Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niv Pikture beyler

yaw kardeşim benim motor neden böyle parlamıo ne yapıon motora sırrını açıkla!!
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    SAdo sen dün çektigim resimleri görsen dudağın uçuklardı=)
    Bi program ındırım resmin boyutlarını küçültmek için,yanlışlıkla bütün resimleri sildim..
    Malesef ama çekicem bugun tekrar=)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 PM ----------

[B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NEYSE NERDE KALMISTIK BİR İKİ RESİM DAHA KOYAYIMDA FORUM BIRAZ RENKLENSİN YAA...HİÇ OLMAZSA BU MOTORU BİLMEYENLER ŞEKİL FALAN GÖRSÜNLER

BU ARKADAŞI TANIYAN VARMI ARANIZDA ÖZELLİKLE MARDİNLİ MEHMET SEN BAK

BENDE RESİM DAHA YÜZLERCE AMA SIKILMAYIN DİYE KOYMUYORUM.
    anaaa vallahide BEENN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 PM ----------

Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim habedar ederim kesin kısmet olurda gelirsek COP_X
    mutlaka kardeşim beklerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi Hadi Fotoğraf yükleyin Yarın yeni cekip yükleyeyim bari
    ula çako eline sağlık..yoksa elime sağlıkmı desem
    iki ama valla hani bizim bir zamanlar araştırmada olduğumuz dönemler varrdıya şimdi öyle abilerimiz kardeşlerimiz olursa daha kolay karar verirler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 PM ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kardeşim benim motor neden böyle parlamıo ne yapıon motora sırrını açıkla!!
    sado seninkide gri idi değilmi acaba bu jant stickerleri bizim içinde güzel durmazmı???
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaaa vallahide BEENN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 PM ----------

mutlaka kardeşim beklerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 PM ----------

ula çako eline sağlık..yoksa elime sağlıkmı desem
    iki ama valla hani bizim bir zamanlar araştırmada olduğumuz dönemler varrdıya şimdi öyle abilerimiz kardeşlerimiz olursa daha kolay karar verirler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 PM ----------

sado seninkide gri idi değilmi acaba bu jant stickerleri bizim içinde güzel durmazmı???
    sen değilsin memedim.hani çinden sonra kopyalamada aynı ürünün sahtesini yapmada bizim sanayimiz birebir ya seninde kopyeni yaptıkk aaa bir baktık aynı sen..ama turuncu hyoya bindirdik seni.: ))) unutmadık seni yani merak etme

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlarınız çok güzel. Güle güle binin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Sado ;

Dostum Motor parlatmak için ceşitli ürünler var Ben de Ayda bir kıullanıyorum. Hem güzel bir Parlaklık, bakım ve temizlik ürünü; Hem de üzerinde yağmur, su, pislik kalmıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 PM ----------

Arkadaşlar; 2-3 saat kadar önce İST-İZMİT otoyolunda Kırmızı Bir ST KANUNİ GT 250R Gördüm; İzmit Tarafına gidiyordu...

Burdan birisine mi ait acaba ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    faredir fareee

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ÖYLe Fare olmaz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptım 10gün kadar oldu acayip yakışıyo sende geç kalmadan yap mutlaka

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 AM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Sado ;

Dostum Motor parlatmak için ceşitli ürünler var Ben de Ayda bir kıullanıyorum. Hem güzel bir Parlaklık, bakım ve temizlik ürünü; Hem de üzerinde yağmur, su, pislik kalmıyor
    şu aralar nakit sıkıntısı çekiyorum en kısa zamanda bi kurcalarım konuyu sağol cako
    [B]34 YVV 98[/B]

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde eski motorumdan 1-2 resim...

HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    yağlarım eridi heee bizim de olsa bir tane
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar; Bizim motorların Zinciri O-ring li mi? Ona göre Castrol zincir yağı alacağım... Fabrika cıkıs zinciri O-Ringli mi ? Buyrun Fotoları...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ercnbrkl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 - GT 250r white
    hasan pinar neden sattın acaba hyo sen?
    bide arkadaşlar gt250r 2010 yeni kasa nezman gelecek son sorum ; BU MEVSİMDE SIFIR MOTOR ALINIRMI? (İSTANBUL)
    ŞİMDİDEN TEŞKÜELER...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sırf buraya yüklemek için bugün Fotoğraf cektirdim be

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ercnbrkl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan pinar neden sattın acaba hyo sen?
    Türkçeyi yeni öğrenen yabancılar gibi soru sormuşsun bu ne hal ya

adamın avatarının altında motoru ne yazıyor görmüyormusun

Alıntı ercnbrkl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide arkadaşlar gt250r 2010 yeni kasa nezman gelecek son sorum ; BU MEVSİMDE SIFIR MOTOR ALINIRMI? (İSTANBUL)
    ŞİMDİDEN TEŞKÜELER...
    2010 model ayağını unut bence......

0 motor her mevsimde alınır neden alınmasın ama ne gerek var 2. el fiyatları dehşet derecede düşmüşken?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 AM ----------

cako resimler süper allah kaza bela vermesin aman diyorum! birde taz çok yakışmış hee

evet zincir o ring, bu arada resimdeki hali temizlenmiş hali mi yoksa "pis" zincirin mi?? benim temizlenmiş hali gibi duruyo Allah cızırtını versin Bahaous motor yağları elemanı!!!(kulakları çınlasın)
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Hyo GT 250 R olacak kısmet'se...
    Arkadaşlar Hyo GT250R almayı düşünüyorum motor'a yeni başlıyacağım kullanabilirmiyim acaba bana bu konuda yardımcı olabilirseniz görüşlerinizle sevinirim.Sonuçta Super Sport motor çok zorluk çekermiyim bu tarzda ne gibi sıkıntılar vs olur bilgilendirirseniz sevinirim...

Not: Almayı düşündüğüm iki motor var onlarda Hyo GT250R-Yamaha YZF R125 iki motor arasındaki fiyat farkına takılmadan anlatın yanlız
    Fani...

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet
    eger yenı baslıcaksan ıkısıde olabılır.ama hyosung un yzf r125 e gore daha atak ve daha hızlı oldgunu soleyebılrm sana ama kalıte olarak yzf yamaha yanı ona dıcek fazla bırsey yok oda bır baslangıc motorudur.ama senın yerınde ben olsa hyosung alırdım

Motosikleti
    Alıntı coscos23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger yenı baslıcaksan ıkısıde olabılır.ama hyosung un yzf r125 e gore daha atak ve daha hızlı oldgunu soleyebılrm sana ama kalıte olarak yzf yamaha yanı ona dıcek fazla bırsey yok oda bır baslangıc motorudur.ama senın yerınde ben olsa hyosung alırdım
    Sağol yorumun için coscos23 vitesli motor sürmediğim için hiç hemde tip olarak Super Sport tarzı zorluk çekermiyim acaba.
    Fani...

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet
    benım hıc motorum yoktu ılk motorum keeway super lıght dı surmeyı bılmıyordum,sadece arada scooter kullanmıstım aldıgm adam bıraz gsterdı vıteslıyı 3 4 gunumu almadı raht kullanmam.zorlanmazsın mrk etme ama hyosung guclu makınadır.alısman bırz daha zamn alır tabıkı.

Motosikleti
    Alıntı coscos23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım hıc motorum yoktu ılk motorum keeway super lıght dı surmeyı bılmıyordum,sadece arada scooter kullanmıstım aldıgm adam bıraz gsterdı vıteslıyı 3 4 gunumu almadı raht kullanmam.zorlanmazsın mrk etme ama hyosung guclu makınadır.alısman bırz daha zamn alır tabıkı.
    Himm sağol dostum yorumların için.
    Fani...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler