Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    my91
    elektrik tesisatı ince iş valla benim motorunda tesisatının heryerini yamalamışlar inş sorun çıkarmaz
    Valla öyle ya. Arkadaş ne saçma bu motorun tesisatı Milletin far açınca şarj etmez, benimki farı açınca ediyo kapayınca etmiyo
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla öyle ya. Arkadaş ne saçma bu motorun tesisatı Milletin far açınca şarj etmez, benimki farı açınca ediyo kapayınca etmiyo
    büyük ihtimalle basit birşey çıkar ama onu bulana kadar kaç parça değişir orası belli değil.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kajmerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Selam arkadaşlar uzun bi araştırmadan sonra GT 250 R nam-ı değerkara ejderime kavuştum 2008 Hyosung şimdilik çok memnunum makinamdan fakat devir saatinde hiçbir hareket yok bende devir saatinin oynadığını görmeyi çok seviyorum acaba neden arızalı
    Bu arada Pazar gezisi düzenlemek isteyen arkadaşlarım olduğunu gördüm GT250R lar bi buluşsak aslında çok iyi olur seve seve katılırım...
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    ...Vatan 61 Mekan 34...

Alıntı kajmerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar uzun bi araştırmadan sonra GT 250 R nam-ı değerkara ejderime kavuştum 2008 Hyosung şimdilik çok memnunum makinamdan fakat devir saatinde hiçbir hareket yok bende devir saatinin oynadığını görmeyi çok seviyorum acaba neden arızalı
    Bu arada Pazar gezisi düzenlemek isteyen arkadaşlarım olduğunu gördüm GT250R lar bi buluşsak aslında çok iyi olur seve seve katılırım...
    hoşgeldin hayırlı olsun motorun
    bu hafta sonu yağmur diyo hava tahminleri katılım olursa güneşli bi günde buluşuruz inş

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hoşbulduk Felon evet yaw şimdi baktım bende yağmurlu görünüyor motoru aldım alalı işe gelip gitmekten başka bişe yapamadım valla inşallah hava haftaya güneşli olur hemde tanışmış oluruz haftaya kadarda daha iyi organize olabiliriz
    ...Vatan 61 Mekan 34...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    büyük ihtimalle basit birşey çıkar ama onu bulana kadar kaç parça değişir orası belli değil.
    Öğrenci adamız arkadaş para mıçmıyoruz ki biz de Pek bilgim de yok kendim de bakamıyorum. Yarın elektrikçiden yardım alcaz artık napalım Sen sen ol zorlama motorunu, ne güzel sıkıntısız kullan

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. Aynı özelliklerde benimki de. Aman elektrik sistemine dikkat
    33 KDC 64

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Öğrenci adamız arkadaş para mıçmıyoruz ki biz de Pek bilgim de yok kendim de bakamıyorum. Yarın elektrikçiden yardım alcaz artık napalım Sen sen ol zorlama motorunu, ne güzel sıkıntısız kullan

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. Aynı özelliklerde benimki de. Aman elektrik sistemine dikkat
    Teşekkür ederim hayırdır yaw çokmu sıkıntılı bunların elektrik sistemleri acaba?
    ...Vatan 61 Mekan 34...

Hoşbulduk Felon evet yaw şimdi baktım bende yağmurlu görünüyor motoru aldım alalı işe gelip gitmekten başka bişe yapamadım valla inşallah hava haftaya güneşli olur hemde tanışmış oluruz haftaya kadarda daha iyi organize olabiliriz
    katılım olsun organizasyon kolay, hallederizz
    @my91
    bazen kaçıyo gidiyo 140-160 tutamıyorum ama dizginlemeyi öğrendim uslu duruyo artık

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    katılım olsun organizasyon kolay, hallederizz
    @my91
    bazen kaçıyo gidiyo 140-160 tutamıyorum ama dizginlemeyi öğrendim uslu duruyo artık
    Ben de başlarda öyleydim, tank tokatladım bikaç hafta 80 i geçemedim Sonra alıştım yine aynı 140-150 gidiyorum ama sallıyo o hızlarda çok..

Teşekkür ederim hayırdır yaw çokmu sıkıntılı bunların elektrik sistemleri acaba?
    Şarj sistemi sıkıntılı biraz.. Çok değil ama. Bakma bana bu günlerde dertliyim ondan
    33 KDC 64

Ben de başlarda öyleydim, tank tokatladım bikaç hafta 80 i geçemedim Sonra alıştım yine aynı 140-150 gidiyorum ama sallıyo o hızlarda çok..
    Tank tokatlama çok feci bişey yahu.Ama çok fena bi adrenalin patlaması oluyo

Motosikleti
    gt250R Siyah
    debriyaj telinin selenin al kısmında motora bağlı olan yerde yağ mı ne artık bilemiyorum kaçırıyor bu neden böyle yapar acaba arkadaş debriyaj kecesindendir dedi ama ben anlamadığım için bilemiyorum başına gelen oldumu acaba ?
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj telinin selenin al kısmında motora bağlı olan yerde yağ mı ne artık bilemiyorum kaçırıyor bu neden böyle yapar acaba arkadaş debriyaj kecesindendir dedi ama ben anlamadığım için bilemiyorum başına gelen oldumu acaba ?
    Motor kaç model? 2010-2011 ise debriyajın üstündeki kapak Türkiye de değiştiriliyor ve kontrol edilmeden piyasaya veriliyor. Kore den gelirken Hyosung kabartmalı kapaklar burada çıkarılıp yerine düz kapaklar takılıyor. Yağ kaçırma sebebi bu. Hemen servise git ve kapak contasını yenilet...

Motosikleti
    gt250R Siyah
    2007 model selenin altında telin bağlı olduğu en uç kısım motora giren yerden sızdırıyor :S
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 model selenin altında telin bağlı olduğu en uç kısım motora giren yerden sızdırıyor :S
    o teli kaplayan kablo gibi bişey var dimi.büyük ihtimalle onda sorun vardır ucuz bişey o

Motosikleti
    gt250R Siyah
    aynen öyle de o kablo gibi şeyin devamı son noktası oradan motorun içine giriyor galba tam o son noktadan geliyor

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Evet ya bu hafta sonu wunderground %50 yağış olasılığı diyor
    bu arada dün akşam 6gibi florya kavşağından geçtinmi? bi tane beyaz gtr geçti karşı şeritten

hm anladım hocam saolasın yinede en iyisi ucuzdan bi sisy bar alıp bi demirciye tarif edip yaptırmak olur sanırım
    Hayır ben değildim. Geçen Hafta Ayvalık-İzmir civarlarındaydım geldiğimde park ettim garaja hala yatıyor =/. İşe motorla gitmiyorum Anadolu yakasında olduğu(köprü trafiği vs) ve 45km uzaklıkta olduğu için.
    Bu haftasonu gezerim diyordum havalar yağmurlu. Ben anlamıyorum ki niye böyle oluyor. Hafta içi deli gibi sıcak haftasonu yağmurlu. Geçen sene de böyleydi

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    arkadaşlar merhaba, dün motorun devir göstergesi bir ara delirdi 6 bin devirle giderken(sesinden anladığım) 13 bin devir falan gösterdi.farkedince durumu motoru kenara çektim stop edip tekrar çalıştırınca düzeldi.Neden kaynaklanmış olabailir bir fikri olan var mı acaba,ben de endişe ettim cünkü forumdan takip ettiğim kadarıyla devir saati bozuk olan çok arkadaş var..

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı senf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, dün motorun devir göstergesi bir ara delirdi 6 bin devirle giderken(sesinden anladığım) 13 bin devir falan gösterdi.farkedince durumu motoru kenara çektim stop edip tekrar çalıştırınca düzeldi.Neden kaynaklanmış olabailir bir fikri olan var mı acaba,ben de endişe ettim cünkü forumdan takip ettiğim kadarıyla devir saati bozuk olan çok arkadaş var..
    göstergenin altında kabloların toplandıgı biryer var ordaki kablolar temassızlık yaptıgı zaman devir saatı yapıyodu onu oraları kontrol et.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    güneş ışığına maruz kalmasın gösterge sonra sapıta yada bozula biliyor bir kaç kişi sahibindede satış yaparken bozulmuş olmasını buna bağlıyorlardı senin sorunun ne onu bilemiyorum

bugün muaynemide oldum 2yıl daha rahatım
    hiçbir kusuru çıkmadı, motor zaten tamamiyle orjinal
    plakalık iptali falan düşünüyodum ama bugün yağmuru yiyince o plakalığı pek bi sevdim pek bi kanım ısındı o olmasa sırtımdan araba geçmiş gibi çamur olurdum heralde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler