Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    Link ler için teşekkürler, bu fiyatlara teki mi? çifti mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çakırca motorda yeni kırmızı siyah renkler varmı acaba bilen varmı ?

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkan kardeşim öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim ve st kanuni yazısını nasıl kaldırdğını paylaşısan çok memnun olurum tesekkürler
    Tşk ederim özelden Msj atmışsınız cevapladım ama buradan tekrar yazayım 2012 modellerde sadece sticker var üzerinde vernik veya herhangi bir madde bulunmadığından kolayca sökülebiliyor iz kalma gibi bir olasılık yok yani
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakırca motorda yeni kırmızı siyah renkler varmı acaba bilen varmı ?
    2 tane vardı Birini ben aldım yaklaşık 20 gün önce son 1 tane kalmıştı duruyor mu bilmiyorum ama telefon açarak öğrenebilirsin hangi renklerin oldugunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

2012 hyosung gt250r kırmızı siyah tank pad & sticker keiti 3 parça jant şeridi uygulamaları ve motorumun son hali buyurun
    By erk4nbakir at 2012-06-06

Selfish ve EverHarD* bunu beğendiler.
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu jant şeritleri nedir 3 renk olnalar hoşuma gidiyor
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşk ederim özelden Msj atmışsınız cevapladım ama buradan tekrar yazayım 2012 modellerde sadece sticker var üzerinde vernik veya herhangi bir madde bulunmadığından kolayca sökülebiliyor iz kalma gibi bir olasılık yok yani
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

[/COLOR]
    2 tane vardı Birini ben aldım yaklaşık 20 gün önce son 1 tane kalmıştı duruyor mu bilmiyorum ama telefon açarak öğrenebilirsin hangi renklerin oldugunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

2012 hyosung gt250r kırmızı siyah tank pad & sticker keiti 3 parça jant şeridi uygulamaları ve motorumun son hali buyurun http://img193.imageshack.us/img193/2797/img2558cn.jpg
    http://img515.imageshack.us/img515/8682/img2568fw.jpg
    http://img841.imageshack.us/img841/8555/img2215.png
    http://img7.imageshack.us/img7/4031/img2210.png
    http://img855.imageshack.us/img855/8526/img2209.png
    Ankara'da bu aksesuarları bulabilecek bir yer varmıdır arkadaşlar ? Teşekkürler

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Sa ağalar nasılsınız , )

bu motorun ısı sensörünü 70 gün oldu getiremediler merkez yedek parçadan aslında çok ilgili bir yer ama uzun zamandır geçiştiriliyordum
    telefondaki adam bişeyler söyledi hyosung fabrikası mahkemelik felan parçalar gelmiyor gibisinden tuhaf şeyler söyledi bilgisi olan var mı?

başka yerde aradım parçayı her zamanki gibi yeşilyurtmotor da buldum sağolsunlar az pahalı ama stokları sürekli dolu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok canım ne önemi var.
    Ya bugün hep şanssızlık gidiyor,koruma almıştım az önce kargo geldi,açtım ki ne göreyim başkasının ürününü yollamışlar.Motosiklet için 300 tllikayakkabı çıktı içinden aslında çok iyi bişey kullanmak gerek kütahyadan biri almış,neyse firmaya ürünü göndercem şimdi
    ahaha mustafa abi merhaba , nasılsın insanların uğursuz haftaları oluyor aman dikkat et )
    inş motorun sağını solunu sökmezler basit bişeydir geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt koltuk acma anahtarı gevşedi şimdi koltugu bile acamıyorum dün sinirden az kalsın kıracaktım.daha önce başına böyle bir şey gelen varmı
    merhaba , sorunu çözmüşsündür inş.

arkadaşlar yeni modeller hariç alt koltuğu açamazsanız eliniz arkadan takın kıracakmışcasına kaldırırsanız geliyor hemen hiç bir zarar görmeden ,sağlam plastik olduğundan birşey olmuyor ama alışkanlık haline getirmeyin ,
    nasıl keşfettim ? : arka kilite anahtarı soktum ve çevirdim çıt dedi boşa düştü açamadım arka kliti meğer içinden teli çıkmış tamirde nasıl taktılarsa artık yarım ustalık hep ...
    önce ön koltuğu bi sinirle yerinden söktüm sonra elimi ordan sokup yukarı gerdirdim arka koltuğu aradan tonavida soktum ama mantıklı bi yöntem değil grenaj çizilebilir arka koltuk gergisini ileri tornavida ile ittim açıldı sonra teli yerine geri taktım düzeldi ,

yani sonuç olarak biri gelip ufak bir el hareketiyle ön koltuğunuzu kaldırıp beyni rahatlıkla çalabilir şaka gibi ama gerçek
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Hyosung Vites mÜşürü çatlamış ve yağ akıtıyor. Müşürü ne kadar ve nerede bulabilirim ? Hyosung la ST Kanuni müşürleri farklı mı ?

Motosikleti
    Bakalım bi..

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Asha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu likni bende buldum ama ne kadar güvenilir bilemicem. Kendiminki çatlamış en iyiSí yapıştırmak :D

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    @fearlesboyy;
    abi çok güzel olmuş...
    kazasız belasız binlerce km yapman dileğiyle...

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Challenger1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da bu aksesuarları bulabilecek bir yer varmıdır arkadaşlar ? Teşekkürler
    Ankarada bilmiyorum ama istanbulda bu işi yapan biri var www.facebook.com/tankpad bu linkden Kadir abi ile irtibata geçerek istediğiniz renklerde tank pad ve sticker yaptirabilirsiniz kargo ile de adresinize gönderir..
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada bilmiyorum ama istanbulda bu işi yapan biri var www.facebook.com/tankpad bu linkden Kadir abi ile irtibata geçerek istediğiniz renklerde tank pad ve sticker yaptirabilirsiniz kargo ile de adresinize gönderir..
    Teşekkürler.

Motosikleti
    gt 250 R
    Arkadaşlar iyi günler.
    bana kafa grenajı lazım komple. malum kazadan sonra değişimi gerekiyor ama bu kuralkan nette parça listelerinde bir parçanın ne işe yaradığını anlayamadım.

GÖĞÜS ÖN ALT KISIM bu parça ne işe yarıyor. sağ ve sol kafa grenajını mı birleştiriyor. benim kafa grenajından böyle bi parça çıkmadı. fiber ustası farın altını birleştirmiş. acaba bu parça o işe mi yarıyor? ona göre sipariş verecem.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar bir arkadaşım 2007 250r alacak ama motor orjınal kazasız tamırsız fakam km calısmıyor km deki sinyal uzun kısa vs calısıyor benzın vs km sayacı hıc yok sınsıyah bunun sebebi ne olabılır tamır yapan yer varmıdır veya 2, el lınkı varmı alabılecegımız motoru ona göre alacagız bulursak veya tamır olursa alacagız yoksa almayacagız not : sıfır km almayacagız uygun 2, el

Motosikleti
    Hyosung gt 250 r olucak inş.
    sayfa ölmüş ya nereye kayboldu bu hyocular

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Valla beyaz birtanesi fenerbahçedeydi:D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hyocular gezmelere cıktı :D
    alicanblnr ve rolex39 bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Arkadaşlar Eski 2012 Model Kara Şimseğimi Satarak Yeni 2013 Model Kırmızı Siyah "Çakma R1"ime ^^ kavuştum dün tekirdağ tekirdağ olalı böyle motor görmedi gerçekten 2012ye göre çok farklı.

dün akşamki ufak deprem içinde hepimize geçmiş olsun.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar Eski 2012 Model Kara Şimseğimi Satarak Yeni 2013 Model Kırmızı Siyah "Çakma R1"ime ^^ kavuştum dün tekirdağ tekirdağ olalı böyle motor görmedi gerçekten 2012ye göre çok farklı.

dün akşamki ufak deprem içinde hepimize geçmiş olsun.
    kazasız belasız sürüşler dilerim farklar nelerdir ? ve bikaç foto bekliyoruz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız sürüşler dilerim farklar nelerdir ? ve bikaç foto bekliyoruz
    farkı yok arkadaşım tek fark arkadaşın kinde beyni bi yere monte ederken benimkinde akünün üstüne bırakmışlar başkada zere kadar renk farkı hariç fark yok arakdaş yeni aldığı için büyüsüne kapılmış teknik bi bilgiden kaynaklanmıyor söledikleri
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler