Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 den ve 2008 den aşağı HYO alan kahrını da satın alır
    2008 den aşasına katılıyorumda 6 bin demeyelim ya, benim aldığım fiyatı söylemiştim sana belki hatırlıyosundur, 4 bin km ye dayanıyo bana hic sorun cıkartmadı,

aldığım da ufak tefek 2-3 eksiği vardı fren müşürleri, ömrünü doldurmuş akü ve arka frende bi sıkıntı, onları zaten muayne icin yaptırmıştım hemen, onun dışında tık demedi şimdi güvene güvene uzun yolada cıkarım yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    motoru sakin kullanmışsa ve özen gösteren bir motorcuysa alabilirsin ama yollardaki çoğu hyo görünümü 600 cc gibi olduğu için haşat etmiştir bence alırken servise götür ve bilgisayara bağlat orada herşeyi çıkar zaten
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    3bin tllik hyodan hayır beklemek hayaldir bence 6 bin tl olanlarına bile bakmıştımda acaba diyip almamıştım 3bintl çok riskli iş sadece almaklada bitmiyor muayenesi var vergileri tam mı ruhsatsız motorlar bile var

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ama Bazan Mtor düşmüyor değil
    Ben 2006 Model Kawasaki ER6F 16ooo KMLerde almıstım ; 6000 Liraya Gecen yıl
    Bekleyin acele etmeyin.
    2008 Yılında da 2007 Model Hyosung GT250R almıstım; 1900 kmlerde, 5500 Liraya ilan 7500 Lira iken Ve o zaman o modellerin en düşüğü 6750 felandı
    Acele etmeyeceksiniz motor alırken
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleyin acele etmeyin.
    2008 Yılında da 2007 Model Hyosung GT250R almıstım; 1900 kmlerde, 5500 Liraya ilan 7500 Lira iken Ve o zaman o modellerin en düşüğü 6750 felandı
    40 yılın başı dediğiniz gibi oluyor geçen ay bende bir tanıdığa 600 f bulmuştum çok uyguna kazasız orjinal az kmli

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu durum cok nadir olan bir durum değil ki...
    Hemen Hemen her ay Cok uygun mtorlar düşüyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gt 250 min yakıt göstergesi çalışmıyor

Değerli arkadaşlar gt 250 min yakıt ve sanırım hararet göstergesi çalışmıyor ne yapabilirim acaba
    depo ful olsa bile hep kırmızı

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 den ve 2008 den aşağı HYO alan kahrını da satın alır
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 den aşasına katılıyorumda 6 bin demeyelim ya, benim aldığım fiyatı söylemiştim sana belki hatırlıyosundur, 4 bin km ye dayanıyo bana hic sorun cıkartmadı,

aldığım da ufak tefek 2-3 eksiği vardı fren müşürleri, ömrünü doldurmuş akü ve arka frende bi sıkıntı, onları zaten muayne icin yaptırmıştım hemen, onun dışında tık demedi şimdi güvene güvene uzun yolada cıkarım yani...
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3bin tllik hyodan hayır beklemek hayaldir bence 6 bin tl olanlarına bile bakmıştımda acaba diyip almamıştım 3bintl çok riskli iş sadece almaklada bitmiyor muayenesi var vergileri tam mı ruhsatsız motorlar bile var
    Bekleyin acele etmeyin.
    bende bu muhabbeti anlamış değilim... motor ucuzsa sorunlu ama pahalı ise ıyı oylemı.bırakın allah aşkına 2010 model olup sureklı stopı yapmış teker denemiş saga sola yatmakdan halı kalmamıs motoru şimdi model icabı 7500 olsa iyimi??burdakilere göre öyle..benim 4.hyomdu ve hiç birisinde en ufak sorun yaşamadım.sizin yazdıklarınız gini hiç birisinide 6500 tl almadım hani 6500 tl den aşağısından hayır gelmezmiş gibi bir laf oldu son sattıgım hyomu 3000 tl almıstım.(sattıgım için fiyatını yazıyorum)hatta bu sitede çoook resmi var pek cok arkadaşda beğenmiş di mat siyahtı.eger bu işlerden anlıyorsanız uygun motorun ne zaman alınacagını bilirsiniz.mesela cakalaz arkadaşımı az cok yazılarından tanırım şidi o aldıgı er6f topiğinde 6000 tl aldım dese oooo kıyamet kopardı ölü motor alınırmı piyasası belli vs vs..alınır usta temizse ustam onayını verirse 3000 de hyo alırım.hatta bilen bilir birde turuncu acerbis farlı naked-race karısımı hyom vardı bu siteden kemalettin nickli arkadasımın motoruydu kırmızıydı turuncu siyah falan yapmıştı alt motoruna daha anahtar değmemişti tiger egsoz vrdı üzerinde 2200 tl aldım bir yaz bindim adam sattı ne yani şimdi arkadaş sen neden ucuz satıyorsun bunun ederi 5000 niye 5000 satmıyorsunmu diyeyim.adam 3000 tl dedi bende 2200 aldım mondial mct verdim(piyasası 1500 tl en fazla oda ) üstünede 700 tl para satarkende .3500 tl taaa hataydan gelip aldılar hala görüşürüm alan arkadaşla her zaman aldıgım ve sattıgım motorlarında arkasındayım.kim se alınıp kırılmasın tabıkı herkesın aldıgı motorun bir fiyatı vardır ama görmedende ucuz motor bulan arkadaşların hevesını kırmayın güvendiğiniz tamırcınız varsa gösterin motoru sorunsuz masrafsızsa alın...bir kac aya kalmaz yeni hyomu alıcam çünkü ölü zaman bu zaman uygun motor almak ısteyenlerin zamanı kimsenin malını zorlada almıyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Alıntı askkaptani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar gt 250 min yakıt ve sanırım hararet göstergesi çalışmıyor ne yapabilirim acaba
    depo ful olsa bile hep kırmızı
    baştan söyleyeyim zaten 250r larda hararet göstergesi olmaz calışmaz yani .önce soketlere bak depo altında takılı ama çalışmıyor ise motorun garantisi yoksa tanıdıgın bir ustaya git şamandrayı söksün oksitlenmiştir temizlesin geçer bendede öyle olmuştu arkadaşım öyle yaptı.benim uno arbamda da öyleydi lpg olduğundan fazla benzin almazdım hatta hiçç almazdım sürekli ışık yanardı sonra fullesem dahi yanıyordu. elektrikçiye gittim şamandrayı söktü temizledi geri taktı şimdi herşey iyi

soketlerine falan baktım deponun altındaki sokete falanda baktım sağlamdı bi motorcuya gittim bi inceledi yanındaki göstergede çalışmıyor senın gösterge beyni bozulmus dedi yapmaya değmez dedi

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Piyasası ortada olan bi motoru piyasa değerinin altında bi fiyata alırken daha çok düşünülmeli gibi yorumlar yapıldı. Ben bu yorumlara tamamıyla katılıyorum 3-4 bin liraya da temiz hyo bulunabilir amaç arkadaşların hevesini kırmak değil şu anda ilanda olan 3000-4000 lik ilanlar hakkında önceki sayfalarda yorumlar yapılmıştı ben arkadaşlar bilgi sahibi olsun dikkat etsinler diye onlara aktardım mesela dikkat etsinler diye.Ama tabi genelleme yapmak doğru olmaz sadece ucuz hyo alınabilir belki adam paraya sıkışmıştır acil ihtiyacı vardır ama ucuza alırken daha çok dikkat edilmelidir denilebilir
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasası ortada olan bi motoru piyasa değerinin altında bi fiyata alırken daha çok düşünülmeli gibi yorumlar yapıldı. Ben bu yorumlara tamamıyla katılıyorum 3-4 bin liraya da temiz hyo bulunabilir amaç arkadaşların hevesini kırmak değil şu anda ilanda olan 3000-4000 lik ilanlar hakkında önceki sayfalarda yorumlar yapılmıştı ben arkadaşlar bilgi sahibi olsun dikkat etsinler diye onlara aktardım mesela dikkat etsinler diye.Ama tabi genelleme yapmak doğru olmaz sadece ucuz hyo alınabilir belki adam paraya sıkışmıştır acil ihtiyacı vardır ama ucuza alırken daha çok dikkat edilmelidir denilebilir
    aynen kardeşim burda hepimiz bir aile sayılırız.tabiki birbirimizden fıkır akıl alacagız.ama o fake ılanlara da dikkat ben genelde motoru esnafdan almam ..helede bu motor parçası satışı yapan bir esnafsa hiç almam kaza yapmış perte çıkmış motorları nede olsa elınde gerekli malzeme de var idareten takarak satmaya çalışanlar olabilir aman dikkat ilk motorunuz olacak diye başınızı yakmayın.çok fazla anlamıyorsanız ılla bu işten anlayan bir arkadaş tanıdık usta ile gidin motoru incelemeye oda yoksa 30*50 tl arası bir paraya kıyın işin ehli bir ustaya gösterin binsin bir tur atsın.motoru gitmiş hoşafı cıkmış hyoyu adam etmek için emin olun çooook para harcarsınız aylarcada motor yatar motor sıfıra cıksada artık içinizden motora binmek gelmez bu işler adamın içindeki motor sevgisinide öldürür.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    gt250r de çelik fren hortumu görmüştüm çok güzel duruyordu Çelik fren hortmu nerden alabilirim?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bu durum cok nadir olan bir durum değil ki...
    Hemen Hemen her ay Cok uygun mtorlar düşüyor
    doğan abi yazın senle bi er-6f arıyalım beraber sen çok didikliyosun bu işleri galıba :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Buluruz Kardeşim,
    GecenLerde 2006 Model Siyah renk, ORJ. 40BİN km'de ilk sahibinden ER6F buldum,Fiyatı 7500 TL... bizim alper alır dedik Almadı. 2 gün içerisinde satıldı zaten.
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu camiada bana tek şeker ali derler )))))))))))
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://p1.bikepics.com/2011/11/13/bi...01822-full.jpg

yakında tek teker arife meydan okursunkardeşim sana mesaj attım müsait olduğun bir zamanda bakar mısın

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://p1.bikepics.com/2011/11/13/bi...01822-full.jpg

kanka bunları yayınladığına pişman olma bahhhh satarkene
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bunları yayınladığına pişman olma bahhhh satarkene

valla tam ben yazacaktım sen yazmıssın bygrm : )) güzel hareket felon kardeş ellerine saglık başarılarının devamını dılerim...

piyasada 6bine satılan bi çok motorun altından girer üstünden çıkar grenajları boyalı olduğu halde.hem kozmetik-grenaj durumu olarak hem motor

Bu arada hız göstergesini navigasyon cihazımla test ettim.
    motorda sabit 100kmh hızdayken navigasyonda 89kmh gözüküyor.Gösterge normal gösteriyor
    Bütün araçlar %10 fazla göstermekte.bunun markayla ıvır zıvırla ilgisi yok.2008 opel astradada aynı navigasyonla 100km hızdayken navigasyon cihazı 90kmh hız gösteriyor.ama bizim millet ölçüp tartmadan hyosung a laf atmayı çok sever.anlamıyorum japon mallarını övünce kazançları ne oluyor.
    Şimdi inanmayanlar yine haysunkun göstergesi çok gösteriyor diyeceğinden videoyada aldım ama hava kapalı olduğundan navigasyonun ekranı pek gözükmemiş.yani youtube a attığımda gözükmüyor orjinal boyutunda gözüküyor.daha iyi bi kamera bulursam boş bi günümde tekrar çekicem
    haysunkun avukatı değil doğrunun yanındayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler