Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim gibi nakiti hazir olmayipta, dedigimi yaparim, bu motoru alirim, diyenler icin en kolay cozum benim gibi kredi cekmektir. Para biriktirmeye calismakla bu is cok zor. Aylik odeyebilecegin parayi hesapla 12-36 ay arasi aylil odemelerle bu motoru herkes alir. Odemeniz bitincede size sermaye olur. Yoksa bircogumuz aldigimiz maastan gerrksiz harcamalar yaptigimizin farkindayizdir. Mesela ben bunu satmadan bile 600RR alirim, 10bin tl kredimiz herzaman hazir cok sukur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ST GT250R
    slm arkadaşar benim motor keçesi yağ kaçırıyor değiştirmem lazım önerdiğiniz bir keçe varsa sevinirim yada nerden alabilirim...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcı başlıklarındaki bu yardımlaşmayı görünce kıskanıyorum yahu ama ben 250cc ye geçinceye kadar eminimki bir çoğunuz 600cc ye geçmiş olacaksınız :( 2006-2007 yıllarında 125zn kullanıcı başlığındaki yardımlaşmada aynı buradaki gibiymiş ben motoru aldım 125zn kullanan kimse kalmadı forumda :( gt250r alcağım zamanda kimse kalmayacak sanırım
    Sen zn için buradan yardım istedinde olmazmı dediler
    Motor olsun çamurdan olsun cc miş markaymış modelmiş ne önemi var. Yeterki üstündekinin ruhu motorcu olsun.

Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşar benim motor keçesi yağ kaçırıyor değiştirmem lazım önerdiğiniz bir keçe varsa sevinirim yada nerden alabilirim...
    Orjinalini bulabiliyorsan orjinal olması en iyisi. Çok pahalı bir parça olduğunu sanmıyorum. Hatta conta keçe gibi parçalar en ucuz paçalardır. Söküpte gidersen sanayilerde daha kalitelilerinide bulabilirsin fakat eğer bu işlerden iyi derecede anlamıyorsanız orjinal olmasını tercih edin
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    ST GT250R
    Orjinalini bulabiliyorsan orjinal olması en iyisi. Çok pahalı bir parça olduğunu sanmıyorum. Hatta conta keçe gibi parçalar en ucuz paçalardır. Söküpte gidersen sanayilerde daha kalitelilerinide bulabilirsin fakat eğer bu işlerden iyi derecede anlamıyorsanız orjinal olmasını tercih edin[/QUOTE]

bu nasıl arkadaşar iyimi sizce ben pek anamıyorumda..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32601597/detay

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bugün unutmazsam keçeci arkadaşa sorarım hangisini kullanmak daha iyi olur diye.
    Sanırım 2 tür keçe var genel olarak piyasada bulunan. Birisi sac keçeler, diğeri yaylı keçeler. Burada senin linkteki yaylı keçe.
    Dediğim gibi sorup yazarım buradan. (benim aklımda kalan sac olanın daha sağlam olduğu fakat emin olalım)
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tulgacan
    kredi vermiyolar bana malesef sabit fatura isteniyo üstüme kredi kartı hariç hiçbir faturam yok yoksa dediğin gibi para biriktirmek gerçekten zor iş ama borca girince öyle yada böyle ödeniyo
    acayüp
    saolasın hocam
    ben gezi istiyorum, etkinlik istiyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    ST GT250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün unutmazsam keçeci arkadaşa sorarım hangisini kullanmak daha iyi olur diye.
    Sanırım 2 tür keçe var genel olarak piyasada bulunan. Birisi sac keçeler, diğeri yaylı keçeler. Burada senin linkteki yaylı keçe.
    Dediğim gibi sorup yazarım buradan. (benim aklımda kalan sac olanın daha sağlam olduğu fakat emin olalım)
    yardımların için tşk ederim acayüp kardeşim.

Motosikleti
    kymco süper 8
    [QUOTE=Umut7;2278579]kaskın varsa neden olmasın (:

kaskım yok daha ona sıra gelmedi en kısa zamanda alıyım önerebiliceğiniz orta halli 50 100 lira arası sağlam güzel bi kask önere bilirmisiniz arkdaşlar...

50-100tl arasi sana emaye celik duduklu tencere oneririm saglam olsun diyorsan. Ustunden ucak gecse bisi olmaz valla

Motosikleti
    MEGELLİ R 125
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50-100tl arasi sana emaye celik duduklu tencere oneririm saglam olsun diyorsan. Ustunden ucak gecse bisi olmaz valla
    ) 50 100 kakmı alınır hocam,güvenlik önemli 250 fln ver daha iyi bişi al

saygılarımla
    ::tutkuy:::cat:

Saka biyana, ben 150tl lik kask kullaniyorum lakin kulaklari çınlasin, bazi arkadaslar "o kaski at" diyorlardi..

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geliyim nereye nezaman :D
    valla bu haftasonuna yapalım birşeyler. Cumartesi falan...

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi hava iyi gorunuyor. Kadikoyde goruselim ogleden once uyguns, erken gorusursek daha cok yer gezilir. Kendine guvenen arkadaslar varsa bi kartepe yapalim..
    Kadıköyde haftasonu çok trafik olur. O kalabalık ve sıkışıklıkta nerede toplanacağız ? Bostancı - Caddebostan arasında bikaç kişi buluşalım işte. Buraya yakın olanlar gelebilir hem kolayca. Uzaklaştırmaya gerek yok bence.

Kartepe güzel fikir ama hava daha çok soğuk yahu orası için

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    2008 tvs apache 16.000 km 2006 gtr 250 r takas ılgılenen olursa by.szman@gmail.com email msn iletişim kurabiliriz

Motosikleti
    mondial 150 zat
    arkadaşlar kask lazımsa satıyorum kask eldiven balaklava üstelik hiç kullanmadım aşadaki linkten bakabilirsiniz forumdan alan olursa kargo parası benden..

http://urun.gittigidiyor.com/kask-el...QQidZZ36916562

Motosikleti
    hyosung gt250r
    [QUOTE=Umut7;2278862]valla bu haftasonuna yapalım birşeyler. Cumartesi falan...

Kadıköyde haftasonu çok trafik olur. O kalabalık ve sıkışıklıkta nerede toplanacağız ? Bostancı - Caddebostan arasında bikaç kişi buluşalım işte. Buraya yakın olanlar gelebilir hem kolayca. Uzaklaştırmaya gerek yok bence.

Kartepe güzel fikir ama hava daha çok soğuk yahu orası için [/QUOTE

Cumartesi çalışıyorum 15:00 işten çıkıyorum dudulludan 15:30 evde olsam 16:00 ancak gelebilirim ama pazar işiniz yoksa pazara çekelim görüşmeyi.Balığa falanda gidilebilinir bildiğiniz güzel bi yere.Varsa başka önerisi olan sunsun arkadaşlar.Bu arada sadece hyocular gelcek diye bi kural yok isteyen gelebilir bana sorarsanız.Kartepe neresi bilmiyorum ama uzaklara gidelim istiyorum hemde çok uzaklara

Motosikleti
    ST GT250R
    Alıntı kastamonu22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kask lazımsa satıyorum kask eldiven balaklava üstelik hiç kullanmadım aşadaki linkten bakabilirsiniz forumdan alan olursa kargo parası benden..

kardeş eldiveni satıyosan alıyım sadece eldiven diğerleri var bende...

Motosikleti
    mondial 150 zat
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş eldiveni satıyosan alıyım sadece eldiven diğerleri var bende...
    kardeşim seni kırmak istemezdım ama o şekil satmayacagım takımı bozmak istemiyorum satılmaz ise kullanmayı düşünüyorum

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Cumartesi çalışıyorum 15:00 işten çıkıyorum dudulludan 15:30 evde olsam 16:00 ancak gelebilirim ama pazar işiniz yoksa pazara çekelim görüşmeyi.Balığa falanda gidilebilinir bildiğiniz güzel bi yere.Varsa başka önerisi olan sunsun arkadaşlar.Bu arada sadece hyocular gelcek diye bi kural yok isteyen gelebilir bana sorarsanız.Kartepe neresi bilmiyorum ama uzaklara gidelim istiyorum hemde çok uzaklara
    Cumartesi akşam yapalım o zaman ? Suadiye S virajında falan toplanırız. oradan da ne yapacağımıza karar veriririz

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    holey be çıkardım motoru atladım üstüne turladım biraz.
    bildiğin kullanabiliyorum artık . motorsuzda bayağı turladım yürüyerek
    iyi yani ayağım iyileşti çok şükür
    ETKİNLİK YOKMU ETKİNLİK cumartesi pazar farketmez
    nere istiyosanız gelirim. 1 ay ev hapsi baya bunalttı beni

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı kastamonu22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu kaskın içi çıkıp yıkanıyormu kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler