Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zam gelecektir
    bikaç saat önce 20 liralık aldım benim cruiser a,sahilde biraz turlayıp motoru değiştirdim kız arkadaşım 250R a binmek istemiyor onu gönderince 250R ı çıkardım kırmızı yanıyordu benzin alsam mı dedim sonra vazgeçtim belki 2 saat içinde ZAM gelmiştir diye :D
    bu video benzin ZAMıyla sinirlenenlere gelsin,ben her izlediğimde kopuyorum =)

http://www.youtube.com/watch?v=kNX0TRlBoTs

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün zevkli şeyler pahalı zaten yada parayla orantılı
    1,90 iyiymiş anlatmasaydın keşke çıkmazda şimdi
    sorma bugun benzin alırken psikolojim bozuldu =) rüya gerçek gibiydi :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 ----------

Alıntı Halaskar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüyalar tersine çıkarda derler.. Zam gelmesin )
    ohoo ben rüyayı göreli kaç saat geçti çoktan zam gelmiştir zaten =)
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    serkanım ben geldim. beni çaldırdığında şehirdışındaydım sana dönemedim. bugün geldim daha. sanırım 29undaki program iptal oldu geziye gidebiliriz inşallah. ama kafamıza göre gidemiyor muyuz yahu ille konvoy mu yapacağız?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkanım ben geldim. beni çaldırdığında şehirdışındaydım sana dönemedim. bugün geldim daha. sanırım 29undaki program iptal oldu geziye gidebiliriz inşallah. ama kafamıza göre gidemiyor muyuz yahu ille konvoy mu yapacağız?
    vay abim benim hoşgeldin =) aradım açmadın merak ettim yine,sen gel geziye izmitte senle buluşalım ozaman kocaeli grubu toplanıcaz tahminen 10 motor fln ordan dahil oluruz. yuvacıga çıkan yolu bende bilmiyorum mecbur takip edicez zevklide oluyor zaten =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yamaha R1
    merak etme navigasyon var bu arada boyacıya parçaları bırakmıştım sinirlerim fena halde tepemde. resmen berbat olmuş. zemini düzeltmeden yarım yamalak boya vurmuş. pastayla düzelteceğim diyor utanmadan. her yere vernik ile atmamış. adamı dövecektim arkadaş engelledi. daha önceki gibi yine mahkemelik olacaktık akşam akşam

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    merak etme navigasyon var bu arada boyacıya parçaları bırakmıştım sinirlerim fena halde tepemde. resmen berbat olmuş. zemini düzeltmeden yarım yamalak boya vurmuş. pastayla düzelteceğim diyor utanmadan. her yere vernik ile atmamış. adamı dövecektim arkadaş engelledi. daha önceki gibi yine mahkemelik olacaktık akşam akşam
    sakin ol abi yav,ustaların maharetleri işte banada sağlam pistonu değiştirtti =) bide sağlam motoru bozdu meşur ustalar =) ben ozaman katil olayım =) bence sen pastayı attır zemin pürüzsüz olsun sonra para verme =) daha sonrada kaplamacıya götür kaplat boyadan daha iyi bence 5 sene garanti veriyolar hemde istedğin zaman sök at başka renk yaptır.

bu arada alabalıkçının navigasyonda oldugunu sanmıyorum baksana benim evi bulamadı =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yamaha R1
    merak etme yuvacığı bulursak gerisi olay nasipse sorma öyle kötü sinir oldum ki zemin derken boyanın yüzeyi değil alt zeminde çizikler var. boya metalik olduğu için kusur kapatmamış. işin kötü yanı ben bundan kırk kat daha güzel yapabilirdim. dedim ki kusursz olsun ama başıma gelene bak. kendim söküp yapacağım inşallah. ama bir süre böyle dolaşmak zorundayım. onardığım çatlak yerlerdeki polyesterlere bile zımpara atmamış şeytan diyor sök akrilik beyaz yap

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    merak etme yuvacığı bulursak gerisi olay nasipse sorma öyle kötü sinir oldum ki zemin derken boyanın yüzeyi değil alt zeminde çizikler var. boya metalik olduğu için kusur kapatmamış. işin kötü yanı ben bundan kırk kat daha güzel yapabilirdim. dedim ki kusursz olsun ama başıma gelene bak. kendim söküp yapacağım inşallah. ama bir süre böyle dolaşmak zorundayım. onardığım çatlak yerlerdeki polyesterlere bile zımpara atmamış şeytan diyor sök akrilik beyaz yap

sonradan boyanan beyazlar pek güzel durmuyor ki =/ bence sen yine kaplama olayını bi düşün,siyah gri yine kaplatırsan güzel olur. bu arada depoyu da halledebildin mi? ben son günlerde bu mahkeme olaylarıyla ugraşıyorum geldiğinde anlatırım neler geldi başıma =) bu arada gidon pad i sonunda taktım süper durdu,bide tank pad taktım şeffaf arıyordum buldum sonunda süper oldu bide önlere led sinyal çaktım mavi yanıyor gece polis sanıyorlar =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Karadeniz - Giresun.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7517662/detay/

bu motora hiç bakan oldu mu ? olduysa yorumları alabilirmiyim?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hocam hangi parçalara boya yaptırdın ve fiyat olarak kaç para verdin ???
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hangi parçalara boya yaptırdın ve fiyat olarak kaç para verdin ???
    hepsine yaptırdım hocam. ama istediğim gibi olmadı. aslında bende kompressor vs hepsi var. ama dedim ki ustası yapsın ben yapsam daha iyi yapardım vallahi. 300 lira verdim içime oturdu vallahi. adam arabaları harika yapıyor motora gelince yapmadı. kavga ediyorduk arkadaş beni uzaklaştırdı. paramı geri almak için gidecektim bırakmadı beni.

serkan o mahkeme hala sonuçlanmadı mı yahu neyse bir araya gelince konuşuruz inşallah.gidon padi çok beğendim ama mavi sinyal sorun olmaz mı ki? bu arada diyorum ki sen ben ve eyüp kardeşim ayrı olarak gitsek yuvacığa olmaz mı eyüple temde bir yerde buluşuruz sonra da yolda seni alırız?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 ----------

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gayet temiz duruyor hocam bence yakından bak motora takırtı tukurtu gelmiyorsa al gitsin. dış görünüşten ziyade motora bak. ustn varsa ustana göster yoksa bir ustadan rica et motoru götürüp baktır.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    gayet temiz duruyor hocam bence yakından bak motora takırtı tukurtu gelmiyorsa al gitsin. dış görünüşten ziyade motora bak. ustn varsa ustana göster yoksa bir ustadan rica et motoru götürüp baktır.
    işte öyle ha deyince gidemiyorum ki. Hadi gittim diyelim istanbulda hiç motorcu tanımıyorum.

fiyat uygun geldi km de çok uçuk değil

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    işte öyle ha deyince gidemiyorum ki. Hadi gittim diyelim istanbulda hiç motorcu tanımıyorum.

fiyat uygun geldi km de çok uçuk değil
    Son fotografı başka bir ilandan alıntı.Model ve Km iyi,fiyatta çok iyi.İlanda açıkladığı gibiyse motor alınır

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklıma geldi de motorun aşırı hararet yaptığını nasıl anlayacaz? Çatlayana kadar devam mı

Motosikleti
    KTM DUKE 390

aa sahibinden.com da 5 bin km üzeri 250R hemde 2008 model =) şaşırdım =) bu motor çok uzun zamandır ilanda neden satılmadıgını bilmiyorum bence iyi bi ustaya göster sağlamsa al millet 2006 lara 5 bin km de yazıyorken bu adam en azından km de dürüst =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

serkan o mahkeme hala sonuçlanmadı mı yahu neyse bir araya gelince konuşuruz inşallah.gidon padi çok beğendim ama mavi sinyal sorun olmaz mı ki? bu arada diyorum ki sen ben ve eyüp kardeşim ayrı olarak gitsek yuvacığa olmaz mı eyüple temde bir yerde buluşuruz sonra da yolda seni alırız
    abi mahkeme bitti motorun satışını alıyorum günledir onla uğraşıyorum bugun 200 tl bandrol ödedim,40 tl sigorta yaptırdım şimdi tüv den randevu alıp yarın muayineye sokucam inş. nasipse geçerse ordan trafiğe vericem evrakları yeni ruhsatı beklicem sonra. akabinde motoru satılıga çıkarıcam isteyen bir sürü kişi vardı bulabildiklerimle konuşucam =)

bu arada benim o ringli zincir çok bollaşmıştı bugun bakla aldırdım =)

abi siz ozaman korteje girmeyin direk gelin buraya burda biz izmit tayfasıyla buluşalım sonra grubun en arkasından 3 motor gidelim =) sonuçta ben yolu bilmiyorum hemde gruptan tamamen kopmuş olmayalım. 300 liranıda geri al be abi :( kavga etmeden ama.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

Aklıma geldi de motorun aşırı hararet yaptığını nasıl anlayacaz? Çatlayana kadar devam mı
    bu durum benimde kfama takılyıor ama kimse söylediysem bu motor kolay hararet yapmaz dedi geçiştirdi =) ben eskiden 2 zamanlı nitro yakıtlı motorların servisini yapıyordum rodaj tamir vs.. ve ozamanlar ısı ölçer bi alet vardı motorun ısısını takip ediyordum rodajda. şimdi düşünüyorum bu aletlerden taksam nasıl olur diye ama ısıyı alan yer ekrana 2 cm uzaklıkta,araya nasıl kablo ekleriz? bunun cevabını bulan olursa takarız bu motorlara bi ısı göstergesi =)
    Karadeniz - Giresun.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son fotografı başka bir ilandan alıntı.Model ve Km iyi,fiyatta çok iyi.İlanda açıkladığı gibiyse motor alınır
    bu fotoda ne buluyolarsa bu kadar.... kırmızı siyah gtr satan herkes ekliyo bu resmi.Kim çekmiş acaba
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fotoda ne buluyolarsa bu kadar.... kırmızı siyah gtr satan herkes ekliyo bu resmi.Kim çekmiş acaba
    hakkını yemeyelim güzel foto

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakkını yemeyelim güzel foto
    evet güzel foto ama o fotoğrafı koyuncamı satılcak motor aksine ilanları takip eden çoğu kişi o fotonun çalıntı olduğunu bilir
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    arkadaslar benm kadran mph oldu naptıysam km'ye ceviremedm serviste yapamadı bilen warmı ?

Alıntı ManAcrEzzer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benm kadran mph oldu naptıysam km'ye ceviremedm serviste yapamadı bilen warmı ?
    nasıl olacağını bilmiyom ama dikkat et düzelticem diye ''odo'' kısmı sıfırlanabilir ya da çok yüksek bi değer gösterebilir.

Motosikleti
    Yamaha R1
    merhaba arkadaşlar bugün bir sorunla karşılaştım ve çözemedim ayar oldum sebep olabilcek düşüncesi olan varsa paylaşırsa sevinirim motorda ateşleme yapmıyor. durduk yere bugün oldu dün gece saglam koydugum makina bugün çalışmıyor arkadaşın hyosundan beyni denedim bobinleri denedim tüm soketli devreli malzemeleri onunkinden taktım denedim çalışmadı benimkileri arkadaşınkine taktık hepsi saglam motoru çalıştı tıkandım kaldım boji kablosuna şaseye deydirdigimde kıvılcım atması lazım ama atmıyor ayaklık müşürünü falanda denedim nasıl iş anlamadım.
    yeni makine yeni tat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler