Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tankpad ve depo padlerim geldi yarın uygulayarak buraya resimleri eklerim
    Hayırlı olsun bende alıcam yarın inş sende mi avcılardaki kadir abiden aldın :D
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    teşekkürler yok buradaki herkes gibi bende facebooktan Sticker Tank Pad (Damlaetiket) diye aratarak ekledim orada bir sürü gt250r çalışmaları var oradan verdim
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    teşekkürler yok buradaki herkes gibi bende facebooktan Sticker Tank Pad (Damlaetiket) diye aratarak ekledim orada bir sürü gt250r çalışmaları var oradan verdim
    hmm anladım bende bakayım ne tür çalışmalar varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Bende birkaç foto atayım bakalım becerebilecek miyim
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım bende bakayım ne tür çalışmalar varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

http://img571.imageshack.us/img571/9472/img2189g.th.jpg
    http://img13.imageshack.us/img13/761/img2190lt.th.jpg
    Bende birkaç foto atayım bakalım becerebilecek miyim
    Vayyy kırmızı-siyah favorim hocam.Yanlız, böyle olmadı bunu saymıyoruz, daha iyi resimler bekliyoruz..

ERK4N bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün sahilde birkaç tur atıyordum motordan birkaç gündür acaip sesler geliyordu ama bugün çoğaldı arkadaşta arkamda oda şansıma motor üzerine okuyor nerden geliyor bakalım derken bir baktıkki katalizör dağılmış ses geliyor 2600 km 2012 bir motorun katalizörün dağılması normalmi nasıl bir egzoz yapmış bu adamlar :S
    Garantisi devam ediyorsa Gectiğimiz hafta sonu UNdocab icin gittik garantiden siparişini gectiler eger boru üzerinde vuruk ezik darbe yoksa direk değişiyorlar. Avcılar Motopark'ta yaptırdık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:46 ----------

He bir arkadaş gt de titreşim yok demiş yanılıyor. Kıyasa girersen kawa ya gore cok titreşimli Transalp ile kıyasta transalp kadar titriyor, CBF e gorede bildigin cin motoru ayarında titiriyor CBF in calıştıgını fark etmiyrosun cunku :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyy kırmızı-siyah favorim hocam.Yanlız, böyle olmadı bunu saymıyoruz, daha iyi resimler bekliyoruz..

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...81680361_n.jpg
    En kısa zamanda atıcam inş

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    2 gün önce dışarıya çıkmam gerekti baktım havada güzel motorla gideyim araba yerine dedim gittim işimi hallettim dönüyorum. Benim korna takıldı pek güvenmiyor olsam da yakında olan bir tamirciye gitmek sorunda kaldım 2km. boyunca korna takılı şekilde oraya kadar gittim. Bizim motorların kornaları çok iyiymiş ben bunu anladım :D neyse söktü taktı bir şeylerle oynadı içinde korna düzeldi. Durduk yere ne oldu anlamadım ama neyse ki hallettik umarım başınıza gelmez diyorum sadece

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gectiğimiz hafta UNdocab'a yeni korna aldık onun korna mortingen şınayze oldu :D 13 tl test edelim dedik dükkanda camlar titredi bizinki bu olmasın yaya ya calcam kalpten gidecek diye düşüğünü aldı oda bile cok ama güzel oldu :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce dışarıya çıkmam gerekti baktım havada güzel motorla gideyim araba yerine dedim gittim işimi hallettim dönüyorum. Benim korna takıldı pek güvenmiyor olsam da yakında olan bir tamirciye gitmek sorunda kaldım 2km. boyunca korna takılı şekilde oraya kadar gittim. Bizim motorların kornaları çok iyiymiş ben bunu anladım :D neyse söktü taktı bir şeylerle oynadı içinde korna düzeldi. Durduk yere ne oldu anlamadım ama neyse ki hallettik umarım başınıza gelmez diyorum sadece
    Demiştim ben bozulmaz diye Bende bozuldu sanmıştım önceki motorda yeni korna almıştım değiştirirken baktım çok kirli temizledim çalışmıştı
    Bu arada en son depomu fullediğimde 800kmdeydim rodaj daha bitmemişti.şimdi baktım bu sabah benzin alalı 350km olmuş, yanıp sönmeye başladı.Rodaj yağıyla daha fazla yakıt tükettiğinide sayarsak ve şuanda deponun içinde en az 2litre vardır heralde alet gidiyor çünkü :D 15litre ile 350km yani 100kmde /4.29litre yakıt tüketimim var.Bi sonraki depomda artık motorun normal yakıt tüketimini ölçebilirim sanırım biraz daha düşer diye tahmin ediyorum.Seviyorum seni hyocan depoyu doldurduktan 100km sonra benzinci aramıyorum 350km oldu hala gidiyorsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Ve bir sorum olucak arkadaşlar. Ben motoru aldığımdan beri 270km yaptım bunun içinde ki rodaj yağı falan ne zaman ilave etmeliyim bilgi verir misiniz rica etsem yani ne yapayım ne edeyim ne zaman yapayım

Teşekkürler

Motora uygulamayı düşünüyorum fikirleriniz ?
    zenon, bygrm, Selfish ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    gt 250 R

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok geçmiş olsun :( sakın torna işine girme expere onu dava edeceğini söyle,motosiklet bu kamyon mu?sağını solunu tornalatacak? asıl iş serviste bitiyor,servis ne tornası?tornayla olcak iş değil o değişecek demeli expere
    Karadeniz - Giresun.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Büyük geçmiş olsun üzüldüm gerçekten yav. Motor yapılır takma kafana sende fazla birşey olmaması sevindirici
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    cuma günkü feci yağmurdan sonra kornam çalışmamaya başladı kornasız çok zormuş savunmasız hissediyorum. içine su kaçtı herhalde bozuldu orjinal kornamı alayım yoksa tavsiyeleriniz varmı.
    Ben eski kornayı iptal edip, ferrari korna taktım. Kamyon kornası gibi akıllara zarar. Herkese böyle bir korna tavsiye ederim.
    Büyük korna yer bulamıyorum diyenlerede , arka sele değil. Ön selenin altına koyabilirsiniz. Deponun ön vidasını sökün. DEpoyu çok hafif havaya kaldırın. Ondan sonra korna çok rahat geçiyor ve sele altında duruyor. Hiç bir şekilde gözükmüyor. Düşmezde. ister vidalayın. ister çırtlayın. seçim size kalmış.
    http://www.hepsiburada.com/liste/f1-...SKU=OTCTN11727

Alıntı alicanblnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...24126918_n.jpg
    Motora uygulamayı düşünüyorum fikirleriniz ?
    resimli desen olduğunu gözlerimi şaşı yaptığım zaman anladım
    Bende neden parlıyor. ne güzelliği var diyorum. olabilir.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Çok gecmis olsun kardesim üzüldüm ya :(

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun :( sakın torna işine girme expere onu dava edeceğini söyle,motosiklet bu kamyon mu?sağını solunu tornalatacak? asıl iş serviste bitiyor,servis ne tornası?tornayla olcak iş değil o değişecek demeli expere
    Çok teşekkür ederim. Tornayı kesinlikle kabul etmeyi düşünmüyorum ama eksper de değiştirmeyi kabul etmezse mecburen benim cebimden para çıkacak. Ustayla konuştum kesinlikle değişmeli o parça diyecek. Bakalım eksper ne diyecek inş. herhangi bi aksilik çıkmaz da sinirimi bozmadan değiştirirler.

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun üzüldüm gerçekten yav. Motor yapılır takma kafana sende fazla birşey olmaması sevindirici
    Çok teşekkür ederim. Evet herşeyden önce can ama malda canın yongası hani. sinirim bozuluyor haklıyken zararımın karşılanmaması.

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gecmis olsun kardesim üzüldüm ya :(
    Çok teşekkür ederim. Trafikte böyleleri oldukça kim bilir daha neler olacak. çok dikkatli olmak gerekiyor.
    MF-Hyo bunu beğendi.

Motosikleti

Geçmiş olsun

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun,exper tabiki sıfır parça ile değişim yerine onarım talep edicektir.Çünkü adamların mesleği o ,o fiyatı düşürmek için orada ona göre prim alıyor öyle düşün sende ona göre hakkını savun.Tabiki başkasının hatasını sen çekmek zorunda değilsin trafik sigortasına bunun için para veriyoruz zaten.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    Teşekkür ederim.

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,exper tabiki sıfır parça ile değişim yerine onarım talep edicektir.Çünkü adamların mesleği o ,o fiyatı düşürmek için orada ona göre prim alıyor öyle düşün sende ona göre hakkını savun.Tabiki başkasının hatasını sen çekmek zorunda değilsin trafik sigortasına bunun için para veriyoruz zaten.
    Değişim gereken parça hayati bir önem taşıyor ve kimse o parçanın tamir olduktan sonra eskisi kadar sağlam olduğunu bana iddia edemez. o parça bana farklı bi kaza yaptırmayacağı ne malum.

Böyle diyeceğim bakalım ekspere. Eğer olurda kabul etmezse işimiz var....

Ben değişmesi gereken parçaları kuralkan da baktım yalnız s&t kanuni olarak gözüküyor parçalar. hyosunglarla aynımı acaba grenajları? Vida yerleri falan uyar mı ona göre sipariş verecez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler