Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    [QUOTE=my91;2237974]
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Olsun gönüllerin yamahası bu da Temiz motor gibi gözüküyo cidden. Km.si de az... Güle güle kullanın tekrar
    my91 forumda başlıklara gösterdiğin ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Keşke her kullanıcı senin gibi olabilse.

Öğrenci olduğum için üstüne ekleme yapmak biraz zor görünüyor bana , hyodan anlayan bir usta da tanımıyorum işin kötü tarafı bu
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

my91 forumda başlıklara gösterdiğin ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Keşke her kullanıcı senin gibi olabilse.

Öğrenci olduğum için üstüne ekleme yapmak biraz zor görünüyor bana , hyodan anlayan bir usta da tanımıyorum işin kötü tarafı bu
    Ne demek. Herkesin bu kadar boş vakti olmayabiliyor. Bakma bana da finallerim var ama kaytarıyorum işte kalırsam hep MT yüzünden Sanırım istanbuldasınız. Küçükçekmecede olmayabilir ama yakın yerlerde çevrelerde elbetteki gösterebilceğiniz yerler vardır. Motordan anlamak usta olmayan kişiler için çok zordur. önceki mesajda da saydığım gibi sizin bakabilcekleriniz sanırım ki bunlarla sınırlı
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizin renk de tutmuyordu sanırım ruhsatla?Bi bit yeniği olmasın sakın?
    Allah korusun bende kıllandım iyice en iyisi trafik tescile gidip isyan etmek =) şase ile motor numarası ruhsatla tutuyor ama renk,kilo ve seri no da sorun var. haydi hayırlısı.

Motosikleti
    honda cbr
    mrb arkadaşlar 250 r almayı düşünüyorum ama kafam çok karıştı şu anda hoşuma giden üç adet motor war hepsi 2008 model hyo biri orjinal,biri komple keyfe keder rengi degiştirilerek boyanmış ,biri ise fuul (egzoz´,xenon mıchelın lastik ) sizce nasıl bir motor almalıyım bana yardımcı olusanız çok sevinirim bide tanıdık bildik bir ustam yok nelere dikkat etmeliyim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bir video istiyorsun .
    Yani Bir Kişinin Motor'da Nasıl Durdugu Ayakları yere Nasıl Deydigini merak Ediyorum Kuşdasında Hiç Yok Bu Motordan Olsa Denicem ama Hiç Yok Benim Boy 1.83 Kilo 85 Rahat Basabilirmiyim Yere Filan. Onları Merak Ediyorum...

Casillas Hayırlı Olsun Cbr Kırmızı Cok Yakısıyor Sİl Artık Hyo Siyah Cok Yakisiyor Yaz :D
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    [QUOTE=kujumax;2238191]Yani Bir Kişinin Motor'da Nasıl Durdugu Ayakları yere Nasıl Deydigini merak Ediyorum Kuşdasında Hiç Yok Bu Motordan Olsa Denicem ama Hiç Yok Benim Boy 1.83 Kilo 85 Rahat Basabilirmiyim Yere Filan. Onları Merak Ediyorum...

Aynı boydayız ve hemen hemen de aynı kilodayız, durduğun anda iki ayak tabanın da tam olarak yere basar...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korusun bende kıllandım iyice en iyisi trafik tescile gidip isyan etmek =) şase ile motor numarası ruhsatla tutuyor ama renk,kilo ve seri no da sorun var. haydi hayırlısı.
    plakayı deiştirmedim 16 kaldı benımkide

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani Bir Kişinin Motor'da Nasıl Durdugu Ayakları yere Nasıl Deydigini merak Ediyorum Kuşdasında Hiç Yok Bu Motordan Olsa Denicem ama Hiç Yok Benim Boy 1.83 Kilo 85 Rahat Basabilirmiyim Yere Filan. Onları Merak Ediyorum...

Casillas Hayırlı Olsun Cbr Kırmızı Cok Yakısıyor Sİl Artık Hyo Siyah Cok Yakisiyor Yaz :D
    bende 1.82 boy 84 kiloyum yere basmayla dengeyle ilgili hiç bir sıkıntım yok ki benimkinde birde kuyruk kaldırma işlemi var ondan dolayı bende sıkıntı yoksa orjinalinde hiç sorun çıkmaz rahatlıkla binebilirsiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 ----------

Buda benim bebeğim..

Motosikleti
    honda cbr
    mrb arkadaşlar kısa bir süre içerisinde hyo gt250r almayı düşünüyorum bana yardımcı olursanız çok sevinicem

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı HAN_ONE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar kısa bir süre içerisinde hyo gt250r almayı düşünüyorum bana yardımcı olursanız çok sevinicem
    takıldıgın ögrenmek istedigin noktaları belirt yardımcı olalım.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    arkadaşlar merhabalar gt 250r düşünüyorum. ancak her kafadan ayrı ses çıkıyor. gt 250 r topigini tam olarak okumadım ama özetlemek gerekirse bu motosikletin hangi model yılı alınmalı. dikkat etmem gereken noktalar nelerdir. ayrıca yedek parça fiyatları hakkında bir kaç örnek verebilirmisiniz. aklımda 600f var fakat bütçem buna müsait degil. eski ne oldugu belli olmayan makinada almak istemedigimden dolayı gt250r ın benim için daha mantıklı oldugunu düşünüyorum. malum akaryakıt fiyatlarıda çok yüksek.

genel olarak titiz birisiyim. sıfır almakta istemiyorum. ama temiz bir makina bulursam bakımlarına özen gösterirsem beni üzermi. birde şu dillerden düşmeyen kırank kesme olayı nedir. limitleri zorlamadıkça böyle bir olay başımıza gelir mi.

vereceginiz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    honda cbr
    saolasın kardeşim ilgin için bende ümidi kesmiştim artık etrafımda arkadaşlar baya kafamı karıştırdı 250 r almayı düşünüyorum şu anda hoşuma giden üç adet motor war hepsi 2008 model hyo biri orjinal,biri komple keyfe keder rengi degiştirilerek boyanmış ,biri ise fuul (egzoz´,xenon mıchelın lastik ) nasıl bir motor almalıyım bana yardımcı olusanız çok sevinirim bide tanıdık bildik bir ustam yok nelere dikkat etmeliyim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1Aj3GynXR

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

genel olarak titiz birisiyim. sıfır almakta istemiyorum. ama temiz bir makina bulursam bakımlarına özen gösterirsem beni üzermi. birde şu dillerden düşmeyen kırank kesme olayı nedir. limitleri zorlamadıkça böyle bir olay başımıza gelir mi.

Merhabalar. Hyolardaki krank kırma problemi sürekli limitlerde kullanılıpi redline a girilmesinden kaynaklanıyor. Kasa 600lük görüntüsünde olduğu için kullananlar 600lük performansı bekliyor. Sorun bundan ibaret. Yağına çok dikkat etmek gerekiyor. Yüksek devirlerde yeterince yağlama olmadıgı için krank kırma problemi yaşanıyor. Bakımları zamanında ve özenli yapıldıktan sonra sorun çıkaracak bir motor değildir.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Yamaha R1
    arkadaşlar merhabalar gt 250r düşünüyorum. ancak her kafadan ayrı ses çıkıyor. gt 250 r topigini tam olarak okumadım ama özetlemek gerekirse bu motosikletin hangi model yılı alınmalı. dikkat etmem gereken noktalar nelerdir. ayrıca yedek parça fiyatları hakkında bir kaç örnek verebilirmisiniz. aklımda 600f var fakat bütçem buna müsait degil. eski ne oldugu belli olmayan makinada almak istemedigimden dolayı gt250r ın benim için daha mantıklı oldugunu düşünüyorum. malum akaryakıt fiyatlarıda çok yüksek.

daha öncede arkadaşların belirttigi gibi 2000 km de bir yağ yağ filitresi hava filteresi benzin filtresi bunlarda total 60 tl ortalama bi masraf tır bunu yaparsan hiç bir sıkıntı yaşamazsın kardeşim krank kırma vs kullanıcının bilinçsizliginden kaynaklandıgını düşünüyorum altındaki 600 lük degil 250 lilik bir motor fakat performansı gerçekten güzel. Temiz makina önemli tabiki düşünürsen benim ilana bakabilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

Alıntı HAN_ONE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın kardeşim ilgin için bende ümidi kesmiştim artık etrafımda arkadaşlar baya kafamı karıştırdı 250 r almayı düşünüyorum şu anda hoşuma giden üç adet motor war hepsi 2008 model hyo biri orjinal,biri komple keyfe keder rengi degiştirilerek boyanmış ,biri ise fuul (egzoz´,xenon mıchelın lastik ) nasıl bir motor almalıyım bana yardımcı olusanız çok sevinirim bide tanıdık bildik bir ustam yok nelere dikkat etmeliyim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1Aj3GynXR
    Benim motara bi bak istersen detaylı bilgi almak istersen yardımcı olurum.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Hyolardaki krank kırma problemi sürekli limitlerde kullanılıpi redline a girilmesinden kaynaklanıyor. Kasa 600lük görüntüsünde olduğu için kullananlar 600lük performansı bekliyor. Sorun bundan ibaret. Yağına çok dikkat etmek gerekiyor. Yüksek devirlerde yeterince yağlama olmadıgı için krank kırma problemi yaşanıyor. Bakımları zamanında ve özenli yapıldıktan sonra sorun çıkaracak bir motor değildir.
    teşekkürler verdiginiz bilgiler için. dogru söylüyorsunuz makina görüntü olarak 600 cc lerden bir farkı yok. kullanıcılar makinayı bu şekilde kullanmasa problem yaşatmaz.

yagına dikkat etmek gerekir demişsiniz bu model bildigim kadarıyla yag sogutmalı. peki bu sogutma sistemi motosr için kullanılan yag mı kullanıyor yoksa ayrıca yagmı koymak gerekiyor.

makinada titresim ne düzeyde hangi hız ve devir aralıklarında rahatsızlık veriyor.

Motosikleti
    Yamaha R1
    teşekkürler verdiginiz bilgiler için. dogru söylüyorsunuz makina görüntü olarak 600 cc lerden bir farkı yok. kullanıcılar makinayı bu şekilde kullanmasa problem yaşatmaz.

yagına dikkat etmek gerekir demişsiniz bu model bildigim kadarıyla yag sogutmalı. peki bu sogutma sistemi motosr için kullanılan yag mı kullanıyor yoksa ayrıca yagmı koymak gerekiyor.

makinada titresim ne düzeyde hangi hız ve devir aralıklarında rahatsızlık veriyor.
    motordaki yagı sogutuyor titreşim olayı yüksek hızda belki yapıyordur ama ben 140 150 arası gittigimde hiç titreşim yaşamadım.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    kymco süper 8
    herkese slm arkdaşlar bir iki ay içinde almayı düşünüyorum hyo ama teçrübem yok daha öncede bu motora binmedim yardımcı olacak arkadaşlar varmıdır en azından bi üstüne oturayım iyi duruyormuyuz diye sancaktepede (sarıgazi) oturuyorum yakınlarda arkadaşlar varsa tanışmak isterim

Motosikleti
    Yamaha R1

bu arada bende antalyadayım istedigin zaman canlı motoru gösterebilirim haberleşip hemde bi görmüş tecrübe edinmiş olursun canlı
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bende antalyadayım istedigin zaman canlı motoru gösterebilirim haberleşip hemde bi görmüş tecrübe edinmiş olursun canlı
    yarın inşallah yanına gelecegim. bugün benim cbf kontak su koyverdi. temassızlık yapıyordu. set halinde degiştirdim. birde olmuşken yagını da degiştireyim dedim akşam oluverdi. gelmeden önce haberleşiriz müsaitsen hem tanışmış oluruz.

Motosikleti
    Yamaha R1
    yarın inşallah yanına gelecegim. bugün benim cbf kontak su koyverdi. temassızlık yapıyordu. set halinde degiştirdim. birde olmuşken yagını da degiştireyim dedim akşam oluverdi. gelmeden önce haberleşiriz müsaitsen hem tanışmış oluruz.
    tabi olur haberleşiriz.
    yeni makine yeni tat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler