Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T GT250R
    sagolun arkadaşlar tesekkur edıyorum...Hoşbulduk...
    Powered_By_Selo...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redline bölgesine iyice yaklaştığından devam etmiyorum. Redline görmek istemediğimden herhalde. Redline içersine girmedenmi yapılıyor 170-180?
    selamlar
    Dostum bende redline a çıkarmadım ibreyi hiç ama çıkarsamda bişe olcagını sanmam kolay kolay devamlı dibine kadar vurup gitmedikten sonra.170-180 i redline a girmeden yapmak imkansız bence eger oynanmamışsa motorla ben tam redline a gelirken 160-165 oluyor.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yeni comet sahibiyim, motoru pek tanımıyorum ama, gaz kolunu çevirdiğimde bi zırıltı geliyor, egzoz dan mı zincirden mi yoksa motorun içinden mi geliyor bilemedim sesi dinlemek için debraja bastığımda yada gazı kestiğimde ses yok oluyor, gaz koluna dokunmamla tekrar başlıyor, katalizörden mi acaba? katalizör egzozun içinde mi?
    iki eğzost un birleştiği noktadadır katalizör.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yeni comet sahibiyim, motoru pek tanımıyorum ama, gaz kolunu çevirdiğimde bi zırıltı geliyor, egzoz dan mı zincirden mi yoksa motorun içinden mi geliyor bilemedim sesi dinlemek için debraja bastığımda yada gazı kestiğimde ses yok oluyor, gaz koluna dokunmamla tekrar başlıyor, katalizörden mi acaba? katalizör egzozun içinde mi?
    araborun dağılmış. sılındırlerın hemen altında hafıften bı ayakla vurursun şın şın sesler gelıcek ıcınden
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Herkese merhabalar,
    bende aranızda yeniyim, umarım zamanı gelince eskilerden olurum
    Uzun zamandır Hyosung GT 250 R takipçisiyim (S&T sevmiyorum ) en kısa zamanda almak istiyorum, bu motora resmen aşığım, sevgilim olmasın ama o olsun. Siz GT 250 R kullanıcılarından bir yardım isteğim var, ben alanyadayım ve 250 GTR arıyorum, antalyadakiler genelde 2008 üstü S&T veya yıpranmış gördüm bi kaç tane( ki zaten az var bu bölgede ). 5000 tl ye kadar GTR arıyorum, ne kadar temiz olursa kırığı çiziği olmazsa o kadar iyi olur 2006 da olabilir. 5000 den daha ucuza da var fakat istanbulda. Tek sorunum şu an ehliyetimi bekliyor olmam.
    istanbula gidip motoru kargo ile buraya göndersem dedim 500 lira tutuyor. Bana yardım edebilecek olan var mı?
    mesela buralara tatil için gelen ve motorunu satan tanıdığınız var mı ?
    Yardımlar için şimdiden tşk ederim
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    bende aranızda yeniyim, umarım zamanı gelince eskilerden olurum
    Uzun zamandır Hyosung GT 250 R takipçisiyim (S&T sevmiyorum ) en kısa zamanda almak istiyorum, bu motora resmen aşığım, sevgilim olmasın ama o olsun. Siz GT 250 R kullanıcılarından bir yardım isteğim var, ben alanyadayım ve 250 GTR arıyorum, antalyadakiler genelde 2008 üstü S&T veya yıpranmış gördüm bi kaç tane( ki zaten az var bu bölgede ). 5000 tl ye kadar GTR arıyorum, ne kadar temiz olursa kırığı çiziği olmazsa o kadar iyi olur 2006 da olabilir. 5000 den daha ucuza da var fakat istanbulda. Tek sorunum şu an ehliyetimi bekliyor olmam.
    istanbula gidip motoru kargo ile buraya göndersem dedim 500 lira tutuyor. Bana yardım edebilecek olan var mı?
    mesela buralara tatil için gelen ve motorunu satan tanıdığınız var mı ?
    Yardımlar için şimdiden tşk ederim
    Bence İstanbul' dan veya başka bir yerden bulduğunda kaçırma. Takıntı yapma illaki antalyadan alcam diye. Kaçırırsın iyi motorları. He, ST daha teknolojik. Silersin yazıyı. Ben öyle yaptım. Sonuçta aynı anneden gibi. ) hehe.
    Bilen arkadaşın varsa buradan sürüp götürüsünüz . O imkanda var tabiki.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

Arkadaşlar, şu egzost olayını çözen varmı içinizde? Ses almak istiyorum. Fakat hangi egzost bu iş için uygun? Bilmiyorum. Tecrübesi olan varmı mesela alıp kullanan gibi?
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    derbi gpr 125r
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa ben geçen hafta bu motoru gördüm yalovada.aman kardeşim şu valliğin önündeki yol ayrımına konunan sarı toplara dikkat.düştüm onların yüznden.
    motorum yalovada kaldı.haftasonu gelip alcam kısmetse..
    )))) eywallah kardeşim saol eger bidaha görürsen seslen tanışalım pek motorcu tanımıyorum yalovada motorcu çokta ben tanımıyom takılırız vede geçmiş olsun inşallah bir hasarın yoktur

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı hamdinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    )))) eywallah kardeşim saol eger bidaha görürsen seslen tanışalım pek motorcu tanımıyorum yalovada motorcu çokta ben tanımıyom takılırız vede geçmiş olsun inşallah bir hasarın yoktur
    teşekürler kardeşim.allaha şükür bacağmda ufak bi sekme var.iyleşmek üzere.
    motordada çizik yok heralde.
    kaza yaptığımda bi arakadşımla gelmiştik 2 motor.benm motor orda kaldı.
    almaya gelcem bi kaç gün içinde.ama oraları pek bilmiyorm.müsaitsen yardımcıolursan sevinirim.haftaiçi müsaitmisin? hatırladğm kadrıyla senin derbi yi kapalı otaparka yakın bi yerde gördüm.?

Standart bir GT250 R ile düz yolda 180 i gördüm diyen hayal dünyasında yaşıyodur ya da hız göstergesinde bir sorun vardır.Bu motor kıçını yırtsa 170 den yukarı çıkmaz hemde 11.000 devirde

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Standart bir GT250 R ile düz yolda 180 i gördüm diyen hayal dünyasında yaşıyodur ya da hız göstergesinde bir sorun vardır.Bu motor kıçını yırtsa 170 den yukarı çıkmaz hemde 11.000 devirde

boş konuşma arkadaşım red line a girmeden 165 gördüm ne demek 170 den çıkmaz? sen denedinde çıkmadıysan motorunda sorun var denemediysende dedigim gibi boş konuşma

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Bence İstanbul' dan veya başka bir yerden bulduğunda kaçırma. Takıntı yapma illaki antalyadan alcam diye. Kaçırırsın iyi motorları. He, ST daha teknolojik. Silersin yazıyı. Ben öyle yaptım. Sonuçta aynı anneden gibi. ) hehe.
    Bilen arkadaşın varsa buradan sürüp götürüsünüz . O imkanda var tabiki.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

Arkadaşlar, şu egzost olayını çözen varmı içinizde? Ses almak istiyorum. Fakat hangi egzost bu iş için uygun? Bilmiyorum. Tecrübesi olan varmı mesela alıp kullanan gibi?
    Selamlar
    Dostum tşk ederim, en iyisi o şekilde yapmak ehliyetimi henüz alamadığım için bi ark ile gelmek ve motoru alıp alanyaya gelmek.. 5000 tl ye kadar rahat bulurum istanbulda temiz diye düşünüyorum..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ankarada k sız dusuk temız sıyah hyo arıyorum 2006model mct 250ye sahıbım motorum temız ve gayet bakımlıdır daha 7000km sı bıle dolmamıstır tks etmek ısteyen arkadaslar cep numaramdan ulasabılırler uzerıne farkı verılecekdır

Motosikleti
    S&T GT250R
    Arkadaşlar,
    Egzost olayını çözen varmı içinizde? Ses almak istiyorum. Ses olmayınca zevk azalıyor. Fakat hangi egzost bizim motor için uygun? Bilmiyorum. Tecrübesi olan varmı mesela alıp kullanan gibi? Satan yer neresi gibi?
    Selamlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Arkadaşlar,
    Egzost olayını çözen varmı içinizde? Ses almak istiyorum. Ses olmayınca zevk azalıyor. Fakat hangi egzost bizim motor için uygun? Bilmiyorum. Tecrübesi olan varmı mesela alıp kullanan gibi? Satan yer neresi gibi?
    Selamlar
    ben orjinal eğzostun içini boşalttım sadece kuru gürültü.... ama farkedilmek bamında işe yarıyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar,
    Selamlar
    Selamlar adnan, egzost olayını ilk aldığımda ben de araştırdım ama kayda değer bişey bulamadım.. Ne yaparsan yap büyük cc.li motorlar gibi ses alamıyosun.. 2 silindirli olduğu için asla 4 silindirliler gibi ses alamazsın dediler bana tiger, akrapoviç yoshimura vs farketmez demişlerdi bana..izlediğim videolarda da aynen öyleydi

Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş konuşma arkadaşım red line a girmeden 165 gördüm ne demek 170 den çıkmaz? sen denedinde çıkmadıysan motorunda sorun var denemediysende dedigim gibi boş konuşma
    Ne boş konuşcam birader,motoru yeni aldın galiba fazla heyecanlısın,ben bu motoru 0 aldım kullandım 2 sene sonra arkadaşıma sattım.O dönem 2 tane daha arkadaşımda vardı hepsinin motorunu denedim ve kullananlarda aynı şeyi söylüyolardı.Ben motoru kötülemek için söylemiyorum limitini söylüyorum.Şundada iddaalıyım 250 cc kategorisinde Tr'ye gelen en iyi motordur gt 250 r.Hız konusunda iddaa ediyorum bu motor düz yolda 11.000 devirde 180 basamaz.Son hız konusunda zamanında ERALP bey test bile yapmıştı detaylı olarak.160 tan sonra motor redline'a giriyor zaten redline'a girdikten sonra kalan 3000 devirde 25-30 km hız arttırabilirmi sence düz yolda.Biraz mantıklı olun.Zaten zamanında bu motorla 200 basmaya çalışanlar krankı eline aldı aman diyorum dikkat edin hız sevdasına krankı elinize almayın.600 RR bile 270 den sonra ciğeri bitiyor,ama sahibine sorsan geçen gün diyo 300 basıyor,adamla oturdum tartıştım bizzat kullandığım için biliyorum dedim arkana oturayım gel bas 300 600 rr ile bir daha motosiklete binmeyeceğim.Tabiki laf değişti arada kaynadı.Her motorun bir limiti vardır bunu zorlamayın.GT250 R kendi sınıfının tartışmasız lideridir.Bir arkadaşta dişli falan oynatıp 200 ü zorluyacağm demiş aman diyorum sonra sakın motoru kötüleyip bu motor krank kırıyor demeyin.Dikkat edin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=mYM4R...layer_embedded
    velaricaptor,bu videoyuda izlemeni öneririm bak bakalım motor ne zaman red line'a giriyor düz yolda götünü yırtsa kaç km hıza çıkıyor.Tekrar iddia ediyorum gt 250r düz yolda 11.000 devirde 180 i geçiyorsa benim motorum arızalı çevremdeki arkadaşlarımın motorlarıda arızalıydı demekki basana bastırabilene helal olsun

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Ne boş konuşcam birader,motoru yeni aldın galiba fazla heyecanlısın,ben bu motoru 0 aldım kullandım 2 sene sonra arkadaşıma sattım.O dönem 2 tane daha arkadaşımda vardı hepsinin motorunu denedim ve kullananlarda aynı şeyi söylüyolardı.Ben motoru kötülemek için söylemiyorum limitini söylüyorum.Şundada iddaalıyım 250 cc kategorisinde Tr'ye gelen en iyi motordur gt 250 r.Hız konusunda iddaa ediyorum bu motor düz yolda 11.000 devirde 180 basamaz.Son hız konusunda zamanında ERALP bey test bile yapmıştı detaylı olarak.160 tan sonra motor redline'a giriyor zaten redline'a girdikten sonra kalan 3000 devirde 25-30 km hız arttırabilirmi sence düz yolda.Biraz mantıklı olun.Zaten zamanında bu motorla 200 basmaya çalışanlar krankı eline aldı aman diyorum dikkat edin hız sevdasına krankı elinize almayın.600 RR bile 270 den sonra ciğeri bitiyor,ama sahibine sorsan geçen gün diyo 300 basıyor,adamla oturdum tartıştım bizzat kullandığım için biliyorum dedim arkana oturayım gel bas 300 600 rr ile bir daha motosiklete binmeyeceğim.Tabiki laf değişti arada kaynadı.Her motorun bir limiti vardır bunu zorlamayın.GT250 R kendi sınıfının tartışmasız lideridir.Bir arkadaşta dişli falan oynatıp 200 ü zorluyacağm demiş aman diyorum sonra sakın motoru kötüleyip bu motor krank kırıyor demeyin.Dikkat edin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:24 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=mYM4R...layer_embedded
    velaricaptor,bu videoyuda izlemeni öneririm bak bakalım motor ne zaman red line'a giriyor düz yolda götünü yırtsa kaç km hıza çıkıyor.Tekrar iddia ediyorum gt 250r düz yolda 11.000 devirde 180 i geçiyorsa benim motorum arızalı çevremdeki arkadaşlarımın motorlarıda arızalıydı demekki basana bastırabilene helal olsun

Dostum kusura bakmada hala boş konuşyosun,motoru yeni aldım evet heycanlyımda bunun redline a girişte 165 görmemle ne alakası var? kendin dyosun 160da giryo dye bende 165 de girdim hadi 160la giryo dyelim 3bin devir daha varken 170i nasıl geçemez dyosun?o 3bin devirde 10km daha artmcakmı bu alet? 600cc ss lerin o hızı yaptıgını bilyoruz zaten başkasından banane?elin oglu yalan sölyo sa hyosungun 170i geçip geçmemesiyle alakası ne?gene sölüyorum senin motorun 170i geçmyosa sorun var demekki?180i geçmez belki ama bence görür 170ide her türlü geçer 3bin devirde 5km daha hızlanamıcak dyosan gülerim sadece.hız göstergesi yanlış dyosanda arabayla deneme yaptık yanyana giderken 2side aynıydı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 ----------

Ayrıca 11bin devirde 180 demedik sen 170 dyodun 180e çıkardın

Kardeşim yazımı ya anlamadın yada anlamak istemiyorsun.Beni boş konuşmakla itham ediyorsun.Ben burda hiçbir şeyi kanıtlamaya çalışmıyorum motoru kötülemiyorum.Aksine bu motorun TR'ye gelen en iyi 250 cc motor olduğunu söylüyorum.Ben kıçımdan sallamıyorum 2008 de 0 ST aldım,2 sene kullandım diğer arkadaşlarımla beraber.Bu yazda başka bir arkadaşıma sattım.Bu motor 9500-10000 devirde yani 160-165 km arası redline a giriyor zaten o kalan 3 bin deviri çevirmeye motorun ciğeri yetmiyor çeviremiyor.Geçmiş sayfalara bak 11000 devirde 180 i geçtiğini hatta biraz daha bassam 190 ı görürdüm diyenler var.Ben mi yapamadım bir tek bu hızları anlamıyorum,sana gönderdiğim videoyuda izlemedin herhalde adam motorun götünü yırtıyo 170 den yukarı zor çıkıyor 172-173-170 e geri dönme vs.Bu arada dijital göstergelerin bazen 4-5 km yanıldığını unutmamalısın.Ben bu motor 170 i çok zor geçiceğini söylüyorum ve uzun süre bunu zorlayanlarında krankı ele alabileceğini söylüyorum.Varsın benim motorum ve arkadaşlarımınki sorunlu olsun demekki arızalı dandik motoru kakalamışlar bize,senin motorun sorunsuz güle güle kullan.Bu mevzuyu uzatmak istemiyorum iyi geceler.

Motosikleti
    S&T GT250R
    tekteker_ramço ve my91 'e egzos bilgileri için teşekkür ederim. durum vahim görülüyor anlaşılan. çok selamlar

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Kardeşim yazımı ya anlamadın yada anlamak istemiyorsun.Beni boş konuşmakla itham ediyorsun.Ben burda hiçbir şeyi kanıtlamaya çalışmıyorum motoru kötülemiyorum.Aksine bu motorun TR'ye gelen en iyi 250 cc motor olduğunu söylüyorum.Ben kıçımdan sallamıyorum 2008 de 0 ST aldım,2 sene kullandım diğer arkadaşlarımla beraber.Bu yazda başka bir arkadaşıma sattım.Bu motor 9500-10000 devirde yani 160-165 km arası redline a giriyor zaten o kalan 3 bin deviri çevirmeye motorun ciğeri yetmiyor çeviremiyor.Geçmiş sayfalara bak 11000 devirde 180 i geçtiğini hatta biraz daha bassam 190 ı görürdüm diyenler var.Ben mi yapamadım bir tek bu hızları anlamıyorum,sana gönderdiğim videoyuda izlemedin herhalde adam motorun götünü yırtıyo 170 den yukarı zor çıkıyor 172-173-170 e geri dönme vs.Bu arada dijital göstergelerin bazen 4-5 km yanıldığını unutmamalısın.Ben bu motor 170 i çok zor geçiceğini söylüyorum ve uzun süre bunu zorlayanlarında krankı ele alabileceğini söylüyorum.Varsın benim motorum ve arkadaşlarımınki sorunlu olsun demekki arızalı dandik motoru kakalamışlar bize,senin motorun sorunsuz güle güle kullan.Bu mevzuyu uzatmak istemiyorum iyi geceler.
    dostum yazdıklarının %90ına katılıyorum ben senin tek lafına laf sölüyorum oda 170i geçmez demen.attıgın videoyu daha öncede izledim merak etme.170i geçmez dedimmi orda kal derim şimdide dyosun yok zor geçer falan ilk msjına bak sonra sana yazdgıma bak ben sana kötülüyorsunda demyorum ki.şimdi sana video atsam dceksin oynanmış 170igeçen 180ide geçen biton video da var.ben sana kendimden sölyorum başkasının videosundan deil.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 ----------

ha şöle bişe var çokda önemli deil ben 150-160la gidebilyorum otobanda redline girmeden bana yetyo zorlamamda zaten fazlası zarar dedigin gibi ama limiti 170deil sonucta motorun 170i aşıyor onu sölüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler