Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sorma abi, benim motorda sadece eksantrik zincirinin az bişey salmasından gelen sesi piston diye ısrar edip bana sıfır piston segman aldırtan ve bunların montajını yaparken saatlerce ugraşıp,eyüp ustayı ve diğer bir ustayı daha aradıgı halde ayarı beceremeyen daha sonrada tutmayan sente ayarı için gitiğimde ''hyosunglar dandik'' diyen gölcük extreme motor sayesinde benimde agzım fena halde yandı =) birde yine gölcükte başka bir ustanın 4 sinyal montajı yapıp uzun zenonu söküp yerine ısrarla 100 wat ampül takıp 100 lira işçilik istemesi gibi trajikomik olaylar yüzünden ustalardan servislerden nefret eder oldum. Allahtan burda İsmail abi (pc-kopat) var eyüp abi gibi büyüklerimiz varda bu kan emici vampirlere canımızı teslim etmiyoruz.

ben yinede para verdim sağlam motorumu ayarını bozdugu halde bu bahsettiğim kişiye istediği parayı verdim. 100 lira istedi ama çiziksiz yan grenajımı nasıl becerdiyse abartı bir şekilde birkaç yerinden çizdirdiği için 70 lira verdim. aslında hiç para vermeyip üstüne para almam lazımdı malum bi granaj kaça boyanır?

ama benim için sorun değil 70 lira ne batırır ne zengin eder beni ama 70 liraya bir insanı tanımış oldum zira bu insan benim arkadaşım dediğim biriydi değilmiş ne yazık ki.

gel gelelim helal ettim mi? hayır.. hepimiz 2 tekere biniyoruz. siz siz olun arkadaşlar vampirlerden uzak durun ve kulaktan dolma bilgilerle işten anlamayanlara sakın makinalarınızı açtırmayın.

valla bu tekleme olayında usta diye adlandırılan bir şahıs bana karbüratörünü temizleyelim düzelir ve senkron ayarıda yaparım 100 tl alırım dedi.dedim alırsın tabi bastım gittim ordan sonuçta bende teslim edebilirdim ve sorunumda çözülmeyecekti olan 100 kaymeye olacaktı allahtan bu konuda şanslıyımda iyi niyetli iş bilen birine denk geldim sonra

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ST GT250R

slm

Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tizyano çok sağol çok teşekkür ederim canımı çok sıkıyordu bulamam diye korkuyordum bana nasıl bir iyilik yaptığını anlatamam
    rica ederim kardeşim bu forumda birbirimize destek olmak için varız...

Motosikleti
    gt250R Siyah
    dün işten çıkar çıkmaz hemen oraya gittim aldım dizlik ve eldivende aldım ordan tekrar teşekkür ederim inş.benimde sizlere yardımım dokunur.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR

selam

arkadaşlar Hyosung gt 250r için ön amortisör keçesi nerden temin edebilirim birde bunlar takım olarak mı satılıyor yardımcı olabilir misiniz ??

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    Degerli arkadaşlar
    egsozu degiştirmeyi düşünüyorum yardımlarınızı rıca edıyorum sızce tok ve 4 silindir kadar olmasada ona yakın ses veren bır egsoz önerebılırmısınız özellikle tecrübeli arkadaşlar DEVİL,TİGER,YOSHIMURA,SMOKEHEA ve KİNG hangısını önerirsınız
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Hyosung gt 250r için ön amortisör keçesi nerden temin edebilirim birde bunlar takım olarak mı satılıyor yardımcı olabilir misiniz ??
    zeytinburnu carisma motor(muharrem) yada bahcelievler motomarketim (fatih kılıçlı) dan temin edebilirsin, takim halinde satilir genelde.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı JUSTice4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytinburnu carisma motor(muharrem) yada bahcelievler motomarketim (fatih kılıçlı) dan temin edebilirsin, takim halinde satilir genelde.
    eyvallah arkadaşım ilgilendiğin için teşekkürler..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli arkadaşlar
    egsozu degiştirmeyi düşünüyorum yardımlarınızı rıca edıyorum sızce tok ve 4 silindir kadar olmasada ona yakın ses veren bır egsoz önerebılırmısınız özellikle tecrübeli arkadaşlar DEVİL,TİGER,YOSHIMURA,SMOKEHEA ve KİNG hangısını önerirsınız
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

İlla değiştirecemdiyorsan önce seslerini dinle youtubeden ama ben alacak olsam devil alırdım benim kulağıma en güzel sesi o fısıldadı

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla değiştirecemdiyorsan önce seslerini dinle youtubeden ama ben alacak olsam devil alırdım benim kulağıma en güzel sesi o fısıldadı
    satılık devil eksoz ama motorla birlikte komple satıyorum
    yeni bakımdan çıkdı çalışmayan hiç bir aksamı yok
    pazarlıksız 5750
    aha buda kendileri

Uploaded with ImageShack.us
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık devil eksoz ama motorla birlikte komple satıyorum
    yeni bakımdan çıkdı çalışmayan hiç bir aksamı yok
    pazarlıksız 5750
    aha buda kendileri

Uploaded with ImageShack.us
    Bu motoru hatırlıyorum sahibinden.com da görmüştüm birkaç ay önce satılıktı.
    Hatta baya da takip etmiştim. Sonrasında satıldı. Heralde alıcısı sendin.
    Yalnız motosikletin modelini km sini falan hatırlamıyorum. Onları da bi yazarsan daha iyi fikir sahibi olurduk.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru hatırlıyorum sahibinden.com da görmüştüm birkaç ay önce satılıktı.
    Hatta baya da takip etmiştim. Sonrasında satıldı. Heralde alıcısı sendin.
    Yalnız motosikletin modelini km sini falan hatırlamıyorum. Onları da bi yazarsan daha iyi fikir sahibi olurduk.
    yanlış anlaşılmasın . satılık olan eksozdur . motor yanında hediyedir
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlaşılmasın . satılık olan eksozdur . motor yanında hediyedir
    yani?

Motosikleti
    ST GT250R
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli arkadaşlar
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    benim motorda SMOKEHEA takılı ve çok memnunum arabaların yanından geçerken alarmları bile ötüyo :D diğerlerini denemediğim için bilmiyorum

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda SMOKEHEA takılı ve çok memnunum arabaların yanından geçerken alarmları bile ötüyo :D diğerlerini denemediğim için bilmiyorum
    o zaman bi videosunu çeker koyarsın

Arkdaşlar bu motorun yakıtı nasll uzun mesafeli yola gidermi bu makına ben ilk kullanıcıyım kafaya koydum 250 cc lik alcamm bu modelde çok hoşuma gidiyor biraz bilgi verirsenız sevinirim...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı musty_034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar bu motorun yakıtı nasll uzun mesafeli yola gidermi bu makına ben ilk kullanıcıyım kafaya koydum 250 cc lik alcamm bu modelde çok hoşuma gidiyor biraz bilgi verirsenız sevinirim...
    Uzun mesafede çok yorucu bir motor.Daha doğrusu bu tip motorların oturuş pozisyonu itibari ile uzun yollarda yorması gayette normaldir.

Ben 17lt yakıtla 352km yolyaptım tabi yüksek devirlerde sürdüğüm anlarda oldu.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar karar verdım smokehead alıcam you tube'danda ızledım ses gayet tatmın edıcı fiyatları ne acaba? son zamanlarda alan arkadaşlar varmı

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu ilandaki motorun lastikleri orjinal boyutmu ve markası ney acaba merak ettimde
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45559228/detay
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar hepinize selamlar. artık yeni motorumla aranızdayım 5 gün önce aldım. ilk defa racing tarzı motor kullanıyorum ama çok çabuk alıştım. oldukça da memnunum. ancak zincir ve dişlileri değiştirmek istiyorum garip bir ses yapıyor. enjeksiyonlu sistem olmasına rağmen bazen trafik ışıklarına gelip durma anında stop edebiliyor. yetkili servis bunun sebebi '' motor uzun süre kullanılmamış, bir kaç güne kadar normale dönecektir'' dedi. sizce?? şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selamlar. artık yeni motorumla aranızdayım 5 gün önce aldım. ilk defa racing tarzı motor kullanıyorum ama çok çabuk alıştım. oldukça da memnunum. ancak zincir ve dişlileri değiştirmek istiyorum garip bir ses yapıyor. enjeksiyonlu sistem olmasına rağmen bazen trafik ışıklarına gelip durma anında stop edebiliyor. yetkili servis bunun sebebi '' motor uzun süre kullanılmamış, bir kaç güne kadar normale dönecektir'' dedi. sizce?? şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler..
    Hayırlı olsun kardeş.kaça aldın ve kaç km de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

Bu arada orjin devil egzoz satan varsa talibim haberiniz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 50 kullanıcı var. (0 üye ve 50 misafir)

Bu Konudaki Etiketler