Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiği gevşetmek için solda ki bağımsız somun 22 sağında ki milde yer alan ise 19 sanırım (22 den eminim)
    burayı düzeltiyorum hocam bağımsız olan 23mm milde yer alan ise 22mm.. spartacus(güray) hocama uyardığı için teşekkürler.. 22 dememin sebebi ise benimki yalama filan olmuştu sök tak sök tak anahtar tutmayınca bileme taşı ile düzeltmiştim o zaman da 22 ile açılmaya başlamıştı..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FZ6
    beyler...

bugün ustadan telefon geldi. alacağım haber için hem umut ediyor hemde korkuyordum.
    piston , krank , siboplar, ve 1 silindirin mahvlodugunu ayrıca üst kapak mı ne onu telef ettiğini söyledi... kaldır at bunu yaptırmana değmez dedi .

Şaka şaka :D

arkadaşlar sibop'a mı ne bişey olmuş oda pistonları kırmış . krankta fln hiçbir sorun yokmuş :D
    ama o üst kapak mı ne onunda tornalık işi oldugunu söyledi :D
    nasıl mutluyum inanamazsınız havalara uçuyorum haberi aldığımdan beri :D muhtemelen masraf epey düşmüştür dimi :D
    bana söylediği kayda değer masraf olarak 2 piston 4 tanede sibop alacaksın dedi :D bu bildigimiz sübap sanıyorum
    ustavolkan bunu beğendi.

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler...

bugün ustadan telefon geldi. alacağım haber için hem umut ediyor hemde korkuyordum.
    piston , krank , siboplar, ve 1 silindirin mahvlodugunu ayrıca üst kapak mı ne onu telef ettiğini söyledi... kaldır at bunu yaptırmana değmez dedi .

arkadaşlar sibop'a mı ne bişey olmuş oda pistonları kırmış . krankta fln hiçbir sorun yokmuş :D
    nasıl mutluyum inanamazsınız havalara uçuyorum haberi aldığımdan beri :D muhtemelen masraf epey düşmüştür dimi :D
    bana söylediği kayda değer masraf olarak 2 piston 4 tanede sibop alacaksın dedi :D bu bildigimiz sübap sanıyorum
    umarım pek masraf çıkartmaz, bir an önce binersin..

Ayrıca arkadaşlar bu shinko lastikleri değiştiren varmı çok kötü ya 1000 km yi doldurunca değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz michelin e baktım çok tuzlu geldi bi de arkaya 180 taksak nasıl olur??
    eod bunu beğendi.

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca arkadaşlar bu shinko lastikleri değiştiren varmı çok kötü ya 1000 km yi doldurunca değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz michelin e baktım çok tuzlu geldi bi de arkaya 180 taksak nasıl olur??
    shinkoları şaraba benzetiyolar diye hatırlıyorum , km yaptıkça açılıyor deniyordu. birçok arkadaş bu konuda bilgi sahibi diye biliyorum , detaylı yardımı yapacaklardır ^_^

s.a arkadaslar..
    öncelıkle hepınıze kazasız belasız yolculuklar dılerım..
    hyosung kulanıcıları olarak arasında kaldıgım ıkı motoru sormak ıstıyorum sıze,eger nasıp olursa bende aranıza katılcam arastırma yapıyorum..
    sızce bu motorlardan hangısı daha mantıklı? bırde apaçi kullananlar yuzunden motorun şasesınde veya kırankında sorunlar olursa nasıl anlayabılırız yardımcı olabılırmsnız acaba..
    şimdiden tesekkurler..aranızda yer almak ıcın sabırsızlanıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85066915/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77397856/detay
    :thumleft:[COLOR="#0000CD"][B] BİR SEVDADIR HYOSUNG [/B][/COLOR]:thumleft:

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    beyler...

2 piston segman takımları ile 150-170 TL arası
    4 subap (egzost 2 emme 2) ortalama 200 TL
    torna ve işçilik üceriti de insaflı usta ise 200 de ona diyelim
    eod bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    beyler...

ooo çok sevindim hadi hayırlı olsun beklediğinden daha ucuz atlattın yaptırım kullanmaya devam edersin artık gönül rahatlığı ile

Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

180lik lastik taksan bile 160lık gibi görünücek cünkü yanaklar zamanla kıvrılcak çatal dan dolayı buda virajlarda tehlike demek ön 120 arka 160 en iyi ve son noktadır bence yeterlide abartmaya gerek yok 250cc

Alıntı napolyon79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar..
    öncelıkle hepınıze kazasız belasız yolculuklar dılerım..
    hyosung kulanıcıları olarak arasında kaldıgım ıkı motoru sormak ıstıyorum sıze,eger nasıp olursa bende aranıza katılcam arastırma yapıyorum..
    sızce bu motorlardan hangısı daha mantıklı? bırde apaçi kullananlar yuzunden motorun şasesınde veya kırankında sorunlar olursa nasıl anlayabılırız yardımcı olabılırmsnız acaba..
    şimdiden tesekkurler..aranızda yer almak ıcın sabırsızlanıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85066915/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77397856/detay
    1-motor benim gözümde çöp apache işi olduğunu burdan anladım 2-motoruda cok beğendim diyemem ama 1.inci motora nazaran daha bakılabilir geldi bana sorarsan başka motorlar bak ama illa 2 sinden biriyse 2.inci motor burdan baktığım kadarıyla daha önde
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-motor benim gözümde çöp apache işi olduğunu burdan anladım 2-motoruda cok beğendim diyemem ama 1.inci motora nazaran daha bakılabilir geldi bana sorarsan başka motorlar bak ama illa 2 sinden biriyse 2.inci motor burdan baktığım kadarıyla daha önde
    sagol dostum yorumun ıcın..
    fıyat olarak onlar gozume carptı ucuz oldugundan acıkcası.. pekı motorda herhangı bı sorun olup olmadıgını nasıl anlayabılırız? mesela krank sorunu cok oluyormus duydugum kadarıyla gıbı gıbı..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    napolyon fiyatta yukarı çıkarım diyorsan ben benim motoru satmayı düşünüyorum...
    iki üçtane eksiği var, sinyal ve ayna gibi..
    onlarıda zaten yapacağım...
    öyle vereceğim...
    2010 model, 4900 km'de, garantisi devam ediyor...

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napolyon fiyatta yukarı çıkarım diyorsan ben benim motoru satmayı düşünüyorum...
    iki üçtane eksiği var, sinyal ve ayna gibi..
    onlarıda zaten yapacağım...
    öyle vereceğim...
    2010 model, 4900 km'de, garantisi devam ediyor...
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39563596_n.jpg
    valla dostum max 6 fln verebılırım..malum ogrencılık
    senın motor geyet ıyı sanırım fıyatta benı aşar
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Allah daha iyileriini nasip eder inş.

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah daha iyileriini nasip eder inş.
    sagolasın kardes ıns..
    sende hayırlısıyla satısını yaparsın ıns

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    acelem yok satmak için...
    ilan bile açmadım..
    çok kararsızım, kıyamıyorum hele şimdi yapacaklarımdan sonra...
    hiç kıyamayacam gibi geliyor ama..
    söylüyoruz öyle...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaşlar Siz olsanız 2011 kasa bi 250R a kaç para verirdiniz? ikinci eline? sahibinden.com da yine piyasa tavan =) sıfır fiyatına kazalı motor satmaya çalışanlar var =) nedir? kaç para verilir?
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Siz olsanız 2011 kasa bi 250R a kaç para verirdiniz? ikinci eline? sahibinden.com da yine piyasa tavan =) sıfır fiyatına kazalı motor satmaya çalışanlar var =) nedir? kaç para verilir?
    Duruma göre değişir alıcağın aletlere göre ben bi ara baya bakındım siyah EFI ler en ucuz gidenlerdi ben şimdi satsam 8-8.250 isterim kafadan aşasına düşmem misal neden dersen millet 2008 enjeksiyonlu veya karbüratörlüyü 6-6.500tl ye satmaya calısıyor hata satıyor ben nie 7 ye verem
    Tolga Can bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Duruma göre değişir alıcağın aletlere göre ben bi ara baya bakındım siyah EFI ler en ucuz gidenlerdi ben şimdi satsam 8-8.250 isterim kafadan aşasına düşmem misal neden dersen millet 2008 enjeksiyonlu veya karbüratörlüyü 6-6.500tl ye satmaya calısıyor hata satıyor ben nie 7 ye verem
    ama benim düşüncem sıfır km araca binmekle 2. el araca binmek arasında dağlar kadar fark var heleki konu motosiklet ise dünyalar kadar fark var. 8.250 tl ikinci ele verene kadar kredi kartımdan 1250 tl yi 12 ye böldürüp sıfır km bi motor almak daha mantıklı benim için.

6500 isteyenler sadece isterler =) ben 2010 ocak ayında 2008 trafiğe çıkışlı 250R ı 5 bin tl ye aldım,millet 6500 istiyordu motorlarına.

bu ara çok kararsızım,sıfır 250R mı, 2. el 2011 yada 2012 250R mı alsam yoksa aynı paralara honda civic mi alsam 93 kasa =) yada güzel bi 106 fln =/
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    ama benim düşüncem sıfır km araca binmekle 2. el araca binmek arasında dağlar kadar fark var heleki konu motosiklet ise dünyalar kadar fark var. 8.250 tl ikinci ele verene kadar kredi kartımdan 1250 tl yi 12 ye böldürüp sıfır km bi motor almak daha mantıklı benim için.

6500 isteyenler sadece isterler =) ben 2010 ocak ayında 2008 trafiğe çıkışlı 250R ı 5 bin tl ye aldım,millet 6500 istiyordu motorlarına.

bu ara çok kararsızım,sıfır 250R mı, 2. el 2011 yada 2012 250R mı alsam yoksa aynı paralara honda civic mi alsam 93 kasa =) yada güzel bi 106 fln =/
    çevremde 2008 karbüratörlü olupta 6bin tl satan insanlar var benim vede düşünceniz böle ise zaten gidin sıfır alın çünkü kimse 10bin tl aldığı alete okdr zarar edip satmak istemez normal şartlarda sıfır alın siz + SİZİN DE DEDİĞİNİZ GİBİ 2010 OCAK AYINDA 2 yıl önce cok şeyler değişti

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

çevremde 2008 karbüratörlü olupta 6bin tl satan insanlar var benim vede düşünceniz böle ise zaten gidin sıfır alın çünkü kimse 10bin tl aldığı alete okdr zarar edip satmak istemez normal şartlarda sıfır alın siz + SİZİN DE DEDİĞİNİZ GİBİ 2010 OCAK AYINDA 2 yıl önce cok şeyler değişti
    bende sizin gibi düşünüyorum 8000-8500 2, ele vereceğime azıcık daha ekler sıfır alırım.öyle sizin dediğiniz gibi 2008 modele 6000 verilmez isteyene kızmam verene kızarım mal adamındır istediği fiyatı yazar önemli olan verene bakın,ben 2008 modelini o sizin dediğiniz rakamların çok altına aldım 10 gün kadar önce resimleri yakında atacağım jantlar boyada çünkü ön arka lastik 120 ve 160 ile değişecek renkli manette yolda ..
    son sözüm motor temiz olabilir ama her modelinde bir ederi vardır.2,eline sıfırdan fazla fiyat isteyenler sadece ilan acar telefon beklerler ben 7500 2011 yeni kasa satan ve alan ialanlar ve adamlar gördüm adamlar 2006 modele istedikleri fıyata bakın..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82801451/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85427585/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83578111/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79298242/detay

kimse kızmasın alınmasın ben kendi düşüncemi söylerim motoru alırken kar amacı güderek alınmaz bizler binmek için alırız.
    bu arada bu benim ilk değil 4. hyosungum ilk 2 si siyah 3 turuncu sıyah 4. siyah almayacagım diye inat ettim gri aldım ama yine siyah var : ))) sıyahtan kurtulamıyorum. : ))

TugrulKorkmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Izci cross
    Arkadaşlar Merhaba;
    aranıza yeni katılmış bulunmaktayım, 2 hafta önce gayet temiz 2008 model 5850 tl ye motorumu aldım. Fakat muhabbetlerden anladığım kadarı ile pahalı bir tutara mal etmişim,yanılıyor muyum?

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı TugrulKorkmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    aranıza yeni katılmış bulunmaktayım, 2 hafta önce gayet temiz 2008 model 5850 tl ye motorumu aldım. Fakat muhabbetlerden anladığım kadarı ile pahalı bir tutara mal etmişim,yanılıyor muyum?
    Hoşgeldin. Motorun hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85294738/detay
    Ben az bile istemişim. Bu saatten sonra fiyatı 9.000 TL ye çıkarıyorum
    Almayan olursa da çürüyene kadar binerim. Mum yakar elektirik yakmam. Et yemem pasta yerim. Yine de benzin koyarım
    ualevent bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler