Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı tchatai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay,
    dediğin gibi duruyor gerçekten,yarın sorarım,satıcının cevabını da yazarım.
    tr_select,
    dediğin miktarda param çıkarmı şuan emin değilim,ama düşünmen yeter,çok sağol..
    tchatai dostum 2006 lara bakma alıcaksan 2007 ve 2008 2009 al.biraz üzerine ekleyebilirsen benimkini verebilirim ben 600lük alıcam dostum.boyası yazılara sinir olunduundan yapılmıştır.getir ustanı kendide baksın 5700 e bırakıyorum sitedeki arkadaşlara.herşeyine kefilim.çanakkale üzerinden bandırma istikametinden gelebilirsen daha kestirme olur senin için.yabancıya gitsin istemem forumdakiler alsın isterim.15 kişi favorilerine eklemiş.nisanda bulamazsın bu motoru satılır gider.bak incele http://www.sahibinden.com/sigara_ici...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sellam arkadaşlar paylaşımlarınız ve bilgi verileriniz için teşekürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 ----------

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tchatai dostum 2006 lara bakma alıcaksan 2007 ve 2008 2009 al.biraz üzerine ekleyebilirsen benimkini verebilirim ben 600lük alıcam dostum.boyası yazılara sinir olunduundan yapılmıştır.getir ustanı kendide baksın 5700 e bırakıyorum sitedeki arkadaşlara.herşeyine kefilim.çanakkale üzerinden bandırma istikametinden gelebilirsen daha kestirme olur senin için.yabancıya gitsin istemem forumdakiler alsın isterim.15 kişi favorilerine eklemiş.nisanda bulamazsın bu motoru satılır gider.bak incele http://www.sahibinden.com/sigara_ici...XQQdisplayitem
    arkadaşım 2006.larda sorun mu var.?

Motosikleti
    S&T GT 250R
    273. sayfaya kadar gittim ama ayna muhabbeti vs dışında pek bir bilgi bulamadım neyse sabırla gerilere kadar gidelim bakalım... Bu arada fiyatlarda neredeyse yazı aratmıyor GT 250 fiyatları gördüğüm kadarıyla 4,5 ile 5,5 arasında dolanıyor... bugün bi ilan gördüm2007 modele 7 yazılmış çok şaşırdım. Hiçmi incelemiyor insanlar anlamadım ki... her malın bi değeri var tutup 8 yazmanın çokta malı satmak istemediğini anlıyor insan... ben sürekli araba alıp satan birisi olarak arabada da bu durum geçerli ve şaşkınlık içinde izliyorum...

Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin kardeşim , öncelikle motor için sana söyleyecek cok şeyimiz olur ama benim sana tafsiyem önceki sayfaları okuman hertürlü bilgi var hemde yakın sayfalarda yani sayfalarda geriye doğru git oku zamanın oldukca acele etme iyi düşün varsa imkanın motoru incele soruların olursa bizle buradayız herzaman yardımcı oluruz
    Sex Speed Money...

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    daha eski sayfalara gidin arkadaşlar daha çok bilgi var

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    273. sayfaya kadar gittim ama ayna muhabbeti vs dışında pek bir bilgi bulamadım neyse sabırla gerilere kadar gidelim bakalım... Bu arada fiyatlarda neredeyse yazı aratmıyor GT 250 fiyatları gördüğüm kadarıyla 4,5 ile 5,5 arasında dolanıyor... bugün bi ilan gördüm2007 modele 7 yazılmış çok şaşırdım. Hiçmi incelemiyor insanlar anlamadım ki... her malın bi değeri var tutup 8 yazmanın çokta malı satmak istemediğini anlıyor insan... ben sürekli araba alıp satan birisi olarak arabada da bu durum geçerli ve şaşkınlık içinde izliyorum...
    bende ilk baktığımda adamlar fiyatları uçurmuş hatta sağına solunda oynama yapıp sıfı fiyatından fazla istiyen adamlar gördüm aradığında fiyat düşmeye başlıyo 6 dediyse 5.250-5500 e alırsın ama parayı hak eden motoruda kaçırmıcan
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Bu aralar piyasa biraz durgun, motora satış ilanı vereli kaç gün oldu, benimle sadece 3 kişi yazıştı.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Aradığım özelliklerde bi motor bulabilsem fiyat konusunda elbetteki anlaşılır... ama piyasada yatmayan çizilmemiş motor bulmak zor.
    Sex Speed Money...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aradığım özelliklerde bi motor bulabilsem fiyat konusunda elbetteki anlaşılır... ama piyasada yatmayan çizilmemiş motor bulmak zor.
    zaten yatmayan motor da yoktu büyük bi ihtimal.....sen büyük kazası olmayana bak......hem bun motorlar alışma geliştime motoru...o yuzden düşmeden yürümesini öğrenemiyeceğine göre....
    senin dikkat edeciğin husus şase ve boyası ...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    S&T GT 250R
    http://www.sahibinden.com/sifirdan_f...XQQdisplayitem

bu motor nasıl arkadaşlar bizim siteden birisine mi ait bilen duyan varmı?
    Sex Speed Money...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Bu arada fiyatlarda neredeyse yazı aratmıyor GT 250 fiyatları gördüğüm kadarıyla 4,5 ile 5,5 arasında dolanıyor... bugün bi ilan gördüm2007 modele 7 yazılmış çok şaşırdım. Hiçmi incelemiyor insanlar anlamadım ki... her malın bi değeri var tutup 8 yazmanın çokta malı satmak istemediğini anlıyor insan... ben sürekli araba alıp satan birisi olarak arabada da bu durum geçerli ve şaşkınlık içinde izliyorum...
    ben de bunu anlamıyorum işte. 4,5-5,5 arası oynuyor fiyatlar diyorsunuz, bu fiyatları da beğenmiyorsunuz. sizce sıfırı 9,5-10 bin lira olan bir alet ikinci elde ne kadara satılmalı? 2,5-3'e mi? ya da yanlış sordum, düzeltiyorum. alcı değil satıcısınız, siz elinizdeki 2007-2008 model motorunuzu kaça verirsiniz? objektif olarak söyleyin lütfen...

Motosikleti
    Hyosung GT 250
    Merhaba Arkadaşlar.
    Bende GT250 modeli var. Şu an 1700 km.'de.
    Bakımları yapıldı ama aldığımdan beri 5500 devirde gaz kesiyor. Her zaman yapmasada sık sık yapıyor.Özellikle de 5500 devirde yapıyor.
    Ayrıca 7000 devirde üzerinde de sol ayak koyma yerinde yani vites kolunun olduğu yerde bir ses gelmeye başlıyor. Tat tak diye vuruyorlar sanki ve sesi duyabiliyorum. Bu da devamlı bir vurma değil ama 7000 deviri geçince yapmaya başlıyor.
    Kızıltopraktaki İstanbul Motora götürüyorum.Oradan alınma bir motor ama arızayı tespit edemediler. Bana daha güvenilir ve işini bilen bir servis önerebilirmisiniz? Anadolu yakası olması gerekiyor ama.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
    Saygılarımla
    Ferhat Demirel

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam sen beni anlamamışsın yada ben anlatamamışım ederi diyorum 4,5-5,5 begenmeme değil... piyasası bu iken 7 yazmanın mantığını anlamadım diyorum sanırım yanlış anlaşılmış...

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bunu anlamıyorum işte. 4,5-5,5 arası oynuyor fiyatlar diyorsunuz, bu fiyatları da beğenmiyorsunuz. sizce sıfırı 9,5-10 bin lira olan bir alet ikinci elde ne kadara satılmalı? 2,5-3'e mi? ya da yanlış sordum, düzeltiyorum. alcı değil satıcısınız, siz elinizdeki 2007-2008 model motorunuzu kaça verirsiniz? objektif olarak söyleyin lütfen...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Dostlar bu motorun yatmamış olanını bulmak zor değil bence ama çiziksiz bulmak imkansızdır.Durduğu yerde üzerine kedi çıksa çizer yani bu kadar hassas davranıyorsanız sıfır alın derim.... ayrıca 2007-2008 motorunda(ekstra aksesuarsız) 5500-6000 civarı satış fiyatı normal bence....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

Alıntı tepee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar.
    Bakımları yapıldı ama aldığımdan beri 5500 devirde gaz kesiyor. Her zaman yapmasada sık sık yapıyor.Özellikle de 5500 devirde yapıyor.
    Ayrıca 7000 devirde üzerinde de sol ayak koyma yerinde yani vites kolunun olduğu yerde bir ses gelmeye başlıyor. Tat tak diye vuruyorlar sanki ve sesi duyabiliyorum. Bu da devamlı bir vurma değil ama 7000 deviri geçince yapmaya başlıyor.
    Kızıltopraktaki İstanbul Motora götürüyorum.Oradan alınma bir motor ama arızayı tespit edemediler. Bana daha güvenilir ve işini bilen bir servis önerebilirmisiniz? Anadolu yakası olması gerekiyor ama.

Servis dışında bir yere göstermek istemiyorsun sanırım ? Eğer böyle bir düşüncen varsa sana birini önerebilirim...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hyosung 250 R almadan ankarada ve eskişehirde gösterebileceğim usta tamirci yada servis önerebilirmisiniz... Çok teşekkürler
    Sex Speed Money...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bazı kulanıcılar aynı motorla 180 km/h gördüklerini söylüyorlar ben yeni aldım benim kinde bir sorun mu vardiye .ekleme yaptım..
    merak etme seninkinde sorun yok seninki normal 250 cc o 180 gördüm diyen yada gördüğünü zanneden arkadaşların paraları çok motor kırank kırdıgında yada başka arızada verecekleri..yine söylüyorum altımızdaki 250 cc 150+ bence zarar

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme seninkinde sorun yok seninki normal 250 cc o 180 gördüm diyen yada gördüğünü zanneden arkadaşların paraları çok motor kırank kırdıgında yada başka arızada verecekleri..yine söylüyorum altımızdaki 250 cc 150+ bence zarar
    Sana katılıyorum fearlesboyy

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Alıntı tepee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar.

Vitesin oradan bendede ses geliyor çok nadir sanki ayaklığın altına çekiçle vuruyor biri benim motorumda 2 kez 1,5 ay arayla gaz telim koptu 2. kez orjinal aldım yine koptu 3. kez ustam kendine gore ayarladı bu sefer ama sağlıksız oldu bu gaz tellerinin daha kalitelisi kit olarak varmı yada ne yapabilirim bilgisi olan yardım edebilirmi.
    seT By eXe

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim gaz telim hiç kopmadı henüz.. Ani asılmalardan uzak durun kopmasın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    arkadaşım ozaman gidip sıfır motor alacaksın,önemli olan şase ve boya zaten akileos nickli arkadaşda aynen öyle söylemiş,ikinci el motorda ufak tefek çizikler olur...
    Her asker yeşil bereli olamaz

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ozaman gidip sıfır motor alacaksın,önemli olan şase ve boya zaten akileos nickli arkadaşda aynen öyle söylemiş,ikinci el motorda ufak tefek çizikler olur...
    doğru yazmışsın sarsılmaz arkadaşım...ama malesef her kış ölücüler diye tabir ettiğimiz insanlar çıkıyor böyle...bizim el bebek gül bebek baktığımız makinalarımızın fiyatlarını öldürmeye çalışan çalışana malesef...ihtiyacı olanlar mecburen satıyo tabi...allaha şükür benim ihtiyacım yokta aldığım motorları ölü fiyatına satmıyorum...altımdaki motorumuda yaza doğru satıp 600 lük almayı düşünüyorum mesela...ama ölücülere verceğime giderim takasta kırarım daha iyi diyorum

bide böyle çiziksiz motor arayanlara kopuyorum...ararlar ararlar aylarca, sonra şansa bala bulurlar bi tane...aldıktan sonra pat resimleri koyarlar boy boy yeni motorum diye, 1 ay sonra yeni resim koyarlar, altınıda olduğum yerde düştüm motorumun grenajları çizildi boyacı tavsiye edermisiniz diye....zuha gülermisin ağlarmısın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler