba..

Kısa Bir Süre İçerisinde Motor Almayı Planlıyorum.

Tercihim GT 250 R Üzerine.

Sizce Bu İlandaki Motor Nasıl?
    Fiyat Model Km Olarak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94466797/detay

Teşekkürler.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı ERCA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba..

Kısa Bir Süre İçerisinde Motor Almayı Planlıyorum.

Tercihim GT 250 R Üzerine.

Sizce Bu İlandaki Motor Nasıl?
    Fiyat Model Km Olarak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94466797/detay

Teşekkürler.
    kardeşim sıfırı şuanda plaka ruhsat masrafları hariç 8900TL. fiyat fazla geldi bana..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler