Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü hala sınıfnda tek,ve 2011 lerin daha son kullanıcı yorumunu almadık kronik problem vs var mı bilmiyoruz.
    pahalı derken 5 bin tl ye güzel motorlar var, çin malı mondial schooter lar 2500 tl iken üstelik vergi indirimden sonra, gelipte kore malı bir motora üstelik bu kalıp ve görüntüde kendini kanıtlamış bir motora sınıfında da tek iken bence pahalı demeyin =) TR de yaşıyoruz benzinin litresine 4.20 tl veriyoruz =) http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ZNX/index.html

tabiki bende isterdim 3 bin tl ye alsaydım motorumu, ilerde de bunu satıp 2008bi R6 yı 10 bin tl ye alayım ama nerde yaşadıgımızı unutmayalım.
    Malesef bu böyle gelmiş böyle de gider
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef bu böyle gelmiş böyle de gider
    tabiki,baksanıza hiç bir firma indirim yapmadı 100 cc 150 cc schooterlarda fiyatlar aynı hatta zam gelenleri var. aynı kömür gibi dolara zam geldi fiyatı fırladı dolar indi kömür yine aynı fiyat. benzinde öyle varili şuankinin 2 katıyken zam geldi, varil fiyatı indi ama bizim benzin zamlandı. mantık Türkiyede böyle işliyor malesef. hyo fiyatları iyi bile bu durumda
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    5000 tl ye fazla km yapmmamıs en fazla 10.000 gt 250r arıyorum.ödeme peşin olacaktır.?İstanbul...

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    çünkü hala sınıfnda tek,ve 2011 lerin daha son kullanıcı yorumunu almadık kronik problem vs var mı bilmiyoruz.
    pahalı derken 5 bin tl ye güzel motorlar var, çin malı mondial schooter lar 2500 tl iken üstelik vergi indirimden sonra, gelipte kore malı bir motora üstelik bu kalıp ve görüntüde kendini kanıtlamış bir motora sınıfında da tek iken bence pahalı demeyin =) TR de yaşıyoruz benzinin litresine 4.20 tl veriyoruz =) http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ZNX/index.html

tabiki bende isterdim 3 bin tl ye alsaydım motorumu, ilerde de bunu satıp 2008bi R6 yı 10 bin tl ye alayım ama nerde yaşadıgımızı unutmayalım.
    Ya ben de Hyosung'u seviyorum. Kalite konusunda kafa rahat oluyo ama 2.el piyasası çok yüksek bence hala cümlemin arkasındayım.
    5000'e temiz bulsam alıcam ben göremiyom 5000'e temiz motor nedense.
    Ya boyalı ya fazla km'li vs vs.
    Temiz bi GT 250R almak için 6000 TL yi gözden çıkarmak gerekiyor. O kadar da veresim yok açıkçası.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O fiyatların düşmesi için önce yeni kasaların satılıp sonra 2.ele düşmesi gerekirki o ölü fiyatlara iyi bişey alabilesin oda şu durumda mümkün değil heleki böyle sezonun acıldığı gunlerde kimse o fiyatlara sorunsuz bir motorunu satmaz.

Bende bir süredir motor arayışındayım. Genelde fiyatlar yüksek ve pazarlıkla ne kadar düşer emin değilim. Ankarada 5.500 altında motorunu satıcak arkadaslar varsa oturalım çayımızı içelim anlaşalım

Motosikleti
    gt250R Siyah
    ozaman şöyle bişi olsa olmaz mı mesela atıyorum makinanın boyaya ihtiyacı var ufak tefek çizikleri var görselliğide çok etkilemiyor hadi birde motor ayaktayken düşmüş olsun ciğeri sağlam km düşük orjinal bu şekilde ki bir hyosung alınmaz mı 4500-5000 liraya ?
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Arkdaşlar zincir ebadımız ve ölçüleri 520-112 oring zincir doğru mu? Bi arkadaş xring demişti ama nette baktım o ring diye geçiyor.oringle x ring arasındaki fark ne ve hangisi uyar kafam karıştı şimdi???

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben de Hyosung'u seviyorum. Kalite konusunda kafa rahat oluyo ama 2.el piyasası çok yüksek bence hala cümlemin arkasındayım.
    5000'e temiz bulsam alıcam ben göremiyom 5000'e temiz motor nedense.
    Ya boyalı ya fazla km'li vs vs.
    Temiz bi GT 250R almak için 6000 TL yi gözden çıkarmak gerekiyor. O kadar da veresim yok açıkçası.
    haklısın bende senin gibi düşünüyordum aldım bana maliyeti şuan 6 yı geçti ama napalım başka çarem yoktu pert motorlar 5 bin tl idi hep bide 4-5 yaşında motorlar hep 5 bin 10 bin km deydi nasıl güvenirsin. bende aldım 16 binde 2008 çıkışlı gri siyah tam isteğim gibi ama mecbur o paralarıda verdim. herşeyin bi değeri var TR de de bu değer biraz fazlada olsa mecbur kalıp alıyoruz çok istiyorsak
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    BMW F800S
    bana da temiz bir gt250r, toplam 6.0-6.2'e maloldu* ...
    ucuz ve temiz düşmesini biraz bekleseydim veya acele edip önceki düşenleri
    kapsaydım, 5.5-5.75 arasına temizini bulmak mümkündür...
    ben 3 e 5 e takılmadım acele olsun hemen olsun 3 5 fazla olsun dedim...

*a ince...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yani öyle saçma alıcı mesajları geliyorki. Motoru satasım kalmadı.
    Motorun boyaya ihtiyacı olur 500 tl fiyat kırar. Motor boyanmış pırıl pırıl olur yine 500 tl fiyat kırar. Be ne saçma çelişkidir anlamak mümkün değil. Şu ana kadar 8-10 kişiyi engelledim sahibndende. Bırakın cevap vermeyi direk engelliyorum.
    Sanki adama zorla mal satıyoruz gibi aptal saptal mesajlar.
    Gelip motoru bakmak istemeyeni hiç umursayıpta konuşmuyorum bile. Alıcak adam belli eder kendini. Ben nasıl her almayı düşündüğüm motoru direk görmeye gidip motorun başında konuşuyorsam gerekenleri aynı şeyi bekliyorum. Satılmazsada ummmrumda değill. Hayvan gibi makine biner keyfini çıkarmaya devam ederim.
    Bekliyorlarki sıkışmış birisi olsun acil satsın ucuz versin "mal sahibi olmaya çalışma mantığına ve yolunada bakın hele"

Hep dediğimi tekrarlayayım bari. Ucuz motor olmaz sorunlu motor olur. (daha pahalıya gelir)
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Selam arkadaşlar. Motorumun virajlarda fazla yatmaması lastiğimin 170 olmasından mı kaynaklanıyor?. Bide üzerindeki lastik baya eski. Değiştirmeyi düsünüyorum. Lastik soruyoruz sanayide.Sorduğum motorcunun bana dedikleri çok saçma geldi; 170 lik viraja girmez 160 takalım. 1 cm le mi viraj? Onu geç ben 150 takalım orjinali bu diyorum adam hala 160 da ısrarlı. Fiyat konusunda arasında baya bi fark var 150-160. 160 ısrarı galiba bundan kaynaklanıyor.

şaka gibi =) sen ilanı gönder bakalım biz. yazıları sökmüştür sticker nihayetinde yada boya vardır motorda. sen baktıgında anlayamıyormusun hyosungu? henüz kopyası yok korkma ama belki kuba 250R dır =) yada kanuni racer dır =) sen bize linki ver en iyisi

Satılmıs bile motor

ögrendim boya varmıs üstünde (:

sağol yinede

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Merhaba
    İnşallah yaz ortası ya da sonu bende hyolanabilirim.
    Sizce dediğim dönemlerde düşer mi?
    Özellikle hyo alırken dikkat edilecek bir şeyler varmıdır.
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Bende satıyorum motoru, aynen dediğin gibi alakasız alakasız mesajlar geliyor. 6.950 dediğim motora, 4.5 veren mi istersin, sıfırı bilmem kaç paraya diyen mi. 2011'i 7500'e satılıyormuş, özellikle de diyor "beyaz" diye, benim haberim yok bak sen şu Allah'ın işine. Adam gibi yaklaşana hertürlü yardımcı olacağım zaten ama daha konuya giriş sinirlerimi hoplattığı için yapacağım yardımı da yapmak gelmiyor içimden.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani öyle saçma alıcı mesajları geliyorki. Motoru satasım kalmadı.
    Motorun boyaya ihtiyacı olur 500 tl fiyat kırar. Motor boyanmış pırıl pırıl olur yine 500 tl fiyat kırar. Be ne saçma çelişkidir anlamak mümkün değil. Şu ana kadar 8-10 kişiyi engelledim sahibndende. Bırakın cevap vermeyi direk engelliyorum.
    Sanki adama zorla mal satıyoruz gibi aptal saptal mesajlar.
    Gelip motoru bakmak istemeyeni hiç umursayıpta konuşmuyorum bile. Alıcak adam belli eder kendini. Ben nasıl her almayı düşündüğüm motoru direk görmeye gidip motorun başında konuşuyorsam gerekenleri aynı şeyi bekliyorum. Satılmazsada ummmrumda değill. Hayvan gibi makine biner keyfini çıkarmaya devam ederim.
    Bekliyorlarki sıkışmış birisi olsun acil satsın ucuz versin "mal sahibi olmaya çalışma mantığına ve yolunada bakın hele"

Hep dediğimi tekrarlayayım bari. Ucuz motor olmaz sorunlu motor olur. (daha pahalıya gelir)
    ...eX...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Eyüp abi ve ToeX ilan numaralarınızı verebilir misiniz?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden ilan no : 45142764

Alıcı mt den tanıdığım birisi olmadığı sürece yada özel bir durum olmadığı sürece (istanbul dışından aranması gibi) motorun fiyatı kesinlikle motorun başında belli olucaktır.

Bakın arkadaşlar ben çocukluk arkadaşıma 1499 dahi yapmam dediğim motoru hiç ama hiç tanımadığım birisine tek kalemde 1350 tl olur sana dedim ve adam aldı gitti. Alıcının yaklaşımı fiyatı belirler (benim için öyle) . Umarım anlatabilmişimdir.

Alacak olanlar içinde satıcak olanlar içinde hayırlısı olsun.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hangi motorlar bunlar ya pek ilan yokki şu sıralar sahibinden.com da
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6

Tavsiye

Arkadaslar merhabalar bugun aksam pazarlığını yaptığım hyosung umu allahın izniyle yarın sabah alacam. hiç aklımda yoktu aslında önceki sene hastaydım iyi bir fiyata buldum alıyorum allahın izniyle sabah notere gidip alacagım
    sizden istedigim tavsiye motorun yanına gittigimde bu kadar büyük birr motor oldugunu bilmiyordum şahsen üzerinde tiger egzoz varmış beni resmen büyüledi sesi daha motor 15000 de 2008 model kazası falan yok yarın aldıgımda resimleri eklerim
    sürüşte neye dikkat etmeliyim bende 100 lük mondial vardı yarı otomatik
    SAYGILAR

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar bugun aksam pazarlığını yaptığım hyosung umu allahın izniyle yarın sabah alacam. hiç aklımda yoktu aslında önceki sene hastaydım iyi bir fiyata buldum alıyorum allahın izniyle sabah notere gidip alacagım
    sizden istedigim tavsiye motorun yanına gittigimde bu kadar büyük birr motor oldugunu bilmiyordum şahsen üzerinde tiger egzoz varmış beni resmen büyüledi sesi daha motor 15000 de 2008 model kazası falan yok yarın aldıgımda resimleri eklerim
    sürüşte neye dikkat etmeliyim bende 100 lük mondial vardı yarı otomatik
    SAYGILAR
    hayırlı olsun kaça aldınız
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler