Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler 40km sonrasında bileklerim uyuşmaya başlıyo daha alışamadım oturuş pozisyonuna sanırım Bugünde 87km kadar dolaştım.Zincir dişliden sonra herhangi bir sorunu kalmadı motorun Şu depodaki kanuni yazısı ne kadar imaj bozucu birşey yahu.Oraya ne yapıştırabilirim aklınıza gelen birşey varmı?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o vespaya herşey deyer =) benden 2 buçuk yaş büyük ama nokta kadar pas göremedim =)

bu arada onur başımın etini yiyor,bir an önce viragoyu satıp senin motoru almak istiyor =) bakalım inşallah alıcı bulurda yollarız viragoyu, akşamınada sana geliriz =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 ----------

sağolasın abi,ben daha yeni uyandım =) malum istanbul macerasında yollarda kaldık =) gece yarılarına kadar uykusuz kaldık =) eyüp abi olmasa tinerci olcaktık =) evden çıkınca arayacagım seni abi burda motorcuda parça var ver diyorum yarın gel diyor =) lanet motorcular =)
    Vespa boşuna efsane olmamış 83 model scooter da kombine fren sistemimi olur arkadaş yaw

Elinizi çabuk tutun az önce 3000 tl teklif gelmiş sahibinden de heran verebilirim (ne veririm belli değil tabii )

Bitsinde son hali için konu açabilirim(vespanın) . Ama artık foto çekmeye başlasam fena olmicak. İşi yarıladım daha doğru dürüst resim yok elimde
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu depodaki kanuni yazısı ne kadar imaj bozucu birşey yahu.Oraya ne yapıştırabilirim aklınıza gelen birşey varmı?
    Kabullen olm artık senin motorun KANUNİ

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Şu depodaki kanuni yazısı ne kadar imaj bozucu birşey yahu.Oraya ne yapıştırabilirim aklınıza gelen birşey varmı?
    ne yapıştırsan yapıştır imajı kurtarır. Yara bantı güzel olur. Hani yarasını kapattım anlamında
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabullen olm artık senin motorun KANUNİ
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapıştırsan yapıştır imajı kurtarır. Yara bantı güzel olur. Hani yarasını kapattım anlamında
    yok yok hiç olmassa kırmızı elektrik bantı yapışıtırıcam
    Depoda ucuz bişe değilki değiştiriyim

O yazılardan birçok Hyosung kullanıcısı muzdarip ve ikinci el motosikletlerin çoğundada dikkat ettiysen o yazılar yok. Geçen gün baktığım bir ilanda arkadaş o yazıları pasta ile çıkarttığını söylemişti. Banada mantıklı geldi

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vespa boşuna efsane olmamış 83 model scooter da kombine fren sistemimi olur arkadaş yaw

Elinizi çabuk tutun az önce 3000 tl teklif gelmiş sahibinden de heran verebilirim (ne veririm belli değil tabii )

Bitsinde son hali için konu açabilirim(vespanın) . Ama artık foto çekmeye başlasam fena olmicak. İşi yarıladım daha doğru dürüst resim yok elimde
    keşke zımparalı halini resmini çekseydin be abi, araba sacından motor yapmışlar gram pas yoktu bide =) ondaki motoru bizim hyolara taksak uçurur gibime geldi =) bu arada bizim virago satılmadan sende satma motoru kimseye indirimde yapma =)

abi senin motoru gördüm kendi motorumdan soğudum :( sesi, çamurluğu,egzoz takozundan tut gösterge rengine kadar çok sağlam olmuş inşallah Allah nasip eder de izmite alırız =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Mrtcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yazılardan birçok Hyosung kullanıcısı muzdarip ve ikinci el motosikletlerin çoğundada dikkat ettiysen o yazılar yok. Geçen gün baktığım bir ilanda arkadaş o yazıları pasta ile çıkarttığını söylemişti. Banada mantıklı geldi
    stickerdan sonra vernik atılmış galiba sticker sökük şuanda biraz içe göçük çekilde kanuni yazıyo.Pasta kapatırsa iyi olurdu bizim kaportacı abiye bi sorayım bunu

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    2011 model sahibi başka kimse takılmıyor galiba burada.
    2011'i olan varsa bi yazarse sevinirim birkaç sorum olacak karşılaştırma için.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesin hocam sen avrupa yakasındaysan bi karşılaştırma yapalım 2008le

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar
    benım motorun 4000 km bakımını yaptıracam ama servıs 150 mılyonu cebıne koy gel dedı balatalar yag fıltresı yagı bujılerı ve hava fıltresı temızlenecek bujıler ve balatalar degısebılır dedı normalmı sızce bana bıraz yuksek geldi

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    benım motorun 4000 km bakımını yaptıracam ama servıs 150 mılyonu cebıne koy gel dedı balatalar yag fıltresı yagı bujılerı ve hava fıltresı temızlenecek bujıler ve balatalar degısebılır dedı normalmı sızce bana bıraz yuksek geldi
    bunların hepsini çok rahatlıkla kendin yapabilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:45 ----------

ve masrafıda torch iridyum buji 2 tane 21 tl
    yag filtresi 4.5 tl ii si ucuzu 2.5 tl
    hava filtresi 12 tl
    balata 15 tl
    1.5 lt yag yok 2lt alcan castrol 4t 10w40 yag 2 ltresi 35 tl

alet ekipman olarak lazım olarak.

14 anahtar depo için
    10 anahtar yag filtresi için
    17 anahtar yağ tahliye kapağı için
    1 tanede buji anahtarı
    granejları sökmek içinde 5 alyan (grenajı sökmedende yapabilirsin fakat ben söküyorum yağ olmaması için.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    nashua
    dostum öncelıkle ılgın ıcın teşekkür ederım fakat bakımların servıste yapılması mecburı motor yoksa garantıden cıkıyor her bakımı geldıgınde servıse goturmeye mahkumuz
    anlayacagın bır kac servıse daha baş vurucam

Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nashua
    dostum öncelıkle ılgın ıcın teşekkür ederım fakat bakımların servıste yapılması mecburı motor yoksa garantıden cıkıyor her bakımı geldıgınde servıse goturmeye mahkumuz
    anlayacagın bır kac servıse daha baş vurucam
    Avrupa yakasındaysan denizköşklerdeki yetkili servise gitmeni tavsiye ederim.
    1.5litre yağ koyuyolar normalde 2kutu yağ açıyolar ama 2kutunun parasını almıyolar.
    30tl yağ değişimi
    balata 15tl tanesi
    buji 20 tl tanesi

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2011 Model GT250 r Var bende
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

bi etkinlik düzenlesek şöyle Gt250r lar 10-15tane dolaşsak forumda kaç kişiyiz acaba toplamda

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumda takılmıyorum öncelikle herkese merhaba,
    Perşembe günü kısmetse arka lastik çift ayna yada sağ tek ayna almam gerekiyo anadolu yakasında ümraniye kadıköy üsküdar civarında tavsiye edebileceğiniz bi yer var mıdır ? Yardımlarınızı rica ederim.. Saygılarımla..
    [COLOR="Silver"]

Arkadaşlar bi de 180lik almayı düşünüyorum Janta tam oturur fakat dönüşlerde gidon kendi kendine dönmeye çalışıyormuş doğru mudur ? Bilgisi olan var mı ? Sonuçta Düşme tehlikesi kimse geçirmek istemez.
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @ felon kardeşim şu gösterdiğin takozlardan almak istiyorum ben, sen yardımcı olup iletişime geçermisin satan kişiyle benim için, ücretide ben sana gönderiyim, sen sanırım biraz erteledin masraflardan dolayı takoz işini ama ben halletmek istiyorum bu takoz işini, yardımcı olursan çok sevinicem..

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ felon kardeşim şu gösterdiğin takozlardan almak istiyorum ben, sen yardımcı olup iletişime geçermisin satan kişiyle benim için, ücretide ben sana gönderiyim, sen sanırım biraz erteledin masraflardan dolayı takoz işini ama ben halletmek istiyorum bu takoz işini, yardımcı olursan çok sevinicem..
    hocam dediğim gibi adama internet sitesi üzerinden mail atılabiliyor.Ebay hesabındanda para yollayabiliyosun gerisi adamın şerefine kalmış bişe bi garantisi yok göndermeyedebilir ama gönderedebilir.ben senden parayı alıpda almak gibi bişey pek yapmak istemem çünkü riski var tanımıyoruz adamı he ben aldığımda nasıl yapcaktım.Kendim riske girip 2tane alcaktım yada bi kargoyla max. kaç tane gelebiliyosa.kargo fiyatı değişmeden ve gümrüğe takılmadan o kadar alıp sonra forumdan arkadaşlara olmadı sahibinden.com da satıp veririm diyodum ama şu durumda o durum baya bi ertelendi malesef
    İngilizce yazarsan anlıyolar çat pat bişeler yaz anlar onlarında ingilizcesi kötü çünkü
    Mesajlarda yardımcı olabildiğim kadarıyla yardımcı olurum ama dediğim gibi biraz riskli :(

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    hocam dediğim gibi adama internet sitesi üzerinden mail atılabiliyor.Ebay hesabındanda para yollayabiliyosun gerisi adamın şerefine kalmış bişe bi garantisi yok göndermeyedebilir ama gönderedebilir.ben senden parayı alıpda almak gibi bişey pek yapmak istemem çünkü riski var tanımıyoruz adamı he ben aldığımda nasıl yapcaktım.Kendim riske girip 2tane alcaktım yada bi kargoyla max. kaç tane gelebiliyosa.kargo fiyatı değişmeden ve gümrüğe takılmadan o kadar alıp sonra forumdan arkadaşlara olmadı sahibinden.com da satıp veririm diyodum ama şu durumda o durum baya bi ertelendi malesef
    İngilizce yazarsan anlıyolar çat pat bişeler yaz anlar onlarında ingilizcesi kötü çünkü
    Mesajlarda yardımcı olabildiğim kadarıyla yardımcı olurum ama dediğim gibi biraz riskli :(
    Ya ben o takozları arkadaşıma yaptırtırım diye düşünüyorum. Çok espirisi olan birşey değil sanki. Orta demiri ölçüp yapsa kenardaki takozlar normal takoz işte değil mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler