Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik 125 SK
    ya ben yabancı sitelerde ya da google görsellerde arayınca hyosungun sıfırı da var ama türkiye geliş yok türkiye gelirken S&T kanuni oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

cevap vercek
    AKLINI BAŞINA KASKINI KAFANA AL !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Kardeş çok uzun hikayede (çok önceki sayfalarda ayrıntılı vardı) ben kısaca anlatayım, Hyo yu daha önceden getiren firmeyla bir sorun çıkıyor sanırım, sözleşme fes edilince aynı isimle sokamıyorlar Türkiye'ye o nedenle adını değiştirerek sokuyorlar, kısaca böyle. Mesel Birezilya'da ise Kazinski adı altında satılıyor. Sen yazıya takılma kardeşim stickere bakar
    Mesela Kuba STR 250 var, kuba nın fab. Gaziantep te ama aynı motor dünyada başka isimlerle satılıyor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı onur42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben yabancı sitelerde ya da google görsellerde arayınca hyosungun sıfırı da var ama türkiye geliş yok türkiye gelirken S&T kanuni oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

cevap vercek
    Hoşgeldin aramıza hemşerim Evet aynen dediğin gibi Türkiye de St oluyor. Hem sen niye hyosung diye tutturdun anlamadım ki yazılardan mı hoşlanmıyorsun

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı onur42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cevap vercek

Boluda bir tane var hyosung bayisinde.Önceden kalmış ve hala duruyor gri renkde gt 250 r.
    HONDA

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş çok uzun hikayede (çok önceki sayfalarda ayrıntılı vardı) ben kısaca anlatayım, Hyo yu daha önceden getiren firmeyla bir sorun çıkıyor sanırım, sözleşme fes edilince aynı isimle sokamıyorlar Türkiye'ye o nedenle adını değiştirerek sokuyorlar, kısaca böyle. Mesel Birezilya'da ise Kazinski adı altında satılıyor. Sen yazıya takılma kardeşim stickere bakar
    Mesela Kuba STR 250 var, kuba nın fab. Gaziantep te ama aynı motor dünyada başka isimlerle satılıyor
    mevzunun aslı istanbul motor ile olan sözleşme ve ilişkilerinin bitirilmiş olup kanuni ile anlaşma yoluna gitti fabrika. tabi istanbul motor üretici firmaya karşı dava açtı bu markadan satamazsınız bu ülkede bu markayı ben tescil ettirdim diye. böylece yeni bir marka çıktı meydana aynı motosiklet için
    en kısa ve öz hali
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    S.a hayırlı akşamlar beyler! Geçenlerde almıştım olduğum motorum için bi kaç şey yapmak istiyorumda biraz bilgiye ihtiyacım var!
    Bu jantları boyatmak istiyorum, yardımcı olabilicek varmı? Daha önce böyle bi işlem yaptıran.

Motorumda bu umarım beğenirsiniz!

Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hangi renge boyatmayı düşünüyorsun?
    Yalnız aynalarda çok değişikmiş, alışılagelmiş değil Hyosungda
    Genelde değiştirenler 600RR aynası takarlarda

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı ozkancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a hayırlı akşamlar beyler! Geçenlerde almıştım olduğum motorum için bi kaç şey yapmak istiyorumda biraz bilgiye ihtiyacım var!
    Bu jantları boyatmak istiyorum, yardımcı olabilicek varmı? Daha önce böyle bi işlem yaptıran.

Motorumda bu umarım beğenirsiniz!

kusura bakma ama aynaları beğenmedim.
    LS2 sticker'ı da gitmemiş motora.

jantları boyatman bence hem hoş durmaz..hem de satarken sorun olur..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Aynalar nasıl olur diye takmıştım şimdi led sinyalli ayna aldım onları takıcam! Jantlara altın rengi gibi bi renk düşünüyorum işte. Manetler filan bi kombinasyon sağlarım umarım. Birde ön amartisörün dış kısmıda boyanabiliyor sanırm! bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Evet aynalar SS bir motorda emanet kalmış, sinyalli aynayı da merak ettim, takınca fotolarını eklersin
    sana katılıyorum, altının güzel bir tonu gider, oda motorunda siyah olduğu için, komple siyah motorlara çok iyi oluyor
    Jantları boyadıktan sonra elcik ve manetleri uydurabilirsin, mavi ve ya kırmızıda güzel olur
    jant boyayan sanırım acayüp adlı bir abi vardı o boyamıştı güzle olmuştu

Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    TAbi eklerim jant konusunda tam bi bilgi sahibi olsaydım gerisinide ona göre yön verecem işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

ACayüp bey nerdesiniz :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125

Bu nasıl Rengin güzelliğine bakın yahu
    totosunu seven SS'ci

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Süper olmuş yaa üzerinden inesin gelmezzz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Biraz daha yararlı bilgiler ekleyelim. (Açık kelimelerle yazmaya çalışıcam google'dan arayan bulabilsin)

Bizim makinalarda FI var bazen yanar peki FI kodunu nasıl öğrenirim ?

Sele altı bagajını açın ve sigortaların yanındaki soketleri açığa alın

Kontak açıkken ve FI ışığı yanıyorken aşağıdaki resimde gördüğünüz küçük soketi elektirik ileten herhangi birşey ile kısa devre yapın

İşlemi yapar yapmaz ekranda hata kodunun ne olduğunu göreceksiniz

Linkte FI kodlarının olduğu kılavuzu download edilebilir şekilde St Kanuni Hyosung FI Kodları

İndirin ve hatanın neden kaynaklandığını bulun.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ozkancan
    Yalnız bir şey belirteyim, rengi çok hoşuma gitti yaa özellikle siyah rengin deseni çoook süper duruyor

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

@UNdocab
    Bilgi için sağol

Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    [QUOTE=Sepetçioğlu;2452814]@ozkancan
    Yalnız bir şey belirteyim, rengi çok hoşuma gitti yaa özellikle siyah rengin deseni çoook süper duruyor [COLOR="Silver"]

Eywallah motor daha yeni ondan biraz! Niyetim daha hoş bi görüntü yapmak! Şu jantları bi boyatamda başlıcam ufak ufak inş.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

renklı jant

[QUOTE=ozkancan;2452860]
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ozkancan
    Yalnız bir şey belirteyim, rengi çok hoşuma gitti yaa özellikle siyah rengin deseni çoook süper duruyor [COLOR="Silver"]

Eywallah motor daha yeni ondan biraz! Niyetim daha hoş bi görüntü yapmak! Şu jantları bi boyatamda başlıcam ufak ufak inş.
    mat hyomda böyle bir şey vardı sanırım sende buna benzer bir şey istiyorsun beyazada yakışır kısa sarı manetlede daha güzel duruyor helede 600rr aynasıda taktın mı bu iş tamam

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Sağolasın undocab denerim belki bakalım benimde FI yanıyordu.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Fearlessboyy ! üstat sen mi yaptırdın o boyama işlemini! Normal oto boyacılar yapabilir demi. Extradan bi malzeme astardır,verniktir gerekiyor mu ki! 1 haftada dökülmesin sonra boyalar.

Bide ön amartisördeki işlemde mi boyama?

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı ozkancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fearlessboyy ! üstat sen mi yaptırdın o boyama işlemini! Normal oto boyacılar yapabilir demi. Extradan bi malzeme astardır,verniktir gerekiyor mu ki! 1 haftada dökülmesin sonra boyalar.

Bide ön amartisördeki işlemde mi boyama?
    yok amortisörler orjinal..2010 da değişmeye başladı renkleri
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler