Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R1
    serkan yağ o kadar kalın değildi aslında. debriyaj kolunun üzerindeki plastiği kaldır. onun altında ayar vidası var. onu kola sabitleyen kontrasını gevşet sonra vidayı teli gerecek şekilde hareket ettir. sonra da kontrayı sık. eğer sorun düzelmezse o zaman yağ olabilir. gerçi şu an ben de 20/40 kullanıyorum. malum yaz ayları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sattım fakat pişmanım :( rengini hiçbiriniz beğenmemiştiniz ama ben hala o kadar havalısını göremedim.
    Herkeste geyik renkler var Bir kere daha alırsam kesin aynı renge boyarım.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattım fakat pişmanım :( rengini hiçbiriniz beğenmemiştiniz ama ben hala o kadar havalısını göremedim.
    hayırlı olsun kaça sattın bu arada ben rengini beğenmiştim. kim demiş olmamış diye

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen al bi tane daha onuda baştan yaparsın kafana göre
    Hala şu boş müşürünü bulamadım ben ya bi kaç tane soket buldum vitesin ordan sele altına giden, söküp denedim hiçbiri değil
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    cawa
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen al bi tane daha onuda baştan yaparsın kafana göre
    Hala şu boş müşürünü bulamadım ben ya bi kaç tane soket buldum vitesin ordan sele altına giden, söküp denedim hiçbiri değil
    Sen gel elimle koymuş gibi bulurum ben sana onu. Hatta cumartesi Şeref te gelicek (pasaa nikli arkadaş) onunla irtibat kur beraber gelin.

hayırlı olsun kaça sattın bu arada ben rengini beğenmiştim. kim demiş olmamış diye
    5300 e gitti :( bu arada sende bir uğramadın gitti yaw bak bir tane vespa cosa topluyorum. 83 model. Gelip görmeni isterim. Hergün her saat müsaitim

Sen gel elimle koymuş gibi bulurum ben sana onu. Hatta cumartesi Şeref te gelicek (pasaa nikli arkadaş) onunla irtibat kur beraber gelin.
    yakın olsa her hafta sonu sendeyim ama uzakki be abi şehir dışı sayılır nerdeyse

Motosikleti
    cawa
    Sen bilirsin. Uzak dediğin 30 km

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @acayüp abi benim sana iki tane sorum olucak usta olarak. daha önce sormuştum 1. sorumu ama sen görmedin sanırım yazdığımı cevap vermemiştin, tekrar soruyum dedim.
    Öncelikle bildiğim kadarıyla bizim motorlara Suzuki lerin bir çok parçası uyuyor.
    1. si linkteki Yoshimura GSXR1000 egsozu bizim motora uyumlu olur mu bir şekilde? Egsoz borusunun gelişi bizim motorunkine benziyor gibi geldi bana.
    Link:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2048293/detay/

2. soru; Yine Suzuki GSXR600 ün arka jantı bizim motora uyar mı ? Arka çatal problem yaratır gibi geliyor bana ama 650R larda arka jantı GSXR600 ün arka jantıyla değiştirenler var. Mesela linkteki jant bizim motora uyar mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...316024/detay/?

ustam yorumlarını ve vereceğin bilgileri bekliyorum..

Motosikleti
    cawa
    Kardeşim öyle sorular somuşsunki denemede kesin konuşulması zor sorular. Dolayısı ile cevaplarda çok politik olabilir. Bu konuda kusura bakma.
    1... Eksoz uyarmı ? uymayabilir. Ama uydurulur .
    Sonuç alınırmı ? deneyip görmek lazım.
    Tavsiye edermiyim ? Etmem.

Bunun yerine forumda gt250 comet başlığını kurcala osborne nikli bir abimiz var kendisinin kullandığı çakma yoshimura eksoz gibisini ne gördüm ne duydum. Benim eksozdan bile daha iyi sesi vardı. Tavsiye ederim.

2... Jant içinde neredeyse aynı cevap fakat sorun mutlaka çıkarır . İllede yapılıcak uleynn dersen elimizde onu orjinali gibi yerine uydurabilicek ustalar var. Onlara danışırız. Daha hiçbirşeye olmaz dediklerini görmedim mutlaka bunuda yaparlar.
    Yalnızzzz değermi bence değmez fakat takdir tamamen sana kalmış.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Kardeşim öyle sorular somuşsunki denemede kesin konuşulması zor sorular. Dolayısı ile cevaplarda çok politik olabilir. Bu konuda kusura bakma.
    1... Eksoz uyarmı ? uymayabilir. Ama uydurulur .
    Sonuç alınırmı ? deneyip görmek lazım.
    Tavsiye edermiyim ? Etmem.

Bunun yerine forumda gt250 comet başlığını kurcala osborne nikli bir abimiz var kendisinin kullandığı çakma yoshimura eksoz gibisini ne gördüm ne duydum. Benim eksozdan bile daha iyi sesi vardı. Tavsiye ederim.

2... Jant içinde neredeyse aynı cevap fakat sorun mutlaka çıkarır . İllede yapılıcak uleynn dersen elimizde onu orjinali gibi yerine uydurabilicek ustalar var. Onlara danışırız. Daha hiçbirşeye olmaz dediklerini görmedim mutlaka bunuda yaparlar.
    Yalnızzzz değermi bence değmez fakat takdir tamamen sana kalmış.
    acayüp hocam verdiğin bilgiler için çok saoL, teşekkür ederim. ben motorumu çok seviyorum ve güzel görünmesi için bir çok şey yapmak istiyorum, arka lastiği janttan kalınlaştırmak ve kaliteli bi egsoz takmak bunların en başında geliyor. Bu yoshimurada da diretmemin sebebi, sahibiyle 650TL.de anlaştık. Bugün bi tiger'a 350-400TL. vereceğime yada Smokehead' e 750TL. vereceğime Orjinal Yoshimurayı 650TL.ye almak bana daha mantıklı geliyor. Elbetteki bir 4 silindir sesi alınmaz ama aradaki performans ve ses farkıda mutlaka fark edilir bir kalitede olur diye tahmin ediyorum, ne de olsa orjinal Yoshi..

acayüp senın motorun rengi nasıldıki ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

bugun motorumun üzreindeki akünün markasına bakatım dedim birde ne göreyimm :D hyosung yazıyor 2007 model motor akü hiç değişmemiş 4 yıl ::S xenon u bıle yakmıyor artık acil akü lazım tavsiye lütfen . bide düşük amper alırsak örn 9 amper ne olur ?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan ;

Sen hangi Yağı kullanıyordun kanka ...
    kanka ben valvoline kullanıyordum ama bu sefer castrol koyduk actevo 20 40

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:56 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan (Serk21) senin sübap sesi ne oldu?
    subap sesi azaldı yeni yağıda koydum bi ara bujileri aldım tork iridyumları onlarıda taktırıcam şuan sorun yok gibi. 250 lira istiyorlar subap ayarına bende sinirlendim yaptırmıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:58 ----------

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan yağ o kadar kalın değildi aslında. debriyaj kolunun üzerindeki plastiği kaldır. onun altında ayar vidası var. onu kola sabitleyen kontrasını gevşet sonra vidayı teli gerecek şekilde hareket ettir. sonra da kontrayı sık. eğer sorun düzelmezse o zaman yağ olabilir. gerçi şu an ben de 20/40 kullanıyorum. malum yaz ayları
    yav abi sorma vallahi =) açtım orayı yaptım ayar düzeldi =) nasıl bozuldu o ayar anlamadım istanbuldan buraya gelene kadar =)
    Karadeniz - Giresun.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hani plaka

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    FI yı buraya da yazayım bari.Ya arkadaşlar ben motoru alalı yaklaşık 4 ay oldu. Aldığımdan beri sürekli her zaman yanıyor bu ışık dururken hareket ederken vs. Su ana kadar da o ışıkla ilgili tek bi sorun bile yasamadım. Servise de götürmedim Benzin pompasında arıza var demişlerdi galiba ama neresinde ne var anlayamadım. Motor gayet iyi normal bi st yle aynı hiç bi sorun yasamadım. Normal calıstırıyorum ve geziyorum, Bunun hakkında ne düsünüyorsunuz ?

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FI yı buraya da yazayım bari.Ya arkadaşlar ben motoru alalı yaklaşık 4 ay oldu. Aldığımdan beri sürekli her zaman yanıyor bu ışık dururken hareket ederken vs. Su ana kadar da o ışıkla ilgili tek bi sorun bile yasamadım. Servise de götürmedim Benzin pompasında arıza var demişlerdi galiba ama neresinde ne var anlayamadım. Motor gayet iyi normal bi st yle aynı hiç bi sorun yasamadım. Normal calıstırıyorum ve geziyorum, Bunun hakkında ne düsünüyorsunuz ?
    FI ışığı en ufak bi sorundada yanabiliyor.Sadece motorda ters giden bişeyler var diyo ama ne olduğunu anlatamıyo malesef.Mesela benimde marş düğmesinin olduğu sağ kütükte bi temassızlık var,FI yandığı zaman motoru kapatıp o marş düğmesiyle oynuyorum biraz düzeliyor

Motosikleti
    BMW F800S
    memnunkygsz
    resimler süper matt ve çadırıda bağlamışsın arkaya oh
    yalnız iyiydi de, artçım olsaydı çadır ve mat taşımak sıkıntı olacaktı...

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani plaka
    plaka kuyruğun altında, çamur toz kapatmış, motoru silerken bilerek temizlemiyorum orayı, köprü geçilerinde güzel oluyo :p ...

3 tane polisin önüne park ettim sigara molasında, normal asayiş polisi, baktılar plakan nerde dediler dedim görmüyormusunuz orda işte dikkatli bakın, baktılar gördüler, dediler onun orda olması normal mi?, dedim ben kuralları bilmem muayeneye böyle girdi, muayeneci geçer verdiğine göre sorun yoktur , dedi iyi ozaman yavaş git Allah yolunu açık etsin ...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    FI ışığı en ufak bi sorundada yanabiliyor.Sadece motorda ters giden bişeyler var diyo ama ne olduğunu anlatamıyo malesef.Mesela benimde marş düğmesinin olduğu sağ kütükte bi temassızlık var,FI yandığı zaman motoru kapatıp o marş düğmesiyle oynuyorum biraz düzeliyor
    Benim motorda sürekli ters giden bişeyler var o zaman Hiç bişey yok yanarsa yansın saçma bi ışık

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda sürekli ters giden bişeyler var o zaman Hiç bişey yok yanarsa yansın saçma bi ışık
    Göstergeye renk geliyor FI yandığı zaman hep kıpır kıpır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    felon hafta sonu aramadın beni... kaynak işlerini hallettin galiba....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon hafta sonu aramadın beni... kaynak işlerini hallettin galiba....
    evet abi mesaj atcaktım unutmuşum, gidonu çıkma buldum 70liraya sıfır gibiydi.vites pedalınada vida uydurdum
    Ayna kaldı bi tek,yapıştırıcı denedim olmadı.tam dibinden kırıldığı için kaynakta olurmu bilmiyorum bi çift ayna alıcam olmassa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler