Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahıbınden dışında odeme yapabiliyormuyuz?
    Kardeşim banka iban no var istersen bilmiyorum gönderiliyor mu
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar depo kapak etiketini "ShowDown" kullanıcı adlı arkadaştan almanızı tavsiye ederim, elinde 7-8 tane var sanırım şuanda ve kaliteli ürünlerdir. Ben 3 tane getirmiştim, birini kendim kullandım, birini Ahmet kardeş aldı birinide rich34'ün hyoya takito tikuto yaptık. Satma amaçlı getirtmediğim ve talep durumunu düşünmediğim için fazla getirtmedim ve tekrar getirtmeyide şuanda düşünmüyorum bilginiz olsun. Lakin gidon pad yanında talep olacak olursa belki tek kargoda işlerini görmek isteyenleri düşünerekten onuda getirip set olarak satabilirimde belli olmaz, ama şuanda benden depo kapak etiketi istemeyiniz çünkü yok.

Ayrıca tankped'lerde sadece elimdekiler var, ondanda getirtmeyi ve satmayı düşünmüyorum, sahibinden.com da en ucuzu zaten 10tl den başlayan fiyat ile satılıyor, bende aynı fiyata satıyorum, elimde 5 tane kaldı tankped ve dediğim gibi ondanda daha sonraları bile getirttip gidonpad ile birlikte set olarak dahi olsa satmayı düşünmüyorum.

Şuan için tek hedefim toptan olarak 100 tane yaptırdığım ve 1 haftadır çıkmasını beklediğim "GİDONPAD"lerdir. Siz değerli arkadaşlarım ve dostlarımdan gelen talep ve piyasadaki eksiklikten kaynaklanan durumu bazı vatandaşların fırsata çevirerek 50tl gibi asla etmeyecek abart bir fiyatla satmaları, hatta yurt dışında bile örneğin hyosungsource.com sitesinde bile, daha çok beyaza kaçan bir renkteki gidonpad'in 25tl + kargo ile satılmasını protesto etmek için, birazda ufak tefek oluşmuş masraflarımı karşılamak için bu gidonpadleri ürettirmiş bulunuyorum. Emeğimin karşılığını cüzzi bir kãr ekleyerek alacağım buda sanırım hakkımdır. Ama bu kãr'ın 50tl gibi fiyatlara satanların ettiği kadar çok çok çok yüksek olmadığına emin olabilirsiniz.

Öyle olsa, komisyon ve kargo dahil 15tl olmazdı. Bana 20tl den bile satabileceğimi söyleyen buradan arkadaşlar olmasına rağmen ben sizleride düşünerek ve birazda sürümden kazanma düşüncesi ile hızlı satılması için en iki taraf içinde olabilecek en güzel fiyatı belirledim.

Sabah 10:00 - 10:30 gibi Kartal'dan teslim alacağım etiketleri. Öğlen yazdıklarımı ve güzergahlarımı lütfen okuyunuz, o civarda olanlar yarın "GİDONPAD"i elden 12 tl ye alma fırsatını kaçırmasınlar. Yoksa 15tl ye sahibinden.com dan almak zorunda kalabilirler. Ürünün yanında "CEMRE MOTOR"dan 15TL lik fiş kesilerek gönderilecektir...

İlginize teşekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41710741/detay

Durumu krtik olupta ölüsü yeter diyenlere duyurulur. Bi göz atın yine, fiyat 3500tl.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    ümraniye ve sancaktepe ilçelerinden baya kalabalıkmışız..
    bu kadar ummazdım . yarınki hava sıcaklığı bugüne oranla 2 derece daha sıcak olacakmış.
    ne dersiniz yarın öğlen gibi toplansakmı ?
    tolgucan ın güzargahlarını hep beraber mi turlasak
    o da sabah değil de öğlen gibi almış olur gidon pad larını
    farklı bir güzergahda seçebiliriz.. bana hepsi uyar
    maksat tanışmak , muhabbet olsun
    bu arada bende yenidoğandanım..
    saygılarımla.

"REPARTİTOR" yarın olmazsa pazarda hava iyi, yarın çalışanlarda olduğu için ben ısrarcı olmuyorum, ama gelen olursa öğlen buluşma olmaz çünkü 5buçuk gibi hava kararıyor, kartal dönüşü güzergahımız gezi amaçlı olacağı için ozamana anca yetişir zaten yolumuz

Bakın eğer bana yakın olan varsa kartala beraber gidelim. Yada isterseniz Herkes KARTAL'a gelsin KARTAL'dan başlayalım komple, yani hepimiz buluşalım.

Yada oda olmaz derseniz isterseniz KADIKÖY dende başlayabiliriz. Yani sizde seçenek sunabilirsiniz.

Yada eksozunun içini boşaltıracak arkadaşlar cumartesi isterlerse o işlemi halletsinler, daha gür eksozlarıyla daha çok kişi ile PAZAR günü OLAĞANÜSTÜ HAL toplantısı ile daha güzel bir gezi yapalım.

Seçenekleri sunun. Bırakın Kollama'yı Dallamayı izlemeyi Geniş Aile tamamyeni bölüm, hem ona bakın hem buna

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    hacı ben yarın çalışıyorum ama öğlen bitiyor işim formaliteden gidiyorum hiç gitmesemde olur , ama bi gidip görünmek lazım.
    bu yüzden öğlen dedim
    pazar günüde hava sıcaklığı bugüne göre 1 derece daha düşük bekleniyor
    ben derimki yarınki hava sıcaklığını kaçırmayalım..
    ee yokmu başka fikri olan yorum yapacak etkinlik yapmak isteyen ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 ----------

neyse yarın okuyupda etkinlik yapmak isteyen olursa 12 den sonra (öğlen)
    boşum ararsanız gelirim
    0537 270 56 55 ömer..

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, hocam senin avatar da baya iyi durmuş şunu daha büyük resim olarak yüklesene

İşde hayalet sürücü
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar..

Daha öncedende cbf 150'im olduğunu ve Hyosung aradığımı söylemiştim..Baya oldu tabi belki hatırlamazsınız bile

Beyendiğim bi motor buldum..2006 model kırmızı siyah şasi..
    Fakat bu 2006 modeller gri şaseli değilmiydi kafama takılan bu
    Birde B.çekmeceye yakın sağlam usta bileniniz varsa motoru göstermek istiyorum..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam mancuryalı kardeşim.senin buldugun deponun sahibide sanırım bu sitedendir.nicki dreamdark.depo temiz görünüyor fiyatda dedigin gibi makul ise hadi hayırlı olsun

casillas kardeşim anlaşılan sen bayagı agresif kullanıyorsun.gerci genede bukadar yakması normal degil.kendimden ornek vermem gerekirse; enson basıınca ne yakıyormus diye merak ettigimde depoyu fulleyip düzceye dogru yola çıkmıştım.aylardan agustos fena sıcak ve artçım eşim.ortalama 140-150 arası gittim.350 kmde yeşil çentikler bitti.yeniden depoyu fulledigimde 14.600 lt benzin aldım.yani depo 17 lt olduguna göre 2.400 lt benzin vardı depoda.sehir içinde ben aynı miktar yakıtla 390 km yi rahatlıkla görüyorum.fakat ben 14 diş olan ön dişliyi 15 dişliyle degiştirdim.motor aynı hıza 1000devir daha aşagıda ulaşıyor.böylece bir miktar tasarruf etmiş oluyorum yakıttan.

Bildin kardeş depo sahibi dreamdarkmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

Bu arada benim depo içi pas sorunum vardı yaa o artık yok.Depoyu dreamdark kardeşten daha uygun bir fiyata aldım ve doğru eyüp abinin yanına.Eyüp abi sağolsun motorun en ufak ayrıntısına kadar ilgilendi.Depo değişti ve herhangi bir sıkıntı yok.Eyüp abiyede emekleri için sonsuz teşekkürler.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar..

Daha öncedende cbf 150'im olduğunu ve Hyosung aradığımı söylemiştim..Baya oldu tabi belki hatırlamazsınız bile

Beyendiğim bi motor buldum..2006 model kırmızı siyah şasi..
    Fakat bu 2006 modeller gri şaseli değilmiydi kafama takılan bu
    Birde B.çekmeceye yakın sağlam usta bileniniz varsa motoru göstermek istiyorum..
    Kardeşim 2006 mod. işine yaramaz ltfen 2007 ve üzeri bakmaya çalış maddi durumn nedir bilmiyorum ama biraz sıkıştır kendini bahara kadar en azından...

Ve 2006 larda gri şaselidir...
    GT! ...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    280Km'de benzin ışıgı yandı normalmıdır yakıt ama sakin kullanmadım pazar günü 130-150hızlarda 180km gittim toplamda 280kmde ışık yandı 5.5litre fln yaktı sanırım 100kmde.
    selam dostum.
    Hiç mantıklı bir rakkam değil bu bizim makineler için. çok fazla üflemiş benzini. daha az olmalı. normali bende 100 km / 4 lt. haydi diyelim çok agresif kullanım var. o zamanda olsun, olsun 4,3 veya 4,4 lt yani. Bir terslik olmasın senin makinede?

Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostum.
    Hiç mantıklı bir rakkam değil bu bizim makineler için. çok fazla üflemiş benzini. daha az olmalı. normali bende 100 km / 4 lt. haydi diyelim çok agresif kullanım var. o zamanda olsun, olsun 4,3 veya 4,4 lt yani. Bir terslik olmasın senin makinede?

Selamlar
    Bende onun sebeblerini araştırıyorum.Öyle çok çok devirli kullanmıyorum zaten havalar malum.
    Motora senkron ayarı yaptırcam rolentisi çok yüksek şuanda.Silindirler tam uyumlu calısmıyor olabilir.

Motosikleti
    Yamaha R1
    arkadaşlar resim için özür dilerim. giremedim bir türlü bu gece ama arkadaş paylaşmış sağolsun. bu vatandaş (ghost rider) bütün avrupa trafik polislerini peşine takmış biri. bisikletle çevirmeye giriyodu en son hız sınırını aştı dye. başka video yayınladı mı bilmiyorum ama ilginç bir tip bence. buluşmaya gelmek isterdim; ama pazar günü tekirdağda olacağım gibi gözüküyor. bu arada serk21 msnye giremedim bu akşam. geç geldim sen yoktun bu defa da

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar resim için özür dilerim. giremedim bir türlü bu gece ama arkadaş paylaşmış sağolsun. bu vatandaş (ghost rider) bütün avrupa trafik polislerini peşine takmış biri. bisikletle çevirmeye giriyodu en son hız sınırını aştı dye. başka video yayınladı mı bilmiyorum ama ilginç bir tip bence. buluşmaya gelmek isterdim; ama pazar günü tekirdağda olacağım gibi gözüküyor. bu arada serk21 msnye giremedim bu akşam. geç geldim sen yoktun bu defa da
    en son asansordeki milleti indirip motoru soktu.
    Polislerle çok pis dalga geçiyor

Motosikleti
    Yamaha R1
    Bende onun sebeblerini araştırıyorum.Öyle çok çok devirli kullanmıyorum zaten havalar malum.
    Motora senkron ayarı yaptırcam rolentisi çok yüksek şuanda.Silindirler tam uyumlu calısmıyor olabilir.
    kardeşim mtorun senkron ayarının yapacağı fark asla ciddi bir fark değildir. jiglen çekili kalıyor olabilir. buna bir baktırmalısın. ayrıca karbüratörün haddinden fazla deforme olmuşsa bundan da olabilir. senkron ayarı önemlidir ama asla gereğinden fazla ciddiye alınmamalıdır. sağlıklı bir karbüratör ayarsız da olsa böyle bir sonuç vermez. yüzde doksan jiglen çekili kalıyor. rölantisi bu yüzden yüksek olmasın? sökebiliyorsan beraberinde videoya çekmek kaydıyla depoyu sök ve jigleyi kontrol et

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim mtorun senkron ayarının yapacağı fark asla ciddi bir fark değildir. jiglen çekili kalıyor olabilir. buna bir baktırmalısın. ayrıca karbüratörün haddinden fazla deforme olmuşsa bundan da olabilir. senkron ayarı önemlidir ama asla gereğinden fazla ciddiye alınmamalıdır. sağlıklı bir karbüratör ayarsız da olsa böyle bir sonuç vermez. yüzde doksan jiglen çekili kalıyor. rölantisi bu yüzden yüksek olmasın? sökebiliyorsan beraberinde videoya çekmek kaydıyla depoyu sök ve jigleyi kontrol et
    2009 EFI motor otomatik jıkle ve olayın gıcık yanı motor sogukken 1500 devirde calısıyor ısınınca 3000rpm'e cıkıyor rolenti ayarını elle fln yapmak çok zor.
    Denemekten zarar çıkmaz Senkron yaptırmak iyidir arada bi

Motosikleti
    Yamaha R1
    efi modeli türki,yede varmış bak bilmiyordum bu anlattıkların yakıt sistemi ile ilgili şüphelerimi doğruluyor biraz. bence bunun üzerine düş ve yakıt sistemini acilen kontrol ettir. rölanti bile yüksek olsa yakıt sarfiyatı artar. ısınınca yükelmesi biraz sıkıntılı. normalde soğukken yüksek olur ısınınca düşer

EFI demek enjeksiyonlu demek oluyor.
    o yeni kasaların üzerine EFI yazmalarının sebebi o.
    Motor rolentide şuan fazla benzın basıyor sogukken bu fark edilmiyor zaten fazla benzıne ıhtıyacı oldugu ıcın ama ısındıkca daha az benzın istiyor doğal olarak bızım canavarda veriyo benzını veriyo benzını 3000rpm rolenti.

Ve şu var hafif gaza dokunup bırakınca normal rolentiye ınıyor sonra tekrar cıkıyo bnm anladıgım sılindirler uyumuz calısıyor ayarlamanın tek yoluda senkrondan geçiyo.

Bakalım halledicez enjeksiyonun bokları

Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse yarın okuyupda etkinlik yapmak isteyen olursa 12 den sonra (öğlen) boşum ararsanız gelirim 0537 270 56 55 ömer..
    Ömer kardeş ben saat 10 dan sonra çıkacağım yola, büyük ihtimal 10:30 11 gibi orada olurum. Orada depo yanı HYOSUNG logo ve yazı tasarımı ile yine forumdan bir kaç arkadaşın alt sakal etiketleri tasarımı konusunda çalışmamızda olacağı için benim çıkmam yine 12 yi bulacak hatta belkide geçecektir. Eğer yazımı okuyacak fırsat bulamazsan üstteki telden seni arayacağım Maltepe sahile gelirsin...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ömer kardeş ben saat 10 dan sonra çıkacağım yola, büyük ihtimal 10:30 11 gibi orada olurum. Orada depo yanı HYOSUNG logo ve yazı tasarımı ile yine forumdan bir kaç arkadaşın alt sakal etiketleri tasarımı konusunda çalışmamızda olacağı için benim çıkmam yine 12 yi bulacak hatta belkide geçecektir. Eğer yazımı okuyacak fırsat bulamazsan üstteki telden seni arayacağım Maltepe sahile gelirsin...
    selam tulgacan kardeşim.su depo yanı HYOSUNG logosundan bana da lazım.eger imkanı varsa kırmızı olmasını istiyorum.yazının boyutları hyosungsource.com da anlaşılır bir şekilde var.buradan haberleşiriz.yardımcı olursan sevinirim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sizle tanışmak isterim bugün ehliyet sınavı var 11 de başlıyor sanırım ilk yarım ya da 1 saat çıkılmıyor diye hatırlıyorum b yi aldım a2 ye giricem şimdi saat 12 ye kadar bekleye bilirseniz ve artcı kabul edersiniz çok memnun olurum sancaktepe merkezdeyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler