Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ilan sahipleri anca beklerler zaten
    Bende hyo istiyorum mesela. ancak bilmiyorum. kawa er-5 veya suzi gs 500 de olabilir..
    Kredimi bekliyorum, ön onayı geçtik telden de okeyi aldık. gelin alın demeleri kaldı sadece.Acelem de yok zaten. Bakalım hayırlı ise olur.. Hayırsız ise zaten hiç olmasın..
    Sende umarım bir an önce alıcı bulursun da 600 cc ye geçersin..
    Benzin olmuş 4.10..B ende 4 silindir istiyordum bi anda ''ulen gökhan, hadi kredi çekip istediğin motosikleti alırsın da sonra ne yapacaksın. haftadan haftaya mı bineceksin. uzun yolda benzini sidiğinle mi dolduracaksın dedim kendi kendime
    Ya ben alim oni sorun yok sabah veya hafta sonları bi güneşe çıkarıp bi yıkar silerim sonra bidaha çekerim garaja sorun değil, oni alimde gerisi no problem. E accık ucundan binerizde yani öyle 13bin TL yi boşuna vermiş olmayalım.

Şimdi GT250R de pişeceğimiz kadar piştik 8bin km devirdik bunu satıp onu almak farz oldu.

Allah seninde gönlüne ve kullanıcı adına göre versin.

Konu racing, cc250 ise, motor hyosung'dur STOP!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

Arkadaşlar bu arada zığıbından . com 'dan gidonpad satışlarımı çektim. Çorbadan kıl çıktı, bende www.sanalpazar.com ' dan satış yapacağım ve yurt dışı satışlarınada başladım. Yurt dışı ve yurtiçi linklerimi veriyorum.

YURTİÇİ www.sanalpazar.com SİTESİNDE satış fiyatım 15TL + KARGO DAHİL

http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=847519

YURTDIŞI www.ebay.com SİTESİNDE satış fiyatım 18$ DOLAR + KARGO DAHİL

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hyosu...Q5fAccessories

Yurt dışında bu motoru kullanan çok, bu başlık altında pek yoklar belki ama bunuda uygun gördüm..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben alim oni sorun yok sabah veya hafta sonları bi güneşe çıkarıp bi yıkar silerim sonra bidaha çekerim garaja sorun değil, oni alimde gerisi no problem. E accık ucundan binerizde yani öyle 13bin TL yi boşuna vermiş olmayalım.

Şimdi GT250R de pişeceğimiz kadar piştik 8bin km devirdik bunu satıp onu almak farz oldu.

Allah seninde gönlüne ve kullanıcı adına göre versin.

Konu racing, cc250 ise, motor hyosung'dur STOP!
    Allah senden razı olsun.. Kullanıcı adımı hyo ile aramızdaki aşk için koydum....

İnşallah sende istediğin gibi 4 silindirine kavuşursun hocam. Hayırlısı olur inşallah...
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motorumda zenon far var ama gece nerdeyse yok denecek kadar düşük herkeste bu böylemi aceba zenon kullananlar...yoksa sadece benim motorumdamı bir sorun var ve ışık çok dağınık
    Bende de uzun kısa zenon var, yağmur - çamur, sokak lambası dinlemez, 24 saat gündüz gibi yapıyor ortalığı. Senin zenonda sorun vardır, büyük ihtimal mercekte.
    ...eX...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Vergi indirimi 2. ele çoktan yansımış siz hala düşünün
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43598000/detay
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi indirimi 2. ele çoktan yansımış siz hala düşünün
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43598000/detay

Vergi indirimi olmuş gerçektende
    Keşke satıcısının böyle bir derdi olmasaydı da güle güle kullansaydı motosikletini
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    mondial 150 zat
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vergi indirimi olmuş gerçektende
    Keşke satıcısının böyle bir derdi olmasaydı da güle güle kullansaydı motosikletini
    vardır o motorun bi derdi yoksa o fiyata verilmez..

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    cbr250r ı gördünüzmü arkadaşlar ?

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250r ı gördünüzmü arkadaşlar ?
    Gördüm. Bana cılız geldi tabiki işçilik olarak kalietli olabilir ama görüntü olarak hyosun benim çok daha fazla hoşuma gitti
    Gidonu race motora yakışmamış yüksek, tek silindirli, fiyat olarak iyi olabilir ancak görünüşü hyo..
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    katılıyorum.ama fiat biraz inmeli değilmi ?hyonun fiatı yani.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum.ama fiat biraz inmeli değilmi ?hyonun fiatı yani.
    ÖTV indirimi yansıyacaktır diye düşünüyorum.. Bence bunun dışında ekstra bir indirim olmaz ki fiyatı 250 cc olarak Türkiye şartlarında normal.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Eveeet ; sonunda dediğime geldi ülkemiz
    Sıfır Hyosunglar; 7250 lira; sıfır honda; 8800 lira; sıfır kawasaki ; 95oo lira civarına geriledi
    Ülkemizde olması gereken 250 cc fiyatları buydu zaten. yıllardır söylerim sonunda duydular beni

Dün Serkan ile msn'de görüştük bu konuyu.
    Bu fiyatlara göre şimdi ; isteyen istediği motoru rahatca alabilecektir.
    Hyosung güzel motor, hoş motor, tarz olarak racing ile birebir kalıplarda bir motor. Ben de bir zamanlar, gt250r dan 600 lüklere geçiş yapmıstım
    Fakat su da bir gercektir arkadaslari, cbr250 ülkemizde beklenen bir modeldi. honda 250 klasmanına girmekle en mantıklı işi yaptı. cünkü kawasaki hyosung 'a rakiip olamadı fiyat itibari ile. boş kalan ortamı honda nın dolduracağı kanısındayım. bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
    Kronik sorun olarak, hyosung kadar kronik sorun yaratmayacağını düşünüyorum
    Tip olarak motora yaklasanlar tabii ki hyosungu ön planda tutacaktır, cünkü bir kere kalıbıyla ön planda. yalnız 250 cc bir motoru kullanmak, gezmek vs için alacak birisi kesinlikle honda bayiine uğrayacaktır. ben bir hyosung aşığı olarak; ben de olsam honda alırdım su durumda. çünkü tipten cok, beni yolda bırakmayacak motor arıyorum. e tabii ki japon ile kore yi kıyaslayamayız.
    Ben hiç bir motor için iyi veya kötü demiyorum, 6ooo km boyunca kullandığım GTRımda hiç bir sorun yasamadım ki bunu serkan cok iyi biliyor
    Fakat insan olarak, kendimizi güvence de hissetmek isteriz, motor alırken bu güvenceyi HONDA markası rahatlıkla sunuyor bize.
    ki parça bulma konusunda da en sorunsuz marka honda dır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Tmm Hondanın adı var ama Hayonunda tadı var arkadaş Honda isim yapmış bir marka olduğu için önceliği belki ona verebilirsiniz ama benim için görüntüde olmazsa olmazlardan Bu yüzden 250cc klasmanında Hyonun üstüne tanımam ben.Çok şükür bugüne kadar ne beni yolda bıraktı ne de kronik bir sorun yaşattı

Bu arada yerlerde kurumuş bende ufaktan uafaktan fuara doğru uziyim bari

Evet yerler kurumaya başladı biraz dahada kuruyacak. Bugün için aslında daha önce güneş yahmini varken sonra hafif yağmura çevirdi meteoroloji ama ben yinede havanın bu seyirle devam edeceğini düşünüyorum. İçeri girmem belki ama sanırım şimdi bende çıkarım yola belki braz gidonpad satarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Ordaki GT250R ciler ve GT650R ciler bana ulaşsın 4 gibi sanırım orada olurum Allah izin verirse.

CANER 0536 211 0 252

Kapıda zaten beni görürsünüz bir aksilik olmazda gelirsem tabi ceptende yazarım buraya.

mancuryalı, toex, nerdesiniz fuarcılar?

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kısmetse önümüzdeki haftasonuna doğru aranıza katılacağım motoru son kez ustaya gösterecem, özellikle kontrol etmem - ettirmem gereken parçalar var mıdır? Siz gt250r'ınızı alırken keşke şurasına da baktırsaydım falan dediğiniz yerler varsa söylerseniz sevinirim

cbr125r büyürse cbr250r olur derdi yaşlı büyücü

Motosikleti
    hyosung gt250r
    mancuryalı, toex, nerdesiniz fuarcılar?
    Burdayım ben dayı Tesadüfende olsa tanışmış olduk Casillasta ordaydı motorundan tanıdım bi makine daha vardı orda ducati yazıyordu o kimin motoruydu çıkaramadım ama

Bu arada yeni cbr125'in grenaj yapısı cbr 250 den kat kat daha hoş ve havalı duruyor Yok son kararım 250cc kategorisinde ben genede Hyo dedim başkada bişey demedim

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet yerler kurumaya başladı biraz dahada kuruyacak. Bugün için aslında daha önce güneş yahmini varken sonra hafif yağmura çevirdi meteoroloji ama ben yinede havanın bu seyirle devam edeceğini düşünüyorum. İçeri girmem belki ama sanırım şimdi bende çıkarım yola belki braz gidonpad satarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Ordaki GT250R ciler ve GT650R ciler bana ulaşsın 4 gibi sanırım orada olurum Allah izin verirse.

CANER 0536 211 0 252

Kapıda zaten beni görürsünüz bir aksilik olmazda gelirsem tabi ceptende yazarım buraya.
    arkadas gıdon petı senden nasıl alabılırım yukarıdakı tel senınmı kargo teslımı alabılırmıyım yardımcı olursan sevınırım arkadasım hersey gonlunce olsun

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısmetse önümüzdeki haftasonuna doğru aranıza katılacağım motoru son kez ustaya gösterecem, özellikle kontrol etmem - ettirmem gereken parçalar var mıdır? Siz gt250r'ınızı alırken keşke şurasına da baktırsaydım falan dediğiniz yerler varsa söylerseniz sevinirim
    Elektrik tesisatını iyice kontrol etsinler. Bi elektrikcide ölçümlerini yaptır.

Motosikleti
    kymco super 8
    arkadaslar anadolu yakasında havafilitresi bujı ve balata satan yer ve fıyatları hakkında bılgınız varmı yarın parca alıp takıcam bunlar lazım bı zahmet sıze :D teşekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler