Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir bambaşka bir dünya. Yanımda 600f oluyor Remus var onda bende isterse akrepoviç olsun yine 4 silindin sesi gibi olmuyor
    ben aldığımda tiger vardı. hemen söktüm çünkü aşırı gürültülü. kesinlikle katılıyorum 4 silindir gibi asla olmuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldığımda tiger vardı. hemen söktüm çünkü aşırı gürültülü. kesinlikle katılıyorum 4 silindir gibi asla olmuyor.
    Tigerla oynamışlarmıydı acaba ?Çünkü benim dinlediğimde rahatsız edecek kadar yüksek bi ses yoktu sadece daha tok bi tonu vardı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tigerla oynamışlarmıydı acaba ?Çünkü benim dinlediğimde rahatsız edecek kadar yüksek bi ses yoktu sadece daha tok bi tonu vardı
    piyasada 120 liraya felan king marka egzozlar var onların sesı nasıldır acaba :D bi kac marka daha var öle ucuz .. bide yoshimuralar var 150 -200 e 250 lık motor ıcın 300 400 lira vermeye degmez gıbı

slm arkadaşlar hyosung gt250r parça fiyatları nasıldır uygunmudur ve rahat bulunabilir mi. yani cbr 125r gibi bir far 1600 tl geğil dimi teşekkürler.. çünkü cbr 125 r almaktan vazgeçtim parça fiyatlarını duyunca...

Motosikleti
    gt250R Siyah
    bi motorcuya gittiğimde orada da hyo vardı üzerinde bir egzoz vardı şekli çok güzeldi sesini bilmem ama onu almak isterdim ses önemli değil titanicmi ne öle bişide markası titanyum mu hatırlayamıyorumda :S
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    hacı hoca kısmısına verdinmi motoru okunmuş olmasın
    Göstergede bir sorun var sanırım teknik verilere göre imkansız çünkü daha yüksek beygir gücüne sahip olan kawasaki ninja 250r bile 190km hıza ulaşamamakta redlineda bile.
    gt650r değilse redline a gelmeden 190km hız görmen imkansız redline a gelsende imkansız.Hani sen ne anlarsın dersen bunu ben değil teknik veriler söylüyor
    yokuş aşağı 187yi gördüm. çift kişi düz yolda 170 civarıda gittim.
    1200 1400kg 100 beygır arabalar 180-190 gidiyorsa
    30-32 beygırlık bir motor neden 170 gitmesin.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Krankların nasıl olupta kırıldığıda böylece belli olmaya başlıyor.
    Ben 150 km yi tam olarak 10bin devirde görüyorum daha üzerinide hiç merak etmedim. Ondan fazlası motora zarar.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 150 km yi tam olarak 10bin devirde görüyorum daha üzerinide hiç merak etmedim. Ondan fazlası motora zarar.
    ben 140 ı hiç geçmedim geçmeyide düşünmüyorum.. normal seyir hızımda 100-110 ortalama ... 140 ıda birkere gördüm oda kısa süreliğineydi .viteside ortalama 7-8 bın devirde değiştiriyorum

evet beyler biraz bilgii verirseniz sevinirim illaki bilgisi olan arkadaşlar vardır... parçalr hakkında.. genel anlamda diğer markalara göre ucuzmudur yani

Alıntı gondor_55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler biraz bilgii verirseniz sevinirim illaki bilgisi olan arkadaşlar vardır... parçalr hakkında.. genel anlamda diğer markalara göre ucuzmudur yani
    internete hyosung parça yaz . çıkan sonuçlar gereken bilgiyi verecektir ..bence honda yada yamahayla kıyaslanamayacak kadar ucuz

Motosikleti
    Yamaha R1
    bugün temde giderken 160a kadar çıktım. ben normalde bu makinayla bu hıza çıkmam. farkında olmadan çıktım. 140 km civarı gidiyordum ama bir ara bir baktım 160 olmuş. bu da kırmızı bölgenin sınırı ve çok tehlikeli. krankı o hızla giderken ele almak hoş olmaz doğrusu

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 üzeri gt lerde krank problemı olmadıgını dusunuyorum. eğer olsaydı benım 5 kere kırılırdı
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    fearlesboyy sağolasın link için,birçok parça stokta yok peki nasıl oluyor bunların alımı?

ColdhearteD sanrım YBN marka aldıgın zincir. benim dişliler iyi durumda bende sadece YBN o ringli zincir alıcam. sen memnunmusun ?

achmalen seni çok iyi anlıyorum, bende dandik ötesi bi usta yüzünden motora bedavadan sıfır piston sekman taktım =)
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fearlesboyy sağolasın link için,birçok parça stokta yok peki nasıl oluyor bunların alımı?

ColdhearteD sanrım YBN marka aldıgın zincir. benim dişliler iyi durumda bende sadece YBN o ringli zincir alıcam. sen memnunmusun ?

achmalen seni çok iyi anlıyorum, bende dandik ötesi bi usta yüzünden motora bedavadan sıfır piston sekman taktım =)
    zinciri yeni taktım şuan için bişi söylemem mümkün deil kalitesi hakkında. ybn piyasadaki bütün marka ve modellere zincir üreten bi marka . bi sorun yaşatacağını sanmıyorum . motorun gidişi eskiye göre bayağı farketti ama

buarada bi arkadaşım elinde akrapoviç ve remus egzoz olduğunu söyledi ikisinden birini secip motora takcam yakında .

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Remusların sesi zamanla açılıyor içindeki elyaf yanınca. Ona dikkat edin. Zincir almak lazım. Xenon'dan vazgeçip zincir + Osram Nightbreaker alacağım.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

slm 2009-2010 model gt 250r arıyorum.satan varmı acaba?

Motosikleti
    Yamaha R1
    uzun zamandır aklımda ve araştırıp inceledigim bir konuyu 1 2 hafta içerisinde aktif hale geçircem gt250r turbo lu evet tüm araçlara turbo takan bir tanıdıgımla uzun zmandır ikna etmeye çalısıyordum ugraşmam deyip duruyordu sonunda ikna ettim bakalım nasıl olcak brazilyada takanlar olmuş videolarına denk geldim forumlarda bence güzel olmuş videoları tekrar bulursam paylaşırım.
    yeni makine yeni tat.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır aklımda ve araştırıp inceledigim bir konuyu 1 2 hafta içerisinde aktif hale geçircem gt250r turbo lu evet tüm araçlara turbo takan bir tanıdıgımla uzun zmandır ikna etmeye çalısıyordum ugraşmam deyip duruyordu sonunda ikna ettim bakalım nasıl olcak brazilyada takanlar olmuş videolarına denk geldim forumlarda bence güzel olmuş videoları tekrar bulursam paylaşırım.
    gt650r al hocam turboya para harcayacağına ama merakla bekliyorum sonuçları bakalın ne olacak
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yamaha R1
    gt650r al hocam turboya para harcayacağına ama merakla bekliyorum sonuçları bakalın ne olacak
    amacım motoru büyütmek degil hocam adranalin aramıyorum öyle 320i var depreştiginde adranalin ona biniyorum ii geliyor yurt dışında bu turbo muhabbetini yapıyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=QHg3JaBkvm4
    http://www.youtube.com/watch?v=TmCj-DgFEDA
    yeni makine yeni tat.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    merhaba arkadaşlar.
    Az biraz aynayı kırdım. Sonra demir atölyesi olan bir arkadaşa gittim aluminyum kaynak var kaynak yaparız diye. Denedik kaynak tutmadı. Arkadaş akımı arttırıp deneyelim dedi. Denediğimizde kaynak tutmaya başladı ama sonrasında kafa grenajının dibinden kırılan ufak parça eridi su oldu :D denemelerden yılmadık ama elimizde parça yok.
    Daha önceden kalma sağ ayna çubuğu olan var mı? karşı ödemeli kargolarsa valla çok makbule geçer
    ("aklıma 0.5 ucu olupda vermeyenin" geldi )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler