Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alana hayırlı ugurlu olsun :D karburator ayarlarımız farklıymıs demekki aynı senın bağladıgın gibi bagladım tek kişiyken cok sorun cıkartmıyor ama 2 kişiyle cok boguluyor motor zorlandıgı zaman. orjinalı sipariş etcem sımdı netden . karburator ayarlarını bozdurmayalım boşuna
    benımkıde düşük devirde cok iyi devir yükselinde tıkanıyo :D amerıkan araclar gibi homurdanıyor motor aynı bide felaket egzoz patlatıyo filitreyle alakalı sanırım
    gazı birden bırakınca benimki de egsoz patlatıyo şimdi orijinal egsoz aldım onu takıyım heralde geçer diye düşünüyorum senin ki orijinal egsoz mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gazı birden bırakınca benimki de egsoz patlatıyo şimdi orijinal egsoz aldım onu takıyım heralde geçer diye düşünüyorum senin ki orijinal egsoz mu?
    orjinal ama fatmagülün tecavüzden sonraki hali gibi delik deşik etmişler ses cıksın die

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru sattım ama filtreden bahsedim.
    Benim motor alt devirlerde biraz hantallaştı fakat 7000 den sonra deliriyordu. Ses felaket oluyordu aynı zamanda. Eksozda fena değildi. Acayip gaza getiriyordu beni Yeni sahibi tadını çıkarıyordur şimdi

Hocam merak ettim, kaç model, kaç km, kaça sattın?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    ya dostlar Bu 2011 lerde Orta sele açılmıyormu :D

Artçının oturduğu yeri açıyorum ama ortayı bi türlü açamadım :D

neden açacaksın diye sorarsanız. kitapçıkta bunlar bana kılıf içinde tornavida falan vermişler sırf onlara bakmak için ama bi türlü açamadım nerede bu kılıf nereden açılıyor bu kılıf varmııııı
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merak ettim, kaç model, kaç km, kaça sattın?
    2007 model , 30500 km , 5300 tl
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Free_Angel acaba arka seleyi açtığının tersi yönünde falan çevirmeyle olabilir mi hani eski kasaların orta seleyi açma yerine koymuşlar ya anahtar deliğini, belki iki seleyi de orası açıyordur

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Free_Angel acaba arka seleyi açtığının tersi yönünde falan çevirmeyle olabilir mi hani eski kasaların orta seleyi açma yerine koymuşlar ya anahtar deliğini, belki iki seleyi de orası açıyordur
    hmm Hiç denemedim

yarın ilk iş denerim teşekkürler hocam
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka değildir. İşbankasının böyle salaklıkları hala devam ediyor demekki.
    Sanki 29 tl için zırhlı araç tahsis edip götürüp elden teslim edicekler parayı. Neye ne masrafı yapıyorlarsa
    öyle vallahi,ben kadına dedim zaten otobüse binip kendim götürsem geri gelsem 30 lira yol parası dedim =) ama işte böyle oluyor beyfendi dedi :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:56 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müşterisi olmayanlara kötü davranıyorlar demek
    Ben değil internetten, şubeden bile havale yaptığımda masraf ödemiyordum.
    bende şaka yapıyor sandım bi an gülümsedim =) ama gayet ciddi oldugunu analyınca kadına çemkirdim =) ben müşterileri değilim. bankaları hiç sevmem sadece finans banktan kredi kartım var işim bitince onuda kapattırıcam.yaşadıgım yerde finans bankta yok atm side yok =) 10 km yol gitmem gerekiyor en ufak işlem için.bence en güzeli ptt,numara alıyorum 10 dk sonra sıra geliyor ve 1.5 tl masrafla istediğim yere istedğim miktar parayı anında gönderiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:59 ----------

kredı kartıyla alamıyormuyuz net uzerınden
    bilmiyorum ki vardır herhalde ama benim kredi kartım internete kapalı ve açtırmayıda düşünmüyorum,dünyanın bin türlü hali var =) binnur kalkavan misal
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle vallahi,ben kadına dedim zaten otobüse binip kendim götürsem geri gelsem 30 lira yol parası dedim =) ama işte böyle oluyor beyfendi dedi :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:56 ----------

bende şaka yapıyor sandım bi an gülümsedim =) ama gayet ciddi oldugunu analyınca kadına çemkirdim =) ben müşterileri değilim. bankaları hiç sevmem sadece finans banktan kredi kartım var işim bitince onuda kapattırıcam.yaşadıgım yerde finans bankta yok atm side yok =) 10 km yol gitmem gerekiyor en ufak işlem için.bence en güzeli ptt,numara alıyorum 10 dk sonra sıra geliyor ve 1.5 tl masrafla istediğim yere istedğim miktar parayı anında gönderiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:59 ----------

bilmiyorum ki vardır herhalde ama benim kredi kartım internete kapalı ve açtırmayıda düşünmüyorum,dünyanın bin türlü hali var =) binnur kalkavan misal

binnur kalkamam olacaktı o :D motor kullanıosan kredi kartı şart gibi bişey bence ,malum butun parcalar net uzerınden almak zorundayız

selam...hyosung süper bi moto...az bişey bile titreşim yok.ben en son 140 km hız a cıktım gormedım tıtresımını.yakıt tuuketımıde gayet ıyı durumda km de 20 krş yakıyo tabı basarsanız 350 oluyo...herkese hayırlı kazasız surusler...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    binnur kalkamam olacaktı o :D motor kullanıosan kredi kartı şart gibi bişey bence ,malum butun parcalar net uzerınden almak zorundayız
    benim alışveriş yaptıgım bütün yerlerde ptt hesabı var ordan hallediyorum bi bu veloda yoktu ptt hesabı sadece iş bankası tek bi hesapla türkiyeye açılmışlar =)

bu arada aklıma geldi söyleyeyim,sepete ekleyip onaylıyorsun alışverişi,bi mail geliyor teşekkürler vs diye şu hesaba şukadar yatırın diye =) kargo parasınıda peşin istiyorlar sonra gidip ödeme yapıyorsunuz başka ne mail geliyor ne bişey =) eğer hesabınıza girerseniz ödeme onaylandı diyor. mail attım kargom nezaman gelir hangi firmada takip no var mı diye cevap bile vermediler =) ama akrgom eksiksiz kapıma kadar geldi 5 tl kargo ücretiyle,benim için önemli olanda bu =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı pepsiCo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam...hyosung süper bi moto...az bişey bile titreşim yok.ben en son 140 km hız a cıktım gormedım tıtresımını.yakıt tuuketımıde gayet ıyı durumda km de 20 krş yakıyo tabı basarsanız 350 oluyo...herkese hayırlı kazasız surusler...
    kardes sen 650 liği kullanıosun heralde . verdıgın bılgıler pek 250 ile örtüşmüyor 1.si motorda bir miktar titreşim mevcut malesef 2. side 350 bın yakmak için 2.vitesde son gaz felan gezmek lazımdır heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:51 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim alışveriş yaptıgım bütün yerlerde ptt hesabı var ordan hallediyorum bi bu veloda yoktu ptt hesabı sadece iş bankası tek bi hesapla türkiyeye açılmışlar =)

bu arada aklıma geldi söyleyeyim,sepete ekleyip onaylıyorsun alışverişi,bi mail geliyor teşekkürler vs diye şu hesaba şukadar yatırın diye =) kargo parasınıda peşin istiyorlar sonra gidip ödeme yapıyorsunuz başka ne mail geliyor ne bişey =) eğer hesabınıza girerseniz ödeme onaylandı diyor. mail attım kargom nezaman gelir hangi firmada takip no var mı diye cevap bile vermediler =) ama akrgom eksiksiz kapıma kadar geldi 5 tl kargo ücretiyle,benim için önemli olanda bu =)
    fasafisoymuş ozaman velomoto sahibinden comda bile kredı kartıyla alınabiliyo . siz parçayı teslim aldığınıza onay vermeden satıcıya parayı yatırmıyor sahibinden .com . zinciri o şekilde almıştım ,filitreleri sahibinden com üzerinden aldım şimdi .ne zman gelecek bakem

bu arada farım cok kotuydu gece hiçbi etkisi yok nerdeyse, gittim osram nightbreaker aldım %90 daha fazla 35 m daha uzağa aydınlatma diyordu taktım ampulu , hiçbişey farketmedı hala aydınlatmıyor

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    kardes sen 650 liği kullanıosun heralde . verdıgın bılgıler pek 250 ile örtüşmüyor 1.si motorda bir miktar titreşim mevcut malesef 2. side 350 bın yakmak için 2.vitesde son gaz felan gezmek lazımdır heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:51 ----------

fasafisoymuş ozaman velomoto sahibinden comda bile kredı kartıyla alınabiliyo . siz parçayı teslim aldığınıza onay vermeden satıcıya parayı yatırmıyor sahibinden .com . zinciri o şekilde almıştım ,filitreleri sahibinden com üzerinden aldım şimdi .ne zman gelecek bakem

bu arada farım cok kotuydu gece hiçbi etkisi yok nerdeyse, gittim osram nightbreaker aldım %90 daha fazla 35 m daha uzağa aydınlatma diyordu taktım ampulu , hiçbişey farketmedı hala aydınlatmıyor
    Evet o ampulü herkes övüp duruyodu bende bi fark görmedim
    GT! ...

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dostlar Bu 2011 lerde Orta sele açılmıyormu :D

Artçının oturduğu yeri açıyorum ama ortayı bi türlü açamadım :D

neden açacaksın diye sorarsanız. kitapçıkta bunlar bana kılıf içinde tornavida falan vermişler sırf onlara bakmak için ama bi türlü açamadım nerede bu kılıf nereden açılıyor bu kılıf varmııııı
    2011 Modellerde sürücü selesi vidalarla sabit. Açmak için artçı selesini açan kilidin sağ ve solundan sürücü selesini öne doğru çektirin ve 2 adet vidayı tornavida ile açın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 ----------

Bende bir soru sorayım.

2011 modelde ilk kontak açtığınızda benzin göstergesi yanında hararet göstergesi çubuğuda görünüyor ama daha sonra kayboluyor. Hiçbir ayar düğmesinde görünmüyor ve kılavuzda bunla ilgili bilgi yok. Bilgisi olan var mı? İşlevsiz mi? Ayar mı yapamadım?

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o ampulü herkes övüp duruyodu bende bi fark görmedim
    Bende aldım ,dediğin gibi hiçbir fark yok. Sonra xenon'a çevirdim artık memnun şekilde yolumda açık farımda.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xenon elektrik tesisatına zarar verirmi sorun yaşayan varmı? bide hep çift satıyolar araba için nasıl aldınız tek?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 modelde ilk kontak açtığınızda benzin göstergesi yanında hararet göstergesi çubuğuda görünüyor ama daha sonra kayboluyor. Hiçbir ayar düğmesinde görünmüyor ve kılavuzda bunla ilgili bilgi yok. Bilgisi olan var mı? İşlevsiz mi? Ayar mı yapamadım?
    Önceki modellerde de normalde görünmese de orada bir hararet göstergesi var. Ancak su soğutmalı olmayan bir motorda çalışmasını beklememek lazım. Hararet göstergesinin orada bulunma sebebi; büyük ihtimalle GT650R'larda da aynı gösterge paneli kullanılıyor ve onlardaki su soğutma sistemi olduğundan harareti göstermesi gerekiyor.

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Su soğutmalı da ölçüm yapan, yağ soğutmalı da da ölçüm yapabilir elbetteki. Ama gerek duymadılar sanırım. Aslında hararet göstergesi olsaymış iyi olurmuş...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su soğutmalı da ölçüm yapan, yağ soğutmalı da da ölçüm yapabilir elbetteki. Ama gerek duymadılar sanırım. Aslında hararet göstergesi olsaymış iyi olurmuş...
    yağ soğutmada gerek yokki en fazlası motor şişer beklersin düzelir su soğutmada su kaynatabiliyor.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ soğutmada gerek yokki en fazlası motor şişer beklersin düzelir su soğutmada su kaynatabiliyor.
    En fazla motor şişeri ne rahat söylemişsin fazla ısınan metalin daha çabuk yıpranacağı ve çabuk aşınacağı durumu var? Hararet sınır değerlere dayandığını görsekte ona göre davransak daha iyi değilmi? Devirdeki redline hesabı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler