Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar epey bir araştırma ve karasızlığın ardından 2.el Hyosung GT250 satın almaya karar verdim. Ama sonuna "R" koyup koymamak konusunda kararsızım. Yani önce "COMET" olsun diyordum ama hem piyasasının azlığından hemde GT250R ın görüntüsünden fikrimi değiştirmek üzereyim.(gerçi "Comet"in tipi de ayrı bir güzel)

Motoru günlük kullanmayı düşünüyorum. İşe gidip gelmek için, oraya buraya gitmek için, ayrıca belli bir tecrübeden sonra uzun yollara da çıkmak için... Ve uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Yani 1 yıl kullandıktan sonra büyütme gibi bir düşüncem yok. Bu yüzden bana genel olarak bu iki motor(Comet - R) arasındaki farklardan bahsedebilir misiniz? Tabiki ikisinin de tarzlarının farklı olduğunu biliyorum, kullanıcı yorumu olarak soruyorum.

1-Mesela "R" modeli günlük kullanım için nekadar uygun?yada değil? Günlük kullanım için alırsam kendime de motora da yazık etmiş olur muyum?
    2-Sürüşü çok rahatsız mı?? Uzun yolda yada uzun süreli kullanımda ne kadar yorar insanı?"Comet" için çok rahat ve çevik diyorlar mesela...
    3-Parça fiyatı, bakım yada benzeri farkları nelerdir? "Comet" den daha pahalıya gelir mi?
    4-Bu önemli, araştırdığıma göre "Comet"lerde Hyo ve S&T arasında titreşim farkı varmış(kesin değil). "R" modelinde bu tip yada başka bir temel fark var mı? Hangi markayı tavsiye edersiniz, yada "fark etmez" mi dersiniz??

Kullanıcılar biraz zaman ayırırlarsa çok sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar epey bir araştırma ve karasızlığın ardından 2.el Hyosung GT250 satın almaya karar verdim. Ama sonuna "R" koyup koymamak konusunda kararsızım. Yani önce "COMET" olsun diyordum ama hem piyasasının azlığından hemde GT250R ın görüntüsünden fikrimi değiştirmek üzereyim.(gerçi "Comet"in tipi de ayrı bir güzel)

Motoru günlük kullanmayı düşünüyorum. İşe gidip gelmek için, oraya buraya gitmek için, ayrıca belli bir tecrübeden sonra uzun yollara da çıkmak için... Ve uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. Yani 1 yıl kullandıktan sonra büyütme gibi bir düşüncem yok. Bu yüzden bana genel olarak bu iki motor(Comet - R) arasındaki farklardan bahsedebilir misiniz? Tabiki ikisinin de tarzlarının farklı olduğunu biliyorum, kullanıcı yorumu olarak soruyorum.

1-Mesela "R" modeli günlük kullanım için nekadar uygun?yada değil? Günlük kullanım için alırsam kendime de motora da yazık etmiş olur muyum?
    2-Sürüşü çok rahatsız mı?? Uzun yolda yada uzun süreli kullanımda ne kadar yorar insanı?"Comet" için çok rahat ve çevik diyorlar mesela...
    3-Parça fiyatı, bakım yada benzeri farkları nelerdir? "Comet" den daha pahalıya gelir mi?
    4-Bu önemli, araştırdığıma göre "Comet"lerde Hyo ve S&T arasında titreşim farkı varmış(kesin değil). "R" modelinde bu tip yada başka bir temel fark var mı? Hangi markayı tavsiye edersiniz, yada "fark etmez" mi dersiniz??

sana günlük kullanımda daha rahat edebilecegin kawasaki 250 r ı tavsiye ederim.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana günlük kullanımda daha rahat edebilecegin kawasaki 250 r ı tavsiye ederim.
    Aman be hocam onu kim istemez...Üstünü sen tamamlıycaksan hemen alalım Maddiyatı o kadar artıramam yani.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kartal yeşilyurt motordan ön sağ ayna 104 lira artı kdv....
    motorun sağ aynası bu kadar edermi yaw...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence ilk yapman gereken iki motorunda selesine oturmak "kullan demiyorum" sadece bir otur sonra hangisini alman gerektiği konusunda fikrin %70 sabitlenicek coment oturuş pozisyonu daha rahatdır ama GTR modelide mok karizmatikdir. Kawasaki "250 r" ST250-GTR ın yanında bildiğin sinek gibi kalıyor ebat olarak.Parça konusuna gelince Coment ve GTR parçaları %95 aynı zaten tek dikkat etmen gereken husus alırken 2008 sonrası üretilen ST'lerden temin etmelisin yeni göstergeli ve yakıt tasarrufu konusunda "BENCE" bende çok araştırdım martda alıcam bi çok nedeni var okdukça duydukça surdukçe anlıycaksın ne demek istediğimi.Bol şanslar

Motosikleti
    S&T GT250R

Tanışma

Arkadaşlar cümletten selamınaleyküm herkese meraba gt250r'mı aldım yanınızdayım bu arada ilk forum üyeliğim ve ilk kez bi foruma birşeyler yazıyorum hatam olursa affola...aranıza kabul ederseniz çok mutlu olucam...şimdilk bu kadar herkese tekrar meraba...
    Powered_By_Selo...

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı Pwrd_By_Selo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cümletten selamınaleyküm herkese meraba gt250r'mı aldım yanınızdayım bu arada ilk forum üyeliğim ve ilk kez bi foruma birşeyler yazıyorum hatam olursa affola...aranıza kabul ederseniz çok mutlu olucam...şimdilk bu kadar herkese tekrar meraba...
    Hoşgeldin dostum,hayırlı olsun motorun kazasız belasız sürüşler dilerim.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ilk yapman gereken iki motorunda selesine oturmak "kullan demiyorum" sadece bir otur sonra hangisini alman gerektiği konusunda fikrin %70 sabitlenicek coment oturuş pozisyonu daha rahatdır ama GTR modelide mok karizmatikdir. Kawasaki "250 r" ST250-GTR ın yanında bildiğin sinek gibi kalıyor ebat olarak.Parça konusuna gelince Coment ve GTR parçaları %95 aynı zaten tek dikkat etmen gereken husus alırken 2008 sonrası üretilen ST'lerden temin etmelisin yeni göstergeli ve yakıt tasarrufu konusunda "BENCE" bende çok araştırdım martda alıcam bi çok nedeni var okdukça duydukça surdukçe anlıycaksın ne demek istediğimi.Bol şanslar
    Teşekkür ederim. 2008 sonrası ideal gibi duruyor. Eğer oturuşu çok rahatsız değilse GT-R düşünüyorum çünkü COMET e de çanta felan eklemeyi düşünmediğim için günlük kullanımda çok bir farkları olmayacaktır herhalde...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile OHA demek gerekir buna. Bu bir soygundur eller yukarı hesabı.

Kardeş sana 150ZAT aynaları vereyim sağ sol dip kısmı aynı olmadığı için dibini kestir ve diğer aynadan kalıbına baktırarak iki aynayada dibine somun için delikli demir kaynattır sanayide, ikisinin aynalar dahil masrafı 50tl yi geçmez herhalde sana

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramço İnternetten ayarlayabilrsin çifti 80 lira civarı satıyorlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T gt 250 R

gt 250 r

arkadaslar selamun aleykum ben cbr 125 r sattım gt 250 r almayı düşünüyorum sizlerden istegim parca fiyatları ,kullanışı ,motorun ömrü ne kadar ,birde ikinci el alıcam yanlız önceden duydugum bır sey kırang kırıyo demıslerdı enjeksıyonlularında yokmus doğrumu bana yazarmısınız ikinci el alırsam neler yapayım satıcıların kilometre satını düşürme gibi gıbı olasılıkları varmı bilgilendırırsenız sevınırım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    *Parça Fiyatları oldukca uygun; Örnek olarak ; Konjektör, Akü, yağ filtresi, Buji, Hava filtresi ve Balatalar TOPLAM ; 150 TL tuttu Yeni aldık arkadasa...

*Krangı Hepsinde kırarsın. Artık millet zorlarsan krangın kırdığını bildiği için yeni modeller akıllı kullanılıyor ondan krang kırmıyorlar

*KM düşürme olasılığı var. 5'er bin seklinde düşürüyorlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    derbi gpr 125r

selaaaaaaaaammmmm

merhaba arkadaşlar adım hamdi bende derbi gpr 125r var 2007 model gri onu satıp iki arkadaşımın yaptıgı gibi hyo almak istiyorum ilgilenen varsa takas felan dusunen varsa bana ulaşsın modeli fark etmez üste para felan istemem takasta sadece hyo istiyorum temiz bildiginiz varsa yonlerdirirseniz sevinirim ilanım yalova merkez olarak ararsanınız sahibinden com da zaten 1tane yalva merkez var numaram 0541 637 35 59 şimdiden ilginize teşekkür ederim not: 5.500 istiyorum motora ama hyo alacak kadar versenizde olur taktım kafayı bu motora

Motosikleti
    S&T gt 250 R
    sagol kardesım bıde ıkıncı el tafsıye edermisin

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denedinmi geçmeyi yoksa bilerekmi geçmedin?
    Redline bölgesine iyice yaklaştığından devam etmiyorum. Redline görmek istemediğimden herhalde. Redline içersine girmedenmi yapılıyor 170-180?
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *Parça Fiyatları oldukca uygun; Örnek olarak ; Konjektör, Akü, yağ filtresi, Buji, Hava filtresi ve Balatalar TOPLAM ; 150 TL tuttu Yeni aldık arkadasa...

*Krangı Hepsinde kırarsın. Artık millet zorlarsan krangın kırdığını bildiği için yeni modeller akıllı kullanılıyor ondan krang kırmıyorlar

*KM düşürme olasılığı var. 5'er bin seklinde düşürüyorlar
    nerden aldınız onları bayagı uygunmus
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı hamdinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar adım hamdi bende derbi gpr 125r var 2007 model gri onu satıp iki arkadaşımın yaptıgı gibi hyo almak istiyorum ilgilenen varsa takas felan dusunen varsa bana ulaşsın modeli fark etmez üste para felan istemem takasta sadece hyo istiyorum temiz bildiginiz varsa yonlerdirirseniz sevinirim ilanım yalova merkez olarak ararsanınız sahibinden com da zaten 1tane yalva merkez var numaram 0541 637 35 59 şimdiden ilginize teşekkür ederim not: 5.500 istiyorum motora ama hyo alacak kadar versenizde olur taktım kafayı bu motora
    aa ben geçen hafta bu motoru gördüm yalovada.aman kardeşim şu valliğin önündeki yol ayrımına konunan sarı toplara dikkat.düştüm onların yüznden.
    motorum yalovada kaldı.haftasonu gelip alcam kısmetse..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Herkese merhabalar,
    bende aranızda yeniyim, umarım zamanı gelince eskilerden olurum
    Uzun zamandır Hyosung GT 250 R takipçisiyim (S&T sevmiyorum ) en kısa zamanda almak istiyorum, bu motora resmen aşığım, sevgilim olmasın ama o olsun. Siz GT 250 R kullanıcılarından bir yardım isteğim var, ben alanyadayım ve 250 GTR arıyorum, antalyadakiler genelde 2008 üstü S&T veya yıpranmış gördüm bi kaç tane( ki zaten az var bu bölgede ). 5000 tl ye kadar GTR arıyorum, ne kadar temiz olursa kırığı çiziği olmazsa o kadar iyi olur 2006 da olabilir. 5000 den daha ucuza da var fakat istanbulda. Tek sorunum şu an ehliyetimi bekliyor olmam.
    istanbula gidip motoru kargo ile buraya göndersem dedim 500 lira tutuyor. Bana yardım edebilecek olan var mı?
    mesela buralara tatil için gelen ve motorunu satan tanıdığınız var mı ?
    Yardımlar için şimdiden tşk ederim
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katalizor. ön ve arka silindirden gelen boruların birlestigi kutudur.sag altta bakınca zaten goreceksiniz.ama ısının ondan olacagını sanmam.zaten bu katalizor arabalar da kullanılan taş katalizör degil sactan petek gib bişey.benimki 16 binde dagılmıştı gaza bastıkca tıkır tıkır geziyordu egsozun içinde.garantiden degişti.
    bende yeni comet sahibiyim, motoru pek tanımıyorum ama, gaz kolunu çevirdiğimde bi zırıltı geliyor, egzoz dan mı zincirden mi yoksa motorun içinden mi geliyor bilemedim sesi dinlemek için debraja bastığımda yada gazı kestiğimde ses yok oluyor, gaz koluna dokunmamla tekrar başlıyor, katalizörden mi acaba? katalizör egzozun içinde mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler