Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun yok zaten bu kaçırılmayacak bir fırsat ve büyük ihtimalle böyle bi şans bi daha gelmeyecek.çünkü 2012 fiyat listesine baktım 10.300 olarak gözüküyor.yani şimdi al yaza kadar kullan neredeyse aldığın fiyata bile satabilirsin ama kaldığını sanmıyorum 4taneydi birini alper aldı ,sonra ertesi gün 2tane dahamı ne satılmış bu ya sondur yada bitmiştir
    E ebesinin nikağı, 10 bucuk ne ya opel astramı alıyoruz

Ama 0 fiyatının ikinci ele yansımadığını anlamış olman lazımdı aynı yorumu fiyatların bu günkü haline ilk cıktığı zamanda yapmıştın, hatta ilk başta 7250-7750 arasına 2011 model alınmayacağını alınandan hayır gelmeyeceğinide söylemiştin ama bi cok arkadaş aldı sattı km haricinde 0 dan farksız motorları.

(şöyle bi okudum sert gözüktü biraz sanki sana karşı saygım sonsuz yanlış anlama )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E ebesinin nikağı, 10 bucuk ne ya opel astramı alıyoruz

Ama 0 fiyatının ikinci ele yansımadığını anlamış olman lazımdı aynı yorumu fiyatların bu günkü haline ilk cıktığı zamanda yapmıştın, hatta ilk başta 7250-7750 arasına 2011 model alınmayacağını alınandan hayır gelmeyeceğinide söylemiştin ama bi cok arkadaş aldı sattı km haricinde 0 dan farksız motorları.

(şöyle bi okudum sert gözüktü biraz sanki sana karşı saygım sonsuz yanlış anlama )
    Listede 10.300yazıyordu ama fazla cidden.Tabi bu durumda honda ve kawanın fiyatları ne olur onada bakmak lazım.Belki bayiler insiyatif kullanır kampanya falan yaparlar.yoksa honda daha ucuz kalıcak.MARKA kazanacak
    evet öyle demiştim ama bende anlamıyorum şahsen.yani 2011im olsa ve satmak durumunda olsam.çok çok acil değilse o fiyatlara vermem.bi kaç ay kullanıp 7250-7500e satmak.bilmiyorum yazık yani ama işte 0ında kontağı çevirdiğin anda değeri düşüyo 0 alınacaksa en az 1yıl kullanılmalı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Listede 10.300yazıyordu ama fazla cidden.Tabi bu durumda honda ve kawanın fiyatları ne olur onada bakmak lazım.Belki bayiler insiyatif kullanır kampanya falan yaparlar.yoksa honda daha ucuz kalıcak.MARKA kazanacak
    evet öyle demiştim ama bende anlamıyorum şahsen.yani 2011im olsa ve satmak durumunda olsam.çok çok acil değilse o fiyatlara vermem.bi kaç ay kullanıp 7250-7500e satmak.bilmiyorum yazık yani ama işte 0ında kontağı çevirdiğin anda değeri düşüyo 0 alınacaksa en az 1yıl kullanılmalı
    hacılar son fiyatlardan sonra dolar uçtu euro uçtu..fiyatlara yansıması normal değil mi ? Yani adamların yaptığı bir zam yok.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    hondanın sıfı kawasakinin sıfı 0 daha pahalıyken bence bizimkininde o fiyatlarda olması gerekmezmi ben tabiki 250 cc için çok para diyenlerdenim ama sadece hyo için değil genel olarak 250 cc fiyatları çok yüksek eğer fiyatlar düşmüyorsa diğer 250 cc lerin satış fiyatına yakın satış yapmalarının bence doğru olduğunu düşünüyorum.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E burda sorun ne onu anlamadım ?
    Madem motorun km si 0, madem garantisi devre dışı kalmıcak,
    Motorun devrinin birisinin üstüne olmasının biz ondan direk alcak olmamızın bize zararı yokki, arada 1000 tl fark var hem, 0 km olduktan sonra isterse 10 kere el değiştirsin...
    küçük bi prüz sölemek istedim yoksa bi sıkıntı yok 15gün önce son 2 motor olduğunu biliyordum onuda söledim onlarda satıldıktan sonra bu fiyata bi dağa kimse bulamaz adam son motorunu 9.000tl pesin fiyata sattığını söledi bana fauralarınıda gösterdi mustafa çakırcı die biri kendisi şuan kaç tane var bilmiyorum

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacılar son fiyatlardan sonra dolar uçtu euro uçtu..fiyatlara yansıması normal değil mi ? Yani adamların yaptığı bir zam yok.
    dolar la euro ile alkası yok kuralkan ötv indiriminden sonra en çok zammı yapan şirket oldu kawasaki eurodan etkileniyor satışı euro çünkü ama hondanın olsun st kanunini olsun sadece firma zamları hata şöle bi olay var 31 aralıktan sonra cbr250r ın fiyatıda 600tl gibi bi zam alıcak
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ST GT250R
    slm arkadaşlar ben bikaç parça alacaktım motora sizden yardım bekliyorum.michelin pilot lastikleri bizim motora uyan ama biraz daha geniş olsun istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim ala bileceğim bir link varsa bide zincir+dişli takımı sarı renkte olacak nerden bulabilirim...

Motosikleti
    FZ6
    2 hafta önce 2007 model oranj siyah hyo'mu aldım daha kullanamadım desem yeridir ehliyetsiz kullanmak istemiyorum.
    motorun bi takım eksikleri var farkındayım ama bu eksiklikler ne denli ciddi pek bilmiyorum
    en kısa zamanda fotografları koyacagım. epeydir burada yazılanları , ve felon nickli arkadaşın videolarını takip ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93/pasif-ilan/

ilk sorum ; motoru satın aldığım arkadaş orjinall ön camını çıkarmış ve yerine turuncu bir cam takmış, tam oturmadıgından dolayı kafa grenajı birbirine tam oturmuyor , motorla biraz hızlandıktan sonra ufak çaplı bi ses hani dolmuşlar titreyince bi zangır zangır ses gelir ya onun gibi. ( ilandaki fotograflarda ön taraftan çekilene dikkat ederseniz dedigim boşlugu göreceksiniz)

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta önce 2007 model oranj siyah hyo'mu aldım daha kullanamadım desem yeridir ehliyetsiz kullanmak istemiyorum.
    motorun bi takım eksikleri var farkındayım ama bu eksiklikler ne denli ciddi pek bilmiyorum
    en kısa zamanda fotografları koyacagım. epeydir burada yazılanları , ve felon nickli arkadaşın videolarını takip ediyorum.

ilk sorum ; motoru satın aldığım arkadaş orjinall ön camını çıkarmış ve yerine turuncu bir cam takmış, tam oturmadıgından dolayı kafa grenajı birbirine tam oturmuyor , motorla biraz hızlandıktan sonra ufak çaplı bi ses hani dolmuşlar titreyince bi zangır zangır ses gelir ya onun gibi. ( ilandaki fotograflarda ön taraftan çekilene dikkat ederseniz dedigim boşlugu göreceksiniz)
    Öncelikle hayırlı olsun.Lastiklerin metzeler olması güzel.Egzostu kesinlikle orjinali ile değiştir.İlanda Tiger egzost yazıyo ama bildiğin sanayimura bu egzost.Ön camı'da orjinali ile değiştir bence zaten görüntü olarakta hoş olmamış boğmuş motoru

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun.Lastiklerin metzeler olması güzel.Egzostu kesinlikle orjinali ile değiştir.İlanda Tiger egzost yazıyo ama bildiğin sanayimura bu egzost.Ön camı'da orjinali ile değiştir bence zaten görüntü olarakta hoş olmamış boğmuş motoru
    tiger ın araba egzosu dedi bana aldığım kişi , motorun sesi çok gür çıkıyor ) bu bahsettiğim titreme sesi ön cam'dan kaynaklanıyor olabilir mi ? kendim söküp monte edebilir miyim bi ön cam alsam ? birde sinyallerim çalıışmıyor bugün farkettim , ne sağ sinyaller nede sol sinyaller... göstergede de görünmüyor sinyal ışıkları...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    tiger ın araba egzosu dedi bana aldığım kişi , motorun sesi çok gür çıkıyor ) bu bahsettiğim titreme sesi ön cam'dan kaynaklanıyor olabilir mi ? kendim söküp monte edebilir miyim bi ön cam alsam ? birde sinyallerim çalıışmıyor bugün farkettim , ne sağ sinyaller nede sol sinyaller... göstergede de görünmüyor sinyal ışıkları...
    Hayırlı olsun Eksoz arkadaşın da dediği gibi bildiğin sanayi çıkması Sinyaller için önce sigortasını kontrol etmelisin, flaşörler, en son da kablolarında olabilir. Flaşörde vs sorun varsa göstergede de gözükmez zaten. Camı kendin çıkarıp takabilirsin ama vidalarını motorun içine düşürmemeye çalış çok zor alınıyo keratalar
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    2011 600F ABS
    İstediği kadar gür çıksın,sence motora araba egozstu takılması ne kadar mantıklı ? Ses büyük ihtimal camdandır tam oturmamışsa ses hertürlü çıkarır.

Motosikleti
    kymco süper 8
    eline sağlık çok güzel olmuş ;)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    İstediği kadar gür çıksın,sence motora araba egozstu takılması ne kadar mantıklı ? Ses büyük ihtimal camdandır tam oturmamışsa ses hertürlü çıkarır.
    ekrem sendemi hyo alıcaksın bu konuyu cok takip ediyosun gibi geldi bi ara b.çekmece-avcılar buluşmalarınada gelde tanısalım gerçi havalar bozdu yaza artık :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Eksoz arkadaşın da dediği gibi bildiğin sanayi çıkması Sinyaller için önce sigortasını kontrol etmelisin, flaşörler, en son da kablolarında olabilir. Flaşörde vs sorun varsa göstergede de gözükmez zaten. Camı kendin çıkarıp takabilirsin ama vidalarını motorun içine düşürmemeye çalış çok zor alınıyo keratalar
    teşekkür ederim , bu sinyal işinide kendim halledebilir miyim acaba ?

---------- Post added at 03:13 ---------- Previous post was at 03:11 ----------

lütfen cahilliğime verin... egzosdan anlamam ne faydasını bilirim nede zararını pek anladığım söylenemez

Motosikleti
    GT250R
    bir ön cam alsana kendin söküp takabilirsin tabikide öncelikle km saatinin çerçevesini çikarican yanlardaki vidalari kaybetme sonra camin vidalarini söke altlardan vidalari tutki düşmesin 8 numara bir anahtarla alttaki somunları tut kenarlarda plastik şeyler var içinde söktügün gibi tak.

sinyallere gelicek olursan motorda gördüğün gibi kuyruk iptali var arka sinyalleri alt bagajin içine kablolarindan takip bağlarsan çalişir yada yapiştirma bir sinyal alip kuyrugun altına yapıştırabilirsin var diye biliyorum sinyall kablolarini bagaji açtiğinda görüceksin zaten bir tanede soket gelicek önüne boş oda plakaliğin lambasi için umarim anlatabilmişimdir.

Hayırlı olsun, hoşgeldin.
    Ön cam işi kolay.Camı değiştirmeden ucuzada halledebilirsin şöyleki:
    çift taraflı ,kalın (3m tarzı ) bantlar var.Onlardan alıp, camı söküp, vida olan kısma şerit geçip o şekilde camı grenaja oturtabilirsin.burda o bantın yapışkan özelliğini kullanmış olmayacaksın, yine vidala yerine. sadece o plastik bant aradaki boşluğu almış olacak ve sesi keser diye tahmin ediyorum.tabi arada ciddi bi boşluk yoksa.
    Egzosa gelince sesi kalın olabilir ama görüntü itibariyle motora pek uymamış. 2.el tiger 3oval gt250r için yapılmış olanlardan bulursan eğer onlardan almanı tavsiye ederim. ama orjinal egzos bulursan orjinal tak, hem sesten kafan şişmez hem son süratin düşmez.
    Sinyallerinde arka sinyaller sökülü olduğundan yanmıyodur.Çifti 10-20lira olan normal uyduruk sinyallerden alıp, artçı koltuğunun altındaki yerden kablolarını bağlayıp sinyalleri orada saklayabilirsin.böylece ön sinyallerini kullanabilmiş olacaksın.Yada kuyruk iptaliyle birlikte şu şekilde yapabilirsin.bunun için kuyruk altındaki o plastiğe ufak 2delik açman gerek.

Motosikleti
    GT250R
    Sinyallerinde arka sinyaller sökülü olduğundan yanmıyodur.Çifti 10-20lira olan normal uyduruk sinyallerden alıp, artçı koltuğunun altındaki yerden kablolarını bağlayıp sinyalleri orada saklayabilirsin.böylece ön sinyallerini kullanabilmiş olacaksın.Yada kuyruk iptaliyle birlikte şu şekilde yapabilirsin.bunun için kuyruk altındaki o plastiğe ufak 2delik açman gerek[/URL]
    kanka yeni fark ettimki arkadaşin motorunda içteki plakalikta sinyaller var acaba kabloları takılımıki

Alıntı Non-Quattro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka yeni fark ettimki arkadaşin motorunda içteki plakalikta sinyaller var acaba kabloları takılımıki
    evet sinyal varmış ya fotoda hiç belli olmuyo zoom yapınca gördüm tüm sinyallerin bağlantılarını kontrol etmek lazım o zaman

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem sendemi hyo alıcaksın bu konuyu cok takip ediyosun gibi geldi bi ara b.çekmece-avcılar buluşmalarınada gelde tanısalım gerçi havalar bozdu yaza artık :D
    250 lik düşünüyorum valla Alper ama daha benim motoru alalı 6 ay oldu,kıyamıyorum.O kadar da masraf yaptım zoruma gidiyo satmak Aileyi zor ikna ettim 125'liğe.Babamdan 250 lik için izin çıkarsa tek alacağım motor hyo olur.Kawa ile aynı fiyat olsa bile ben yine hyo alırım.Sizin taraflar bana çoook uzak kalsada artık yazdaki buluşmalara gelicem inşallah

Motosikleti
    ST GT250R
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben bikaç parça alacaktım motora sizden yardım bekliyorum.michelin pilot lastikleri bizim motora uyan ama biraz daha geniş olsun istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim ala bileceğim bir link varsa bide zincir+dişli takımı sarı renkte olacak nerden bulabilirim...
    arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler