Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar, GİDON PAD tasarımı hazır, neredeyse 2.5 saat sürdü ölçüm ve çizim gerçekten öyle göründüğü kadar kolay değilmiş.Basıma girdi yalnız biraz sıra durumu olduğu için önümüzdeki hafta teslim alacağım. Fotodaki tasarım bilgisayar ekranından çekildi. Basımı bittiğinde göründüğünden daha mükemmel olacağına eminim. Standart etiket yerine, üstüne 2mm lik yağmura %100 dayanıklı şeffaf silikon dökülecek. Hyosungsourcede 25tl + kargo, yurtiçinde ise bazı yerlerde 50tl ye satılmasını protesto etmek için, hepimizin ihtiyacı olan bu gidon padini yaptırmaya karar vermiştim. Bana kesin maliyeti hepsinin basımı bittiğinde belli olacağı için kesin satış fiyatımı söyleyemiyorum lakin tahminen 15tl den filan satacağımı söyleyebilirim. Daha aşşağısı olabilir ama yukarısı olmaz sanırım. Umarım fiyat pahalı gelmez sizlere. Alah utandırmasın, satışlar iyi giderse motorumun eksiklerini tamamlarım bende sayenizde...

GT250R sahibi olmayanlarıda düşünerekten 25 adette sadece HYOSUNG yazılı olanını bastırıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

05.02.2011 CUMARTESİ, BANA AİT S&T İÇİ BOŞALTILMIŞ EKSOZA AİT SES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet kardeşim selamlar.öncelikle belirteyim ben deri giyim işindeyim.bu mont'un fiyatı şu an için bile çok makul.montu yakından görmedim resimlerden bişey diyemem ama kullanılan deriyi iyi bilirim.bu montta en az 40 desi deri gider.dana derisi 1 desi=3.5 $ dan 40x3.5=140$ eder. deri mont imalatı çok komplike bir iştir.mont bu hale gelene kadar bir kaç ustanın elinden geçer ki bunlarda parça başı ücret alırlar.şimdi montu kesen usta 10 tl ,diken usta (yani ben) 25 tl alıyoruz.bunun astarı çıtçıtı fermuarları telası vatkası falanı filanınada bir 10 tl desekki;10+25+10=45 tl işçilik çıkar.140 $ da kaba taslak 210 tl desek 210 +45=255 tl eder.yani bu fiyattan aşagıya bu mont imal edilemez.bir ara düşünmüştüm kendim yaparım diye valla üşendim fuarda bende bakıcam bi tane hoşuma giderse alırım.yanlız bu montun eksi yönlerinden bahsedeyim en az 3 kg çeker haberin olsun.birde saganak yagışlarda tek başına bu montu giyme mutlaka ince bir yagmurlugun olsun.çok yagmura maruz kalırsan havluyla suyunu kurutup oda sıcaklıgında askıya asıpda kurut sakın sobaya kalorifer petegine yaklaştırma.birde motoplus.com.tr de satılan sıvı su geçirmezlik özelligi veren bir sprey var.onuda mutlaka al botlarında eldivenlerinde de kullanabilirsin.suyun boncuk boncuk üstünden kayıp gittigini göreceksin.

Eywallah ustad alınca montu sana özelden mesaj atarım ne gereklı olursa alırız yardımıcın tsk ederım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:07 ----------

tugalcan kardeşım valla senı ve acayüp arkadasımızı tebrik edıyorum...ikinizde cok yaratıcı ınsanlarsınız yolladın depo etıketı on numara cıktı emınım buda super olucaktır Bılıyosun ılk musterın ben olucam :D
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm ne zmandır deri mont alıcam dıyorum alamıyorum haftaya ıstanbula gıdecem su mont epeydir aklımda fıyat dıyer derı montlara bakarak cok uygun bırkac sıteye baktım fıyatlar yuksek kullananlar varmı robokop denen montu? Armode fulface montum var aslında ama pek kalıtelı bısey deyıl acıkcası o yuzden bunu dusunuyorum ...

http://www.hudsonderi.com/?urun-detay_182.html
    Ben 1 senedir kullanıyorum bu montu, biraz ağırdır ama koruma ve rüzgar açısından gayet görevini yerine getiriyor.
    ...eX...

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Merhaba,
    Arkadaşlar motoruma bakım yaptıracağım. Yetkili servis Kadıköy - İstanbul motor 200-250 Tl genel bakımdır dedi.
    Normal bi motorcu ustasına gittim.
    Genel bakım 135 Lira dedi. Yapılacak işlemlerde bunlardır :

Yap 10/40 Castrol 2 Lt
    Yağ Filitresi
    Ön Balata Sağ-Sol
    Arka Balata

Sanırım yetki servis balatalar için ekstra ücret isticekler. Ne tavsiye edersiniz ???
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Arkadaşlar motoruma bakım yaptıracağım. Yetkili servis Kadıköy - İstanbul motor 200-250 Tl genel bakımdır dedi.

Yap 10/40 Castrol 2 Lt
    Yağ Filitresi
    Ön Balata Sağ-Sol
    Arka Balata

Sanırım yetki servis balatalar için ekstra ücret isticekler. Ne tavsiye edersiniz ???
    yag 2 litre degil 1.5 litre gidecek.onlar kutuyu açtıkları için 2 litre derler.ısrar ederlerse verin uleynnn benim yarım litre yagımı de.

yag 37.5 tl
    filtre 15 tl
    2 takım fren balatası 60 tl
    eh bunlar içinde usta bir 30-40 kagıdını alır. garantin yoksa al bunları kendin yap daha da ucuza bulursun.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Yap 10/40 Castrol 2 Lt
    Yağ Filitresi
    Ön Balata Sağ-Sol
    Arka Balata

Ben Bay moto'da oda kadıkoyde yag + yag fıltresı+ön balatalar 150TL vermiştim.
    Orjınal balataların tanesi 30Lira.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ben hiç servise para vermedim bilmiyorum
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç servise para vermedim bilmiyorum
    150'den sonra bende gitmeme kararı aldım Nokta
    Akşam mevlut vardı duramadık abi pek

Akşam mini show yaptın Scooterle bize ;)

Motosikleti
    cawa
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150'den sonra bende gitmeme kararı aldım Nokta
    Akşam mevlut vardı duramadık abi pek

Akşam mini show yaptın Scooterle bize ;)
    Yarında oralarda olucam sanırım ama belkide mini scooterım la rumeli fenerine doğruda gidebilirim. Özlemişim. O motordan aldığım keyfi hayatta hiçbir motordan alamadım. O benim en gözde motorum. Biraz modifiye yapsam dahada güzel olucak. (aprillia 50 cc de bile çok tehlikeli : )

Yarında oralarda olucam sanırım ama belkide mini scooterım la rumeli fenerine doğruda gidebilirim. Özlemişim. O motordan aldığım keyfi hayatta hiçbir motordan alamadım. O benim en gözde motorum. Biraz modifiye yapsam dahada güzel olucak. (aprillia 50 cc de bile çok tehlikeli : )
    Yarın birkaçtane gezi var.
    Biz karşıya geçicez.Çok kalabalık bir grup değil.Sabah 10:30'da zincirlikuyu BP'de buluşcaz MT'ninde bir gezisi varmış toplanma yeri aynı nokta inş. karışıklık olmaz.

Motosikleti
    cawa
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın birkaçtane gezi var.
    Biz karşıya geçicez.Çok kalabalık bir grup değil.Sabah 10:30'da zincirlikuyu BP'de buluşcaz MT'ninde bir gezisi varmış toplanma yeri aynı nokta inş. karışıklık olmaz.
    Ben guruptan pek hoşlaşmıyorum. Tek takılırım genelde. Gurupçuların yolu açık olsun.

Ben guruptan pek hoşlaşmıyorum. Tek takılırım genelde. Gurupçuların yolu açık olsun.
    aprilla 50'yle zaten grup sarmaz yanlıya yanlıya gitcen sen

Motosikleti
    cawa
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GT250R sahibi olmayanlarıda düşünerekten 25 adette sadece HYOSUNG yazılı olanını bastırıyorum.
    Çok güzel görünüyor bende isterim bir tane Alıcaktım (hatta yapıcaktım diyim) erteliyorum. Senden alırım. Bu arada sanada çamurluk takarız uğrarsın tanışmışta oluruz.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Bi de bnm disk çatLamış adam patlayabilir fln dedi fiyatı 350 - 400 fln dedi :S bu hyosungun bi sitesi vardı ordan parça alıp taktırsam orda fiyatı kaç para bilen varsa yazabilir mi ? Sitesnin ismini htrLayamıyorum.. Yada başka bi çözüm önerebilir misiniz?
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Bi de bnm disk çatLamış adam patlayabilir fln dedi fiyatı 350 - 400 fln dedi :S bu hyosungun bi sitesi vardı ordan parça alıp taktırsam orda fiyatı kaç para bilen varsa yazabilir mi ? Sitesnin ismini htrLayamıyorum.. Yada başka bi çözüm önerebilir misiniz?
    http://www.hyosungsource.com/accessories

burayı diosun sanırım hocam, ön arka istediğini bulabilirsin buradan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 ----------

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=599

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1239

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=226

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    repertitor, sende riç gibi yenisin, sizlerle bi ümraniye görüşmesi yapmak gerek. Kulakları çınlasın bu arada riç'in. Aldı motoru kayboldu..
    Unuturmuyum abi hiç seni =) Motoru aLmamdaki en büyük roL senindi desem yanLış oLmaz =) Bu arada yeni gördüm bu mesajı
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selam arkadaşlar, GİDON PAD tasarımı hazır, neredeyse 2.5 saat sürdü ölçüm ve çizim gerçekten öyle göründüğü ka...
    ellerine sağlık abim beni yaz listeye
    facebook.com/kaskafa

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar selam arkadaslar, Gidon pad stok konusunda sorun yok. Hele bi firindan ciksin urunler hepimize yetecek kadar urun olacak insallah. Ayrica sehir icinde yakin olan arkadaslarin elden teslim alma avantijina karsin, sehir disindaki arkadaslar largo ucreti konusunuda dert etmesinler. Aras kargodaki arkadasim araciligi ile tum Turkiye ye kdv dahil 2.2tl den gonderiyorum kargolari. Zaten satisida kargo dahil sahibinden . Com dan acacagim. İsteyen kredi karti ilede alabilsin diye....

Ayrica metalize etiket ustune, ozel sekil yazi vs. Ne istrseniz ayrica ozelden ulasirsaniz yardimci olurum.

İyi surusler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

Rich, 3 disl var hangisi catlamis. Neyse sen sahibinden . Com sitesine gir, orda saglam cikmalar var onlardan al, bosuna sifira para verme yaziktir. Saglam olduktan sonra 2. el olmasinin bir onemi yok. Sonucta motoruda 2. el aldin dimi

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tugrulcan abı ben bursadayım almak ısterım depo ped ve gıdon ped sana nasıl ulasabılırım almak ıcın yardımcı olursan almak ıstıyorum

Motosikleti
    Yamaha R1
    tulgacan sanırım sen anadolu yakasındaydın. bir ara uğrar bir gidon pad alırım inşallah. benim gidonun üzerinde anahtardan dolayı izler var. bir yerde çizik olunca uyuz oluyorum

bu arada arkadaşlar bu yanmaz boyaları internetten almanızı önermiyorum. nerden baksanız 3-4 lira kargo. gidin bir oto boyacıya orada 15 liradan satılıyor. ben sultanbeyli sanayinde 15 liraya gördüm geçen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler