Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

SeLam arkadaşlar bişey sorcam

kırmızı hyosung gt 250 kırmızı renk 2oo6 model 17000 binde

temiz bakılmış , aynaları yok, birkez yere düşmüş deponun altında hafif bi göçme var ve depo üstünde parça parça boya

4.25o istiyor nasıl sizce fiyatı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bilmediğin ikinci el Hyosung'a sakın bulasma derim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    görmeden yorum yapmak zor..lastikler ne durumda,motoru ile oynanmış mı,düşme diyorsun boya var diyorsun ama kazalı mı değil mi baktırmak lazım..2006 model birde.ilk çıkan kasalardan ve krank sorunu olan kasadan..yinede bilemiyorum tabi görmeden karar veremeyiz..ama şahsi fikrimi sorarsan ben 2006 almazdım.az bir fark daha ekleyebiliyorsan 2007 üzeri modellere yönel derim.5,5 buçuk arasında bulabilirsin daha yüksek modellilerini..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ro-Ro gemilerinde mi çalışiyorsun ?
    gemi çalışanı değilim,norveç merkezli bir araç nakliye firmasında şöförüm.yurt dışından gemilerle gelen sıfır km araçları indiriyorum ve TR de üretililen yurt dışına giden araçları yüklüyorum gemiye

http://www.shipphotos.co.uk/pages/traviata.htm

bak bu gemide çok zor günlerim geçti =) rampası ters oldugu için sürekli kaza riskiyle yükleme yaptık =)
    Karadeniz - Giresun.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kanka beni de işe alsana ; daha iyi şoför bulamazsınız biliyorsun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

sağolun arkadaşlar cevaplarınız için
    bende güvenemiyorum burdada değil görme şansım yok iş falan
    lastikler falan baya eski

gözüme yeni ilan takıldı

2007 model 25000 binde
    oda sola devrilmiş bi kere lastikler yeni
    baskı balataları yeni bu daha temiz bi makine
    buda 4.5oo diyor

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Selamlar,

2 günlüğüne motorun fiyatını 6.400 yaptım, bu siteden biri almayı düşünürse küçük bir ikramım daha olur. 2 gün sonra galeriye vereceğim satılmazsa.

Sahibinden.com ilan no :#47020472
    ...eX...

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı seLimLimse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gözüme yeni ilan takıldı

2007 model 25000 binde
    buda 4.5oo diyor
    4.000Tl yazıyor
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

Alıntı BorTeCinE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.000Tl yazıyor
    aynen pardon kardeşiim

gözüme yeni ilan takıldı

2007 model 25000 binde
    buda 4.000 diyor

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görmeden yorum yapmak zor..lastikler ne durumda,motoru ile oynanmış mı,düşme diyorsun boya var diyorsun ama kazalı mı değil mi baktırmak lazım..2006 model birde.ilk çıkan kasalardan ve krank sorunu olan kasadan..yinede bilemiyorum tabi görmeden karar veremeyiz..ama şahsi fikrimi sorarsan ben 2006 almazdım.az bir fark daha ekleyebiliyorsan 2007 üzeri modellere yönel derim.5,5 buçuk arasında bulabilirsin daha yüksek modellilerini..
    2007 üzeri derken, 2007 model motorlarda sorun varmı. yoksa 2008 model mi almak daha mantıklıdır?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar 2. el alırken dkkatli olun. Arkadaşım 10 binde motor almış. Üzerindeki michelin lastiklere bakınca en az 20bin yapmışlığı belli. Ondan önceki lastiklerde kimbilir kaç bin yapmıştır.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

bende 9 binde bi motor almak üzereydim, motor komple boyanmış ve buna rağmen bütün grenaj, arka kısım kafa kısmı kırık catlak icindeydi. hergün yana yatsa motor bukadar hasar oluşmaz sanırım. ben büyük kaza yapmadığına nası inanayım böyle motorun

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı UmutR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 üzeri derken, 2007 model motorlarda sorun varmı. yoksa 2008 model mi almak daha mantıklıdır?

2007 model ve daha üst model olabilir paranın durumuna göre..bildiğim ve duyduğum kadarı ile 2006 modeller dışında krank problemı yasayan hiç duymadım..
    tabiki 2008 temiz bulabilirsen çok mantıklıdır..

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7881481/detay/
    arkadaslar almayı düşünüyorum da bu motoru bir yorumlarınız nedir alabilirmiyim fiyatı normalmidir ?
    2 gün önce 2008 model bir tane bulmustum 4750 ye alcaktm daha 15000 deydi ama adam son dk da satmaktan vazgecti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:27 ----------

birde arkadaslar motoru alacagım zaman ilk anda nesine bakmam lazım mesela motorun iyi durumda oldugunu nerden anlayabilirim? ogun bir hyosung a baktım egzosun cıkısını eliyle kapattı ses kesildi tıkır tıkır calısıyordu motor öylemi bakmak lazım veya baska birseyleri varmıdır acep granajına falan nasıl emin olcam SAYGILAR cevaplarınızı bekliyorum

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7881481/detay/
    arkadaslar almayı düşünüyorum da bu motoru bir yorumlarınız nedir alabilirmiyim fiyatı normalmidir ?
    2 gün önce 2008 model bir tane bulmustum 4750 ye alcaktm daha 15000 deydi ama adam son dk da satmaktan vazgecti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:27 ----------

birde arkadaslar motoru alacagım zaman ilk anda nesine bakmam lazım mesela motorun iyi durumda oldugunu nerden anlayabilirim? ogun bir hyosung a baktım egzosun cıkısını eliyle kapattı ses kesildi tıkır tıkır calısıyordu motor öylemi bakmak lazım veya baska birseyleri varmıdır acep granajına falan nasıl emin olcam SAYGILAR cevaplarınızı bekliyorum
    bandorlu satacagı için almamış, sanki motor lastik istiyordu da satacağım için almadım der gibi. bu senin devlete olan borcun be adam?ne demek satacagım için almadım? ben kafadan eledim bu adamı =) ilanda bukadar saçma bir açıklama görünce başka hiç bi lafına inanmam ben bu adamın =)

bu arada motorun önden resmi yok sanki farı siyah gibi? birde sor bakalım nasıl zincir takmış X ringli mi O ringli mi yoksa mZ zinciri mi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka beni de işe alsana ; daha iyi şoför bulamazsınız biliyorsun
    ahey ahey ahey =) kanki sen gel işin hemen hazır ama sonra küfretme bana günde 15 saat molasız araba kullanıyorum diye
    Karadeniz - Giresun.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    ne kadara düşerse alım bu motoru ederi nedir sizce?

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    arkadaşlar mehaba.Çin malı bir scooter kullanıyorum.2-3 ay içerisinde vitesli motora geçeceğim inşallah.Aslında honda 125 cbr düşünüyordum ama,Hyosung GT250R aklıma düştüAcaba makineyi zaptedebilir miyim?Bir de en önemlisi km'de ne kadar yakıyor?Yedek parçaları pahalı mı?Bilgilendirirseniz sevinirim.İyi günler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7479898/detay/

bakarmısınız şu ilana almak siteyen varsa masrafları öderim diyen varsa buyursun :D:D:D:D:

Motosikleti
    hyosung gt250r
    motorum 8500 kmde 2008 model 2009 trafik çıkışlı 2010 yılı eylül ayından itibaren kullanılmamış.. ben 6500 tl ye aldım. ilk sahibinden aldım. üzerinde extraları mevcut

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş.kaça aldın ve kaç km de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

Bu arada orjin devil egzoz satan varsa talibim haberiniz olsun
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bendee stop ediyorum ama şu ciklemi jiklemi neyse onunla rölantiyi iyi ayarlayamıyorum öğrenicem artık zaman

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:26 ----------

birde bi sorum olucaktı arkadaşlar benim sol tarafın sağlam adam akıllı elden geçmesi gerekiyor şuanda değil ama ileride sağlam bir şekilde yaptırabilirmiyim granaj tamiri boya vs.vs. gibi bilimum işçilik
    arkadaşlar sağolun. biraz geç oldu ama ancak cevaplıyorum. motoru iyice ısınmadan rölanti ayarı olmuyor çünkü otomatik jikle var. benim stop etme sorunum bitti. sanırım benzinden ve motorumun uzun süreli kullanımaması sebebi doğruydu.
    granaj tamirine gelince izmir kahramanlarda yapılıyormuş diye söylediler geçenlerde . ben Balıkesir Akçay da oturuyorum burada fiber tekne yapan ustalarda tamir ediyormuş. İnşallah tamir gerekmez de ama granajlı motor olunca insan öğreniyor

Motosikleti
    gt250R Siyah
    benim sol tarafa adam gibi şöle tamir icab ediyor bakalım önce adam akıllı öğreneyim de kullanmayı falan daha sonra yaptırıcaz :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:18 ----------

birde geçen geçe dikkatimi çekti bahçede rölantide çalıştırıyorum biraz gaz vereyim bir dedim farlar orazaman daha bi iyi aydınlattı bu neden böyle olur yani rölentide az aydınlatıyor gaz verince biraz daha fazla yanıyor ?
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler