Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bu akşam motoru garajdan cıkarırken vites Basamak Bağlantı Sacını kırdım fiyatı hakkında bılgısı olan varmı acaba? resım atıcam fakat nasıl atıldıgını bılmıyorum şimdiden teşekkürler
    kuralkanda 63 tl gibi bir rakamdı sanırım ben egsantrik zincirini vs ordan almıstım adamlar dışarda tanesine 150 tl isterken ben orjinalının tanesını kuralkanda 75 tl ye aldım yarında plakalık alıcam 30 tl sıfır orjınal parça

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizel Yağı motosiklete mi koyuyorsun enteresan
    İlk basta banada tuhaf geldiydi ama bp nin bı yağ seminerine katılma fırsatım olduydu ordaki bir uzmana sordum bana tavsiyesi böyle oldu nedeni Türkiye'de tam sentetik diye satılan castrollerin dahi yarı sentetik olduğu sadece turbo dizel yağlarının tam sentetik olduğunu belirtti ve içindeki katkıların normal yağlara göre cok daha fazla olduğunu söyledi yaklaşık motoru aldığımdan buyana 4000 km yaptım 3. Kez bu yağı koycam ve cok memnunum vites geçişleri olsun motorun rahat calışması cok memnunum tavsiye ederim fiyatları daha pahalı ama hakkını veriyor
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Motoru satıp satmama arasında sürekli gel gitler yaşıyorum ama sanırsam kararımı verdim er6n alıcam kısmetse.İlanı biraz önce verdim yayınlandığı zaman linkide atarım.Motorumu bilen bilir burda aldığım günden beridir aranızdayım ilgilenenler varsa geçmiş sayfalardan takip edebilir.Fiyat 5950 dir.2007 model boyasız,sorunsuz ve motoru hiç açılmamıştır.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satıp satmama arasında sürekli gel gitler yaşıyorum ama sanırsam kararımı verdim er6n alıcam kısmetse.İlanı biraz önce verdim yayınlandığı zaman linkide atarım.Motorumu bilen bilir burda aldığım günden beridir aranızdayım ilgilenenler varsa geçmiş sayfalardan takip edebilir.Fiyat 5950 dir.2007 model boyasız,sorunsuz ve motoru hiç açılmamıştır.
    Harika bir karar olur er6n'le 660 arasında bence çok kaldım bi tork canavarıda o

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir karar olur er6n'le 660 arasında bence çok kaldım bi tork canavarıda o
    Valla bakalım istanbulda pek makul fiyatlara er6n yok ama bu motorun şekli iki silindirli oluşundan dolayı az yakıt tüketimi ve gücü beni tatmin etmeye yetecek sanırsam bakalım kısmet artık Valla şu benzin fiyatlarından korktuğum kadar hiç bir şeyden korkmuyorum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bakalım istanbulda pek makul fiyatlara er6n yok ama bu motorun şekli iki silindirli oluşundan dolayı az yakıt tüketimi ve gücü beni tatmin etmeye yetecek sanırsam bakalım kısmet artık Valla şu benzin fiyatlarından korktuğum kadar hiç bir şeyden korkmuyorum
    aşagı yukarı yakıt 5litredir yaz geldi pek bulamassın ucuzunu 23binde 9 Milyara bulmuştumda biturlü 660'ı bırakıpta alamadım

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    motorumu sattım... pazartesi vedalaşıyorum kırmızımla... ama hafta içi 600RR alıyorum herkese bol sohbetler, görüşmek üzere...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım... pazartesi vedalaşıyorum kırmızımla... ama hafta içi 600RR alıyorum herkese bol sohbetler, görüşmek üzere...
    benimdi o kime verdin
    mahsuru yoksa kaça verdin motoru?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r

Motosikleti
    gt250R Siyah
    sattığınız fiyatlarıda yazarmısınız acaba fikrimiz olsun piyasayı bilelim
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    Yolda Geliyor ;)
    Arkadaşlar bu motora talip olmak istiyorum ama bileniniz vardır diye danışmak istedim. Gösterişli olmasına rağmen; İlan tarihi 11.12.2010 bu nedenle biraz kafamı karıştırdı bunca zamandır satılmamasından dolayı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6352746/detay/
    O.LtndL

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    sabah ustaya goturdum motoru senkron ayarı icin.. usta sikayetimin senkron ayarından degil debriyaj balatasından oldugunu soyledi.. ama durumunun cok kotu olmadıgını sezonu cıkartıcagını soyledi.. fren balatalarımı ebc marka yumusak , organik balatalarla degistirdim..

Motosikleti
    Yolda Geliyor ;)
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah ustaya goturdum motoru senkron ayarı icin.. usta sikayetimin senkron ayarından degil debriyaj balatasından oldugunu soyledi.. ama durumunun cok kotu olmadıgını sezonu cıkartıcagını soyledi.. fren balatalarımı ebc marka yumusak , organik balatalarla degistirdim..
    kazasız belasız sürmek nasip etsin...
    O.LtndL

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Öncelikle geç oldu ama yazim yinede.
    Senkron ayarının sanayideki adı benim bildiğim yok. Bu zaten sanayideki adı ecnebiler vakum ayarı derler. İki karbüratörün birbiri ile senkronize çalışmasını sağlamak amaçlı yapılan bir ayardır. İkiside aynı oranda benzini aynı anda silindirlere verebilsin diye yapılır kısaca.

Açık hava filtresine gelince. Şuanda benim hissettiğim tek fark şu. Durduğu yerde boşta gazlayınca ekstra bir ses duyamadım. Eksozda fazla bağırdığı için bastırıyor olabilir. Yalnız yolda gazlayınca bir anda (7000 den sonra) ses stereo oluyor. Makine önden arkadan bağırmaya başlıyor. Sesi birtek ozaman hissediyorum ve insanı acayip gaza getiriyor. Dün akşam nazıl gaza geldiysem ilk defa 160 a kadar bastım Hatta e5 te bir fz6 nın peşine düştüm. Biraz sinir oldu ama bayağı kovaladım gece trafiğinde. O derece gaza getiriyor insanı )
    Hava filtre kazanını iptal edip direk karbüratörler üzerine birer tane filtre taksam çok daha iyi olucak tı ama şimdilik bu kadar yeter. Onuda alıcak adam yapar artık benden bu kadar
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden comda sıfır dunlop lastikler var 150 tl nasıldır acep
    Verdın ılandakı kısıye ulastın mı ustad ben mesaj attım ama donmedıler telıde yazmıyor
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bende güvenemiyorum. 150 liraya nasıl sıfır lastik olur anlamış değilim. Muadilleri 300-350 . Çıkmalar bile 200 civarında. Yok mu kullanan şu dunlopları bizi bilgilendirsin ?
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende güvenemiyorum. 150 liraya nasıl sıfır lastik olur anlamış değilim. Muadilleri 300-350 . Çıkmalar bile 200 civarında. Yok mu kullanan şu dunlopları bizi bilgilendirsin ?
    ilan tarıhı eskı ustad buyuk ıhtımal eskı tarıhlı lastıklerdır.Pıyasada cok lastık var bu sekılde satılan alırken dıkkatlı olmak lazım sanırım 5 yıl raf ömru varmıs lastıklerın
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Çoğumuz bir lastiğe 350 lira vermek istemiyoruz. Neden bu kadar pahalı lastikler bilmiyorum. Hak etmiyorlar bence bu fiyatları. Hayır lastiklerimizde 150'lik. Şöyle 180 lik olsa kimbilir ne kadar para vermemiz gerekecek. Ben raf ömrü geçmiş lastiği çıkma lastiğe tercih ederim. Sıfır sıfırdır yinede.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğumuz bir lastiğe 350 lira vermek istemiyoruz. Neden bu kadar pahalı lastikler bilmiyorum. Hak etmiyorlar bence bu fiyatları. Hayır lastiklerimizde 150'lik. Şöyle 180 lik olsa kimbilir ne kadar para vermemiz gerekecek. Ben raf ömrü geçmiş lastiği çıkma lastiğe tercih ederim. Sıfır sıfırdır yinede.

Ustad burası turkıye malesef motorsıklet pahalı bır spor Ben ıkı ay kullancam sonra 15 ay tatıl yapıcak benım motor vatanı görevımı yapıcam allah nasıp ederse

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bahsi geçen lastikleri bilmiyorum fakat dana önce kullandığım sym scooterda dunlop kullanmıştım. Kısacası rezaletti. Onun peşinden michelin takılınca aradaki farka hayret ettim.
    Kötülemek gibi olmasın bir sürü modeli vardır ama bu fiyata da iyi bir model olacağı meçhul.
    Ben kendi adıma paraya kıyarım michelin alırım. Alamıyorsam metzeller bakarım. Çok fiyat farkı yoksa yine michelin alırım.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler