Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Arkadaşlar benim kırmızı canavarı birkaç güne satılığa çıkartıyorum...
    600RR alacağım için satıyorum. Yakında ilan linkini ve fotoğrafları ekleyeceğim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vuu HONDA' mı aldık... Resim isterizzzz

Hayırlı olsun bu arada
    eeee Honda tabi, baska bir dusuncemizmi vardi sanki

Lakin saka yaptim, cunku motor filan almadim, tabi bu almayacagimiz anlamina gelmez. Almamiz yakindi(RR)

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Bu arada, şu fotoğrafı da sizlerle paylaşmak isterim.

13 Mart Pazar günü TR Riders ile Tuzla'ya Cağ Kebabı Yemeye Gittik

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada, şu fotoğrafı da sizlerle paylaşmak isterim.

13 Mart Pazar günü TR Riders ile Tuzla'ya Cağ Kebabı Yemeye Gittik

çok güzel bi kare olmuş kaskının markası ney acaba ? bu arada tahminen xs yada s beden kaskın doğrumuyum?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yamaha R1
    bende bir kaç kare koyım lastikleri vs degiştirdim yeni foto çekmedim ama yakında çekip onlarıda paylaşıcam bu arada lastik ebat tavsiyesinde bulunan arkadaşlara teşekkürler kararı 160 lık ta kıldım ve cidden motorun yola oturuşu dahi degişti lastik çok önemliymiş cidden.

yeni makine yeni tat.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makyajlı kasa Mayıs ayında 2011 model olarak gelecek diyorlar. O nedenle 2010 modelleri eritmeye çalışıyorlarmış.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41404289/detay
    böyle bir duyum aldım ama doğru mudur tartışılır tabiki.
    Ben bu soruyu soralı baya olmuştu gazete okur gibi gunluk bu sayfayı takip ediyorum"site değil -sadece bu sayfayı " yoksa aklım hep kayıyor.Tecrube edinmeden delilik yapmaya niyetim yok o yuzden rüzgarına kaılmak istemiyorum SS lerin beyaz çok hoş dimi ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac devirle calisiyor?
    3000-4000 devir aralığında çalışıyor,boştayken ara ara 5000-6000 devirlere çıkıyor kendiliğinden,gaz veriyorum hafif devir düşüyor,tekrar yükseliyor,çok düzensiz ve gürültülü çalışıyor.Anlamadım belki başına gelen olmuştur diye soralım dedik

Motosikleti
    Yamaha R1
    bende bir kaç kare koyım lastikleri vs degiştirdim yeni foto çekmedim ama yakında çekip onlarıda paylaşıcam bu arada lastik ebat tavsiyesinde bulunan arkadaşlara teşekkürler kararı 160 lık ta kıldım ve cidden motorun yola oturuşu dahi degişti lastik çok önemliymiş cidden.

yeni makine yeni tat.

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolanti valfi bozulmuş büyük ihtimal..

Motorun sağ tarafında deponun altında siemens yazan bi soket var onu cıkart.
    Çıkarınca motor tekrar 1.5 bin devirde calısacaktır..
    Eger düşmesse motoru stop et soketı tak motoru calıstır..
    Sonra tekrar stop et enjeksıyon sesini duydgun an soketı gerı sök..
    Böyle böyle yaparak o devirin ayarını verirsin.

Bunu gecıcı olarak yapabılırsın ama asıl sorun o siemens yazan soketın gırdıgı yerdedir.
    Onu söküp içerideki ince demir cubugu temızlemelısın
    Bende ondan şüphelendim ama inşallah bozulmamıştır,pahalı bir parça çünkü.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu soruyu soralı baya olmuştu gazete okur gibi gunluk bu sayfayı takip ediyorum"site değil -sadece bu sayfayı " yoksa aklım hep kayıyor.Tecrube edinmeden delilik yapmaya niyetim yok o yuzden rüzgarına kaılmak istemiyorum SS lerin beyaz çok hoş dimi ;)
    Beyazı benimde hoşuma gitti. Umarım ülkemize uğrar, Bu yıl hareketli geçecek gibi
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000-4000 devir aralığında çalışıyor,boştayken ara ara 5000-6000 devirlere çıkıyor kendiliğinden,gaz veriyorum hafif devir düşüyor,tekrar yükseliyor,çok düzensiz ve gürültülü çalışıyor.Anlamadım belki başına gelen olmuştur diye soralım dedik
    Ben anladim merak etme. Hangi ildesin?

Ben anladim merak etme. Hangi ildesin?
    İstanbuldayım merter tarafında,nedendir peki,bende rölanti valfından şüphelendim ama kesin konuşmayayım.Motorunda akü boş,deneme yanılma yapamıyorum.

İstanbuldayım merter tarafında,nedendir peki,bende rölanti valfından şüphelendim ama kesin konuşmayayım.Motorunda akü boş,deneme yanılma yapamıyorum.
    Rolanti valfin bozuldu degil, rolanti valfin zaten bozuktu fakat saglam beyinden dolayi belli etmiyordu. Simdi beynide bozmussun gecmis olsun.

Rolanti valfin bozuldu degil, rolanti valfin zaten bozuktu fakat saglam beyinden dolayi belli etmiyordu. Simdi beynide bozmussun gecmis olsun.
    Daha önce en ufak bir problem yoktu rölantiyle ilgili,beyinden olduğunu düşünmüyorum,hem beyinden olsa arıza ışığı yakmazmı?servise götürcem en yakın zamanda bakalım ne diyolar

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce en ufak bir problem yoktu rölantiyle ilgili,beyinden olduğunu düşünmüyorum,hem beyinden olsa arıza ışığı yakmazmı?servise götürcem en yakın zamanda bakalım ne diyolar
    Arıza ışıgı enjeksiyon için yanar marşa basarken gaz verirsen direk yanar
    inş. beyinde bişey yoktur çok para ya beyin.
    sensorleri fln bozuldun mu en az 300-400 lira.

Sagdaki rolanti valfinin altinda yanyana 2 hortum var. Onlari sök ve hortumlarin uclarini vida gibi biseyle tika. O sekilde binersin. Gelebilirsen umraniyeye gel sana durumu gostereyim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:21 ----------

Biliyoruzda konusuyoruz :(

Bilmesek konusmaz, yardimci olmayacak olsak burda olmazdik...

Walla 300-400 olsa iyi,670tl beyin.Tulgacan sağolasın dostum,bilmiyorsun demedim zaten,bende tahminimce diyorum,aküde bitik deneyemiyorum,biraz yol yapsam kendine gelecek ama arızayı anlamadanda yol yapmak istemiyorum,zaten marştada sorun var düğme akü sağlamken tıklatmıyordu bile,röle veya marş otomatiğinden şüphelendik,en kötüsü marş motoruda olabilir tabi.Onlar önemli değilde tek temennim beyinden arıza çıkmaması,yoksa bu parasızlıkta ayvayı yedim.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi kare olmuş kaskının markası ney acaba ? bu arada tahminen xs yada s beden kaskın doğrumuyum?
    Kaskımın markası Vemar. İtalya'da tasarlanan bi kask. Bedenini tutturamadın
    Bedeni XL

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskımın markası Vemar. İtalya'da tasarlanan bi kask. Bedenini tutturamadın
    Bedeni XL
    kask çok güzelmiş,benimde kask bedenim büyük olduğundan kalıbı küçük kasklara bakıyorum o kask hiç xl gibi göstermiyo gerçekten, o zaman kalıbı baya küçükmüş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar merhabalar. 250r ile ilgili paylaşımlarınızın tamamını olmasa da (727 sayfa) birçok kısmını okudum. gt 250r gerçekten hoş bir motor. ancak benim merağım gt 650r ile ilgili. satın almak niyetindeyim. daha önce açılan topik enson 2009 da kullanılmış teknik bilgilerini edindim. acaba bu 650 r yi kullanan oldumu? artılarını yada eksilerini paylaşırsak sevinirim. şimdiden teşekkürler. kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler