Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    st gt250r 2011
    biraz önce ilk kazamı yapmış bulunuyorum... ama şaka gibi bir kaza oldu. saatte 15 km hızla giderken yolun ortasında yer alan ufak bir karpuz kabuğu ön tekeri mi kitledi ve kendimi önce yerde sonra duvara yapışık buldum.... kafa grenajı kırıldı.. gösterge bozuldu ve sağ grenajın alt kısmı çizildi.. benimde sağ dizim sıyrıldı ... bir karpuz kabuğu nelere kadir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ugur_m çok geçmiş olsun yola o kabuğu atanı bi bulsak Bu kadar düşüncesizlik mi olur

karpuz kabuğuna yaklaştığında frene mi bastın ya da kaçmaya mı çalıştın? tam olarak anlatırsan bize de tecrübe olur

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ugur_m çok geçmiş olsun yola o kabuğu atanı bi bulsak Bu kadar düşüncesizlik mi olur

karpuz kabuğuna yaklaştığında frene mi bastın ya da kaçmaya mı çalıştın? tam olarak anlatırsan bize de tecrübe olur
    Sağolasın . karpuz kabuğunu düştükten sonra ben neden düştüm diye bakarken fark ettim.. tam yokuşun başlangıç noktasıydı ve önce 3 kişi yürüyordu yavaşlamak için tek parmağımla ön frene dokunduğumda anda tam karpuz kabuğunun üstündeydim muhtemelen... şansızlık...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce ilk kazamı yapmış bulunuyorum... ama şaka gibi bir kaza oldu. saatte 15 km hızla giderken yolun ortasında yer alan ufak bir karpuz kabuğu ön tekeri mi kitledi ve kendimi önce yerde sonra duvara yapışık buldum.... kafa grenajı kırıldı.. gösterge bozuldu ve sağ grenajın alt kısmı çizildi.. benimde sağ dizim sıyrıldı ... bir karpuz kabuğu nelere kadir...
    Geçmiş olsun kardeşim..

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Sağolasın . karpuz kabuğunu düştükten sonra ben neden düştüm diye bakarken fark ettim.. tam yokuşun başlangıç noktasıydı ve önce 3 kişi yürüyordu yavaşlamak için tek parmağımla ön frene dokunduğumda anda tam karpuz kabuğunun üstündeydim muhtemelen... şansızlık...
    belki de karpuz kabuğun üstüne gelince refleks olarak frene bastın..ben de dün ilk kazamı yaptım 5-10 km hızla sağından gittiğim araba sinyal vermeden ve bütün kornalarıma rağmen sağa kırınca düşürdü beni..düşmezdim yaa sıkıntısı delirtiyo insanı
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ugur_m
    Çok geçmiş olsun kardeş, cidden büyük şanssızlık , bir de o kadar yavaşken!
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim..
    saolasın kardeşim...

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki de karpuz kabuğun üstüne gelince refleks olarak frene bastın..ben de dün ilk kazamı yaptım 5-10 km hızla sağından gittiğim araba sinyal vermeden ve bütün kornalarıma rağmen sağa kırınca düşürdü beni..düşmezdim yaa sıkıntısı delirtiyo insanı
    o zaman sana da geçmiş olsun hacım =) yok ya karbuz kağunu bilinç altımda bile hissetmediğime eminim teker kitlenince büyük şok yaşadım zaten ... şimdi tek derdim motorun kırılmış olan ön grenajı çünkü gidonu sola çeviremiyorum sıkışıyor...

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ugur_m
    Çok geçmiş olsun kardeş, cidden büyük şanssızlık , bir de o kadar yavaşken!
    çok sağol ... bir yerime bir şey olmaması güzel benim kara kıza içim acıyor şuan :( birde biraz daha hızlı olsam önde giden kızlardan birini altıma alıcaktım.. çok şükür duvar vardı da kimseye birşey olmadı... tam ayaklarının dibinde durdu motor...

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    GEçmiş olsun kardeş. Sana bişey olmaması sevindirici en azından.
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    geçmiş olsun insanlarımız malesef çok kültürsüzler caddede karpuz kabuğunun ne işi var

Motosikleti
    st gt250r 2011
    çok teşekkür ederim arkadaşlar 4 saatlik çalışma sonrasında, göstergenin yanındaki plastiği takamamış olsam da sorunsuz gidecek hale getirdim motoru

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayda beyler geçmiş olsun ya sizde bişe olmaması sevindirici motoru kafaya takmayın grenaj dediğin giysi boyatırsın canavar gibi olur kırıldıysa yenisini alırsın 5tane alyan vida tutuyor onları zaten
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayda beyler geçmiş olsun ya sizde bişe olmaması sevindirici motoru kafaya takmayın grenaj dediğin giysi boyatırsın canavar gibi olur kırıldıysa yenisini alırsın 5tane alyan vida tutuyor onları zaten
    Saol Ali kardeşim ... yanlız bana acil sperlik lazım şimdi senin eski siperlikte şuan dehşet desenler mevcut S şeklinde

Motosikleti
    UNdocad sen tercüme yapıcam diyordun bazılarını ben anlayamadım bir el atarsan çok makbule geçicek birde şu yağ filtresini alayım diyorum nasıl sizce
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6543690/detay/

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sarp00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...
    üniversiteye giden var mı aranızda hiç ? .
    kampüse motorla gideniniz ? . nasıl tepkiler alıyorsunuz ve insanlar size nasıl bakıyor :D
    aa apaçiye bak kanuni almış diyenler oluyo mu :DD (hyosungun sınıfındaki en iyi fiyat/performans motoru olduğunu biliyorum )
    yav ben gitmeye çekiniyorum okul daha yeni başladı şimdi kask mont vb. sınıfa götürülmez ki
    Ama kaskı motora bağlayıp eldivenleri de bagaja atıyorum, şimdi montu da bisiklet kilidiyle kolundan motora bağlamayı düşünüyorum dizliği de oralara bi yere atarım

Var mı benim kadar zahmete giren

zaten okula git gel 10TL benzin yakacağından arada bi gidebilirim

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Haydaa 2 gün önce tanışmıştık hatırlarsan, o kadarda beğenmiştim motorunu nazaramı getirdim naaptım.
    Cidden gecmiş olsun ama.. 0 alınan motora zarar gelmesi nası sinir edici bi durumdur tahmin edebiliyorum ama cok düşük hızda yan yatmalarda hasarsız geri kalkmıyo heralde bu motor benimkinide kuzenim düşürmüştü gidona bağlı gaz kolu demiri kırılmıştı, grenajdada ufak cizikler... Ama sana bişey olmamış, asıl önemli olanda bu, motoru yaptırma işi bi şekilde halloluyo..

Sanada cok gecmiş olsun, o olaydan bende cok cektim önceden sadece taksileri kolluyodum ani sağa dönmesinler diye, şimdi tüm sapaklarda bütün araclara karşı temkinli gidiyorum..

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selam dostlar motorunu satmayı düşünenler varmı 2006 yada 2007 model olabilir?
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    geçmiş olsun uğuur gösterge bozuldu demisşsin nesi var ?
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ben gitmeye çekiniyorum okul daha yeni başladı şimdi kask mont vb. sınıfa götürülmez ki
    Ama kaskı motora bağlayıp eldivenleri de bagaja atıyorum, şimdi montu da bisiklet kilidiyle kolundan motora bağlamayı düşünüyorum dizliği de oralara bi yere atarım

Var mı benim kadar zahmete giren

zaten okula git gel 10TL benzin yakacağından arada bi gidebilirim
    bende direk pantolon mont kaskla sınıfa gidicem birde knoxın sırt ve gögüs korumasıyla :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UNdocad sen tercüme yapıcam diyordun bazılarını ben anlayamadım bir el atarsan çok makbule geçicek birde şu yağ filtresini alayım diyorum nasıl sizce
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6543690/detay/
    Daha yeni geldim eve ve yatmam lazım sabahın 6 sında kalkıcam =/

Sen çevir yarım kalan yerleri ben tamamlarım.

Yalnız şunu ekleyeyim oradaki performans değişikliklerinin hepsi karbüratörlüler için enjeksiyonlarda geçerli değil

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    selam arkadaşlar,
    uzun zamandır yazamıyorum. iyidir inşallah herkes. kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun diliyorum. allah daha beterinden saklasın. Keyifli sürüşler herkese.
    Adnan
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler