Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    smao - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR
    Kadran arkası, yani ibrelerin fonunu değiştiren led filan takan var mı aranızda ?
    Yazıldıysa gözümden kaçmış olabilir ama hatırlamıyorum.Diğer forumlar da elektronikten anlayan zevkli bir kaç arkadaş çok güzel değişiklikler yapmış günde bin kere baktığımız bir yer olunca değişmesi güzel bir hava katabilir .
    Yarın bugünden daha usta olmalıyım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uygun fıyatlı bakımlı hyosung arayan olursa benım hyosung satlıktır.zaten komple sıfır bakım yaptırmıstım piston sekman eksantrik zincir vs.vs
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-773.html
    burda resımlı anlatmıstım yanı kazadan vs den değil...
    sahibinden nıumarası
    53911653
    kaLdırdıLar senin iLanı ?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen bırakma motorunu oraya öyle şey mi olur?ben motor açılsa bırakmam ki bu yağ değişimi.kimsenin günahını almak istemem ama bana öyle deseler yağı değiştirmeden değiştirdik deyip teslim edeceklerini düşünürüm.
    doğru söylüyorsun dostum

arkadaşlar buda benim gt'im resimleri ilk aldığım zaman çektiydim 27km deyken seledeki ve göstergedeki poşetleri söktüm şuan 820km oldu herkese kazasız belasız sürüşler...

Atasını tanımayan it peşinde gezer...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    hayırlı olsun,
    Allah kaza bela vermeden , keyifli sürüşler nasip eylesin. Kaça oldu bizim makinelerin sıfırları şimdi anahtar teslimi? Renk seçiminde benim kafadanmış. Yoksa tek bu renkmi vardı?
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,
    Allah kaza bela vermeden , keyifli sürüşler nasip eylesin. Kaça oldu bizim makinelerin sıfırları şimdi anahtar teslimi? Renk seçiminde benim kafadanmış. Yoksa tek bu renkmi vardı?
    Selamlar
    teşekkürler. Amin Allah cümlemize kaza bela vermesin.Yarısı peşin yarısı 8 taksit plaka ruhsat dahil 9500e mal oldu. Aslında benim en çok sevdiğim rengi gri ama 2011 lerde yok siyah-beyazı alacaktım hoşuma gitmedi ellerinde bütün renkler vardı ama kendini en çok gösteren renk bu olduğundan kırmızı-siyahı seçtim
    Atasını tanımayan it peşinde gezer...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Hayırlı olsun güzel motor Kazasız belasız kullanın motorunuzu
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadslar mtrumu sattım bılıgılerınıze...
    hayırdır hocam daha yeni kuyruk altı yapmıştın egzosu?iyi olmadımı öyle ondanmı sattın?

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Bugün istanbul park a gittim yarışları izlemeye arkadaşla birlikte
    Dönüşte biraz limit geldik, düz yolda rüzgara karşı 175kmh gördüm gazın altı doluydu daha basamadım yavaşlamak zorunda kaldım.Bugünkü rüzgarı dışarı çıkan bilir nasıl rüzgar vardı.
    Bu motora bok atıp duranlar okusun bu mesajı Göstergemde doğru gösteriyor.Arkadaşta karbüratörlüsü var oda aynı hızla yanımdaydı.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Felon ben de dün 160 civarı bi süre gittim arabaları sürekli geçiyorum ama arabayla 160la giderkenki kadar hızlı hissetmiyorum, ibredeki sapma ne kadar? gösterge doğru diyosun da % 10 civarı bile sapma yapıyor olabilir bizim motorlar.

GPS cihazı ile ölçen oldu mu sapmayı?

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Felon ben de dün 160 civarı bi süre gittim arabaları sürekli geçiyorum ama arabayla 160la giderkenki kadar hızlı hissetmiyorum, ibredeki sapma ne kadar? gösterge doğru diyosun da % 10 civarı bile sapma yapıyor olabilir bizim motorlar.

GPS cihazı ile ölçen oldu mu sapmayı?
    ben ölçtüm bir e bir aynı gösteriyo.1-2km fark oluyodu bazen oda sabit hızda gidince aynı gösteriyo tekrar

bunu öğrendiğime sevindim

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

bu arada orjinal egsozumu taktırdım artık sessiz sakin gidiyorum ve titreşimi biraz azalttı orjinal egsoz. V motor sesinin kalitesini duyuyorum varadero gibi ses çıkıyo maşallah ben çok beğendim orjinal sesi :D bir tek nightbreaker kaldı o da olacak inş
    (varadero benzetmesi abartı olsada güzel bi ses çıkıyo işte )

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R

Bu da bizim bugünkü karaburun gezimiz..karadenize karşı balık yemek de ayrı bir zevk

felon'un dediği gibi sağlam rüzgar vardı..

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Bu da bizim bugünkü karaburun gezimiz..karadenize karşı balık yemek de ayrı bir zevk

felon'un dediği gibi sağlam rüzgar vardı..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

nightbreaker bi işe yaramıyor boşuna 20tl vermeyın hicbifark göremedim ben eskisinden. bu arada ben hic zorlamadım motoru ama sankı 150 den sonra cok zorlanıyor gıbıme geldı 155 i gecmedım hic ama cok da fazla yuselmezmiş gibime gelıyor sankı en fazla 160 gorur gibi

ColdhearteD; benim de 150den sonra çok yavaş çıkıyor herkesin böyledir diye tahmin ediyorum sonuçta 150de bile motr bi taraflarını yırtıyor. yokuş aşağı falan salınca 170 175 yapar gibi geliyor düz yolda benimki de 170 yapmaz gibi geliyo hiç denemedim ama.

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    felon kardes egzozum mukemmel oldu fakat alıcı çıkınca vereyım dedım byuk ıhtımal 96 model agzına kadar dolu suzki gsxr 750 alıcam hayırlısıyla ama bıraz eskı dıye celıskıdeyım

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ColdhearteD; benim de 150den sonra çok yavaş çıkıyor herkesin böyledir diye tahmin ediyorum sonuçta 150de bile motr bi taraflarını yırtıyor. yokuş aşağı falan salınca 170 175 yapar gibi geliyor düz yolda benimki de 170 yapmaz gibi geliyo hiç denemedim ama.
    valla bazen hafif eğimli yada ruzgarlı oldugu zaman 140 da takılıp kalıyor devirlenmıyor dahada ama 120 ye cıkışı cok iyi bazen hıc farkında olmuyorum bı bakıyorum 120lerde hız . sonra bıraz daha gaz vereyım kac gorecek dıyorum 150 ye geldığınde cok zorlandıgını hıssedıyorum ve bırakıyorum gazı .belide hız yapma amaclı devirleri yedirerek cımadığım için zorlanıyordur ,çünkü mümkün olduğunca 8 bin deviri gecmeden vites attırmaya calısıyorum . standart seyir hızımda 90 -110 arası nadiren sıkıştırıldığım zaman yada bazen meraktan gaz acıyorum kısa süreli olmak sartıyla.. az önce mesela 110-120 cıvarı gelıyorum bı baktım arkamda bi araç farları gözüme soka soka gelıo ,dedım bıraz acılayım ben gazladım baktım oda yapıştırmış gelıo arkamdan aracın ne olduğunu soylememe gerek yok sanırım tahmın ettiğiniz üzere şahin... arkadaş benle yarışmak nıyetınde kendını parçalıyor sonra sağa cekıldım yanımda bi hışımla geçdi ,az gitti onumde yavasladı kafasını cıkartmıs camdan gülüyo . yaklasdım bunun camına bi fırça çektim sona gazı bı acdım 3 sn sonra ne şahin kalmışdı arkamda ne başka bişey keramcetın kesinlikle tavsiye etmem 96 model bı race ,başına iş alma

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    165 e çok rahat çıkıyor zorlanmadan redline a da girmiyor ama sonra güvensiz geliyor dahada basasım gelmiyor =)
    Karadeniz - Giresun.

150den sonra nası devirlenmiyo ya zaten 150ye yakın 5.vitese atıcaksınız
    top speed denemek için vitesleri red linedan attırmanız gerekiyo red line a gelince 4.viteste zaten hızın 140küsür oluyo olması lazım.
    aparatım gelsin video ekliyicem ama şöyle bi sorun var kamera aparatı yüzünden motora yatamıyıcam onu bi şekilde çözmem lazım

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı CAPPY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaLdırdıLar senin iLanı ?
    yok ben pasif yaptım ilanı hemen ertesi gün daha yayına cıkmadan.dedim ya bebek meselesi diye... şu an onun koşuşturmacasındayım.ne motora binebiliyorum nede motorla ilgilenecek zamanım var 10-15 güne kadar ilanı koyarım.motoru sıfırladım daha 1450 km zor yapmışım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon kardes egzozum mukemmel oldu fakat alıcı çıkınca vereyım dedım byuk ıhtımal 96 model agzına kadar dolu suzki gsxr 750 alıcam hayırlısıyla ama bıraz eskı dıye celıskıdeyım
    maliyeti ne oldu egsoz aşamasının resimleri varmı elinizde.sahibindende görmüştüm harika olmuştu....aklımın almadığı alt bagaj kısmını ıptalmi ettiniz çünkü alt çammurluk kısmı biraz meğilli yani düz değil...ben herzaman yenıden yanayım 2004 model ve üstü çünkü race makınalar bunlar..iyice baktır sonra pahalı masraf cıkarmasın sana kardeş

yine ben yine gtr ve resimler

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben pasif yaptım ilanı hemen ertesi gün daha yayına cıkmadan.dedim ya bebek meselesi diye... şu an onun koşuşturmacasındayım.ne motora binebiliyorum nede motorla ilgilenecek zamanım var 10-15 güne kadar ilanı koyarım.motoru sıfırladım daha 1450 km zor yapmışım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

maliyeti ne oldu egsoz aşamasının resimleri varmı elinizde.sahibindende görmüştüm harika olmuştu....aklımın almadığı alt bagaj kısmını ıptalmi ettiniz çünkü alt çammurluk kısmı biraz meğilli yani düz değil...ben herzaman yenıden yanayım 2004 model ve üstü çünkü race makınalar bunlar..iyice baktır sonra pahalı masraf cıkarmasın sana kardeş
    ilanda toplamda 22000km gibi bişe oldu demişsiniz.
    Merakımdan soruyorum 20000km deki motor neden sıfırlanır ? Arkadaşım 2010 model GT250 yi şuan 50000km yaptı neredeyse ve hala benim 2011 ile çok rahat kapışacak kadar sağlam motoru.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler