Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyisini almaya çalışarak ta geciktirmemek lazım.
    Geçende düştüm ve en düyük hasarı dizliğim aldı. Ucuz bir dizlik olmasına rağmen ben dizimi yere vurduğumu hiç hissetmedim bile
    En kötüsü bile hiç olmamasında iyidir. Alabildiğimizin en iyisini almak lazım bencede.
    Geçmiş olsun eyüp abi...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı eXistence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ve gt 250 almayı düşünüyorum bana yardımxcı olurmusunuz öncelikle st kanunımı yoksa 2007 hyo mu diye sormak isterm ve istekli oldugum 2 lin yollamak istiyorum yardım bekliyorum sizden....

1.bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31177996/detay
    Gittim gördüm aynaları yok sade 7000 km de

2.bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41972709/detay buna bakmadım sizce hangisi ?

kimsenin günahını almak istemem ama sence bu yaşlardaki motorların bu kilometrede olması makul mü kardeşim? bana hiç inandırıcı gelmedi. bence ille bakacğaım diyorsan bir ustaya baktır önce. ha şu da var bana kalırsa kmsi yüksek olanı tercih et. çünkü 2007den bu yana 4 yıl geçmiş. bu yaşta bir motor 6000 kmde. buna inanasım gelmiyor. çünkü ben daha üç ayda 40 km yaptım

Motosikleti
    Gt 250r
    selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ve gt 250 almayı düşünüyorum bana yardımxcı olurmusunuz öncelikle st kanunımı yoksa 2007 hyo mu diye sormak isterm ve istekli oldugum 2 lin yollamak istiyorum yardım bekliyorum sizden....

1.bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31177996/detay
    Gittim gördüm aynaları yok sade 7000 km de

2.bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41972709/detay buna bakmadım sizce hangisi ?
    eeeee kimse yardımcı olmicak mı bana ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 ----------

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin günahını almak istemem ama sence bu yaşlardaki motorların bu kilometrede olması makul mü kardeşim? bana hiç inandırıcı gelmedi. bence ille bakacğaım diyorsan bir ustaya baktır önce. ha şu da var bana kalırsa kmsi yüksek olanı tercih et. çünkü 2007den bu yana 4 yıl geçmiş. bu yaşta bir motor 6000 kmde. buna inanasım gelmiyor. çünkü ben daha üç ayda 40 km yaptım
    4 tane motoru warmış elemanın bunu şehir dışınıa gittiginde kullanıyormuş yakından gordum motoru bi pas bi kir bile yok grenajda hafif nazar boncugu denilicek kdr çizik war aynları yok o kdr

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dostum çok fazla vaktim yok son msjını okudum baktım fakat ilk ilandaki motorun km si bana orj. gelmedi baksana boya da vardır onda göster anlayan birine yoksa ben anlamıyorum bu işten.hemde 3-4 yaşında motorlarda komik km ler bunlar herzaman mümkün değil. bak ben motorumu aldıgımda 2 yaşını daha doldurmamıştı trafiğe çıkış muayinesi sürüyordu =) ve motorun yatmaktan dolayı sorunları vardı yani 6 ay yatmış buda 18 ay kullanıldı demek oluyor 16.000 km de idi ve ben yinede acaba dedim =) var gerisini sen düşün

yani ben 150 cc çin malı evraksız motorumla sadece sahilde vs gezerek ve 40 km ötedeki yazlıgıma gidip gelerek bir ayda 1.000 km den fazla yol gidiyorum akıl var mantık var acele etme adam gibi motor al tamam çok çok paralar verme ama 3 e 5 e de bakma sakın motor sahibinin laflarını ciddiye alma ikinci ilandaki motorun sahibi kendi motorunu uzaylıların yaptıgını sanıyor olmalı baksana dünyadaki en iyi 250r mış çok güveniyor benim yıllardır edindiğim tecrübe ise böyle adamalrdan damacana su bile alma derim =)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 ----------

4 tane motoru warmış elemanın bunu şehir dışınıa gittiginde kullanıyormuş yakından gordum motoru bi pas bi kir bile yok grenajda hafif nazar boncugu denilicek kdr çizik war aynları yok o kdr
    Şimdi sanaldan sana nasıl yardımcı olunurki. Arkadaş düşüncelerini yazmış onada yok öyle değil böyle değil demişsin.
    Yardımmı istiyorsun duymak istediğin şeyleri duymakmı.
    St de olabilir hyosung da ikiside aynı otun laciverti.

Arkadaşlar öncelikle gözünüze kestirdiğiniz anda gidip bakın inceleyin. Hangisine kanınız ısınırsa onu alın. Usta iyi der 2 gün sonra motor kitler . alma der aklın kalır alan da menun kalır. Yani demem oki kısmetinden ötesi olmaycak. Sen bak beğen göster ok derlerde içine sinerse hangisini istiyorsan onu al. Boşver burdan kimin ne deiğini. St si olan st iyi al der. Hyosu olan hyo iyi al der. Burada bu motoru kullananların hepsi birgün satıcak kimse kolay kolay kalkıp sana şöyle sorunlu böyle sorunlu da demez . Kaldıki makineler gerçekten sorunlu makineler değil. Kullanmasını bilene taş gibi makine. Neyse yazarken zor oluyor toparlayamıyorum kafamda. Umarım anlatmak istediklerimi anlatabilmişimdir. Hakkında hayırlısı olsun. En önemlisi bu. Motor alınır satılır çatlar patlar yapılır. Kendini strese sokucak kadar takılma. Herşey alana kadar. Sahip olduktan sonra stresin sıkıntın heyecanın biticek birden.

ayrıca da km olayına takılmayın. Ben arkadaşımdan motor aldım 18 bin km civarında. Ondan önceki sahibi ile konuştum motoru 35 bin km de sattığını söyledi. gerisini sen düşün. İnsanın arkadaşı yaparsa yabancı neler yapmaz. Ayrıcada adamlar Hayabusa ile bile 40 binleri buluyor 4 senede. Bunlarla hayli hayli bulurlar.
    Herşeyi anlayan göz söyler. Bende 12 yaşında motor var 18 bin km olmadı daha . ama bakınca herşeyi kendisi anlatıyor zaten.

@ahmet şimşek Teşekkürler. Ufak bir kazadır geçti gitti sağlığımız yerinde şükür.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Gt 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çok fazla vaktim yok son msjını okudum baktım fakat ilk ilandaki motorun km si bana orj. gelmedi baksana boya da vardır onda göster anlayan birine yoksa ben anlamıyorum bu işten.hemde 3-4 yaşında motorlarda komik km ler bunlar herzaman mümkün değil. bak ben motorumu aldıgımda 2 yaşını daha doldurmamıştı trafiğe çıkış muayinesi sürüyordu =) ve motorun yatmaktan dolayı sorunları vardı yani 6 ay yatmış buda 18 ay kullanıldı demek oluyor 16.000 km de idi ve ben yinede acaba dedim =) var gerisini sen düşün

yani ben 150 cc çin malı evraksız motorumla sadece sahilde vs gezerek ve 40 km ötedeki yazlıgıma gidip gelerek bir ayda 1.000 km den fazla yol gidiyorum akıl var mantık var acele etme adam gibi motor al tamam çok çok paralar verme ama 3 e 5 e de bakma sakın motor sahibinin laflarını ciddiye alma ikinci ilandaki motorun sahibi kendi motorunu uzaylıların yaptıgını sanıyor olmalı baksana dünyadaki en iyi 250r mış çok güveniyor benim yıllardır edindiğim tecrübe ise böyle adamalrdan damacana su bile alma derim =)
    kafam karıştı walla napcam bilmiyorum bende çok anlamıyorm yardım bekliyorum o yuzdenn olmadı bi hafta sonu musait olan biriyle bakalım yada yakınlarda bi usta tanıdıgı olan ?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    kafam karıştı walla napcam bilmiyorum bende çok anlamıyorm yardım bekliyorum o yuzdenn olmadı bi hafta sonu musait olan biriyle bakalım yada yakınlarda bi usta tanıdıgı olan ?
    ayrıca motorda ne pası arıyorsun? ben aldıktan sonra motoru bütün civataları değiştirdim paslı olanları geçen 3 gün yağmur yedi baktım hepsi tekrar paslanmış güneşli bi günde tekrar değiştiricem yağ filtre kapagındakilerden tut aynadakilerden devam et grenaj vidalarından tutta aklına ne gelirse siyah taktım paslandı şimdi parlak takıcam max hepsi 3,5 tl bişey tutar. grenajlarda zaten pas yapmaz ki metal değil çizik olayıda boyatırsa çizik olmaz ve km ile çizik arasında da bi ilişki yok. sen ustaya göster mesela o tulgacanın motora bakan ustaya göster bak adam herşeyi pat pat çözmüş ki aklında bişey kalmasın magdurda olma.

ben kocelideyim malsef istanbula gelmem çok zor şu sıra. ama istanbulda eyüp abi var motordan anlar birde İsmail abi var (PCKOPAT) bana çok yardımı dokundu motordanda çok iyi anlar a dan z ye kadar. belki denk gelirsen yardım edecek insanlardır ikiside şahsen benle kendi işleri gibi ilgilendiler sağolsunlar

Motosikleti
    cawa
    Serkan bu tarafa gelirsen vidaları beraber alırız. Gelemezsende özellikle paslanmaz vida bul onları kullan. Siyah vidalar iki günde kırmızıya dönerler.

@eXistence arkadaşım levent sanayi mahallesi taraflarına yolun düşerse yada alacağın motor bu taraflara yakın olursa yardımcı olurum. Hem ben bakarım içine sinmezse birde kanuni servisi var (adı servis yalnız : ) birde onlar bakar.
    Bak benim motor 30 bin oldu olucak hala saat gibi. Ne 6-7 bin km ler gördüm çalışırken içinde teneke yuvarlanıyor sanki Dediğim gibi acele etme içine sinmeden de kimse al dedi diye motor alma. Önce senin kanın ısınsın sonra etraftan onay iste.

Ben sırf içime sindi diye motoru kitlenmiş bir makine aldım. Parça fiyatları dudak uçuklatan cinstendi ama o derece ağır bir arızayı o kadar hafif sıyrıklarla atlatmışki anlatamam. Aklım mantığım ve arkadaşlarım aman sakın yanaşma demesine rağmen ben kalbimin sesini dinleyip motoru aldım. Ve beni hiç üzmedi. (Allaha şükür) sonra 2 yaz kullandım sattım ve alan arkadaşta geçen yaz kullandı ve hala kullanmaya devam ediyor.
    Birde eski 2004 model joyride ım vardı 60 bini buldu ama gel gör nasıl çalışıyor nasıl gidiyo nasıl görünüyor. Herşey kullanıcıda. Ben senelerce sorunsuz kullandım. Şimdi arkadaşım 2 senedir kullanıyor. Daha 3-5 senede kullanılır. Sonrasında çöpe atsan için acımaz

Motosikleti
    Gt 250r
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan bu tarafa gelirsen vidaları beraber alırız. Gelemezsende özellikle paslanmaz vida bul onları kullan. Siyah vidalar iki günde kırmızıya dönerler.

@eXistence arkadaşım levent sanayi mahallesi taraflarına yolun düşerse yada alacağın motor bu taraflara yakın olursa yardımcı olurum. Hem ben bakarım içine sinmezse birde kanuni servisi var (adı servis yalnız : ) birde onlar bakar.
    Bak benim motor 30 bin oldu olucak hala saat gibi. Ne 6-7 bin km ler gördüm çalışırken içinde teneke yuvarlanıyor sanki Dediğim gibi acele etme içine sinmeden de kimse al dedi diye motor alma. Önce senin kanın ısınsın sonra etraftan onay iste.

Ben sırf içime sindi diye motoru kitlenmiş bir makine aldım. Parça fiyatları dudak uçuklatan cinstendi ama o derece ağır bir arızayı o kadar hafif sıyrıklarla atlatmışki anlatamam. Aklım mantığım ve arkadaşlarım aman sakın yanaşma demesine rağmen ben kalbimin sesini dinleyip motoru aldım. Ve beni hiç üzmedi. (Allaha şükür) sonra 2 yaz kullandım sattım ve alan arkadaşta geçen yaz kullandı ve hala kullanmaya devam ediyor.
    Birde eski 2004 model joyride ım vardı 60 bini buldu ama gel gör nasıl çalışıyor nasıl gidiyo nasıl görünüyor. Herşey kullanıcıda. Ben senelerce sorunsuz kullandım. Şimdi arkadaşım 2 senedir kullanıyor. Daha 3-5 senede kullanılır. Sonrasında çöpe atsan için acımaz
    saolun arkdaşlar bakalım yaa inş bu hafta içi yada haftaya alırımda bi tane paylaşırımm fotolarıı çok inandımm alcam :D::D:DD inşş hayırklııs denk gleir..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sorma vallahi eyüp abi =) aldım siyah siyah güzel durur diye 3 günde paslandı rezil oldum =) burda bi civatacı var ondada zx6 var adam acayip ilgileniyor gidip alıcam bi ara ondan. geçenlerde başıma gelen köt übi olaydan dolayı bu ara nefes almadan çalışmam gerekiyor ama derdi başımdan attıktan sonra inşallah bol bol yolum düşecek o taraflara. bu arada yuvacık gezisi olursa bu senede gelmemezlik yaparsanız daha daosa gelmem küserim konuşmamda kismeyle =)

Motosikleti
    cawa
    ben uzun km li gezileri pek sevmiyorum. Zamanında çok gezdim artık gözümde öyle büyüyor ki anlatamam . Genelde kısa geziler yapmayı tercih ediyorum. Yanı sanırım yuvacık a gelmeyeceğim Ama mutlaka katılık tatmin edici olucaktır

Motosikleti
    Yamaha R1
    eXistence dostum sen ne tarafta oturuyorsun ve motor nerede? bu pazar günü ygsye gireceğim inş. bu yaştan sonra üniversite okumaya karar verdim de yakınsan sana yardımcı olabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:45 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma vallahi eyüp abi =) aldım siyah siyah güzel durur diye 3 günde paslandı rezil oldum =) burda bi civatacı var ondada zx6 var adam acayip ilgileniyor gidip alıcam bi ara ondan. geçenlerde başıma gelen köt übi olaydan dolayı bu ara nefes almadan çalışmam gerekiyor ama derdi başımdan attıktan sonra inşallah bol bol yolum düşecek o taraflara. bu arada yuvacık gezisi olursa bu senede gelmemezlik yaparsanız daha daosa gelmem küserim konuşmamda kismeyle =)
    ne zamanmış gezi serkanım gelelim nasip olursa

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eXistence dostum sen ne tarafta oturuyorsun ve motor nerede? bu pazar günü ygsye gireceğim inş. bu yaştan sonra üniversite okumaya karar verdim de yakınsan sana yardımcı olabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:45 ----------

ne zamanmış gezi serkanım gelelim nasip olursa
    17 Mayıs 2009 Pazar kine katıldım ben herhalde yine mayıs ayının 15 ine yakın pazarını seçerler gibime geliyor tabi düzenlenirse yine. umarım düzenlenir ve katılırız burdaki arkadaşların gelmesinide çok isterim. ben sana haber vericem her halükarda ismail abi =)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Beyler bikaç sayfa gerilere kadar gittim de okumak mümkün değil çok sayfa var.
    Enjeksiyonlu 250R'lar ortalama kaç litre yakıyor 100 KM'de?
    En az yaktığınızı söylemeyin ama " şehir içi + otoban + otoyol " genel bir ortalamaya ihtiyacım var.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Kabaca 4lt ... Ha beni sorarsan ben sakin kullanırım üst devirleri zorlamam sınırda uzun süre gitmem 3,2 ile 3,8 arası değişir yakıtım...
    GT! ...

Motosikleti
    kawasaki klr 250 - Honda CBR 600 F ABS
    Bilgiler için teşekkürler.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar merhaba ben aranıza yenı katıldım 3 ay once hysong gt250r aldım 600 km de 2010 model
    sıze bır kac sorum olacak
    1.motor sıcakken üstü örtülürmü resım cektırenlerle basım dertte motor yatıracaklardı bı ara
    2.sorum ıse benım motora 1000 km bakımı yapıldı fakat sadece yagı degıstırıldı yag fıltresı degısmedı sorun olurmu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ben aranıza yenı katıldım 3 ay once hysong gt250r aldım 600 km de 2010 model
    sıze bır kac sorum olacak
    1.motor sıcakken üstü örtülürmü resım cektırenlerle basım dertte motor yatıracaklardı bı ara
    2.sorum ıse benım motora 1000 km bakımı yapıldı fakat sadece yagı degıstırıldı yag fıltresı degısmedı sorun olurmu
    olur tabi rodajda oluşan ufak parçacıklar yag filtrendede birikir yağ değişimlerinde onunda değişmesi gerekir.
    o nasıl bir bakımmış yağ değişiğ filtre değişmiyormuş.

Motosikleti
    kawasaki klr 250 - Honda CBR 600 F ABS

slm

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur tabi rodajda oluşan ufak parçacıklar yag filtrendede birikir yağ değişimlerinde onunda değişmesi gerekir.
    o nasıl bir bakımmış yağ değişiğ filtre değişmiyormuş.
    İlk fırsatta yağ filitresini değişmeni öneririm
    filtrede yığılan talaşlar motorun yağlamasını zorlaştırdığı gibi sürtünen parçaların daha çabuk aşınmasına sebep olur ( krank, biyel kol gb.)
    kazasız sürüşler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar bu ilana ne diyorsunuz ? Hyosung yeniden mi satılmaya başlandı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45556912/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 48 kullanıcı var. (0 üye ve 48 misafir)

Bu Konudaki Etiketler