Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadara düşerse alım bu motoru ederi nedir sizce?
    kardeş ne desek yanlış olur... ben motorumu alırken çok inceledim. 13 yaşımdan beri motor kullanıyorum ama racing makineden anlamam. bu özellikle koreli güzellik karşısında şaşırdım çünkü yapısı çok farklı. eğer motor yakınlarındaysa iyi bir usta al yanına ( ama anlayan) incelet. ben bursa ya da gittim taa konya ya da gittim ama düzgün bulamadım.. kısmetmiş bandırmadan aldım. dediğim gibi iyice incelettim yanımda ustayla gittim. a dan z ye incelendi öyle aldım. motor takozdaydı ilk konulan benzin pismiş 1 hafta kan kustu motor Allah tan bir zarar görmedi... şimdi canavar gibi oldu memnunum verdiğim para da helal hoş olsun diyorum.. 300 - 500 tl için sorunlu motor almak yersiz... benim naçizane görüşüm bu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:24 ----------

[QUOTE=chirkinn;2324159]benim sol tarafa adam gibi şöle tamir icab ediyor bakalım önce adam akıllı öğreneyim de kullanmayı falan daha sonra yaptırıcaz :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:18 ----------

birde geçen geçe dikkatimi çekti bahçede rölantide çalıştırıyorum biraz gaz vereyim bir dedim farlar orazaman daha bi iyi aydınlattı bu neden böyle olur yani rölentide az aydınlatıyor gaz verince biraz daha fazla yanıyor ?[/QU
    bu racing oturuş sitili çok farklı ( zaten herşeyleri farklı) 4 gün de ancak alıştım ama şimdi başka tarz motoru bedava verseler istemem. şehir içinde biraz yorucu ama ana yolda giderken denge olayı şahane bişey. yanlış anlama kardeş demek istediğim iyice alış yola öyle çık önce güvenlik...
    farlar demişsin gaz verince artıyo diye
    1- akü zayıf olabilir
    2- şarj etme sorunu olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250R Siyah
    zaten öyle ana caddelere cartlara curtlara çok fazla çıkmıyorum 12 gün oldu daha alalı sokak aralarında mutluyum ilk başta ufak bir talihsizlik yaşadım o var aldığımda da zaten adam çok fazla binmiyormuş motora keyfe kedere gittiğimde de 2 aya yakın kullanmamıştı paslanmalar var havalar düzelmesiyle Allah ne verdiyse girişicem motora
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten öyle ana caddelere cartlara curtlara çok fazla çıkmıyorum 12 gün oldu daha alalı sokak aralarında mutluyum ilk başta ufak bir talihsizlik yaşadım o var aldığımda da zaten adam çok fazla binmiyormuş motora keyfe kedere gittiğimde de 2 aya yakın kullanmamıştı paslanmalar var havalar düzelmesiyle Allah ne verdiyse girişicem motora
    sen ne kadara aldın kardeşim motoru km de model ne acaba?

Motosikleti
    gt250R Siyah
    abi ben 4500 e aldım oda nasıl oldu diyeyim adam motorcusuyla öle konuşurken ne kadar eder hesapı adam 4500 5000 falan diyor öyle konuşmuşlar bende eniştemle motor bakıcam o gün eniştem motorcusunu arıyor şirketin motorlarına falan bakıyor o şekilde tanıyor adam diyor abi ne alıcak hyosung yarış modelimi evet bizim burada ensaf arkadaş var satıcak para lazım falan filan diyor ne model 2007 kaç km de 5900 falanda diyor gittim gördüm adam motorcunun ağzından bize 4500 çıktı bize öyle dedi diye o fiyata veriyor o günde internete ilan vermiş 5800 den ben o şekilde 4500 e alıyorum motorcu baktı ciğeri sağlam eniştenin arkadaşı baktı ciğeri sağlam dediler ufak tefek çizikleri vardı ayaktayken motor düşmüş ki o şekilde düşmüş olan makina benim için sorun değil en nihayetinde 2 tekerli alet olabilir kazası olmadıkca boya isterdi makina ki zaten bende çizdim boyatıcam sezon sonunda yada sezonda parayı bulunca amma yazdık ufak bir soruya :D
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben 4500 e aldım oda nasıl oldu diyeyim adam motorcusuyla öle konuşurken ne kadar eder hesapı adam 4500 5000 falan diyor öyle konuşmuşlar bende eniştemle motor bakıcam o gün eniştem motorcusunu arıyor şirketin motorlarına falan bakıyor o şekilde tanıyor adam diyor abi ne alıcak hyosung yarış modelimi evet bizim burada ensaf arkadaş var satıcak para lazım falan filan diyor ne model 2007 kaç km de 5900 falanda diyor gittim gördüm adam motorcunun ağzından bize 4500 çıktı bize öyle dedi diye o fiyata veriyor o günde internete ilan vermiş 5800 den ben o şekilde 4500 e alıyorum motorcu baktı ciğeri sağlam eniştenin arkadaşı baktı ciğeri sağlam dediler ufak tefek çizikleri vardı ayaktayken motor düşmüş ki o şekilde düşmüş olan makina benim için sorun değil en nihayetinde 2 tekerli alet olabilir kazası olmadıkca boya isterdi makina ki zaten bende çizdim boyatıcam sezon sonunda yada sezonda parayı bulunca amma yazdık ufak bir soruya :D
    hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullan.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    teşekkürler achmalen

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7881481/detay/
    arkadaslar almayı düşünüyorum da bu motoru bir yorumlarınız nedir alabilirmiyim fiyatı normalmidir ?
    2 gün önce 2008 model bir tane bulmustum 4750 ye alcaktm daha 15000 deydi ama adam son dk da satmaktan vazgecti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:27 ----------

birde arkadaslar motoru alacagım zaman ilk anda nesine bakmam lazım mesela motorun iyi durumda oldugunu nerden anlayabilirim? ogun bir hyosung a baktım egzosun cıkısını eliyle kapattı ses kesildi tıkır tıkır calısıyordu motor öylemi bakmak lazım veya baska birseyleri varmıdır acep granajına falan nasıl emin olcam SAYGILAR cevaplarınızı bekliyorum
    Gerçekten kazası yoksa, yani motorda boya yoksa, yürüyen aksam da problemsizse 4250 - 4500 civarı falan verilebilir. Çünkü hiçbir aksesuar falan yok motorun üstünde. Arka lastik de kabak SHINKO. Ben sahibinin zinciri falan da değiştirdiğini sanmıyorum. Aldığın gibi 400 TL ye lastikleri değiştirmen gerekecek zaten. Zincirdir, fren balatalarıdır bilmemnesidir derken bi 500 de öyle gidecek.

Ama stickerları sökülmüş motordan kıllanıyorum. Boya olmadığından kesin emin ol. Kazası varsa bu para da verilmez. Satarken zarar edersin çok.

bende bir motor buldum, grenajlar boyalı ama sahibi kazasız oldugunu dile getirdi, gidip bi inceliyeceğim. bunun haricinde 5 ay kadar vizesi gecikmiş, bu işlem bana ne kadara patlar tahminen hyosung için?

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7881481/detay/
    arkadaslar almayı düşünüyorum da bu motoru bir yorumlarınız nedir alabilirmiyim fiyatı normalmidir ?
    2 gün önce 2008 model bir tane bulmustum 4750 ye alcaktm daha 15000 deydi ama adam son dk da satmaktan vazgecti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:27 ----------

birde arkadaslar motoru alacagım zaman ilk anda nesine bakmam lazım mesela motorun iyi durumda oldugunu nerden anlayabilirim? ogun bir hyosung a baktım egzosun cıkısını eliyle kapattı ses kesildi tıkır tıkır calısıyordu motor öylemi bakmak lazım veya baska birseyleri varmıdır acep granajına falan nasıl emin olcam SAYGILAR cevaplarınızı bekliyorum
    lastik pek iyi durumda gözükmüyor ve aynalar da yok. bilgine... kazalı mıdır değil midir bilmiyorum, yakından bakmak lazım. el ile kapatıp motorun sorunsuz olduğu anlaşılmaz. eğer alacağın motor için gidiyorsan yanında kesinlikle bir usta ile gitmelisin. yoksa bu işin içinden pahalıya çıkarsın...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    4 silindirin mi var derdin var arkadas; sesinden bile ceza yiyorsun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindirin mi var derdin var arkadas; sesinden bile ceza yiyorsun
    Bırakıp gittin hyo'yu katlancan dertlerine artık
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    arkadaslar dün akşam gittim baktım motora;
    1-)muayenesi iki ay geçmiş
    2-)Arka Lastik Kabak ki ne kabak su dökseniz kayar gider
    3-)Elcik in gaz telimi ne yapılacakmıs 10tl miş masrafı
    4-) Motorum granajı o kadar kötü gözüküyodu ki midem bulandı resmen üzerindeki yazıları falan sökmüş hep ama bence boya var
    5-) orjinal egzoz var üzerinde ve hiç mi hemde hiç tatmin edici bir sesi yok ogun ki baktıgım motor da sesi duyunca içim titriyordu bunun sesi benim eski 46 lık mobiletten bile kötü gibime geldi

ayrıca da motoru 5200 tl ye bırakıyor kafadan zaten ben o motoru aldıgımda 1 milyar masraf yapcam degmez zaten
    birde arkasına bindim gezerken kendisi 20 seneden beridir motor sürüyormus hep firen yapıp birinci vitese düştügünde stp ediyor motor yeniden calıstırdı bu net olarak 200 mt gezdik 3 4 defa oldu...
    YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    4-) Motorum granajı o kadar kötü gözüküyodu ki midem bulandı resmen üzerindeki yazıları falan sökmüş hep ama bence boya var
    5-) orjinal egzoz var üzerinde ve hiç mi hemde hiç tatmin edici bir sesi yok ogun ki baktıgım motor da sesi duyunca içim titriyordu bunun sesi benim eski 46 lık mobiletten bile kötü gibime geldi

ayrıca da motoru 5200 tl ye bırakıyor kafadan zaten ben o motoru aldıgımda 1 milyar masraf yapcam degmez zaten
    birde arkasına bindim gezerken kendisi 20 seneden beridir motor sürüyormus hep firen yapıp birinci vitese düştügünde stp ediyor motor yeniden calıstırdı bu net olarak 200 mt gezdik 3 4 defa oldu...
    YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    Beklenecek bi yorum yok üstad bakmışsın görmüşsün zaten kendin
    Piyasada uygun GT250R yok zaten şu aralar. Olsa ben alıcam hemen.
    Piyasa değerinden fiyat verenler illaki masraflı.
    Tertemiz motorlar da var ama onlar da neredeyse sıfır fiyatı istiyo. üzerinde 1.5 - 2 daha koyup 2011 model alınır.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

arkadaşlar bugün yeni aldıgım hyomu bir bakıma sokayım dedim biraz sanki sesli çalışıyordu oda eksantrik zincirindenmiş.o kadar aradım nette sahibindende vs kuralkandan ucuz yok kuralkanda fiyat 72 tl adam tanesine 125 tl yazmış sahibinde arıyorum orjınal kanuni diyor yani çin malı vs değil yine s&t kanuni servisinden alınma anlamadım gitti en iyisi yine kuralkanın kendisi.bu arada motoruna farklı ayna takan varmı ?600f takanı duydum ama benim 600rr aynası daha cok hoşuma gidiyor sizce hyoya uyarmı bana aynı gibi geldi bağlantı civata yerleri vs.600 rr ayna siparişi verdim umarım oluyordur kimseye sormadan sipariş verdim ama sizce uyarmı??

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    bişe demedim ama o motorun öyle olduğunu anlamıştım ilandan
    artık kendimi ilan profosörü olarak görüyorum 2yıldır gt250r ilanları takip ede ede hangi pisikolojide nasıl ilan açtıklarını motorun ortalama olarak nasıl bişe olduğunu anlıyorum sanırım bakalım kendime bakarken iyisini seçebilcemmi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün yeni aldıgım hyomu bir bakıma sokayım dedim biraz sanki sesli çalışıyordu oda eksantrik zincirindenmiş.o kadar aradım nette sahibindende vs kuralkandan ucuz yok kuralkanda fiyat 72 tl adam tanesine 125 tl yazmış sahibinde arıyorum orjınal kanuni diyor yani çin malı vs değil yine s&t kanuni servisinden alınma anlamadım gitti en iyisi yine kuralkanın kendisi.bu arada motoruna farklı ayna takan varmı ?600f takanı duydum ama benim 600rr aynası daha cok hoşuma gidiyor sizce hyoya uyarmı bana aynı gibi geldi bağlantı civata yerleri vs.600 rr ayna siparişi verdim umarım oluyordur kimseye sormadan sipariş verdim ama sizce uyarmı??
    dostum çin malı bazı motorlarında egzantriği uyuyor diye biliyorum. sen söktür zinciri al eline git parçacıalra bakrak aynısından versinler 15 -- 20 tl ye ..
    Karadeniz - Giresun.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çin malı bazı motorlarında egzantriği uyuyor diye biliyorum. sen söktür zinciri al eline git parçacıalra bakrak aynısından versinler 15 -- 20 tl ye ..
    hangi çin malı uyuor onu bilsem direk onun bayisine gidip alıcam

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar hepinize bişey sorucam fikrinizi almak istiyorum, buradan gelicek yorumlara göre yarın motorumu alıcam.

S&T Kanuni 2009 üretim. 0 km. Mağazadan satış. Fiyat 7500TL. + Maximum Kredi Kartına da 12 ay peşin fiyatı üzerinden taksitlendirme yapılıyor. (625-625TL. ödeme ile) Malumunuz 2009 üretim olduğu için eski kasa tipi.

Alsam mı almasam mı? 2009 üretim olması biraz düşündürüyor. 2 yıldır yatıyor motor. Ancak sıfır kilometre Enjeksiyonlu model için 7500TL .çok iyi fiyat, bilmiyorum..

Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi çin malı uyuor onu bilsem direk onun bayisine gidip alıcam
    işte bunun için numune ile dolaşman gerekiyor.zamanında bende psiton bakmıştım numune ile bulamadım ama zinciri bulmak daha kolay.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize bişey sorucam fikrinizi almak istiyorum, buradan gelicek yorumlara göre yarın motorumu alıcam.

S&T Kanuni 2009 üretim. 0 km. Mağazadan satış. Fiyat 7500TL. + Maximum Kredi Kartına da 12 ay peşin fiyatı üzerinden taksitlendirme yapılıyor. (625-625TL. ödeme ile) Malumunuz 2009 üretim olduğu için eski kasa tipi.

Alsam mı almasam mı? 2009 üretim olması biraz düşündürüyor. 2 yıldır yatıyor motor. Ancak sıfır kilometre Enjeksiyonlu model için 7500TL .çok iyi fiyat, bilmiyorum..

Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum...

ben motorumu aldıgımda 5-6 ay yatmıştı ama arada çalıştırmışlardı ona ragmen fren hidrolik pompasının içi pas fln tutmuş değiştirmek zorunda kaldım.akü çökmüş adam yenisini alıp takmış vs. 2 sene yatan motor düşündürücü. 1000 tl daha ver yeni kasa al kafanda rahat olsun şeklinde on numara olsun. yada bunları konuş bayiyle mantıklı gelmiyor de fiyatı 7000 e fln çeksin. nihayetinde garantisi var ama biraz araştırırsan kanuni de garantinin bi anlamı olmadıgını anlarsın
    Karadeniz - Giresun.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişe demedim ama o motorun öyle olduğunu anlamıştım ilandan
    artık kendimi ilan profosörü olarak görüyorum 2yıldır gt250r ilanları takip ede ede hangi pisikolojide nasıl ilan açtıklarını motorun ortalama olarak nasıl bişe olduğunu anlıyorum sanırım bakalım kendime bakarken iyisini seçebilcemmi
    Benim motor için ne düşünüyorsun merak ediyorum
    Yaw kız gibi motorumu gelip bakan yok milletin ne üdüğü belli olmayan motorlarının peşinde dolanıp duruyorlar.
    Neyse ben pegaso 650 alıyorum ciddi alıcısı varsa lastikleri benden olucak. Zaten başkada nokta hatası yok.

Bu motoru gören sesini duyan ilk kişi eminim almadan gitmeyecek. Bakalım kısmet kime. Bu arada ilan no 45142764
    Kim bu favorilere ekleyen 22 kişi onuda çok merak ediyorum
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler