Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT! ...
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    GT! ...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    bi makine buldum 4bin km de 2007 model almayı düşünüorum çok temiz

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hayırlı olsun ne diyelim gerçi 4000 km' de 2007 model zorda, neyse beğendiysen al tabi neden olmasın aklına yattıysa...
    GT! ...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı alpeq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok sağlam bir ustaya göster kardeşim 2007 model 4 bin km de nasıl oluyor hiç mi gezmemiş.ben 2008 çıkışlı aldım 16 binde acaba dedim..

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı alpeq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bn 2008 model buldum 7-500 kmde idi. 7 milyar.
    bugn bnm oluyordu son andaki aksiliklerden olmadı ama hjayırlısı buymuş
    şimdi arkadaşlar bn kanuni fln almam kesinlikle, neticede çok fazla şikayet var doğrumu dusunuyorum sizce?birde nasıl ayırt ediyoruz üstünde st kanunimi yazıyor

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bn 2008 model buldum 7-500 kmde idi. 7 milyar.
    bugn bnm oluyordu son andaki aksiliklerden olmadı ama hjayırlısı buymuş
    şimdi arkadaşlar bn kanuni fln almam kesinlikle, neticede çok fazla şikayet var doğrumu dusunuyorum sizce?birde nasıl ayırt ediyoruz üstünde st kanunimi yazıyor
    ST kanunide yazsa Hyoda yazsa aynı motor.
    ben 2 haftadır kullanıyorum eski sahıbının yaptıgı bırkaç salaklıklar dışında birşeyi yok mis gibim

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Ö.Z.E.r bey gercekten szi tebrik ediyorum 30. sayfadayım her sayfayı okuyorum herşeyle bire bir ilgilenmişsiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 haftadır kullanıyorum eski sahıbının yaptıgı bırkaç salaklıklar dışında birşeyi yok mis gibim
    hyrlı olsun casillas tecruberlını paylaşırsın umarım kazasız belasız nice gunler inşALLAH

bende bi ara buna heves etmiştim ama sonradan işi s/t kanuninin aldığını gorunce vazgeçtim alıcak arkadaşlar hysoung alabilirler ama 2006 modele kadar onlardada kronık sorun var denilio

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen neler yaptın motora? ben yaptıklarımı bi liste halinde yazıcam vaktim olunca,son olarak ön dişlinin oldugu yerden yağ kaçırıyor motor napıcam bilmiyorum bi ara servise götürücem.

bu arada bugun belediye sayesinde tekerim ıslandı,kuru yola çıktıgımda arka lastik bir sardı ki gaz vermemle sanki rodeo yapıyorum :S motor beni üstünden atmak için balık gibi bir sağa bir sola kıvrandı ama beceremedi :D lastik şart tekrar anladım =)

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya şunumu alsam bunumu alsam diye gelen arkadaşlar, çok rica ediyorum, şu başlık altında, ister şuanda kullanıyor olsun ister olmasın çamur atmalı yazı yazmaktan vazgeçsin bir zahmet.

Burası yardımlaşma başlığı diye biliyoruz, ben asla kanuni almam ben asla hyosung almam başlığı değil sanırım. Bu, o modele sahip arkadaşları rencide etmektedir, almayan almasın kimseye kimse birşey satmıyor zorla sanırım. Böyle yaparsanız, birgün, birisinin motorunu kötülemiş olduğunuz için, çıkar birisi size haklı olarak kötü kötü laf sayar karşılıklı olarak yazdıklarınıza pişman olursunuz.

Benimkisi nacizane uyarıdır. Şuraya gelenlerden ricam bikaç özelliği farklı olmasından başka farkı olmadığı halde ben şunu almam ben bunu almam triplerine girmemesidir.

Saygılar seviler.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şunumu alsam bunumu alsam diye gelen arkadaşlar, çok rica ediyorum, şu başlık altında, ister şuanda kullanıyor olsun ister olmasın çamur atmalı yazı yazmaktan vazgeçsin bir zahmet.

Burası yardımlaşma başlığı diye biliyoruz, ben asla kanuni almam ben asla hyosung almam başlığı değil sanırım. Bu, o modele sahip arkadaşları rencide etmektedir, almayan almasın kimseye kimse birşey satmıyor zorla sanırım. Böyle yaparsanız, birgün, birisinin motorunu kötülemiş olduğunuz için, çıkar birisi size haklı olarak kötü kötü laf sayar karşılıklı olarak yazdıklarınıza pişman olursunuz.

Benimkisi nacizane uyarıdır. Şuraya gelenlerden ricam bikaç özelliği farklı olmasından başka farkı olmadığı halde ben şunu almam ben bunu almam triplerine girmemesidir.

Saygılar seviler.

Katılıyorum
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar şu bahsettiğim benzin deposu ikmal bölümü fiber carbon koruyucu modifiye etiketi geldi. Etiketin üstü şeffaf ve kalın bombeli slikonludur, fotodan belli olmaktadır. Almak isteyen olursa benle irtibata geçebilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 ----------

ARKA DİSK ihtiyacı olan şu linke bir göz atsın derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1007988/detay?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

Vay arkadaş ya bu insanoğlu üretimi birşeymi? Banka soydurur bu sevda aman sakin olalım

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    bu depo stickerı kaç para acep
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    kymco süper 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40979002/detay

arkadaşlar şu ilana bi bakarmısınız tanıyan varmıdır ucuza veriyor varmıdır bi yamuğu sizce

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen neler yaptın motora? ben yaptıklarımı bi liste halinde yazıcam vaktim olunca,son olarak ön dişlinin oldugu yerden yağ kaçırıyor motor napıcam bilmiyorum bi ara servise götürücem.

bu arada bugun belediye sayesinde tekerim ıslandı,kuru yola çıktıgımda arka lastik bir sardı ki gaz vermemle sanki rodeo yapıyorum :S motor beni üstünden atmak için balık gibi bir sağa bir sola kıvrandı ama beceremedi :D lastik şart tekrar anladım =)
    Ben öyle çok bişey yapmadım normal bakım.Ama debrijay balatası ve arka disk alıcam obür aya.
    Birde şu alt devirlerde 0-4000rpm gibi gazı kesiyo veriyo kesiyo veriyo hep yapmıyo mubarek öyle kafası esince
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ö.Z.E.r bey gercekten szi tebrik ediyorum 30. sayfadayım her sayfayı okuyorum herşeyle bire bir ilgilenmişsiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 ----------

hyrlı olsun casillas tecruberlını paylaşırsın umarım kazasız belasız nice gunler inşALLAH
    Teşekkürler benden çok tecrubeli arkadaşlar var daha 150-200km yaptım tecrubeden bile sayılmaz
    Arkadaşlar şu bahsettiğim benzin deposu ikmal bölümü fiber carbon koruyucu modifiye etiketi geldi. Etiketin üstü şeffaf ve kalın bombeli slikonludur, fotodan belli olmaktadır. Almak isteyen olursa benle irtibata geçebilir.

[COLOR="Silver"]
    Fiyat nedir bende alabilirim bitane abicim.Gıdon pad'i fatih kılıç 25Lira dedi çok hoş duruyo oda.

Yazdıklarınada harfi harfine katılıyorum üstünde Kanuni yazınca kalitesi düşmüyo yada Hyosung yazınca kalitesi artmıyo.
    2side aynı motor.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bugün resim yok ama motor fena oluyor onu diyim çok yakında burada
    Casillas kardeşim bir uğramadınki seninde fikirlerini alalım. Küstüm sana
    Hatis bacım gel sana satim benim motoru dicem ama binmem lazım çok zahmet çektim kıyamam satmaya
    Bu arada bir eksoz yaptım hayran kalıcaksınız ama çok yakında
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hyosu...Q5fAccessories

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:42 ----------

Nası bişi bu?

http://img560.imageshack.us/i/036601...tresst20g.jpg/

14 numaralı parça Tulgacan...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün resim yok ama motor fena oluyor onu diyim çok yakında burada
    Casillas kardeşim bir uğramadınki seninde fikirlerini alalım. Küstüm sana
    Hatis bacım gel sana satim benim motoru dicem ama binmem lazım çok zahmet çektim kıyamam satmaya
    Bu arada bir eksoz yaptım hayran kalıcaksınız ama çok yakında
    Abi hiç vakit bulamıyorum kendime ayırcak bende motorun grenajlarını felan sokup içini dışını görmem lazım.

Takıntımıdır nedir kullandığım şeyin içini görmeden rahat edemiyorum.
    Onu bile yapamadım bu haftasonu bilanlıyorum onuda
    Size Benim Garajın En Yaşlısı Yamaha 100 84 Modeldır Kendiler.

Nasılda Sırıtıyosun bindin Fadiyeme'ye

Buda Yamaha'nın yandan yemişi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler