Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün motoru sattım gitti

Tork Canavarı 660x Aranıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, bu ne hız...
    Sırada ne var?

Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, bu ne hız...
    Sırada ne var?
    Ben direk reyzing almak istemiyorum supermoto alıp keyfime bakıcam
    DRZ veya 660x

DRZ'ye ben de hayranım ama bodur kalıyorum biraz yanında.
    CBR 250 gibi bi niyetim var benim de yaza, bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.

Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DRZ'ye ben de hayranım ama bodur kalıyorum biraz yanında.
    CBR 250 gibi bi niyetim var benim de yaza, bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.
    Bende boy var bide zayıfım çok fena durur.
    cbr'ı bende dusundum o paraya sıfır cbr alabilrs ama biraz daha torklu alete binip hemen sıkılmamak istiyorum cunku 1 sezon sonra satım ugrasırım cbr250'yide.

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbrator bu neticede bi temizlet tak yerine pilot olsun.
    enjeksiyon ağrızasının tamiri ne kadar sağlıklı , bunu yapabilen ayarını tutturabilen ve bu ayarı yapabilecek techizatı olan kaç tane usta var tartışılır.
    sen dua etde enjeksiyonun ağrıza yapmasın
    bizimde en büyük sorunumuz senede bir karburator temizletmek olsun
    selam millet ben geldim

repartitör karbüratörden olabileceği gibi ateşleme ile de alakalı olabilir. bujilerin uzun süreçte kararmaları normal. tel fırçayla temizle tak birşeycik olmaz. ben bir de tel fırça taşa tutuyorum. pırıl pırıl oluyor. ayak müşürüne dikkat et. motorları yıkıyoruz bu yüzden bu tür şeyler bozulabiliyor. kullandığım her motorun müşürlerini yıkamaktan illa ki bozmuşumdur. benzin filtresine gelince direk en yakın oto parçacısına git ve tofaş ya da renaultun benzin filtresini al. bir güzel tak. 2-3 milyona alırsın. paslı depo ile kullanıyordun bir süre sanırım o arkadaş sen miydin? paslı depo sorunu hallolsa bile karbüratörde kalıntıları olmuştur. elim iş tutar diyorsan karbüratörü sök, şamandıra kapaklarını aç ve memelere kompresörle hava bas. pislik varsa pıt diye atar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:21 ----------

Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benim motor için arka silindirin egzantrik zincir gergisi lazımda sıfır yada çıkma farketmez silindire giren çapı 2cm olucakmış okadar parca aldım bunu bir türlü bulamadım acaba tanıdıgı motorcu yada bulabilecegimiz bir yer varmı kanuni bayisini aradım ama bi sonuc alamadım kuralkanın sitesinde adı tam olarak ne diye geciyo bu parcanın bulamadım eger bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim arkadaşlar .... bu arada bygrm bende göremedim resimleri ve merak ettim :D
    www.rialli.com ben bir ara buradan bir gergi almıştım. mota mod uydu. komik bir rakama hem de (3-4 lira) bir bak derim. üstelik taş gibi de sapasağlamdı

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet ben geldim

repartitör karbüratörden olabileceği gibi ateşleme ile de alakalı olabilir. bujilerin uzun süreçte kararmaları normal. tel fırçayla temizle tak birşeycik olmaz. ben bir de tel fırça taşa tutuyorum. pırıl pırıl oluyor. ayak müşürüne dikkat et. motorları yıkıyoruz bu yüzden bu tür şeyler bozulabiliyor. kullandığım her motorun müşürlerini yıkamaktan illa ki bozmuşumdur. benzin filtresine gelince direk en yakın oto parçacısına git ve tofaş ya da renaultun benzin filtresini al. bir güzel tak. 2-3 milyona alırsın. paslı depo ile kullanıyordun bir süre sanırım o arkadaş sen miydin? paslı depo sorunu hallolsa bile karbüratörde kalıntıları olmuştur. elim iş tutar diyorsan karbüratörü sök, şamandıra kapaklarını aç ve memelere kompresörle hava bas. pislik varsa pıt diye atar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:21 ----------

www.rialli.com ben bir ara buradan bir gergi almıştım. mota mod uydu. komik bir rakama hem de (3-4 lira) bir bak derim. üstelik taş gibi de sapasağlamdı

Yok o pas problemi bendeydi depoyu komple değiştirdim o sorun ortadan kalktı.Karbüratörüde temizlemiştim tekleme falan yoktu ama şimdi gene başladı gene temizletmek lazım[COLOR="Silver"]

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tork Canavarı 660x Aranıyor
    Kaca sattin, yazda fiyati dussun diyenlerin agzi bi acik kalsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Bu arada otv baya bi dusmus mondialin kanuninin zguturlarina bakayim dedim 2 bin tl nin ustunde fiyatlar. Indirim + bindirim olmus..

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet ben geldim

teşekkürler arkadaşım bu sitede ybr 125 falan var gergileri acaba uyarmı senin aldıgın gergi hangi modelindi bende ona göre bakabilirim burdan ...

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaca sattin, yazda fiyati dussun diyenlerin agzi bi acik kalsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Bu arada otv baya bi dusmus mondialin kanuninin zguturlarina bakayim dedim 2 bin tl nin ustunde fiyatlar. Indirim + bindirim olmus..
    6400Lira'ya verdim gitti.
    Fiyatlar düşerde daha bi o 7700Liraya satılan GT'lerin alınıp 2.ele düşmesi lazımki bizim elimizdeklerin değerleri düşşün.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    6400Lira'ya verdim gitti.
    Fiyatlar düşerde daha bi o 7700Liraya satılan GT'lerin alınıp 2.ele düşmesi lazımki bizim elimizdeklerin değerleri düşşün.
    Vah vah şimdi 5000' e GT alacakların morali bozulacak görüyomusun şu işi yaa ...
    GT! ...

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vah vah şimdi 5000' e GT alacakların morali bozulacak görüyomusun şu işi yaa ...
    Ölücüye 5000'de çok 4000'de çok

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsenin morali bozulmaz merak etmeyin ticaret bu 5e alır 7 yede satabilirsin.ama aklı olan 2.eline o parayı vermez. ben sizin motorlarınıza kaka demiyorum gidin 8bine satın ben almıyacağım sonuçta beni bağlamaz. 7700e bayiide sıfırı olan bi motora 6400ü verip 1-2yıllık motor alanda çıkıyomuş demekki tercih meselesi herkese hayırlı satışlar.bende benim motora 2bin yazayım bari rodajı bitmiş nasısa bide üstüne oturduk değer yapması lazım.değilmi ama
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin morali bozulmaz merak etmeyin ticaret bu 5e alır 7 yede satabilirsin.ama aklı olan 2.eline o parayı vermez. ben sizin motorlarınıza kaka demiyorum gidin 8bine satın ben almıyacağım sonuçta beni bağlamaz. 7700e bayiide sıfırı olan bi motora 6400ü verip 1-2yıllık motor alanda çıkıyomuş demekki tercih meselesi herkese hayırlı satışlar.bende benim motora 2bin yazayım bari rodajı bitmiş nasısa bide üstüne oturduk değer yapması lazım.değilmi ama
    Her malın bir alıcısı vardır
    Benim motor daha 6 aydır yollardaydı

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    bide üstüne oturduk değer yapması lazım.değilmi ama
    Sende nasıl bir kıç varmış arkadaş. Benimkinede bir oturda değeri artsın.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende nasıl bir kıç varmış arkadaş. Benimkinede bir oturda değeri artsın.
    yerden yazıyorum,gülmekten

casillas00 6400e satmış benim totomun onunkinden ne eksiği var

casillas00 6400e satmış benim totomun onunkinden ne eksiği var
    yani benimkide 2 teker 1 motor seninkide yaz gitsin 2000 ya

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tanıştırim buda benimki felon usta nekadara kadar kaldırabiliriz bunu casillas oturdu 5 den 5,5a çıktı.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45142764/detay
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

casillas oturduysa maximize olmuştur 2güne satılır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler