Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    Gerekırse motoru yakarım ama adımı senin gibi 'Motorsuz Motorcu' ya çıkarmam=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam senin motor tertemizdi ucuza vermişsin... umarım gönlüne göre olur...

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar;

Şu an itibariyle 5800 kmde ; Çiziksiz; en temizlerinden birisi olan Hyo'mu 5400 TL ye satmıs bulunmaktayım

Bir arkadasımıza sattık; inşallah benim gibi bakar; hayrını görür

SHorin ; 7000 Liraya alırım senin motoru
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Abi dalgınlığımıza gelmiş demekki

Ama dikkat edin ; 959 ile gelirim yakında

Yakın arkadasımın; akrabasıydı; 3-5 bakmadım kullansın cocuk kardşeim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Evet arkadaşlar;

Şu an itibariyle 5800 kmde ; Çiziksiz; en temizlerinden birisi olan Hyo'mu 5400 TL ye satmıs bulunmaktayım

Bir arkadasımıza sattık; inşallah benim gibi bakar; hayrını görür

SHorin ; 7000 Liraya alırım senin motoru
    kendi kararınız tabikide ;
    motorunuzu satıp tekrar aynı model almanın mantığı nedir çözemedim.hem sattığınız motor temizdi diyorsunuz tekrar 2. el almak riskli değilmi?

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cakalaz bence tekrar 250 alma dediğin gibi yetmiyecek 600f bak derim..
    Tabi imkan varsa...600F YADA 600 RR
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Abi inan pişman oldum.. Keske yazı atlatsaydım; simdi arayıp arayıp motor bulamamak var oLMadı 250 lik alırım yine
    senin motor kadar temizini bulamassın cako.lafıma dikkat et zor bulursun demiyorum.asla bulamazsın diyorumyinede hayırlısı olsun.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hiçbirşey imkansız değildir... Biraz ararsa bulabilir bu arada bende bu olanları görünce motoru satmaktan vazgeçeceğim gibi arkadaş sanırım söz kesmiş birisiyle dolayısı ile ben motoru satınca dımdızlak kalacağım gibi

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motor kadar temizini bulamassın cako.lafıma dikkat et zor bulursun demiyorum.asla bulamazsın diyorumyinede hayırlısı olsun.
    Sex Speed Money...

[QUOTE=ozan150zc;2025689]Cihan eğer yüzyüze görüşmek istiyorsan bizim arada düzenledigimiz ufak caplı sahil bulusmalarına katılırsın=)

Forumdan takip et caner yazyor zaten buluscagmz zmn..
    Atlar bi minübüse gelırsın _?[COLOR="Silver"]

Eğer haberim olsaydı, (nasıl gözümden kaçtı bilmiyorum) son buluşmaya katılacaktım. Eğer yine bir buluşma olursa. Gece gündüz gelirim sorun değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:14 ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alakası var dostum burdan da muhabbet edip tanışabilirsin bence yanlış düşünüyosun
    bir çok forumda üyeliğim ve çoğunda sanaldan yakın arkadaşlığa uzanan deneyimlerim var ama söz konusu motor olunca iş biraz değişiyor.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim motor 2007 Modeldi; alırsam 2010 alırım ben sıfır

Tabi bu işin sakası.. 600 den aşağısı kesmez beni artık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Arkadaşlar bişey sorucaktım ben bundan 2 ay önce st kanuni 250 r aldım şimdi bakımlarını nerde yaptırsam diyorum avcılar catalca silivri hangi bayiyi tavsiye edersiniz?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Günaydın millet nasılsınız, dün akşam 4;30 civarında üniversiteye 2 hyo giderken gördüm, biri gri siyah diyeri ise siyahtı siyah olanda artçı vardı. Galiba bizdendiler ben bir sorayım dedim,
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın millet nasılsınız, dün akşam 4;30 civarında üniversiteye 2 hyo giderken gördüm, biri gri siyah diyeri ise siyahtı siyah olanda artçı vardı. Galiba bizdendiler ben bir sorayım dedim,
    ya biraz daha genişleteyim istersen bu motorlarmıydı bizdik biz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerekırse motoru yakarım ama adımı senin gibi 'Motorsuz Motorcu' ya çıkarmam=)
    yürrü be yavrum kim tutar seni
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    gt 250 r
    ya caner seni tanır gibi oldum ama önünüze atlamaya cesaret edemedim bende tabanvay devam ediyordum tam mezarlığın ordaydım be cidroen'e yakın olan tarafta sizi karşıdan gelirken gördüm

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ya caner seni tanır gibi oldum ama önünüze atlamaya cesaret edemedim bende tabanvay devam ediyordum tam mezarlığın ordaydım be cidroen'e yakın olan tarafta sizi karşıdan gelirken gördüm
    keşke hop hey falan deseydin tanısmıs olurduk

Motosikleti
    gt 250 r
    Yok abi trafikte dikkatinizi dağıtmayım zaten siz solu kapatmıştınız. Artık sahilde takılırken tanışırız.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Yok abi trafikte dikkatinizi dağıtmayım zaten siz solu kapatmıştınız. Artık sahilde takılırken tanışırız.
    inş hadi bakalım

Motosikleti
    gt 250 r
    şu motorun karın ağrısını gidereyim gelecem

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    yaa öncama siyah film çektireceğim camı çıkartmadan üzerinden çekilirse kötümü olur? yada bu filmin bir adı falan varmı?ne deyipte çektireceğim.kolay gelsin arkadaşlar.

Motosikleti
    gt 250 r
    filmin kenarlarını güzel kesersen bir sorun olmaz yani camı çıkarmana gerek yok tabi dış taraftan çekeceksen filmi benim makinada böyle

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt 250 r kullandım ama son hız ivmelenme falan test edemedim açıkcası bir ara çok kafama takmış araştırmıştım hatta burda bile sordum şimdi bir yorum gördüm siz ne diyorsunuz?
    otopsici Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    sonra bu forumda yanlış bilgilendirme had safhada arkadaşlar
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    ve burda kesinlikle diyorum hyosung 250 asla ve asla mz in tırnağı olamaz
    yaw barok kardeşim dayanamadım bende bişeyler yazam dedim sana bikere hyo ya binipte hızını test etmeden konuştun için vede 180 yapanlara yalancı dediğin için ayıpladım seni gelelim mz;emz iki zamanlı bir motor hyo 4 zamanlı kıyaslama yapıcaksaneşit şartlarda motor olsa sana katılıcam iki zamanlı motorlar 4 zamanlıya göre çokserdir ve hızlıdır bende gt250 var düzyolda160çok rahatyaptım hafif meyilli yolda 182 gördüü
    m hala yalancı diyosan gel beraber yapalım o sürati eminim iki kişide yapar o sürati buyur hodri meydan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:57 ----------

barok kardeş şimdi farkettim yazım sana değil otopsiciyedir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler