Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı S&T GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sorum var 17 yaşındayım st kanuni gt 250 r alcam bayii bana satış yapar mı ve eger ben motoru alıp trafık veya noter işlemini yapmıyıp sadece garaja koysam olur mu cevap bekliyorum motoru alcam fiyat uygun kampanya var da
    Yapamaz. Reşit değilsin. Ailenden biri olması gerekiyor.Kampanya yine olur merak etme hani pek yemedim ben bu dediğini ;) kapalı kapı arkasında bu makina duracak ve sen binmeyecek eskiteceksin öyle mi

2009-2010 model sıfırlar duruyor vitrinlerde. 18 yaşına girdikten sonra onlardan al bitane hem kampanyalıdan da ucuza gelir hem de boşuna tozlanmaz stand görevlileri sen 18 yaşına gelene kadar onun tozunu her gün alır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla satış için yaş ehliyet sınırı yok diye biliyorum. Yanılıyorsam düzeltsinler lütfen ama kullanmıycan motoru neden aliyorsun kullancagın zaman alırsın :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    S&T GT250R alımak istiyooo
    grjda kalcak çnkü bn orda değilim prblem de o ztn motoru ordan başkasına aldırtcm ehlyti bu sene alyrmm :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

7500 tlye st kanuni 2012 0 bulamm bi daha :D

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapamaz. Reşit değilsin. Ailenden biri olması gerekiyor.Kampanya yine olur merak etme hani pek yemedim ben bu dediğini ;) kapalı kapı arkasında bu makina duracak ve sen binmeyecek eskiteceksin öyle mi

2009-2010 model sıfırlar duruyor vitrinlerde. 18 yaşına girdikten sonra onlardan al bitane hem kampanyalıdan da ucuza gelir hem de boşuna tozlanmaz stand görevlileri sen 18 yaşına gelene kadar onun tozunu her gün alır
    Bu memlekete vekaletle 14-15 yasındaki coluk cocuk bile evleniyor motor mu satmayacaklar :D

Motosikleti
    tşkkrler ben aldırcam bugun bu yaz ehlytmi alyrm gt 250 r ile bi sürüş denmesi var yakında :D

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı S&T GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşkkrler ben aldırcam bugun bu yaz ehlytmi alyrm gt 250 r ile bi sürüş denmesi var yakında :D
    aman dikkat aramızda ilk motoru gt250r olanlar var 250 olması dert degilde gt250r gidon konum lastik tur acısı bakımında kullanımı zor bir motor diger modelelre gore birde yantırısan granjlar falan ciddi masraf cıkar...

Motosikleti
    daha önce vitesli motor kullandum 150 liklerden ama inşallah yavaş yavaş alışcaz ya bu sene ya seneye yani kavşablrsem motoraa

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun tamamen normal aynısı benim motorda da oldu ilk aldığımda benimde sağa yatmıştı hatta ayağım altında kaldı tam yere bile düşmedi yani ama dediğin gibi 3 yerden falan çok hafif yağ kaçırmaya başladı ..servise götürdüğümde düşme anında kasma yapmıştır vidalarda tam sıkılmadığı için kaçırıyor dediler üstteki vidaları iyice sıkınca düzeldi yağ filtresinin oraya gelince kapağı açıp etrafına sprey gibi birşey sıkıp yeniden taktılar şuan iki tarafta da sorun yok.. kapağı değiştirmeye falan gerek yoktu yani boşuna böyle birşey yapmışlar
    pardon sonradan gördüm yağ gösterge camından da kaçırıyor demişsin benim sadece üstteki 2 vidadan ve yap filtresinin sağ üst köşesindeki vidanın dibinden kaçırıyordu...
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun krankin orayi kapatan ana kapaginin altindaki kecelerin kaymis olmasindan kaynaklaniyorda olabilir

ayrica bazi motorlarda duzgun oturtulmamis keceler 0 km den itibaren yag kacmasina neden olabiliyor
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar kapak değişmesi lazım yağ gösterge camındanda kaçırıyor benıimde bacagım altında kaldı sert bır sekıldede dusmedı fakat şans işte benim kapaklarada sprey sıktılar conta da değişti fakat bu seferde terleme yapıyor kapak değişince düzelir umarım bu sorun.

Motosikleti
    bide kask ve mont olarak ne önerirsiniz?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125

2010 2011 sordum fakat olmadıgını soyledıler. bılerekmı yaptınız yorumu yoksa oylesınemı. sorumu yanlıs anlamayın eger gorduysenız yada bıldıgınız satan yer varsa neresı oldugunu soylersenız sevınırım. 2010 2011 aradım fakat bulamadım olsa hemen alıcam
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Istanbulda bulmaniz zor. Cevre illerden telefon ile sordurmaniz lazim.motosikleti ilk aldigim zaman hic aklima gelmemisti. Aslinda 2010 comet istiyordum ama 2 bayide bulamadim birinde de kirmizi vardi istemedim 1 2 ay sonra yeni kasa beyazi gorunce ben bunu satin alirim dedim ve aldim. Size benim gibi acemilik yapmayip cevre ildeki bayilere tlfn acip sormanizi tavsiye ederim.gecen elemanin biri 2007 model0km hyosung almisti gerisini sen hesapla

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Istanbulda bulmaniz zor. Cevre illerden telefon ile sordurmaniz lazim.motosikleti ilk aldigim zaman hic aklima gelmemisti. Aslinda 2010 comet istiyordum ama 2 bayide bulamadim birinde de kirmizi vardi istemedim 1 2 ay sonra yeni kasa beyazi gorunce ben bunu satin alirim dedim ve aldim. Size benim gibi acemilik yapmayip cevre ildeki bayilere tlfn acip sormanizi tavsiye ederim.gecen elemanin biri 2007 model0km hyosung almisti gerisini sen hesapla
    bilgi için tesekkurler tek tek arıyım bayılerı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

liteden bayileri tek tek aramaya başladımda hıc bırı adam gıbı st kanunı bayı degılkı. bir başka işle ugrasıp yanında iş olsun dıye bayılık alan kısıler... şimdi maıl atıcam hepsını tel le arayıp sormak bıraz cıns geldı
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Şu motorun farlarını bir türlü sevemedim yav

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    Gün itibarıyla 2009 model enjeksiyonlu 7000 km'de GT 250 R almış bulunmaktayım vatana millete hayırlı uğurlu olsun:D
    ogi, alicanblnr ve tekhancer bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün itibarıyla 2009 model enjeksiyonlu 7000 km'de GT 250 R almış bulunmaktayım vatana millete hayırlı uğurlu olsun:D
    Hayırlı uğurlu olsun ozaman aramıza hoşgeldin en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz Tekerin düz bassın
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    [IMG]file:///C:/Users/DELL/Desktop/Ads%C4%B1z.png[/IMG]

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Tekerin düz bassın. Ne kadar mal oldu size?

Motosikleti
    hyosung gt250r
    aynen bende sevmiyorum izmirede biraz daha farklı mercek farlar var acaba onlardanmı taksam . aydınlatması çok zayıf

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    slm arkadaşlar, yeni modelin fiyatı neden bu kadar ucuz eskileri yanılmıyorsam eski dediğim 2012 modelini bile 9,800 tl ye satıyorlardı şimdi 2012 250 RR CALİBRE 7,750 tl ye satıyorlar neden ?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, yeni modelin fiyatı neden bu kadar ucuz eskileri yanılmıyorsam eski dediğim 2012 modelini bile 9,800 tl ye satıyorlardı şimdi 2012 250 RR CALİBRE 7,750 tl ye satıyorlar neden ?
    Hyosung değil o dediğin .
    Sahibinden'e stKanuni altında açmış ikitane stkanuni resmi var araya da bu-moto calibre 250RR resimleri sokuşturmuş.
    Maksat şu Hyosung bu ara çok populer olduğu için 2012 0 km 7750tl hyo diye ilan verip dikkat çekerek reklam yapmak. Anlaşılan bayağı da başarılı oluyor.
    İlanı veren kişi aynı zamanda hyo bayisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler