Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Merhaba Beyler 5-6 Ay Skyjet f5. Ondan önce 1 yıl kadar Yamaha Ybr 125 Ve 3-4 gündr yeniden yamaha 125 kullanan birisi oLarak hyo kullanabilirmiyim ? Bundan sonraki motorumu hyo Veya ninja 250 olarak düşünüyorum .Düşüncelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar uğraştırdım seni.. çok teşekkür edrim. ben de ebaydan sipariş etmeyi düşünüyordum.. orda da did marka olan o ringli zincir vardı ve buraya göre 50 lira falan ucuza geliyo.. o işe ne dersin var mı bir bilgin.. alınır mı?????
    dostum şimdi baktım siteye 166 tl ye düşmüş fiyatı.e baydan 50tl ucuza geldigine eminmisin bir yanlışlık olmasın.?linkini verirsen bakabilirim .orjinaline 230-240 tl çekiyorlar.ugratırmak nedemek bir büyük motorcu nun dedigi gibi motorcunun motorcudan başka dostu olmaz.!!!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Beyler 5-6 Ay Skyjet f5. Ondan önce 1 yıl kadar Yamaha Ybr 125 Ve 3-4 gündr yeniden yamaha 125 kullanan birisi oLarak hyo kullanabilirmiyim ? Bundan sonraki motorumu hyo Veya ninja 250 olarak düşünüyorum .Düşüncelerinizi bekliyorum
    bence bu kadar tecrübe yeter sana.artık bir hyo yakışır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 ----------

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalama 9000 devirde bir değiştirdiğimde 2.viteste 9000 devire geldiğinde 90 ı buluyordu benim makina.senin makina sağır kalmış dostum.ciddi söylüyorum.bir hava filtresini temizlet istersen.
    2. viteste 9000 devir 90km/h aman diyim challenger aman diyim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu kadar tecrübe yeter sana.artık bir hyo yakışır.
    Yorum için teşekkürler Kısmetse Yaz'ın düşünüyorum.İyi kullanıyorum Ama biraz daha geliştirmekte fayda var Özellikle Hyo'su olan arkadaşlarla tanışmak isterim antalyada

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bu tecrübeyle hyo da kullanırsın ninjada,çünkü biçok tanıdığım bu motorları başlangıç motoru olarak bile alıp kullandılar...
    Her asker yeşil bereli olamaz

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum şimdi baktım siteye 166 tl ye düşmüş fiyatı.e baydan 50tl ucuza geldigine eminmisin bir yanlışlık olmasın.?linkini verirsen bakabilirim .orjinaline 230-240 tl çekiyorlar.ugratırmak nedemek bir büyük motorcu nun dedigi gibi motorcunun motorcudan başka dostu olmaz.!!!![COLOR="Silver"]
    sağolasın üstadım... şimdi yine baktım ebaya ama bulamadım bu sefer ya yanlış görmüşüm ya da kaybettim.. keşke takip edilenlere alsaymışım... neyse artık entel enerjiden alırız heralde...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    [QUOTE=__sArSıLmAz__;1962647]bu tecrübeyle hyo da kullanırsın ninjada,çünkü biçok tanıdığım bu motorları başlangıç motoru olarak bile alıp kullandılar...[/QUOT saygı deger hemşerim senin hyon varmı??

Motosikleti
    GT250R
    millet fuara kimler gidecek? pazar sabahtan buluşma ayarlanıyor hacı sayide. ben pazar 4te iş başı yapıyorum acaba sabah erken kalkıp katılabilir miyim ki yaa. duruma göre fuarda görüşebiliriz.

challenger25 katılıyorum tam rakam hatırlamasamda 2.vites 80-90ı rahat görmeli... hemde öyle aman aman devirlerde değil

Shorin Senin motor daha rodajda 6-7bini fazla geçirmeden sakin kullan, aynen devam

Recaİ hertürlü kullanırsın gözünde büyütme motoru, benim ilk motorum bu
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde ilk motorum rahatlıkla kullanırsın bencede ...Ama yazın fiyatla çıkıyor çok fark ediyor.Durumun müsaitse şimdiden bakmanı tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

Arkadaşlar benimde bi sorum olcak hyo aldıktan sora standart lastiği büyüten oldumu nası oldu bi eksisi varmı .?
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Haklısın hocam 100 km de hava filtresi temizletip zinciride gerdireyim yok daha hızlı gitmesi için birazda bor power attırayım motora değil mi? Ya şu herşeyi biliyoruz gibi davranmalar ne tuhaf aslında hiçbirşey bilmediğimizi gösteriyor... Basit motosiklet kullanıcılarından bir farkımız olmalı ama yapamıyoruz... Hatta bazen okuduğumuzu bile anlayamıyoruz...

Çok saçmaladım... Kalın sağlıcakla...

Eğitimden önce edep şart...

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalama 9000 devirde bir değiştirdiğimde 2.viteste 9000 devire geldiğinde 90 ı buluyordu benim makina.senin makina sağır kalmış dostum.ciddi söylüyorum.bir hava filtresini temizlet istersen.
    Sex Speed Money...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    [QUOTE=adanalı01;1962964]
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tecrübeyle hyo da kullanırsın ninjada,çünkü biçok tanıdığım bu motorları başlangıç motoru olarak bile alıp kullandılar...[/QUOT saygı deger hemşerim senin hyon varmı??
    hyo mu 3 ay önce sattım kardeş hayırdır neden sordun ? şuan cbr kullanıyorum ama bikaç ay içinde ikinci motorumu alcam yamaha r6...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Arkadaşlar benimde bi sorum olcak hyo aldıktan sora standart lastiği büyüten oldumu nası oldu bi eksisi varmı .?
    sen eyüpte nerdesin ya? eyüp-tc var hfc de yoksa sen misin? sarı hyolu

lastik 160 takanlar var herhalde ne zararı ne yararı olacağını düşünmüyorum
    [B]34 YVV 98[/B]

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın üstadım... şimdi yine baktım ebaya ama bulamadım bu sefer ya yanlış görmüşüm ya da kaybettim.. keşke takip edilenlere alsaymışım... neyse artık entel enerjiden alırız heralde...
    e bay da gördügün muhtemelen standart zincirdir.yani O ringsiz olanı.ben demin net te gezinirken başka bir yerde buldum.D.İ.D in x ringli modeli ve dişli setiyle beraber.http://www.wemoto.com/bikes/Hyosung/...ocket_Kit_DID/

benimde kontak anahtarı nazlanmaya başlamıştı bu aralar.degiştirmeyi düşünüyordum kuralkan da 212 tl burada 68 tl kargosuyla birlikte.yanlız fiyatlar ingiliz sterlinidir bende ilk önce para sembolünü euro sanmıştım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk motorum rahatlıkla kullanırsın bencede ...Ama yazın fiyatla çıkıyor çok fark ediyor.Durumun müsaitse şimdiden bakmanı tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

Arkadaşlar benimde bi sorum olcak hyo aldıktan sora standart lastiği büyüten oldumu nası oldu bi eksisi varmı .?
    ben lastikleri yine shinko larla degiştirdim.ön 120/60 arka 160/60 yaptım.ne fark oldu dersen öyle aman aman bişey hissetmedim.sanki virajda biraz daha yatırmaya başladım motoru ve bunuda ben fark etmedim zaten artçım olan eşim söyledi.yani psikolojik etkiden başka bir etki görmedim.daha gösterişli duruyor,psikolojik bir güven veriyor motor 1 cm asagı indigi için belki viraja daha rahat girersin yakıta bir etkisi olmadı son hıza bir etkisi olmadı.bendeki bilgiler bunlar.yanlız bu shinko lar motorun üstünde gelenlerden farklı model

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın hocam 100 km de hava filtresi temizletip zinciride gerdireyim yok daha hızlı gitmesi için birazda bor power attırayım motora değil mi? Ya şu herşeyi biliyoruz gibi davranmalar ne tuhaf aslında hiçbirşey bilmediğimizi gösteriyor... Basit motosiklet kullanıcılarından bir farkımız olmalı ama yapamıyoruz... Hatta bazen okuduğumuzu bile anlayamıyoruz...

dostum bu bor power dedigin yag katkısımı yoksa benzin katkısımı?yag katkısı olan dan koymayı düşünüyorsan koyman iyi olmaz.benim bir arkadaş cbf 250 ye koymuştu.motorun içi simsiyah zift gibi birşeyle kaplanmıştı.devriyaj balata yay falan hepsini degiştirmek zorunda kaldı.1.000 tl masraf yaptı.benzin katkısı olarak ben düzenli olarak enjektör temizleyici kullanıyorum.birde benzin istasyonlarında satılan kırmızı küçük şişedeki nanotech i kullanıyorum.motor baya bir rahat çalışıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sado da hakvermiş bana shorin kardeş.2.viteste 90 a çıkması abes bişiy değil niye öyle tepki verdin anlam veremedim.bence en torklu viteslerden biri 2. vitesi bu aletin.gücü onda hissettiriyor .

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    muhteşem bir motor ya a insallah ALLAH BİZE KISMET EDER
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.Bugun 1 kaç kişiyle görüştüm Motoru inceledim.Gayet güzel bir motor. 0 Fiyatları hakkında bilginiz varmı. Antalyada Satan Bayi biliyormusunuz ?

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    [QUOTE=__sArSıLmAz__;1963196]
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hyo mu 3 ay önce sattım kardeş hayırdır neden sordun ? şuan cbr kullanıyorum ama bikaç ay içinde ikinci motorumu alcam yamaha r6...
    topragım gercek dogru bir bilgi verirmisin bana alınır mı bu motor iyi mi kötümü sen niye sattın yedek parca sorunu varmı adanada kım iyi anlıyor bu motordan usta olark dostum yardımcı ol bana kib

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

[QUOTE=__sArSıLmAz__;1963196]
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ustteki yorumu sana yazdım sarsılmaz kardeş cevabını beklıyom sana alıntı yaptım ama yanlış oldu...heralde

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Arkadaşlar dün motorumu düzde bir deneyim dedim. 160 km/h gördüm en fazla. düz yoldu en ufak eğim yoktu yolda. sizinkilerin son sürati nedir acaba? sürekli gitmek için değil sadece somut olarak motorun performansını denemk için yaptım. birde şole bi durum var. motosiklet 1000-1500 kmdir bakım yapılmamış. son konulan yağ da iyi bi markanın yağı değil ince bi yağ koydum dedi sadece adam. bunların etkisi varmıdır sizce? aslına bakarsanız 170-175 km/h bu hızlaRda olduğunu biliyordum forumdan falan benimki 160 yapınca biraz moralim de bozuldu. ne düşünüyorsunuz?

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün motorumu düzde bir deneyim dedim. 160 km/h gördüm en fazla. düz yoldu en ufak eğim yoktu yolda. sizinkilerin son sürati nedir acaba? sürekli gitmek için değil sadece somut olarak motorun performansını denemk için yaptım. birde şole bi durum var. motosiklet 1000-1500 kmdir bakım yapılmamış. son konulan yağ da iyi bi markanın yağı değil ince bi yağ koydum dedi sadece adam. bunların etkisi varmıdır sizce? aslına bakarsanız 170-175 km/h bu hızlaRda olduğunu biliyordum forumdan falan benimki 160 yapınca biraz moralim de bozuldu. ne düşünüyorsunuz?
    kafana yatmadıysa değiştir gitsin yağı 30lira gider, motor sende kalır

normal şartlarda 160ta 10.000devire dayanıyor zaten, vites aralıklarını uzun deviri yüksek tutarsan dahada gider ama ne gerek var?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:10 ----------

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.Bugun 1 kaç kişiyle görüştüm Motoru inceledim.Gayet güzel bir motor. 0 Fiyatları hakkında bilginiz varmı. Antalyada Satan Bayi biliyormusunuz ?
    recai geçmiş olsun topiğini yeni gördüm, çok acele ediyon almak için daha yeni hastaneden çıkmadınmı sen
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafana yatmadıysa değiştir gitsin yağı 30lira gider, motor sende kalır

normal şartlarda 160ta 10.000devire dayanıyor zaten, vites aralıklarını uzun deviri yüksek tutarsan dahada gider ama ne gerek var?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:10 ----------

recai geçmiş olsun topiğini yeni gördüm, çok acele ediyon almak için daha yeni hastaneden çıkmadınmı sen
    Teşekkürler Dün yazmıştım bu yorumu..Kısmet dün neler düşünüyordum bugun neler ..Her an herşey olabilir Çok bir şeyim yok. 1 hafta sonra sahalardayım

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖKHAN.Bey motorun orjinal yagını koy.sea 10-40w yağ çok önemli bilyiyorsan içindeki yağı degiştir emin ol ayrıca benim motor 2006.model yeni aldığımda eyimde 172 km/h gördüm ama düz yolda en fazla 165 mt/h gördüm.hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler