Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Takoz lar sırf görüntü oldu ama hoş durdu . Sağlam bir takoz yapim dedim ama granajları kesip biçmek en azından delmek lazım dı vazgeçtim. Bende hazır bulduğum yerlere 4 tane taktım.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takoz lar sırf görüntü oldu ama hoş durdu . Sağlam bir takoz yapim dedim ama granajları kesip biçmek en azından delmek lazım dı vazgeçtim. Bende hazır bulduğum yerlere 4 tane taktım.
    Grenajları zarar vermk mantıklı değil.. Koruma takozunu ben de düşündüm ama uygulamadım..Nasıl yaptınız acaba resmi olsa güzel olurdu
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Resim yarın eklerim. Aslında neredeyse hiçbirşey yapmadım. Vidaları çıkardım yerine takozları taktım. 4 tanesi 15 tl ye aslında başka amaçla kullanılan takozlar. Dün tesadüfen bir arkadaş bunlardan takoz olmazmı demişti bugün aklıma geldi aldım taktım. Sanırım oldu bile
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    kymco süper 8
    iyi geler millet )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

herkes uyuyor galiba

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geler millet )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

herkes uyuyor galiba
    Sana da iyi geceler vardır uyumayanlar ya
    33 KDC 64

Motosikleti
    kymco süper 8
    tek olmadığıma sevindim

Motosikleti
    Yamaha R1
    180 lik tekeri takan arkadaşım resimleri inceledim evet güzel olmuş bi sorum olcak arkayada birini alınca yinede sıkıntı olmuyormu birde taktıgın lastigin tam ebatların verebilirmisin acaba yardımın için teşekkürler bu arada.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bak bi başkası da varmış 180 bana da çok büyük olurmuş gibi geliyor.. Görkem yapmıştı ama tulgacanın 160 bile sürtüyo demesine ragmen 180ligin o kadar iyi olmasını anlamış değilim ??
    33 KDC 64

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar acil bi sorum var hepinize.
    Ruhsatlarınıza bir bakarmısınız ''ARAÇ SINIFI'' hanesinde ne yazıyor? bende ''L1'' yazıyor ve bugun muayineye gittiğimde ağır kusur dediler ve geri yolladılar :S L3 yazması gerekiyormuş. acaba sizde ne yazıyor?

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar acil bi sorum var hepinize.
    Ruhsatlarınıza bir bakarmısınız ''ARAÇ SINIFI'' hanesinde ne yazıyor? bende ''L1'' yazıyor ve bugun muayineye gittiğimde ağır kusur dediler ve geri yolladılar :S L3 yazması gerekiyormuş. acaba sizde ne yazıyor?
    Haklılar bizim motosikletler l3 sınıfı..Hocam sizin başka sorunlar da çıkmıştı ruhsat motorla ilgili sanırım.. Tam olarak bi kontrol ettirseniz de sıkıntı olmasa..Şasse no motor no fln bi kontrol edin bence..
    Not:kalktım baktım şimdi evet l3 sınıfı
    33 KDC 64

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklılar bizim motosikletler l3 sınıfı..Hocam sizin başka sorunlar da çıkmıştı ruhsat motorla ilgili sanırım.. Tam olarak bi kontrol ettirseniz de sıkıntı olmasa..Şasse no motor no fln bi kontrol edin bence..
    Not:kalktım baktım şimdi evet l3 sınıfı
    sorma vallahi sinir krizi geçirdim. beyoğlu tescile git diyorlar bende telefonla arayıp düzelttirmeye çalışıcam sonrada şöförler odasından ek1 belgesi alıp tekrar yeni ruhsat çıkartıcam. sorunlar kilosu 350 renk gri siyah ama sadece siyah yazılmış sınıfınada L3 yerine L1 yazmışlar. baktım bütün numaralar tutuyor bu hatalar yazan memurların hataları. nede olsa maaşları vergimizden yatıyor ya adamların umrunda değil 2 harfi dogru yazmayı beremeyen adamları koymuşlar sonra ugraş dur. hem zaman hem para sinir krizlerindeyim zenon geçti renkten geçti l1 den kaldım :S bide adam motor şase numarasını bulamadı bende o sinirle bulamadım nerdeydi bunun motor numarası?

herşeey rağmen hayat güzel =))

Motosikleti
    kymco süper 8
    uykusuzlar bu akşam çok anlaşıldı en kısa zamanda bide bende hyo alabilsem tam süper olacak bu sefer sabah olsada motoruma binsem diye uyayamasam

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma vallahi sinir krizi geçirdim. beyoğlu tescile git diyorlar bende telefonla arayıp düzelttirmeye çalışıcam sonrada şöförler odasından ek1 belgesi alıp tekrar yeni ruhsat çıkartıcam. sorunlar kilosu 350 renk gri siyah ama sadece siyah yazılmış sınıfınada L3 yerine L1 yazmışlar. baktım bütün numaralar tutuyor bu hatalar yazan memurların hataları. nede olsa maaşları vergimizden yatıyor ya adamların umrunda değil 2 harfi dogru yazmayı beremeyen adamları koymuşlar sonra ugraş dur. hem zaman hem para sinir krizlerindeyim zenon geçti renkten geçti l1 den kaldım :S bide adam motor şase numarasını bulamadı bende o sinirle bulamadım nerdeydi bunun motor numarası?

herşeey rağmen hayat güzel =))
    Üşeniyolar düzgün yapmıyolar işlerini sonradan sıkıntı oluyor birsürü masraf.. Sağdaki motor bloğu üstünde olmalı.. Tam emin değilim ama
    Motorlu Hayat çok güzel..

uykusuzlar bu akşam çok anlaşıldı en kısa zamanda bide bende hyo alabilsem tam süper olacak bu sefer sabah olsada motoruma binsem diye uyayamasam
    Umarım kavuşursun bian önce. Sabah olsun binip km yapayım diyosun.. Şahsen ben diyorum.. Ama malum.. Benzin. Bugün baya bi masraf yaptım param kalmadı
    33 KDC 64

Motosikleti
    kymco süper 8
    en kısa zamanda deponu fullersin arkana benide atar bi gezdirirsin en azından hyonun biraz tadına bakmış olurum

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    en kısa zamanda deponu fullersin arkana benide atar bi gezdirirsin en azından hyonun biraz tadına bakmış olurum
    Sen gel silifkeye buluruz benzin takma kafana
    33 KDC 64

Motosikleti
    kymco süper 8
    istanbuldan şimdi atlasam öğlene falan olurum herhalde belki bi çılgınlık yaparız

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    istanbuldan şimdi atlasam öğlene falan olurum herhalde belki bi çılgınlık yaparız
    Öğlene olsa iyi akşama dogru maalesef 15 saat sürüyor yol..İstanbulda okuyorum ben de ama maalesef motorsuz oluyorum orda
    33 KDC 64

Motosikleti
    kymco süper 8
    15 saat biraz fazla oldu motorunu getirme gibi bi şansın yokmu 5 6 ay gibi bi süre motor yatar okul dolayısıyla diye düşünüyorum yazık olur

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    15 saat biraz fazla oldu motorunu getirme gibi bi şansın yokmu 5 6 ay gibi bi süre motor yatar okul dolayısıyla diye düşünüyorum yazık olur
    Katılıyorum..Yazık oluyor motora sıkıntı yaratıyo motora.. Sıkça gelmeye çalışıyorum işte evime..Ailem izin vermiyo yaa götürmeme maalesef ah bi gtrsem ztn...
    33 KDC 64

Motosikleti
    kymco süper 8
    istanbulda yurttamı kalıyorsn yoksa bi aile yakının mı belki kaçırabilirsin diyecem moturu ama kanına girmek gibi oluyor boşver ailen ne diyorsa o

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler