Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun hocam, kime verdin acaba motoru ? kesin bizim elemanlardan birisi almıştır. Buarada turbo setini satarsan ne kadara satıcaksın?

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

buarada @felon kardeşim bu takozların olduğu sitede adamın msn adresi vardı ekledim, herhangi bir hareket yok 4-5 gündür çevrim dışı 1 kere bile çevrim içi yada benim ekleme talebimi kabul ettiğine dair bir hareket görmedim. Bari kendim iletişime geçip Western-union ile para gönderip yapıyım alışverişi demiştim ama adamla iletişime geçemedim ki ?
    mail at hocam maile cevap veriyor ama msn e eklememiştim ben hiç direk mail adresine mail atmıştım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mail at hocam maile cevap veriyor ama msn e eklememiştim ben hiç direk mail adresine mail atmıştım
    sen almayı düşünmüyormusun kardeşim takozlardan ?

sen almayı düşünmüyormusun kardeşim takozlardan ?
    Benim birdahaki aya kaldı sanırım bu ay buji hava filtresi yağ filtresi ve yağ değişimi gibi bakımlar yapıcam bide manetleri değiştirmeyi düşünüyorum yine para kalmadı takoza :Dkoruma takozu yerine bi nazarlık takıcam

Arkadaşlar orjinal renksiz siperliği olupta siyah cam almak isteyen varsa değişebiliriz.Ben siyah cam sevmiyorum depo üzerinden kamera aparatıyla çekim yapıcam siyah olduğu için bişey gözükmüyor.Değiştirmek isteyen varsa değişebiliriz.
    Benim cam film kaplama yada sonradan boyama değil orjinalin siyahı.Önceki sahibi almış ama ben kullanım amacım farklı olduğundan beyaz istiyorum.
    Varsa istanbul içinden değişmek isteyen özel mesaj atabilir.Buluşuruz ikimizinde camı kullanım olarak aynı seviyedeyse değişiriz.(ufak tefek çizikler vs.)

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Felon benim baktığım yıkanabilir hava filitresi karbüratörlüler içinmiş =/. efi'ler için bulamadım.
    Bujilerde ise 10 tane kadar toplu alınca iyi fiyata geliyor(herşey dahil teki 17tl gibi birşey)

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon benim baktığım yıkanabilir hava filitresi karbüratörlüler içinmiş =/. efi'ler için bulamadım.
    Bujilerde ise 10 tane kadar toplu alınca iyi fiyata geliyor(herşey dahil teki 17tl gibi birşey)
    iridyumlarmı o fiyata geliyor? cr9e mi alcaksın yoksa cr8e mi
    hava filtresi ve buji bende alıcam eğer sen 10 tane alırsan buji 2tane daha fazla alabilirmisin ben sana havale yaparım bana 2tane gönderirsin
    efilerde hava filtresi aynı değilmi? benimkide enjeksiyonlu ama efi değil o benim hava filtresi nasıl acaba

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

Bu akşam saat 6.20 civarında cennetten ambarlı kavşağına kadar kapıştığım turuncu siyah gtr forumdaysan ses ver
    kafa kafaya dip gaz e-5de gazlamak gibisi yok

Motosikleti
    ninja ER
    aslında bende aynen o civarlarda cennetten geçiyordum parsellere kadar ama sizleri hiç göremedim arkadaşlar çok hızlısınız ya
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    işten zamanında cıksaydım bende o saatlerde orada olucaktım. tühh

hava filtresi ve buji bende alıcam eğer sen 10 tane alırsan buji 2tane daha fazla alabilirmisin ben sana havale yaparım bana 2tane gönderirsin
    efilerde hava filtresi aynı değilmi? benimkide enjeksiyonlu ama efi değil o benim hava filtresi nasıl acaba

Bu akşam saat 6.20 civarında cennetten ambarlı kavşağına kadar kapıştığım turuncu siyah gtr forumdaysan ses ver

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja

bi akşam gelde anahtarını eline vereyim
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Arkadaşlar orjinal renksiz siperliği olupta siyah cam almak isteyen varsa değişebiliriz.Ben siyah cam sevmiyorum depo üzerinden kamera aparatıyla çekim yapıcam siyah olduğu için bişey gözükmüyor.Değiştirmek isteyen varsa değişebiliriz.
    Benim cam film kaplama yada sonradan boyama değil orjinalin siyahı.Önceki sahibi almış ama ben kullanım amacım farklı olduğundan beyaz istiyorum.
    Varsa istanbul içinden değişmek isteyen özel mesaj atabilir.Buluşuruz ikimizinde camı kullanım olarak aynı seviyedeyse değişiriz.(ufak tefek çizikler vs.)
    @felon kardeşim benim camla değiştirebiliriz senin camı bende orjinal cam var üzerinde S&T Kanuni yazan. Benimki sıfır cam seninkinin üzerinde de çok çizik vs. problem yoksa değiştirebiliriz ama ben şuanda Mersindeyim tatil amaçlı ve bu ay sonu gibi geri dönücem Denizliye, ozaman kadar sabredebilirsen olur derim ben..

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bende aynen o civarlarda cennetten geçiyordum parsellere kadar ama sizleri hiç göremedim arkadaşlar çok hızlısınız ya
    yeşil ninja gördüm ben bi kaç kere ama yanyoldaydım şansa
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işten zamanında cıksaydım bende o saatlerde orada olucaktım. tühh
    bende genelde sahil yolundan dönüyorum arada e-5 ten geliyorum
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi akşam gelde anahtarını eline vereyim
    abi bi akşam gazlayalım senle ya
    ninja anahtarıda güzeldir ama hyoya değişmem
    @felon kardeşim benim camla değiştirebiliriz senin camı bende orjinal cam var üzerinde S&T Kanuni yazan. Benimki sıfır cam seninkinin üzerinde de çok çizik vs. problem yoksa değiştirebiliriz ama ben şuanda Mersindeyim tatil amaçlı ve bu ay sonu gibi geri dönücem Denizliye, ozaman kadar sabredebilirsen olur derim ben..
    tamam hocam geldiğinde görüşüp değişelim olmazsa
    ama ben istanbuldayım siz sanırım denizlide oturuyosunuz istanbula geliyomusunuz arada?

Motosikleti
    ninja ER
    @felon ..evt o yeşil ben olabilirim arka selede sırt çantası duruyor genelde.. ben haftaiçi hergun florya göbekten parsellere doğru gidiyorum iş çıkış saatinde 18.15 gibi eğer sende bu saatlerde geçiyorsan yolda buluşalım senle erdem de kendi anahtarlığını alır gelir artık
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar Bu resimde gösterdiğimin adı neydi
    O İpin ismi ?

[B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O İpin ismi ?
    Kask filesi, bagaj filesi diyenler de oluyor.

Motosikleti
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

[IMG][/IMG]

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @felon ..evt o yeşil ben olabilirim arka selede sırt çantası duruyor genelde.. ben haftaiçi hergun florya göbekten parsellere doğru gidiyorum iş çıkış saatinde 18.15 gibi eğer sende bu saatlerde geçiyorsan yolda buluşalım senle erdem de kendi anahtarlığını alır gelir artık
    bende ordan gidiyorum bazende sefaköy köprüsünden karşıya geçip avcılar istikametine yöneliyorum pazartesi buluşalım o zaman bugün yarım gün benim

@ersinpolat
    maşallah makina süper
    yazdım aklıma plakayı görürsem rahatsız ederim

Motosikleti
    bende hafta içi hergün saat 6da merterden cıkıp beylikdüzüne gidiyorum. rastlaşırız umarım

Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hafta içi hergün saat 6da merterden cıkıp beylikdüzüne gidiyorum. rastlaşırız umarım
    hocam saat kaç gibi sefaköy florya da oluyosun görürsen yapıştır arkamdan
    iş çıkışı gazlamaları

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O İpin ismi ?

Ahtapot deniyor

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    tamam hocam geldiğinde görüşüp değişelim olmazsa
    ama ben istanbuldayım siz sanırım denizlide oturuyosunuz istanbula geliyomusunuz arada?
    tamam kardeşim, ben istanbula gelemem ama şu şekilde yaparız, ben resmini çekip sana mail atarım sende seni camın resmini çekip mail atarsın, anlaşırsak kargoyla göndeririz birbirimize, 1 günde elimize geçmiş olur. herkez kendi kargosunu kendi öder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler