Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz da fotoğraflar konuşsun tank pad ve yan pad uygulaması

dostum senin depo yan pad ve tankpadlerin aynısından sipariş verdim bir kaç güne gelir umarım karşılaştığımızda pişte olmayız
    rolex39 bunu beğendi.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    görkemin motoru kaçırdım şimdi bide ebubekirin motoruda kaçırdım, ille yabancıya satacaksınız motorlarınızı =) bende yarın gidip 2000 model sedan civic alıyorum vazgeçtim almıyorum motor fln :D
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hayırlısı olsun ağa...
    tanıdık birine gitmesi iyi oldu...
    emeklerime değdi hiç değilse...

Motosikleti
    Honda cbr 600 f3
    Arkadaşlar bugun depo kapağini kaldirdim ve içine baktim. Tam benzin giriş deliğinin yan tarafinda küçük bir delik daha var. Siz de de var mi bu delikten

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    gugukk çok güzel olmuş yakışmış gerçekten tank pad...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

a a benim motorum :D şimdi ekliyeceğim bende resimleri makinadan bilgisayara kopyalama bitsin geliyor resimler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Grenajlarda ufak tekef hasarlar vardı onları tamir ettirdikten sonra sağ sol iki tarafa da lokal boya gerekiyor şimdi.

http://i46.tinypic.com/2cp5hxz.jpg

http://i46.tinypic.com/wgvtt.jpg

kafa grenajını kendim boyadım pek güzel olmadı malesef.

http://i45.tinypic.com/dlp5dh.jpg

Shinkolar gerçekten berbat ötesi lastikler onu anlamış oldum alır almaz michelin pilot activ ön arka takım olarak değiştirdim.

http://i46.tinypic.com/2mfi1q8.jpg

karanlıkta ilginç çıkmış

http://i46.tinypic.com/n1fedk.jpg

http://i46.tinypic.com/wunk1t.jpg
    İzzet motoru sola düşürdün mü? Beyaz çizikler görünüyo gibi tam kafa grenajıyla birleşme yerinde. Ya da flaştaan öyle görünmüştür, güle güle kullan iyi bakıyosun motora

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gugukk çok güzel olmuş yakışmış gerçekten tank pad...
    böle yaptırıcam demiş yaptırmamış erkan :D resimlerdekide gökhanın motor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bütün hyolarda var merak etme kardeş o yanlış hatırlamıyorsam depo tahlıye borusu hatta depoyu cıkarrısan bır ucununda aşagıda acık oldugun görürsün. o deponun içinden geçer yıkamalrda yada yagmur anında depo kapağının kenarından giren suyun deponun içine kaçmayıp ordan tahliyesi içindir.yani o deliğin mantıgı atık su tahlisesidir

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet öyle sormuştum doğru Yazın Konya da olursanız tanışmayı isterim Konya da fazla motorcu tanıdık yok malesef kendimizi yalnız hissetmeyelim
    Konya'dan bi moturcu daha eksiliyor hacı, ailem de İstanbul'a taşınıyor artık pek uğrayamam oralara sanırım.
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 600 f3
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün hyolarda var merak etme kardeş o yanlış hatırlamıyorsam depo tahlıye borusu hatta depoyu cıkarrısan bır ucununda aşagıda acık oldugun görürsün. o deponun içinden geçer yıkamalrda yada yagmur anında depo kapağının kenarından giren suyun deponun içine kaçmayıp ordan tahliyesi içindir.yani o deliğin mantıgı atık su tahlisesidir
    Kardeşim ben motoru yikadim. Bir gün sonra çaliştirdim. Gaza bastim stop etti sürekli surekli stop etti. Sonra calismadi. Motorcuya götürdüm benzine su karişmiş dedi. Nasil girdi su depoya anlamadim. 30 tl lik benzinde heba oldu

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böle yaptırıcam demiş yaptırmamış erkan :D resimlerdekide gökhanın motor :D
    Bugün motorla yan yattım aptallaştım biraz ya

Motosikleti

By alperkaya1991 at 2012-05-22

EBUBEKİR SENİN OĞLAN :D

600RR İLE BERABER:D

Uploaded with ImageShack.us
    -unnamed- ve rolex39 bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alper şu tank pad ve yan pad + jant şeridi olayını nereden çözebilirim Birde motoru arkadaşın depoya sokacaz diye canımız çıkıyor mahalleye koyamıyorum alarmlı disk kilidi düşünüyorum sanırım sokağa koyabilirim ozmn rahatlıkla.. Bu söylediklerimi Sirkecide bulabilir miyim doğubankın arkasında ?

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya'dan bi moturcu daha eksiliyor hacı, ailem de İstanbul'a taşınıyor artık pek uğrayamam oralara sanırım.
    Hadi ya demek öyle .. Gezi planları da yapamayız desene artık . Neyse bakarsın ilerde yolumuz düşer gezeriz bol bol
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    güle güle kullanın hacı....
    artık benim değil...
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alper şu tank pad ve yan pad + jant şeridi olayını nereden çözebilirim Birde motoru arkadaşın depoya sokacaz diye canımız çıkıyor mahalleye koyamıyorum alarmlı disk kilidi düşünüyorum sanırım sokağa koyabilirim ozmn rahatlıkla.. Bu söylediklerimi Sirkecide bulabilir miyim doğubankın arkasında ?
    kadir abi var avcılarda tank pad ve jant şeridini ondan aldım sirkecide alrmı alarmsız disk kilidi bulabilirsin bisikletçiler sokağı var ismine bakma motor dolu :D

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    kadir abi var avcılarda tank pad ve jant şeridini ondan aldım sirkecide alrmı alarmsız disk kilidi bulabilirsin bisikletçiler sokağı var ismine bakma motor dolu :D
    Anladım yarın ozaman sirkeciye gideyim disk kilidi için tank pad jant şeridi denk gelirse alırım yoksa avcılardaki kadir abiye başvurucaz perşembe günü He birde bugün tam dönerken 1.ci vitesteydim çok yavaştım arka lastik kaydı nasıl oldu anlamadım motor yan yattı granajda birşey yok çok şükür hafif 2 çizikle kurtardım ama sol ayna ile sol sinyal kırıldı :/ onları da almam lazım orjinal çok pahalı sanırım ya artık uydurucaz bişeyler

Motosikleti
    Anladım yarın ozaman sirkeciye gideyim disk kilidi için tank pad jant şeridi denk gelirse alırım yoksa avcılardaki kadir abiye başvurucaz perşembe günü He birde bugün tam dönerken 1.ci vitesteydim çok yavaştım arka lastik kaydı nasıl oldu anlamadım motor yan yattı granajda birşey yok çok şükür hafif 2 çizikle kurtardım ama sol ayna ile sol sinyal kırıldı :/ onları da almam lazım orjinal çok pahalı sanırım ya artık uydurucaz bişeyler
    led sinyal al 1 çift aynayıda her hangi bir kaynakçıda kaynattır 15tl fialn

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    led sinyal al 1 çift aynayıda her hangi bir kaynakçıda kaynattır 15tl fialn
    Pik mi diyorlar ne diyorlar o malzemeden olduğu için kaynak tutmazmış tam dibinden kırıldı vidanın geldiği yer ikiye bölündü yani kenarlardan kaynak olur aslında ama tutarmı yarın bi kaynakçıya da sorayım bari. led sinyal olayına da bakayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    slm arkadaşlar, yağ filtresini ankaradan alabileceğim yer var mı ? gt250 comet için olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler